Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1202123252631

Komentarz

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Piekne wnętrza, kuchnie są fantastyczne najlepsza jest ta z aluminiowymi szybami
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano czerwca 2016
    Swietna bryla - sprawia wrazeniem lekkosci , dzieki tarasom , balkonom z kwiatami , azurowym wysunietym daszkom i tych pionowych czarnych elementow z dziurami - nie mam pojecia co to jest te czarne scianki z otworami ale dodaja urody i tez poteguja wrazenie lekkosci tego projektu. Fantastycznie to wyglada! juz nie wspomne o kwieciu i laweczkach przed apartamentowcem.
    Troche mi brak choc jednego rzutu pietra bo jestem ciekawa jak tam Michale czy Aniu - nie wiem ktore z was tworzylo uklad wnetrz - rozmiesciliscie schody i pomieszczenia na poszczegolnych pietrach. Choc zakladam ze kazde pietro z wyjatkiem najwyzszego ma podobny uklad. A moze jednak sie myle sugerujac sie realem?
    Wnetrza SWIETNE - nie za duze ale idealnie zagospodarowane, a i obrazy w nich sa super dobrane do kazdego kolorystycznie. Calosc spojna -modern od bryly po interior. Trudno wyroznic jakies pomieszczenie tutaj bo kazde mi sie bardzo podoba. Nawet kamien tu uzyty w kuchni mnie nie razi bo jest idealnie dopasowany do stylu calosci i kolorystyki mebli - no a to juz jest sztuka duza. Te wkurat wnetrze sprawia wrazenie zamieszkalego przez awangardowego artyste , ktory lubi byc nietypowy, ale ktory ma swietne wyczucie co do czego pasuje.
    Super bryla i rownie wspaniale wnetrza - idealna calosc. Wielkie brawa dla tego teamu - to jest rownorzedna praca - zarowno architektura jak i wnetrza maja te sama klase i perfekcje. ♥♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    edytowano czerwca 2016
    Kropuś będzie krótko za co przepraszam, wszystkie Twoje parcele mają świetny klimat prawdziwego domu i ciepła jakie się z tym wiąże, prze co chce się w nich zamieszkać choćby od zaraz. Luliby utknęła mi w pamięci tak samo jak Foxy Grow, nie tylko wspaniałe bryły i piękna ciepła kolorystyka wnętrz, świetne łączenia mebli docierają do serducha, ale także te magiczne obejścia to sprawiają. Zakochać się można w Twoich pracach.
    Loft mnie zauroczył , zamykam oczy i widzę z powrotem wspaniałe wnętrza, ciepłe światło, które rozbija tą surowość kamienia, wiele ciekawych rozwiązań i wspaniały dobór mebli <3
    Essence nie wyłażę z basenu za żadne skarby za gorąco jest na dworzu :D a na poważnie, super modernik cały, piękne wnętrza, podoba mi się każde z nich <3
    Snowdrop Cottage i jak tu się nie zakochać we wiejskich domkach, świetna bryła, piękne kolorowe wnętrza, i ten cudowny klimat wypoczynku z dala od miasta, cicho spokojnie, dookoła przyroda, wspaniała parcela Kropku<3
    Spring kocham ten starterek, malutki , cudowny, wspaniały na start (mój- zagarniam <3 )
    Z Delsem współpraca też na mega poziomie, jak wszystko co spod Waszych łapek wychodzi przepiękne wnętrza, raczej nie wybieram ulubionego, jak dla mnie perfekt wszystkie, mega praca z tym zdobieniem, tarasy wyglądają odjazdowo oskar za cierpliwość i wspaniałą współprace dla Was obojga <3
    Ps. Świetny gif z rzutami na piętra ;)
    Post edited by krulih2 on
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member

    Nie będę zbytnio oryginalna twierdząc, że praca jest na najwyższym poziomie tak pod względem architektonicznym jak i aranżacji wnętrz :star: Cudowne przeszklone tarasy to coś co kocham <3 i na co zwracam uwagę w pierwszej kolejności. Zachwycająca jest lekkość bryły i jej kolorystyka.
    Uwielbiam również niezwykle zmysłowe i bardzo eleganckie mieszkania ,w których widać pracę dekoratora. Mało jest mieszkań, które urzekają i zachęcają do kupna. W tym konkretnym wypadku niczego bym nie zmieniała i mogłabym wprowadzić się z marszu.
    Ciepłe pastelowe kolory to niezaprzeczalny walor , bo odgrywają szalenie istotną rolę w aranżacji wnętrz. Są nieodzownym elementem niektórych styli. Wbrew pozornie łagodnej naturze, mają dużą siłę oddziaływania, ładunek emocjonalny i potencjał. Za ich pomocą można stworzyć zarówno wnętrza o charakterze romantycznym czy nostalgicznym oraz pełne światła przestrzenie.
    Gratuluję genialnej współpracy <3 i czekam na dalsze równie udane pomysły.

    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Beżowe łazienki mi się podobają. Salon z tą wykszywioną kuchnią też. Wszystko jest blisko i praktycznie to wszystko urządzone.
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Apartament jest świetny. Klimatyczny, przytulny i pachnie luksusem!
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Chatka w lesie klimatyczna i sprzyja wakacyjnemu odpoczynku a apartamenty .. wypas! Pierwsza klasa. Kropeczko i Michale jest moc!
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Kropeczko kochana dotarłam. Wybacz proszę opóźnienie, ale w ostatnim czasie zbyt wiele emocji miałam ;) Twój kącik zostawiłam sobie na koniec, taka wisienka na torcie, bo to co stworzyliście z Delsem jest wspaniałe. Obejrzałam w grze i jestem pod wielkim wrażeniem. Sama konstrukcja szałowa i mega realna, podobnie otoczenie - ławeczki, plac zabaw, nie zapomnieliście o niczym, a to lubię najbardziej. Mega podobają mi się balkoniki ze szklanymi balustradami. Super pomysl z tymi panelami sciennymi, dzięki którym jakby się trafił wścibski sąsiad to i tak nic nie zdziała :) jeżeli chodzi o wnętrza to podziwiam ogrom pracy, tam są cztery mieszkania przecież. Każde wyjątkowe, każde przepięknie urządzone. Na parterze podoba mi się jadalnia i uroczy salonik. Na pierwszym piętrze trochę wiekszy przepych , fajny pomysl na lampy i kominek. Drugie piętro wyróżnia się dwoma miejscami do wypoczynku i wielką kuchnią, no i ta łazienka w brązach - super! Natomiast dla mnie najwięcej uroku ma mieszkanko położone najwyżej. Ja tam lubie dużo różności i jak jest trochę zagracone pomieszczenie (nie mylić z bałaganem, bo tego nie znoszę), lubię twórczy nieład ;) Kochani wspaniale było zwiedzać to miejsce, rewelacyjna współpraca Wam wyszła i dzięki, ze ppodzielliście się tym. Jak w końcu będzie można bez kombinowania zamieszkać simem w takim apartamentowcu to mój zamieszka właśnie w tym na ostatnim pietrze, zeby nikt mu po suficie nie biagał. Pozdrowienia <3<3<3
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Villa Lullabay- zgrabna bryła , urocze otoczenie domu , elewacja kamień i drewno zawsze się sprawdza w każdej konfiguracji .Wnętrza przytulne i nowoczesne , drewniane wstawki na ścianach podkreślają styl, piękny słoneczny salon, śliczna turkusowa łazienka .Cudna błękitna sypialnia z kombinowanymi meblami. Jedyny minusik to na tym zdjęciu , za dużo tych gałęzi , wystarczyłyby tylko te na obrazach http://prntscr.com/bpt6mx , ale kolorystycznie bardzo w mój gust.

    Loft- Duża praca umeblowanie takiej powierzchni , by to wszystko się dobrze komponowało i za to brawa , bo wyszło świetnie , klimat loftu uzyskałaś. Świetny pomysł z zadaszeniem części tarasu , tam gdzie jest bar .No i jak na loft przystało nie zabrakło też antresoli z miejscem na fortepian. Bardzo ładna praca

    Domek na wsi -- Uroczy , te malwy są piękne, gęsto posadzone , aż pachną . Piękna okolica, a wnętrza dopasowane do stylu , klasyczne , funkcjonalne i bardzo rodzinne. Całość bardzo mi się podoba .

    Dom drewniany -- Piękny , świetna bryła częściowo po skosie i mnóstwo kwiecia . Samo drewno już jest wystarczającą ozdobą. Śliczna łazienka. Pięknie tam sielsko i błogo , nic tylko pakować plecak i tam pojechać wypoczywać :)

    Apartamentowiec-- To wielka wspólna praca. Takie budowle to zawsze mój podziw dla cierpliwości w wykańczaniu pomieszczeń. Mam nadzieję że może pojawi się w czwórce opcja sąsiadów tak jak była w dwójce i takie piękne domy z kilkoma mieszkaniami dla różnych rodzin będzie można wykorzystać. Świetne nowoczesne wnętrza , super praca!! :)
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    BSR Apartment - nie ma jak duety, zawsze byłam za tym żeby prace dodawać nie tylko własne ale w duecie z kimś, kto ma dystans do naszych umiejętności i potrafi skorygować nasze błędy jeśli są, widzi wszystko inaczej i ma inne niż my pomysły.
    Pokoje w apartamentowcu bardzo eleganckie i w pięknych uspokajających kolorach. Podoba mi się kuchnia z jadalnią z widokiem nie tylko na miasto ale i na ogień w kominku, zimą przytulniej.
    Ekstrawagancki i ekskluzywny salon kremowy, tutaj zostaję i piję drinka na zdrowie wszystkich simowych budowlańców.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Michcio15Michcio15 Posty: 276 Member
    Piękne zdjęcia ;) Simki olśniewająco piękne :blush: Bardzo mi się podoba Zuri Halina M'Voto. Jest śliczna :wink:
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member

    Już oczami wyobraźni widzę jak budujesz i meblujesz lofty i kolejne urocze domki. Cieszę się na równi z Tobą Kropeczko <3
    Simki są prześliczne. Złota ma w sobie sporo delikatności i niezaprzeczalnej kobiecości, natomiast Zuri idealnie odzwierciedla cechy afrykańskich piękności. Gratuluję pomysłu na challenge.
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Fajne simki, blondynka wygląda jak mega bogata gwiazda filmowa. Ciemnoskóra simka też Ci się udała, na tym zdjęciu wygląda przepięknie x3cb30a52kea.jpg
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Foxy Grove piękny ,przytulny , nietuzinkowy pobiorę na stronie producenta (czyt : galeria ) :)
    Simki mega ,świetne detale pozdrawiam :)
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Przepiękne Simki, aż ciężko wybrać, która najpiękniejsza <3 Powodzenia w wyzwaniu Kropeczko :love:
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Śliczne simki, każda wyjątkowa, obie mają coś w sobie. Złota dziewczyna wygląda na delikatną, a Zuri charakterystyczną twarz. Powodzenia Kropeczko w wyzwaniu <3
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano lipca 2016
    Rebeca jest charakterystyczna i nie wiem do końca dlaczego ale kojarzy mi się z osoba zarazem piękną jak i też odrobine chłodną czy może raczej mająca głowę na karku.Nie wątpię jednak,że w grze jest przyjaźnie do każdego nastawiona ale to tylko oje luźne wyobrażenia bo kiedy widzę ciekawego sima to lubię wyobrażać sobie kim jest lub mógłby być jako realny człek :)
    Nie łatwo jest oddać pewne cechy optyczno-etniczne ale Tobie wyszło to znakomicie. Zuri Halima naprawde przypomina np.miss Kongo (poszperałem sobie z ciekawości by dokładniej zobaczyć typ urody z krajów bardziej południowej Afryki bo tak mi się Zuri skojarzyła i chyba doskonale wpisuje się tez w zamysł konkursowej zabawy Wioli Cayrees. Simów jak gdzieś już wspominała Ela trudniej ocenić niż budynki ale dla mnie to jest kapitalna praca bo oddaje chyba doskonale to wszystko co chciałaś przekazać.
    Wedle pewnej teorii wszyscy pochodzimy z Afryki i faktycznie znajdowane tam relikty dawnych cywilizacji trudno niekiedy nawet jest datować ,w każdym razie pobudziłaś wyobraźnię na max :)

    Edit: a info o ścianach jest bezcenne (yuppi!)
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Obie simki śliczne :) Rebeka delikatna no i cała złota ,ale taki wymóg challange był . Ale mnie urzekła bardziej afrykanka , bardzo fajnie pokazałaś charakterystyczne cechy dla kobiet z tego regionu świata. Super kolorowy strój to wszystko nadaje oryginalności i realizmu . Bardzo mi się podoba :star:
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ta blond cytrynka całkiem sympatycznie wygląda. :smile:
    W rysach jej twarzy jednak zakorzeniona jest pewna nikczemność.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top