Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

12526272931

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Jeden z Twoich lepszych domów. Na pierwszym zdjęciu cudnie uchwycone światło. Z elewacji super. Wewnątrz już trochę mniej mi się podoba, ale nadal wysoki poziom. Ta sypialnia z fuksją na łóżku i fotelach mega energetyczna. Zaszalałaś. :sunglasses:

    W poprzednim urzekające jest połączenie koloru granatowego i białego. Jedynie sypialnia z tym egzotycznym turkusem mi tam nie pasuje. Oprócz tej sypialni którą przytoczyła Ela w poście, mogę jako faworytów wymienić dwie łazienki. https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/99/mqidwf8hcz9w.jpg
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/5f/wmrxiaa3t27f.jpg
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Oj Kropeczko, toż to prawdziwe cudeńko, nie tylko pod względem eko-architektonicznym, ale i pod względem mistrzowskiego zastosowania MOO. Zwiedziłam w grze każdą krateczkę tego domostwa, i byłam zachwycona. Cała parcela jest piękna i świetnie rozplanowana, wiec tylko skrótowo napiszę, co mi sie najbardziej podobało. Z rozwiązań budowlanych - wykorzystanie dużych lamp na dachu, świetna kombinacja ogrodzeń na balkonach, zastosowanie płytek łupkowych jako dodatkowa ozdoba domu. Co do pomieszczeń, to wszystkie są śliczne, ale najbardziej spodobała mi się fioletowa sypialnia, mini pokoik dziecięcy oraz obydwie łazienki na piętrze. :) Przepiękny Projekt!!! <3
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Twój eco modern jest naprawdę przepiękny. Pisałam Ci juz w galerii, ze basen pod tym fantazyjnym daszkiem jest świetny! Ogólnie tarasy jest bardzo szykowne i luksusowe. Fantastycznie zrobiłaś tez ten stawek, początkowo myslałam, ze to naprawdę woda i zastanawialam się skąd taki kolor, a tu niespodzianka ;) We wnętrzach mistrzowskie użycie moo. Zawsze mi się u Ciebie podoba jak bawisz się kolumnami, ja o nich zapominam :) Każde pomieszczenie jest inne i dopracowane, nie ma tam przypadku. Bardzo podoba mi sie salon i sypialnia z niebieskimi elementami. Super! <3
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Amanzi Blue jest wspaniały. Piękna bryła i cudne wnętrza. Prawdziwa latarnia i niezwykle przytulny dom na lato <3

    Jednak to Solaris skradł moje serce. Jest przecudny. Obejrzałam od stóp do głów i jestem zachwycona. Fantastyczna zieleń dookoła, niezwykle skomplikowana bryła i niesamowite wnętrza. Zwiedza się ten dom z największą przyjemnością. I szczerze mówiąc, zdjęcia nie oddają należycie piękna tego domu. Chodząc po nim z poziomu sima wygląda to niezwykle. Piękna praca <3<3<3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Domek wygląda bardzo pięknie, zwłaszcza jego wnętrze.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Kropko - po dłuuugim nieistnieniu - objawiam się na forum, by skrobnąć w Twoim kąciku. Śliczny ten domek, choć nowoczesny. Nowoczesność jednak nie ma nic wspólnego z tak nielubianym przeze mnie metalem i szkłem. Wnętrza są przytulne i ciepłe, skradłaś mi serce pierwsząsypialnią dla nastolatek (tą z pawiem) i pokojem dla dzieciaczków z pandą. Niebanalnie też rozwiązałaś łazienkę z narożną szafką. W życiu bym nie wpadła na to by jej w taki sposób użyć. No cóż, czwórkowym budowlańcem to ja nie będę :(
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano czerwca 2017
    Wyglada slicznie w grze taki w bieli z elementami blekitu ♥
    Jedyne co w przyszlosci gdy bedziesz robic taka parterowke to cos jej jednak wrzuc na gore - to nie musza byc wcale pomieszczenia , chodzi tylko o to by bryla miala ciekawszy ksztalt , mozna tez mocniej kontrastowo zroznicowac poszczegolne elementy bryly wysokoscia polscianek, Najnizsza polscianka obok najwyzszej daje naprawde niezly efekt. Tez mialam swego czasu z tym problem i mam do dzis :)
    No bo wiadomo najlepsza do gry jest parterowka , ale jak ja przeksztalcic w oryginalne dzielo sztuki architektonicznej, to juz jest bol zebow jesli ma byc modernem i mnie sie jeszcze takie cos nie udalo.
    Swoja droga niezle wyzwanie - zrob parterowy modern bez uzywania tradycyjnych dachow - sciany na gorze dozwolone, ale nie tworzace pietra, co najwyzej tarasy i spowoduj, by mial fantastyczna, niepowtarzalna bryle XD
    Wnetrza U Ciebie, to juz wylizana doskonalosc, perfekcja i elegancja :) Jak zawsze zachwycilam sie lazienkami i kuchnia , pokoje dla nastolatkow wspaniale z tym ze ja preferuje ten w rozu i czerni z kolei. A Twoje piekne fotografie tam to juz wisienka na torcie :)<3




    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    VenoVeno Posty: 289 Member
    Bardzo ładny, w środku wygląda zajefajnie - futurystycznie.... ino bez urazy - na zewnątrz jest za jasny, bardziej z leciutka przyciemnić ściany :)) ale mimo tego jest super <3
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Z zewnątrz wygląda bardzo elegancko ale i wręcz futurystycznie. Foty także rewelacyjne, tu brakuje mi już tylko ufo które zaraz pewno i tak nadleci (takie skojarzenie mam ;) ) rewelacyjne zakamarki i otoczennie basenowe które także kojarzy mi się dość futurystycznie. Świetny projekt!
    Lśniące ściany dopełniają tego futurystycznego posmaku, ciekawie to wygląda i chyba nawet doskonale komponowałby się z seria future którą czasem sobie dłubię choć oczywiście meblowanie ma dużo lepsze niż pomieszczenia w moich wypocinach ;) Świetny jest min salon i nie tylko tu widac mase rewelacyjnych pomysłów jak także w sypialni zreszta ostatnio zaczałem sobie nazywac ta grę także nieoficjalnie symylatorem tworzenia mebli na mmo ;) Świetne są także łazeinki zwłaszcza łazienka nr 2 wygląda szałowo! No i fajne kolorystycznie pokoje nastolatek, cos czuje że inspiracją był też po trosze nowy pakiet :) Piękne wnętrza i bardzo ciekawa bryła więc myśle, że będzie to świetna opcja mieszkalna dla Bobi i jej rodzinki a sądząc po przekroju także w przypadku opcjonalnie bardzo dużej rodzinki :)
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Kropuś, z zewnątrz to jest typowy modern - piękna bryła, ciekawie rozwiązane zadaszenie, minimalistyczny ogród. Zaczynasz mi wyrastać na mistrzynię modernów :)

    Ale w środku, to takie naprawdę nowoczesny to są chyba sypialnie nastolatków i łazienki. Pozostałe pomieszczenia są raczej taką mieszanką klasycznego wystroju, troszkę retro z nowoczesnymi rozwiązaniami. I wyszło to wspaniale. Tym bardziej, że Bobi taki styl na pewno przypadł do gustu.

    <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Piękny modernik Kropeczko, i choć nie przepadam za tymi fluorescencyjnymi pokryciami ścian, to akurat tutaj bardzo ładnie się prezentują dodając mu elegancji. :) Ech, co Ci tu będę dużo pisać, świetna bryła, urocze zakątki ogrodowe i bardzo przytulne, gustownie urządzone wnętrza. Zresztą zawsze tworzysz wspaniałe wnętrza, dopieszczone w każdym calu. :* Najbardziej zachwycił mnie salonik, pokój bliźniaków- łobuziaków i druga łazienka. :) Wspaniały projekt i prezent dla simowej rodzinki Bożenki <3
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No i bardzo dobrze , ze nie jest podobny do fotki! Fotka to tylko inspiracja do stylu ! Mial nawiazywac do Hiszpani i tyle :) A Twoja hacjenda jest bardziej hiszpanska niz moja chalupa XD
    To wlasnie problem z domkami na wzor foci. Pierwszy zbiera brawa i lajki w Galerii a ostatni jest juz prawie traktowany jak kopia . tych pierwszych ktorymi sie wszyscy juz zdazyli znudzic po tygodniu ogladania i w najgorszym wypadki mozna nawet zostac posadzonym o plagiat idei XD
    I to jest prawdziwie hacjenda ten Twoj domek z niskim dachem, z charakterystycznymi dla tego stylami przysadzistymi wiezami z kamienia nakrytymi czerospadowymi dachami.
    Na zewnatrz bajeczka - ta idea basenu zaglebonego w tarasie, otoczonego czyms w rodzaju patio szalenie mi sie spodobala. Chyba ukradne ten pomysl na przyszlosc. :) Basen i jego otoczenie tworza slicznie skomponowana jednolita, przytulna przestrzen.
    Parter stylowo jednolity - taki troche sielsko - wiejski i staroswiecki tez BARDZO mi sie spodobal , a szczegolnie kuchnia. XD Wiesz jaka to przyjemnosc wejsc do takiej chlodnej kuchni gdy na zewnatrz panuje 38 stopn w cieniu, a w chacie nie ma klimatyzacji - z reguly zas nie ma . Klimatyzacja jest w nowiutkich modernach, a nie w hacjendach. Tam w ramach chlodzenia dodaje sie czasem wentylator wiszacy duzy w salonie XD Swietna jest tez lazienka z ta zolto zielona podloga - pasuje stylowo do tej staroswieckiej reszty idealnie. Ja zawsze mam z tym klopot :)
    Dziecinny uroczy, troche bajkowy w tych kolorach seledynu i fioletu.
    Oddzielna sprawa to sypialnie tam odjechalas w modern i choc kazda z nich jest bardzo ladna, to jeszcze tylko odrobine fioletowa trzyma sie calej koncepcji urzadzenia tego domu i ma nute staroswiecka - i tylko dzieki kolorom, W czerwonej juz masz modern na maksa XD
    Ale nie rzuce w Ciebie kamieniem, bo u mnie w srodku jeszcze gorzej niz u Ciebie XD Czyli styl a'la "kreatora" bezstylowy - aby tylko nie odrzucalo ze wstretem. Tak sie msci uzywanie samej podstawki przez dluuugi czas. Wpada sie w stereoptyp i trudno sie od tego uwolnic, Jeden z powodow ze w moim kaciku tej chaty nie ma. Bryla OK ale reszta? Reszta u mnie zrobiona na zasadzie im wiecej z bazy tym lepiej , bo pobierajacy nawet nie majac tych dywanow czy obrazow z dodatku nie zostanie z golymi scianami, kuchnia bez szafek i na podlodze z betonu.
    Czytaj Wasze domki maja duzo piekniejsze wnetrza od moich :)
    Piekna praca Kropeczko i jeszcze raz dzieki za focie, ktore upiekszaja moje domy <3<3<3









    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Fantastyczny haus ,świetna pomysłowa bryła i zgadzam się co do tego, że jest szalenie w klimacie, tak jak napisałem przy punktacji wydał mi się chyba najbardziej do bólu hiszpański choć nie do końca wiem dlaczego, może min przez zdobienia i tradycyjny charakter ale poza znakomita bryłą także orzez piękne wnętrza zwłaszcza tam gdzie dałaś odważne mocne kolory takie jak chyba na tamte rewiry przystało zwłaszcza tu ale i w wielu innych pomieszczeniach.
    Światełka na zewnątrz wieczorem oddają ciekawą atmosferę, zapewne jakaś zacna seniorita wzniesie tu za chwilę dzbanuszek hiszpańskiego nektaru wraz z gośćmi przy akompaniamencie kastanietów i gitary ;) Budynek w nocy wygląda wprost magicznie.
    Dopracowany zielony teren wokół i bardzo fajny pomysł z bocznym patio (nie wiem jak to fachowo nazwać). MNóstwo tu detali oddających charakter miejsca więc myśle, że sporo postudiowałaś zanim zabrałaś się za tworzenie.

    Nie sposób nie zauważyć też że zrobiłaś piękne realistyczne foty. Ja chałupki konkursowe pobiorę dopiero dziś bo odleciałem na trochę w świat inszej gry a w międzyczasie walczę ze znikającym internetem ale bardzo chciałbym jeszcze dziś zobaczyć ten dom u siebie w grze i myślę że to co napisałem tylko wtedy mocniej potwierdzę. Świetny klimatyczny projekt!
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Na zewnątrz i wewnątrz wygląda to cudnie :love:
    Nie wiem czemu ale bardzo pięknie prezentuje się nocą, bardzo mi się podoba :)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Piękny projekt Kropeczko, willa typowo hiszpańska idealnie oddałaś ten klimat. Fajnie to wszystko wygląda tak otoczone bujną zielenią. :)
    Ogród jest prześliczny, basen i te wszystkie zakątki są bardzo urokliwe. :)
    Z wnętrz najbardziej spodobał mi się salonik pokoik dla dzieci. :)
    Wspaniała praca <3
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano czerwca 2017
    Wydaje mi się, że jest za żółte światło wewnątrz, ale kolory w porządku. Kuchnia ma taki ciemny zielono-niebieski klimat, jakby na dnie jakiegoś jeziora. W jadalni przechodzi już w granatowy. Przytulnie to nawet wygląda. :smile: Czerwona sypialnia z tym dywanem nawet trochę aztecko wygląda. Fioletowa sypialnia jednak bardziej mi się podoba. Jest jakby lżejsza i jaśniejsza. W tej czerwonej to żółte światło mi nie za bardzo odpowiada. Ale klimat hiszpańskiej hacjendy udało się tobie uzyskać, nawet z niebieskimi i zielonymi pomieszczeniami. Nie samą czerwienią Hiszpania żyje. :mrgreen:
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    W przypływie wolnej chwili zaglądam po kącikach i co widzę? Sequoia- cudowna konstrukcja, od bryły zaczynając a na łazienkach kończąc (pomijam zieloną sypialnię bo nie lubię zieleni w takim nadmiarze :P) Zakochałam się w tym domku i zastanawiam się,czemu jeszcze go nie mam w grze! Villa Carisma także wyszła Ci fantastycznie chociaż nie jestem entuzjastką hiszpańskiej architektury :)
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    Cześć! Odniosę się na początku do poprzedniego dzieła, którym moje oczy zadziwiłaś. Nie od dzisiaj wiadomo, że nowoczesne budowle to mój konik i ciągle szukam nowych inspiracji. Ty i twoja praca, stała się kolejną. Świetny ten dom i fajnie połączyłaś drewniane elementy, ogród skromny jak to na modern przystało ale z klasą, kilka krzaków, skalniak widzę, duża przestrzeń. Dobre połączenie aneksu kuchennego z salonem, uwielbiam takie rozwiązania. Chodz z zewnątrz chłodna biel w środku można poczuć się jak na plaży.
    Kolejny dom to bardziej taki w stylu hiszpańskim, fajnie prezentuje się w nocnej scenerii! No kozak :D
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top