Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1252627282931»

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Każdy z tych domów jest fantastyczny i niepowtarzalny, z wyjątkową swobodą tworzysz w różnych stylach i świetnie to wszystko wygląda. <3
    Moje serce skradł lofcik Cardamon Avenue, uwielbiam industrialne prace, a twoja jest wyjątkowo piękna i bardzo realistyczna. :)
    Masz rękę do urządzania takich wnętrz, są cudne i dopieszczone drobiazgami. Zachwyciła mnie kuchnia, salon i pierwsza sypialnia, co nie znaczy, że reszta jest gorsza. We wszystkich swoich domach masz bardzo gustownie urządzone wnętrza. :)
    Wybacz, ale o pozostałych domach napiszę tylko że są wspaniałe, bo długo tu nie zaglądałam, a moi poprzednicy w swoich komentarzach skradli mi wszystkie pochwały. ;):D
    Super projekty Kropeczko <3


  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator

    Ogród taki naturalny wyszedł. Te kamyczki z daleka wyglądają jak kora. Jest też dużo kolorowych roślin które ożywiają tą przestrzeń. Wewnątrz jest przestonnie i minimalistycznie kolorystycznie. Jedynie te kanapy w salonie zamieniłbym na mocniejszy kolor żeby akcent był wyraźniejszy - wygaszony pomarańcz mi jakoś tam nie podpasował. Na piętrze jest bardziej przytulnie, zwłaszcza w sypialni. Spodobał mi się kącik z roślinami przy toaletce.
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    tyle świetnych prac a mój internet nie chce wczytać wszystkich obrazków.
    To wygląda pięknie - https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/de/r9f9h1g6nye7.jpg
    Ten domek bardzo fajny - https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/xz/lj8ae8kqrj5t.jpg
    lubię taki styl.
    Bardzo fajnie dużo zieleni - https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/0h/kllgph1bv9ob.jpg
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano września 2017
    Dzięki chłopaki za odwiedziny, serduszka i komenty :).
    Marcin, tutaj z ogródkiem nie mogłam poszaleć :p bo w zamierzeniu, zarówno na zewnątrz jak i w domu, miało być minimalistycznie i lekko surowo, dlatego te kanapy mają łososiowy kolor :). Jakoś nie bardzo pasowały mi mocniejsze barwy. Jeszcze raz dziękuję za świetny komentarz :)
    Wspaniałego tygodnia Wam życzę :)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No wiec :) Juz w Galerii spodobala mi sie fasada domu ozywiona czarna dekoracja. Bo powiedzmy sobie szczerze bryla oryginalna tego domu nie powala ani ksztaltem ani kolorem. Bryla to po prostu zestawione ze soba pare klockow. Caly urok tego projektu to kolorowy zwariowany ogrod. Caly projekt zreszta doskonale pasuje nastrojem do groteski. To jakby karykatura wspolczesnej modern architektury. I taka pewnie przyswiecala scenografom filmu idea :)
    No wiec przeksztalcic cos co jest kpina z architektury w elegancka chate to juz bylo zadanie karkolomne.
    Jak zmienic te klocki w cos co bedzie mialo w sobie troche urody?
    Wiola zroznicowala wysokosc tego , ty poszlas w dekoracje . :) W jednym i drugim wypadku to co powstalo jest o niebo lepsze od oryginalu XD
    OK a co z ta futurystyczna karykatura ogrodu? Uzyc kolorowego piaseczku ? Rozwiazalas problem zgrabnie uzywajac kolorowych kwiatkow . Kwiatek nic nie ma wspolnego z groteska i dom stal sie bardziej przyjazny dla mieszkancow , bo kwiatki zdecysowanie zmienily ogrod z futurystycznej kolorowej pustyni w cos co bardziej chyba czlowiek lubi.
    Poniewaz poszlalas kolorami na zewnatrz to chyba Cie od nich odrzucilo i wnetrza sa prawie bez nich - nie liczac bieli, szarosci i bezu komponowanego z czernia. Tu i tam kolorowy akcent mebka wazoniku albo obrazu. Przyznam sie ze nie bardzo lubie zestawienie bezowego z czernia ale tu wyglada to bardzo modern i elegancko .
    W sumie powstala ladna chata ktora jest baaardzo modern :)<3

    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    Chodz nie do końca lubię takie ogrody to tutaj bardzo podoba mi się taki minimalizm. Dlaczego nie do końca mi sie podoba? Ponieważ wszystko jest takie wynaczone. W simsch zawsze podoba mi się taka hmm różnorodność? Takie coś, że rośliny mają swoje życie i powinny rosnąć gdzie im się podoba :) Takie moje małe dopowiedzenie. Nie mniej jednak mi sie podoba, tak jak napisałem :) Bryła standardowo jak u Ciebie. Dopicowana na ostatni guzik, piekne hrmonicznie dobrane kolory, i oczywiście super pro nowoczesne! Już nawet nie patrze na ogród haha :P co do wnętrz to w sumie nie mam się przyczepić do niczego. Sypialnia na piętrze i ten kominek to kozak nad kozakami!
    Bardzo dobraaaa praca! <3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano września 2017
    Dziękuję pięknie za wizytę, komentarze i serduszka <3@kreatora, @97wojtas97 :)

    Elu, w domu zastosowałam jedynie biel, czerń i odcienie szarości :). Beżu nie użyłam w ogóle. Sądzę, że taki efekt dało chyba światło lamp którego nie zmieniłam na białe. Najwyraźniej widać to chyba w łazience, gdzie wyraźny żółtawy poblask dają świece które tam umieściłam :).

    Wojtku, ja również nie przepadam za takimi ogródkami "od linijki", zdecydowanie wolę bardziej bujną i dziką roślinność :D. Tutaj jednak chciałam choć trochę zbliżyć się do oryginału ;).

    Jeszcze raz gorąco Wam dziękuję za fantastyczne komentarze i pozdrawiam ♥
    Post edited by Kropka_ on
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No leniuszek!!!
    Jak mozna nie zmienic swiatel i zostawic te obrzydliwa barwe fabryczna. Powiem Ci jak ja sobie radze bo czasem nie chce mi sie simem wlazic na budowe. Gdzies tam mam sima w grze skoro jestem na budowie. Wlaze do gry tam stawiam pokoik malutki i umieszczam w nim wszystkie typy swiatla jakie mam w nowym domu - starczy po 2 lampy nawet bo pokoik czasem trzeba malutki zrobic by sie zmiescil na dzialce .
    Na pauzie przelaczam tam gre na tryb zycia , simem zmieniam wszystkie swiatla na ten kolor co chce i zapisuje pokoj do biblioteki. Minut trzy to zajmuje. Na budowie sciagam ten pokoj tyle razy ile trzeba by wszystkie swiatla miec. Ty jestes mistrzynia swiatel w chacie wiec w zyciu bym nie pomyslala ze nie ustawilas swiatel XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Fantastyczna praca wręcz kapitalna z kilku powodów; sama bryła z ułożeniem basenu i urozmaiceniami bardzo mi się to wszystko spodobał, otoczenie harmonijnie pasujące do budynku daje poczucie niemal wyrywka ze świata z przyszłości. Jest samochód, garaż ,świetne fontanny i zadbana "modernistyczna" zieleń a na wszystko spoglądają okienka kojarzące się z okularami na budynku :) Wewnątrz tych okularów kryje się bardzo fajna sypialnia i inne niesamowite wręcz wnętrza o ciekawej kolorystyce, sporo fajnych szczegółów jak w przestrzennej łazience gdzie rzucają się w oczy min świece i masa ciekawych szpargałów ale co najmniej to jedno foto wygląda zupełnie jak fragment prawdziwego kataloga (!) ,choć w sumie tak genialnych jest więcej, bardzo zaskakujący (na plus) wystrój.Mnóstwo ciekawych kompozycji, fajnie wykorzystujesz ozdobne ścianki ,mega fajnie wyglądaja także te lampy w salonie .Wiem nie od dziś,że potrafisz zaskoczyć min wystrijem wnętrz ale tu zaskok jak dla mnie jest totalny, mogę tylko pozazdrościć talenta :) Piękna praca.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Mi się własnie zewnętrznie dom podoba, te kolorowe kwiaty dodają mu szyku. reszta jest prosta. Tutaj najwięcej dają wnętrza. Są super. Salonik te sofy i te święcące ażury to własnie mistrzostwo. Wielkie brawo. Kuchnia też mi się na maksa podoba. Cały parter przez to że jest tak wysoki wygląda na bardzo ekskluzywny. Ja się zawsze bałam tych wysokich sufitów a tu takie cuda
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Kropek jak zwykle szaleje! :D świetny jest ten dom! tyle Ci już o nim napisałam, że nie wiem co jeszcze mogłabym dodać...niezmiennie wzdycham sobie oglądając w zachwycie efekt finalny... bo widziałam jak ten dom sukcesywnie powstawał i jestem pod wrażeniem w jaki sposób się zmieniał. Generalnie ani parcela ani budynek nie są duże, a u Ciebie ma się odczucie, że jest mnóstwo miejsca i przestrzeni. Ogród fantastyczny o wyraźnych liniach, świetną rolę odgrywa ta rzeźba z której zrobiłaś fontannę, nigdy jej nie użyłam, ale teraz mogę gdzieś, kiedyś podkraść pomysł :) Fajnie tez wygląda basen, ciekawe rozwiązanie. Do wspaniałych wnętrz tez nas już dawno przyzwyczaiłaś! Bardzo pomysłowe i nowoczesne stylizacje, podoba mi się jak od wewnątrz wyglądają te "oczy" domu, są niewątpliwą ozdoba w sypialni, nie spodziewałam się takiego efektu! Podobają mi się wszystkie wnętrza bez wyjątku, ale na szczególną uwagę zasługuje salonik :) mega :) Poza tym zauważyłam w domu mnóstwo kącików do spędzania wolnego czasu.
    Super praca Kropuś! <3
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Dom na wyzwanie jest niesamowity! Nie wiem jak Ty to robisz, mi zawsze te moderny wychodzą klockowate i bez ładu, a potem lądują w koszu :) Bardzo podoba mi się szykowny ogród z fontanną i rzeźbą, fajnie się odbijają te czerwone kwiaty. Ogolnie z zewnątrz to jest elegancja, że szok :) A i w środki robią wielkie wrażenie. Cudownie to wszystko łączysz, różne faktury, wzory, kolory. Niby zestawienie białego z czarnym jest proste, ale nie jest łatwo sprawić, żeby nie było nudno, u Ciebie nigdy nudy nie ma. Naprawdę całość jest piękna <3<3<3 Fantastyczny projekt Kropeczko! Pozdrowienia!
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Twoja interpretacja willi Arpel jest świetna, bardzo mi się podoba całe otoczenie Valhalli z pięknie skomponowaną roślinnością i finezyjną fontanną. Bryła u wszystkich jest podobna, ale ciekawie podkreśliłaś ten elegant budynku z "oczami". :)
    Za to wnętrza to było już indywidualne szaleństwo twórcze. :D Twoje są wyjątkowo elegancko urządzone w odcieniach bieli i czerni, z drobnymi kolorystycznymi akcentami. Zachwycił mnie ten salon i super modernistyczna kuchnia. :)
    Wspaniała praca <3
  • Opcje
    WaflWafl Posty: 35 Member
    Piękny minimalistyczny ogród w ostatniej Willi. Na uznanie zasługuje także fajny akcent kolorystyczny: łososiowe sofy w czarnobiałym salonie bardzo ładnie ożywiają i ocieplają wnętrze :)
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top