Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1222325272831

Komentarz

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Wspaniały projekt! Na nocnych zdjęciach ten piękny budynek wygląda jeszcze bardziej odlotowo. Bryła prezentuje się pięknie i miałaś tu fajny pomysł z ta andresolą (nie wiem czy dobrze to nazwę, może być też chyba "ganek") pośrodku.
    Ogród pięknie dopełnia całości otulając strzelistą bryłę zarówno w dzień jak i w nocy widać,że ogród wygląda dosłownie fenomenalnie ale nie od dziś wiadomo, że min do projektowania ogrodów masz świetną łapkę.
    Takie zarośnięte miejscami wpółdzikie otoczenie to świetny pomysł ale zaskakują także wnętrza, zaskakują bogactwem i kolorytem.
    Wspaniałe obrazy i stylowe elementy tworzą świetny klimat chyba najbardziej spodobało mi się to pomieszczenieoraz ciekawie nastrojowy także za sprawą oświetlenia gabinet i zresztą na każdym kroku czarujesz tu barwa i oświetleniem także np w sypialni.
    W tak niezwykłym domostwie bajarzowi nie powinno zabraknąć inspiracji do snucia nowych opowieści.
    Piękna praca!
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Woooow Kropeczko ale nam tutaj prezentację odstrzeliłaś :astonished:
    Ta fotka jest bajerandzka :love:

    07ou43zu7tes.jpg

    Domek na tych zdjęciach prezentuje się jeszcze bardziej magicznie, zwłaszcza na nocnych ujęciach <3 Bryła bardzo zbliżona do pierwowzoru z nutką tajemniczości i średniowiecza. Ogród wymiata, pełno tam wszelakich roślin i kolorowych kwiatów, no bajka po prostu! Mała studzienka pasuje tam idealnie. Domek obejrzałam w grze i pierwsze co rzuciło mi się w oczy po zaglądnięciu do środka to kolorowe pomieszczenia :lol: każde w innym oświetleniu, dodaje to fantazji, z wróżkami mi się tak jakoś skojarzyło, więc dla bajarza będzie idealnie. Powiem ci, że nigdy nie użyłam takiego triku z oświetleniem i naprawdę daje to fajny efekt <3

    Bardzo spodobał mi się zakątek do pisania bajek, bardzo przytulny, tak samo jak salon, zawiera mnóstwo obiektów, co daje właśnie fajny wiejski klimat, aż czuć ciepło od niego bijące. Już widzę bajarza przy kominku siedzącego na podłodze z dzieciątkiem na kolanach czytającego mu bajkę :blush: Wszystkie pomieszczenia są fajnie urządzone i przemyślane ale na uwagę zasługuje również sypialnia bajarza i jego żony, niesamowicie urocza, zwłaszcza w tym ciemnym, nieco niebieskawym świetle jak również błękitny kącik córki, niczym z baśni o królewnie <3

    Wrócę jeszcze do ogrodu, gdyż pomysł z tym gankiem rewelacyjny, fantastycznie wygląda:

    irerzc43369d.jpg

    A ta fotka wymiata po całości, zjawiskowy widok :love:

    qlgfui3xrylw.jpg

    Podsumowując niesamowita, magiczna praca. Brawo! <3

    Pozdrawiam i ściskam :kissing_heart:
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Bajkowy domek -to pierwsze co mi się nasuwa :) Piękne wnętrza , dopracowane , perfekcyjne .Genialnie oświetlone . Ogród jest cudny z tymi wszystkimi detalami , roślinami i kamyczkami :) Super wkomponowana studnia i to wielkie drzewo nadające klimat mediewalowy )))Wspaniały pokaz umiejętności i pomysłowości :) Bardzo mi się podoba , cudeńko ))
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    oj Kropku!!! <3
    kupiłaś mnie tym bajkowym, rozkwieconym ogrodem, który w nocy płonie niebieskim światłem!
    Zaczarowana i oczarowana muszę się napić wody ze studni! Wspaniały efekt osiągnęłaś tez dodając płoteczek z kontrastującą, ogromną wejściową furtą, co okazało się bardzo uroczym zabiegiem! Do tego altanka w cieniu pięknych, starych drzew i nawet studnia życzeń! Tym razem zażyczymy sobie pięknego młodzieńca o jasnej karnacji i rudej czuprynie! będzie świetnie pasował do niebieskiego :)))))

    obłęd! ta fotka kojarzy mi się z moim rodzinnym domem i ogrodem, i choć aż tak pięknie w nim nie było, dla mnie było czarująco :)
    p07ng63a9252.jpg

    Fantastyczna baśniowa bryła, a w środku spełnienie zapowiedzi z ogrodu, przytulnie, swojsko i niebiesko!
    dla mnie bomba! uwielbiam niebieski i nigdy nie jest mi go za dużo :)
    wspaniale urządzone wnętrza, troszkę zagracone, ale to dodaje im tylko uroku! i pełno wspaniałych obrazów, łącznie z tym!

    0ho3zynll430.jpg

    super praca!
    dziękuje <3
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Piękna praca Kropeczko. Super rozwiązania we wnętrzach. Tak bardzo przytulnie i rodzinnie ci wyszło. Najlepszy dla mnie jest salonik, pełen życia i kolorowy. Z zewnątrz bardzo sprytnie zrobiłaś z tym dachem nad małą łazieneczką u góry, totalnie zmniejsza bryłę i dodaje jej dużo delikatności. No i na uwagę właśnie zasługuje dom nocą, klimat magiczny
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Chata w zaczarowanym ogrodzie. Sam ogrod to juz bajka , ale wnetrza to bajka numer dwa - piekne., klimatyczne cudnie skomponowane swiatlem. Ja nie czuje tego i jak zaczelam sie swiatlami bawic to efekt byl porazajacy. Ujemnie XD
    Szybciutko wrocilam do normalnosci czyli zimnego swiatla :D
    U Ciebie to cudnie wyglada i klimatycznie.
    Mnie z kolei zachwycil gabinet - absolutnie bajkowy klimat
    8b8xqdr7fdpi.jpg
    Sliczna praca ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Prawdziwa bajka! Uwielbiam ten domek <3 Jego otoczenie i wnętrza! Ogród fantastyczny, można się tam zagubić i odkryć mnóstwo zaczarowanych zakamarków. Do tego wszystkiego przepiękne fotki. Salonik jest najpiękniejszy jak dla mnie, bardzo ciepły i zapraszający. Idealny na leniwe wieczory z książką albo tabletem ;) Pokój dla księżniczki też cudny, iście królewski. Wspaniała praca Kropeczko! <3
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano sierpnia 2016
    Te pomieszczenia są wspaniałe. Kolorami i światłami zbudowałaś mega przytulny klimat. Gabinet mój faworyt w tej czerwieni. :relieved:
    Kuchnia wygodna i praktyczna. Lekka jest. Salon w świątecznej aurze. Ogród dosłownie fosforyzuje w nocy, musi to wyglądać magicznie w grze. :smile:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Piękna, bajkowa rezydencja. Świetna bryła i cudnie ukwiecony ogród nocą prezentują się magicznie. Wnętrza bardzo klimatyczne i stylowe, Bardzo mi się podoba ta sypialnia z zieloną poświatą i futrzakiem na ścianie, jest taka tajemnicza. Nie będę się rozpisywać o innych uroczych miejscach, bo wszystkie mi się podobają. :) Wspaniała praca <3
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Kropeczka, wiesz, że znam twoje prace od podszewki... Oglądałam pewnie z tysiąc zdjęć :D i oglądałam w grze. Każda simka jest inna ale każda ma swój charakter a Mafioso to prawdziwy Mafioso ;) A Snuggery to bajeczka - kocham cię za to samo umiłowanie zagracania ogrodu do granic możliwości <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    To nie powinno sie nazywac White Lilac tylko Colorful Lilac :)
    Sam budyneczek zgoda - jest slicznie bialy w tradycyjnym stylu amerykanskiego podmiejskiego domku, tak kochanego w Galerii i wsrod Tworcow z YouTube, ale ogrod jest bajecznie kolorowy dzieki kwieciu i wisniowemu drzewku. Urody mu dodaje jeszcze slicznie wkomponowana w otoczenie sadzawka - basen.
    Wewnatrz juz za to jest zupelny szal kolorow dzieki operowaniu swiatlem i w niektorych pomnieszczeniach wrecz nie wiadomo jakiego koloru pierwotnego sa meble i sciany.
    I bardzo dobrze, bo meble i sciany dobrac razem kolorystycznie to jeszcze mozna jakos , ale zeby drzewo stolika pasowalo lolorem do koloru drzewa w krzesle czy szafie to juz bol glowy. A tak klikniemy swiatlem i wszystko cudnie pasuje do drugiego i malo tego jest cholernie nastrojowo :)
    Czyli potrzeba matka wynalazkow. Choc nie wiem jak by wygladala simka w niektorych pokojach w takiej chacie. W zielonym pokoju chyba wygladalaby jak topielec, czy zombi :)
    W sumie szalenie inspirujaca i piekna praca <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Witaj Aniu! Twoja wizyta u mnie, sprawiła, że też zajrzałam w odwiedziny! Przespacerowałam się po Twojej galerii i nawet sekundy spędzonej tu nie żałuję. Przyznam szczerze, że warto było! Ho ho ho... Dziewczyno, jesteś prawdziwym diamentem wśród dekoratorów wnętrz! Twoja naturalna zdolność do tworzenia kompozycji jest po prostu na mistrzowskim poziomie. Potrafisz genialnie zagospodarować przestrzeń, podzielić ją na strefy... operować kolorem, kontrastem i fakturami jak mało kto! Umiejętnie komponujesz dodatki, niczego nie jest zbyt mało ani za wiele...wszystko jest po prostu wpasowane w punkt. Nic dodać nić ująć. Wielkie brawa. Twoje wnętrza robią piorunujące wrażenie. Genialne są. Co tu dużo gadać. Talent wielki. :) Pozdrawiam serdecznie i samych niebanalnych pomysłów życzę! Eliza :)
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Ależ Ci śliczny ten domek wyszedł! Bajkowy ogródek zachęca do siedzenia w nim całe dnie <3 .Lubię zabawę kolorem i grę światła i cieni więc domek Twój jest w moim typie 100% na 100% ! Płotki pięknie okalają ten baśniowy domek i dodają wdzięku :) Sadzawko -basen jest mistrzostwem świata w ozdabianiu niestandardowym :D Świetnie dekorujesz pomieszczenia , wszystko do siebie pasuje i ma styl . Śliczna i pracochłonna praca ;)) Pozdrawiam ;)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Czarujesz światłem Kropeczko! <3 Domek jest przepiękny. Właśnie czytam kolejną książkę Lucy Maud Montgomery i bardzo kojarzy mi z domami z tamtego świata. Myślę, że Zloty Brzeg mógłby tak wyglądać albo Bezczas :) Wnętrza wyglądają jak zaczarowane, każde pomieszczenie wyjątkowe i niezwykle! Fantastyczny domek Kropeczko <3
  • Opcje
    QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    Hej, hej, wreszcie tu dotarłam i przejrzałam na spokojnie cały wątek. Muszę stwierdzić, @Kropka_ że tytuł wiernie oddaje zawartość. Twoje domy są słoneczne, optymistyczne, delikatne i takie przytulne. Są też bardzo bajkowe i takie jakby magiczne. Podoba mi się jak dobierasz kolory i podziwiam twoje mistrzostwo w wyszukiwaniu CC. Twój pierwszy domek chyba najbardziej mi zapadł w pamięć, bo zarówno klimatem, kolorystyką jak i wystrojem bardzo mi odpowiada, mam ogromny sentyment do takich wnętrz.

    ue501ysv9c5e.png

    Ten salonik jest taki nieco staroświecki i bardzo kobiecy, ogólnie cały dom był super, ale to zdjęcie podoba mi się najbardziej.
    Świetne są te zdjęcia na ścianie, ostatnio bardzo lubię klimat przełomu wieków XIX i XX.

    k9oabsg1h64w.jpg

    Dzięki temu oświetleniu, twoja chatka bajarza wręcz wibruje od magii. Myślę, że to wyzwanie idealnie wpasowało się w twój styl. Strasznie podobają mi się jak w tym wnętrzu zagrały te metalowe elementy - listwy ścienne, żyrandol, świeczniki i mniejsze bibeloty. Przez to chatka nie jest jednoznacznie w średniowieczno-bajkowym klimacie, ale zahacza trochę o art deco, które osobiście uwielbiam.

    sq9ads4w6pkl.jpg

    Twoje simki mają bardzo wysportowane sylwetki, co nie koniecznie jest w moim guście, ale uważam, że dziewczyna gangstera wyszła ci świetnie. Do tego to zdjęcie: klimat trochę jak z "Upiora w Operze", albo jak z jakiejś burleski.

    1c65sbpxnt4h.jpg

    Bardzo mi się też spodobał ogród twojego ostatniego domu. Drzewa z rosnowocami dodają mu tajemniczego i baśniowego klimatu tym swoim blaskiem przebijającym spośród listowia. I te festony kwiatów - musiałaś w to włożyć ogrom pracy. Ogólnie lubię twoje ogrody, są bardzo dopracowane i takie angielskie w stylu. Jak z "Tajemniczego Ogrodu." ;)

    Czekam na kolejne prace i pozdrawiam ciepło. ;)





    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Oj pozazdrościć Bobi mogę bo mieszkanie w takiej "chatce" to byłaby prawdziwa bajka. Piękna "koronkowa" bryła porośnięta roślinnością dopełniona jest przez fantastyczne zielone otoczenie co jest już dla mnie Twoim znakiem rozpoznawczym. Miejscami to wrcz dzika przyroda w otoczeniu schroniska górskiego- to foto tak mi się skojarzyło. Nic tylko lenić się i inspirować widoczkami.
    Bardzo podoba mi się ta fota ,widać jak ładnie komponuje się zieleń z bryłą.
    Wewnątrz niesamowicie fajnie wygląda podkreślenie uzyskanego i tak w mebelkowaniu klimatu za sprawa kolorowego oświetlenia.
    Co do pierwszej rzeczy to chyba najbardziej spodobała mi się łazienka co do drugiego to min to wnętrze wygląda genialnie podobnie jak nieco cieplejsza w kolorystyce oświetlenia sypialnia.
    Piękna praca.
    Post edited by SimDels on
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Witaj Kropeczko,mówią, że ostatni będą kiedyś pierwszymi, dlatego chociaż dopiero teraz przyczłapałam liczę, że znając mnie na tyle, wybaczysz mi to opóźnienie. Tyle tytułem wstępu :)

    "Master Snuggery" - wiesz, że kocham się w uroczych ogrodach i cudownej zieleni, którą gdybym tylko mogła otaczałabym się wszędzie. Brakuje mi jej w realu, dlatego rekompensuję to sobie w grze. Twój domek bajarza urzekł mnie już od wejścia do ogrodu. Wspaniała furtka sprawiła, że po jej przekroczeniu świat realny został za mną, a wkroczyłam w magiczny ,świat gdzie rządzą bajkowe istoty.
    Praktycznie mogłabym usiąść sobie w drewnianej altance i napawać się wonią kwiecia, które uroczo okala całe domostwo. Ale domek, to nie tylko ogród, dlatego po wstępnym zaznajomieniu się z ogrodem przekroczyłam próg domostwa. Moim oczom ukazał się wspaniały, nastrojowy salon i nie mniej przytulny gabinet bajarza. Prawdziwy zachwyt wzbudziła misterna kuchnia, w której wszystko było na swoim miejscu, dzięki czemu odnosiło się wrażenie spójności i harmonii. Całość przemyślana i pięknie wyeksponowana.

    White Lilack - w pierwszej kolejności pragnę bardzo, ale to bardzo podziękować Ci skarbie <3 za tak wspaniały prezent. Tym domkiem sprawiłaś mi sporo radości. Weranda i cały domek wygląda niczym misterna koronkowa robota. W przydomowym ogródku idealnie wkomponowana altanka zachwyca swoim wyglądem. Uwielbiam to miejsce i to, że nieopodal z jednej strony mam basen, a z drugiej możliwość rozpalenia ogniska.
    Wszystkie pomieszczenia cechuje nastrojowość i elegancja w dawnym dobrym stylu. Są przytulne i wyjątkowe zupełnie jak ich twórca.



    rcnbqd6mghrg.gif


    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top