Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

12527293031

Komentarz

  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    wooww! Jaki piękny ten domek ;)) Klimat parzy w stopy , jak napisałam w galerii. Cudowne fotki szczęśliwej simowej rodzinki w pięknych familijnych chwilach są słodkie i profesjonalne. Zdjęcia -pełna profeska ;)) Świetne ujęcia )) Domek wygląda jak rezydencja letnia na bezludnej wyspie , wszyscy czują się szczęśliwi i korzystają z uroków miejsca i tego ślicznego domku )) Prezentacja wygląda jak stop- klatki z jakiegoś serialu story family -mega robota :) Jestem zachwycona <3 Głosowanie będzie trudne ..
    Przepiękna praca <3
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Jak ja mogłam ominąć Twój kącik,jeżeli tutaj tyle świetnych parceli? Nether World bardzo podoba mi się zamysł. Piękne łazienki - zakochałam się w nich! Niesamowicie łączysz elementy, nadając zwykłym przedmiotom nietuzinkowy charakter.
    "Coconut" ma bardzo wakacyjny klimat. Piękna bryła i dobór kolorów. Znów zauroczyły mnie łazienki♥ W tym domu aż czuć powiew bryzy znad oceanu i czuć ciepły piach pod stopami. Wspaniała praca Kropko ♥
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Sliczny domek i slicznie usytuowany na parceli. Z tylu skaly z przodu woda do ktorej mozna wskoczyc w kazdej chwili z otaczajacego dom tarasu. Prawdzie wakacyjny, Kazdy by chyba chcial spedzic wakacje w takim domku. Juz o rozkosznej plazy z kocykiem i parasolem nie wspominam, bo to juz kwintesencja wakacji.
    Wnetrza jak zawsze u Ciebie wypieszczone w slicznie skomponowanych kolorach . Najbardziej podobalo mi sie piekne mini Spa z jakuzzi oraz zakatkami do cwiczen jogi . Woda i drzewo :)
    Pomieszczenia uzytku codziennego jak sypiania na ktora juz zwrocila uwaga Alinka to wspanialy designe i pod wzgledem kolorow jak i pod wzgledem dekoracji. W zasadzie wszystko tutaj jest z najwyzszej polki jesli chodzi o elegancje nie przeladowanych dekoracjami wnetrz , gdzie wszytko jest wywarzone harmonijnie i polaczone w piekna kolorystyczna calosc. Lazienka w drzewie jest obledna !
    <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Kochana Twój o jakże wdzięcznej nazwie domek "Coconut" jest iście wakacyjny. Cudowne miejsce na wypoczynek <3 Sama bryła idealnie pasuje do Granitowych Kaskad, kojarzy mi się właśnie z górskim domkiem, pewnie ze względu na drewniane elementy, które dodatkowo tworzą cudną całość z jasnymi fragmentami elewacji. Całość ma bardzo elegancki kształt i sprawia wrażenie bardzo nowoczesnego.
    Bardzo spodobał mi się mostek, który jest otoczony jeziorkiem, wygląda to prześlicznie i tworzy wakacyjny, letni klimat.
    Z ogrodem również poszalałaś, zwłaszcza z kamieniami za domem, które zapewne miały imitować głazy, świetnie to współgra z całością, dodatkowo jest pięknie i zielono <3

    Wnętrza jak to u Ciebie mega wypasione i dopracowane na maksa, w zasadzie w tym domu mamy wszystko. Można zrelaksować się podczas masażu, napić się drinka na patio, popluskać się w jacuzzi, pogimnastykować czy odprężyć uprawiając jogę. W wolnej chwili można również pobawić się w rybaka :D Również dzieciaczki mają swój uroczy kącik:

    d98wt2lpas0p.jpg

    Cudna praca, naprawdę jestem pełna podziwu, oczywiście domek obejrzałam w grze i zwiedziłam każdy zakamarek :trollface:
    Dziękuję, że zdecydowałaś się na wzięcie udziału :kissing_heart:
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Cudny ten twój kokosik <3 Przytulny, kolorowy i taki wakacyjny, że człowieka szlag trafia, że za oknem ma to co ma. Ja się już tam przeprowadzam. Bryła cudna, tarasy, otoczenie zachwycające. Po prostu pięknie <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Piękna interpretacja Kropeczko! Super pomysł z plażą z frontu i skałami z tyłu. Sama elewacja w bardzo fajnym kolorze, kokosowym ;) Otoczenie ma naprawdę wakacyjny klimat. Wnętrza jasne i miłe dla oka. Wspaniałe miejsce na wypoczynek i zabawę. Bardzo podoba mi się kuchnia i zielona sypialnia. W sumie wszystkie pokoje maja w sonie cos szczególnego i wyróżniającego. Super praca <3
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Juz od wczoraj stoi u mnie w grze :):) Jak tylko go zobaczylam to po cichutku ( nie chcialam sie ujawniac w Galerii ) pobralam go i wlozylam do gry. Jest absolutnie genialny!!! Tak oryginalnego pomyslu na klub do tej pory nie bylo. Przyznam sie ze natychmiast zglosilam go do Maxisa ale watpie czy zareaguja ze wzgledu na te butelke alkoholu - propagowanie ginu dla dzieci? Niemniej uwazam , ze co najmniej zasluguje na to . Super kreatywna praca, a wnetrza klubu po prostu wymiataja. Niesamowicie klimatyczne :)
    GENIALNA PRACA!!!!!!
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Simothe4Simothe4 Posty: 111 Member
    @Kropka_ MEGA TEN CZAJNIK! On wymiata! Muszę zaraz go oblukać! Bo on jest niesamowity! Bardzo mi się podoba pomysł z tą butelką na zewnątrz :D Pomysł mega, gratuluję tak wspaniałej pracy ;)
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    COCONUT - z nazwą trafiłaś idealnie. Tak mi ten domek kokosa przypomina, że szok. Urzekło mnie zejście z tarasu z tą wąską ścieżką przez baseny... Świetny patent. CZAJNICZEK nocny - jak tylko wejdę do gry muszę go odnaleźć i pograć w nim. Coś wspaniałego i kreatywnego. <3 Dodatkowo robisz piękne zdjęcia! Ładnie widać kolory, simy prezentują zajęcia- chętnie się je ogląda.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Ach !! Aniu droga , zrobiłaś fantastyczną wersję czajnika , bardzo pomysłowo z tym blatem , kubkiem , wodą , po prostu kawałek kuchni , genialne i bardzo kreatywne . Tak jak Ci pisałam zaskoczyłaś mnie tym pomysłem i zachwyciłaś :star::star: A wnętrza to już perfekcja , cudownie dobrana kolorystyka , klimat klubu , rozrywki aż kipi w tej piwnicy , wszystko mi się podoba bardzo , cudowna bardzo oryginalna praca , na tej fotce widać jak wielki masz talent , zmysł i intuicje w doborze barw i obiektów

    gr6nhm9aekga.jpg

    WIELKIE BRAWA!! <3:D
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    edytowano lutego 2017
    no kochani lecimy na imprezkę do Kropkowego czajniora! dziś punkt 20 :D
    oj będzie się działo! :))) w tym wewnętrzu nie może się nie dziać! superanckie klimaty! jak w Alicji w krainie czarów...
    świetny pomysł! dziękuje <3
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Czajnik robi ogromne wrażenie <3 Pomysł na postawienie go na stole jest fantastyczny! Przyznał, ze trochę porozbieralam go na części, bo nie miałam pojęcia jak to jest zrobione ;) Klub pod ziemą kosmiczny, odjazdowe wnętrz, z wielka chęcią wybralabym się w takie miejsce. Super praca Kropeczko <3
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Bardziej przypomina mi ekspres do kawy. Gdyby nie miał rączki to już na pewno byłby.
    Wewnątrz super klimat, z zewnątrz zadziałała różdżka kropki-iluzjonistki. :star:
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Absolutnie fantastyczna praca zarówno pomysłowa na zewnątrz jak i we wnętrzach .Wnętrza to prawdziwy kosmos (miła niespodzianka z tymi fotami awków :) ) Świetna kolorystyka od razu widać, że w tym klubie nie da się nie zaszaleć i to jak :smiley: najbardziej zabójczo wyglądają chyba te siedliska na dywanach mega klimat! Wspaniała praca, chętnie ją sobie przetestuję w wolnej chwili
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Kokosik jest śliczny, idealnie trafiłaś z ta nazwą dla niego. Zwiedziłam go w grze i byłam zachwycona tropikalnym klimatem panującym na parceli. :) Zresztą cała praca, łącznie z wnętrzami jest wspaniała, na dodatek w moich ulubionych kolorach :)
    Klubo-czajnik jest fantastyczny, powaliłaś mnie tym pomysłem i wykonaniem. Szalenie podobają mi się wnętrza, eleganckie, energetyczne i typowo klubowe, super połączenie barw!!! Obydwie prace cudne <3
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Widzę ,że mam trochę zaległości ;)) Czajniczek na wyzwanie Wioli świetny )) Wygląda jak z przyszłości simowej ,jakiegoś genialnego architekta :)
    Fontanna super imituje wodę lejącą się z dziobka -świetny pomysł ! Wnętrza nastrojowe i klimatyczne w stylu modern z lekka dekadencką nutą -super!

    Domek górski prześliczny. Wspaniale zrobiony plac, powiększone kamienie fajnie imitują skały a na Twoich zdjęciach dodatkowo jest to niezwykle pięknie uchwycone <3 Klimat domku podkreślony zielonymi dachami , które ślicznie współgrają z choinami na parceli. Wnętrza utrzymane w stylu domku wypoczynkowego niesamowicie przytulne i ciepłe dzięki fakturom drewna na ścianach i podłogach :) Baseno-stawik przy domku wygląda jak typowe górskie źródełko-przepiękne miejsce! <3
    Przy oglądaniu zdjęć trzeba jak zwykle mieć podpórkę pod żuchwę bo opada :D
    Piękne, kreatywne prace!
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Bardzo dobre wnętrza, przypominają mi się schroniska góskie w Beskidach (taki sentyment) i inne tego typu rzeczy jak patrzę na Twoją pracę, nawet metalowy zielony dach się zgadza w połaczeniu z drewnem, bardzo fajnie realistycznie. Ciekawy pomysł z daszkami przesłaniającymi okna bardzo fajnie to wygląda. Otoczenie oddaje górski charakter w pełni podobnie jak budynek, tu mała uwaga - można w razie potrzeby użyć na dowolnej działce budkileśniczówki (jest w debugu) i będzie działać :) Z dowolnego miejsca gdzie ją ustawimy możemy wyruszać w plener także no po wierzbowej zatoczce (takie ciekawe urozmaicenie opcjonalne) ale wracając do Twojego dzieła to powrócę jeszcze do wnętrz bo TU to już zupełny schroniskowy real. Za chwilę przyjdzie pani i zapyta co podać lub do wnętrza wejdą turyści z pięknego sąsiedniego kraju mówiąc z uśmiechem 'Dobry den' :) Kapitalnie wygląda sufit, fajnie,że pokusiłaś się o takie urozmaicenie. Bardzo ciekawie stylowo wygląda też łazienka - w drewnie ale jednocześnie bardzo fajnie nowoczesny wygląd z tym oświatełkowanym lustrem, super.Świetna praca, pełna kolorów i co tu dużo mówić - zachęcająca do wędrówek nie tylko górskich :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2017
    Omijalam do tej pory ten zielony dach jak zaraze, a tu prosze jak slicznie imituje omszaly dach. Michal ma racje ta parcela bardzo przypomina schronisko gorskie. Takie wypasione schronisko - prawie zajazd. Rozlozysta bryla zaprasza do srodka rozchylonymi skrzydlami budynku. Dachy choc skomplikowane nie przytlaczaja calosci , jest ich tyle ile powinno byc nad tak rozbudowana bryla i podkreslaja jej urode. Slicznie stworzone otoczenie - bryla wkomponowana w skaly, zrodelko bije spod kamieni , a wyplywajaca z niego woda tworzy mini kaskade nad malym stawem.
    Jest i oczywiscie miejsce na ognisko , grill a dalej szopka z zapasem drzewa i studnia. Bardzo klimatyczne otoczenie,
    Wnetrza konsekwentnie utrzymane w drzewie i jednolite stylowo. . Jadalnia z belkowanym sufitem - swietna! Sypialnie nawiazujace do prostoty doborem mebli , radosne i kolorowe.
    Widac, ze kazdy detal zostal tu przemyslany i wykorzystany by utrzymac klimat "turystyczny" calosci.
    Jedynym odstepstwem od calosci stylu jest luksusowa lazienka w ciemnym drzewie , wyrafinowana i nieprawdopodobnie elegancka. Jednak z punktu osoby wynajmujacej dom lub turysty jest to duzo lepsze rozwiazanie od zgrzebnej lazienki z aluminiowym zlewem i choc i ta druga prosta w jasnym drzewie prezentuje sie bardzo ladnie jednak zdecydowanie zaklepuje do uzywania ta ciemna luksusowa :)
    Sliczna i przemyslana praca <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top