Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1141517192028

Komentarz

  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Agusiu bardzo podziwiam Twoja cierpliwość i staranność wykonania, bo budowanie i meblowanie jak ma się jakieś narzucone ograniczenia na pewno jest bardzo trudne. Ale Ty poradziłaś sobie wspaniale. Bliźniak urządzony jest znakomicie i spełnia wymogi obydwu par!!Gratuluję!!
    Bardzo mi się podoba jasny hol i otwarta kuchnia ,bardzo fajna podłoga .Salon z kominkiem jest piękny i biało-czarna łazienka Super!! Dla mnie perełka to pistacjowa sypialnia, cudna!! No i jak zawsze u Ciebie pięknie zagospodarowane otoczenie z wygodnym miejscem odpoczynku:)
    BRAWA!! Agusiu <3<3<3
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Samo podjęcie się tak wielkiego projektu jest godne pochwały, a takie wykonanie to już w ogóle! Świetny bliźniak! Bardzo podobają mi się oba mieszkania i przestrzeń za domem <3
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Agusiu gratuluję zajęcia drugiego miejsca, ale przede wszystkim gratuluję tego domku, i podjęcia się wyzwania. <3 Bliźniak jest świetny, a zrobienie go według wytyczonych zasad, i ograniczonych kosztów na pewno nie należało do łatwych. Jesteś zbyt skromna we własnej ocenie, a ta praca jest tego niezbitym dowodem. :* Bardzo ładnie rozplanowałaś, i zgodnie z upodobaniami rodzin, urządziłaś pomieszczenia. Mnie bardziej do gustu przypadło mieszkanie Natali i Matteo, może dlatego, że zachwyciła mnie w nim ta czarna sypialnia. :) Co wcale nie znaczy, że drugie jest gorsze, też jest bardzo gustownie urządzone. Patio jest cudne <3 Podoba mi się, że postanowiłaś je nie rozdzielać, tylko zrobiłaś wspólne dla tych "papużek nierozłączek" ;)
    Wielkie brawa, dom jest wspaniały <3
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Tam byla bardzo ostra konkurencja w tym challenge - niezaleznie w jakiej klasie startowalas. tym bardziej, ze iestety szanowne tajne jury tam preferuje - czasem dosc stronniczo - praca rdzennych amerykanow z ich forum, bo sie znaja jeszcze z Trojki. Inna sprawa, czy gdybysmy my tu mieli takie konkursy i nagle, by nam tu wystartowala Zita, to czy polskiego jury potrafiloby byc tez obiektywne :p
    Na pewno znalazloby sie sto argumentow na to, ze jednak nasze trzy prace tutaj sa jakos od niej lepsze. Tak, ze drugie miejsce w tym konkursie to cos mowi.
    A na pewno mowi o tym, ze Twoj domek jest przeslicznie urzadzony wewnatrz - podlogi dywanowe piekne ale moje serce podbily obie lazienki. - sa perfekt. No i otoczenie z ogrodem, -tam doszlas do mistrzostwa. Gust to ty masz Sloneczko, gdybys nie miala to Amerykanie napewno nie chwaliliby Ci tak tych wnetrz i zero bys dostala, a nie drugie miejsce. A pochwal tam zebralas duzo. W kacikach dostac pochwaly to normalne - to moze byc z przyjazni, ale w konkursie to raczej nie dziala :p Wiec dosc falszywej skromnosci ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Dwie bliźniaczki i dwóch bliźniaków w bliźniaku.....uffffff....aleś tego naładowała ;)
    W sumie to pożycie erotyczne mogą mieć całkiem ciekawe ;) ale tego nie wiemy, wiemy, że dom jest fantastyczny. Pełen luksus i wypas full powszedni. Elegancko, gustownie, od razu rzuciła się w oczy łazienka cudnie zrekolorowana, podobnie schludna i funkcjonalna kuchnia, duży przestronny salon. Na piętrze sypialnia jak dla rodziny królewskiej, podobnie pokój kąpielowy klasycznych kolorach. Druga sypialnia bardziej nowoczesna i jasna, niemniej piękna. Dalej możemy podpatrzyć jaki pomysł był na drugą kuchnię, prześwietna, bardziej żywiołowa, ale jakże komfortowa.
    Ogólnie rzecz biorąc dom jest przestronny, bardzo duży, wygodny i kapitalnie urządzony!

    Pozdrawiam Agusiu <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano czerwca 2015
    Dom z zewnątrz mi się spodobał, choć nie lubię bliźniaków bo ręce są niejako związane. :confused: Wewnątrz zdecydowanie spodobała mi się część ekologiczna. Jest cieplejsza, jaśniejsza, weselsza. Kuchnia po nowoczesnej stronie wydaje mi się ciemną i zimną. Taki miałbyć pewnie efekt, no ale i tak wybieram naturalną część. Są tam piękne obrazy na ścianach i puszyste dywany i wykładziny.

    Na tarasie z tyłu udało Ci się ładnie wtopić basen. Jeszcze te dwa krzesełka na końcu, które słabo widać. Fajną zieloną ścianę z roślin za nimi zrobiłaś. :grimace:


    Jeżeli para bliźniaków będzie mieć dzieci to pod względem prawa czy też rodziny będą kuzynostwem, ale pod względem genetycznym będą rodzeństwem. Taka ciekawostka, ale to chyba każdy wie. :smile:
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Aguś bardzo się ciesze że się na to wyzwanie zdecydowałas , bo nie było łatwe. Za te pieniążki zbudować trzeba było 4 sypialnie, 2 kuchnie 6 łazienkę , 2 saloniki itd... Normanie praca dla Herculesa. Fajnie że zajęłać drugie miejsce, jestem z tego powodu bardzo dumna z Ciebie <3
    Domek widziłam już wcześniej na zdjęciach i uważam że ma tył lepszy niż przód, Ogólnie oba są dobre ale tył jest rewelacyjny, możesz go spokojnie obrócić o 180 stopni i wysłac do galerii raz jeszcze. Co do wnetrz to obie cześci mi sie podobają, może minimalnie bardziej to tych naturystów
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Gratuluje nie tylko świetnej i herkulesowej jak wspomniała Kami pracy ale i 2 miejsca ! Tym razem właśnie tył domu zwłaszcza na tej focie nocnej zaciekawił mnie najbardziej ale całość jest bardzo dobra i realistyczna.
    Wnętrza to poezja, niby bliższy jest mi styl naturalnych (fajni simowie tak rzy okazji) ale ogromnie spodobały mi się tez tu te nowoczesne pomieszczenia, z racji konkursu nie są przesadnie upstrzone drobiazgami ale i tak wydają się bardz bhate przy tej kasie, perfekt !
    Hitem nowoczesnego mieszkanka jest dla mnie ta łazienka w tradycyjnym zwróciłem uwge min na charakterystyczne ułożenie kolorów dywanowych, bardzo fajny pomysł.
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Agusiu, początkowo wydawało mi się, że mam złudzenie optyczne i widzę podwójnie dopiero w takcie czytania zaskoczyłam, że chodzi tu o domostwo dla bliźniaczej rodziny.
    Nie tylko podjęłaś się katorżniczej pracy, ale również z tego co przeczytałam zajęłaś znaczące miejsce w konkursie, czego Ci serdecznie gratuluję.
    Szczególnie pięknie prezentuje się ten bliźniak wieczorową porą kiedy obie rodziny na jego tyłach urządzają sobie ognisko.
    W lewej części bezapelacyjnie zakochałam się w obu łazienkach umiejscowionych na pietrze i jadalnio salonie z zapierającym dech w piersiach kominkiem, który być może nie byłby tak efektowny gdyby nie ściana, na której go umiejscowiłaś.
    Natomiast w części zwolenników natury już od wejścia czułam się pierwszorzędnie. Może sprawiły to ciepłe barwy a może azjatyckie lampiony, które zastąpiły nowoczesne lampy. Kuchnia jest ciepła i zachęca do gotowania. Przytulnie prezentują się także pozostałe pomieszczenia. Widać, że obie rodziny chętnie przebywają właśnie w tej części bliźniaka, gdzie dodatkowo artystyczny klimat wnoszą prace Bianci.

    Uwielbiam te parcele za jej wabiący wzrok wygląd.
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member
    Gratuluję Agusiu zajęcia 2-go miejsca w konkursie!!! :) Ja nigdy nie wystartuje w tego typu konkursie, bo wymagania jakie tam są mnie po prostu przeraziły, nie dałbym rady! :o Wielkie uznanie za zbudowanie bliźniaka pomimo tylu ograniczeń! Muszę powiedzieć, że fasada wygląda bardziej na jeden dom, niż na bliźniak, fantastycznie to wykombinowałaś - choć dom niezaprzeczalnie jest bliźniakiem! Z tyłu wygląda równie wspaniale, a wnętrza są bardzo przytulne w obu częściach. Wspaniała praca i jeszcze raz gratuluję! <3
    EA ID: Mattoowy
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Aguś na początek gratulacje :*
    Bliźniak jest świetny, podjęcie się takiego zadania nie jest łatwe i uważam, że poradziłaś sobie wspaniale. Sama bryła, prezentuje się pięknie, ogródek i miejsce wypoczynkowe również. Uwielbiam Twoje wnętrza, pięknie dobierasz kolory, łączysz obiekty i ozdabiasz dom drobiazgami tworząc niesamowity ciepły, domowy klimat. Obie części domu są piękne, chociaż ta nowoczesna chyba bardziej trafiła w moje serce <3
  • Opcje
    LamomaniaxLamomaniax Posty: 456 Member
    Witaj kochana :smile: mijałam się z tą pracą w galerii i w końcu widzę ją tutaj : Naprawdę widać, że bardzo się postarałaś, żeby to wyglądało perfekcyjnie i tak jest Agusiu :blush: Dobra robota <3 Mnie wcale nie zanudziłaś, zgadnę, że nikogo nie zanudziłaś :smiley: U Ciebie słoneczko, au mnie pada, wieje od czasu do czasu wyjdzie słoneczko :wink: Pozdrawiam :kissing_heart:
    "Wakacyjne" <3
    tlnhmcafbmk3.jpg
  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Together Forever je krásný a útulný dům s hezkým posezením u bazénu :)
    Velmi pěkný interiér , kde se mi líbí ložnice a koupelny ,ale i všechny pokoje :) Barevně pěkně navržené :)

    Skvělá práce Anežko , jako vždy super :)
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    Siemasz Aguś :D Widzę, że przez swoje frustracje życiowe mam spore zaległości, więc zaczynam :D
    Pierwsze zdanie jakie wypowiedziałem po zobaczeniu pierwszego zdjęcia starteru to cyt. "ta starter, jasne". Dzięki ciekawej bryle i ładnej elewacji ciężko było mi uwierzyć, że to faktycznie starter (wspaniała robota). Bardzo podoba mi się drewniana podłoga w pokoju dziennym.
    Hyndrangea (skąd ta nazwa?) uraczyła mnie ciekawym ogrodem, wspaniałą bryłą no i te wnętrza. Salon z barkiem powalił mnie swoim wystrojem, superancki stolik. Górne łazienki są wspaniałe, w szczególności upodobałem sobie otoczenie umywalek :D
    Czas na bliźniak, w którym zdecydowanie bliżej mi do Natalii i Mattea Gemellich. Pomimo tego, że to bliźniak to mieszkańcy mają wyjątkowo dużo przestrzeni.
    Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na kawkę ;)
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Mnie też szalenie podoba się bryła. Już w galerii jak zobaczyłam to pierwsze słowo jakie mi przyszło do głowy to finezja!! <3 Ślicznie wygląda woda przed domem i połyskujące w słońcu fontanny :D Pomysł z szachownicą jest też bardzo trafiony. Wspaniale prezentują się obydwa tarasy.
    Wnętrza w całości utrzymane są w stylu jaki sobie założyłaś. Bardzo spodobał mi się nowy kominek, uwielbiam takie patenty. Salon ogólnie w całości jest bardzo piękny. :star: Urocze jest też miejsce wypoczynku na mini wysepce otoczonej wodą. Dziewczyny przy barze widzę już się zadomowiły na całego :D Kącik pod schodami SUPER i bardzo pomysłowo wykorzystałaś wolną przestrzeń. Dużo nowych i fajnych pomysłów na łączenie ozdób ściennych. BRAWA!!!! Perełka w tym projekcie to jasna sypialnia z kominkiem i przylegającą łązienką :star: Cały dom jest wspaniały i oglądając go w grze jest bielutki, a bardzo orzeźwiający element to lodowy koń w fontannie , w sam raz na nadchodzące upały!!
    AGUŚ <3 WIELKIE BRAWA!!!! :star::star:
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    luovieluovie Posty: 9
    edytowano czerwca 2015
    Świetnie! Bryła - mistrzostwo, niestety, ja zawsze mam z nią problem :/ Przedpokój i garderoba cudowne, marzenie :D Fajnie umieszczony zakątek z barkiem i telewizorem. Całokształt - super, widać, że bardzo pracochłonny proojekt :) Gratuluje

    Moje serce całowicie skradł pokój z płótnami! Uwielbiam takie limaty!
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    No dobra, nie powiem, mnie bryła też się podoba - i to bardzo :) a zwłaszcza na tym zdjęciu, gdzie dodatkowo na pierwszy rzut oka uroku dodają jej przepięknie fontanny i rzeźby i woda.
    Hol z potężną garderobą na wejściu robi wrażenie. Kuchnia trochę mnie przytłoczyła ilością szafek i zaczęłam się zastanawiać, czy to nie od niej wzięła się nazwa budynku ;) Ale już otwarty plan jadalni i salonu pozwolił skupić się na ich niebywałym pięknie. Oczywiście wysepką byłam również zachwycona, bo za możliwość zjedzenia w tym miejscu śniadanka, oddałabym wiele. Wykorzystanie miejsca pod schodami, jako miejsce do pracy uważam za znakomity pomysł.
    Łazieneczka dla gości niczym nie ustępuję pozostałym pomieszczeniom na parterze.

    Przechodząc na piętro, mimo wszystko nie spodziewałam się aż tak niewiarygodnie pięknych pomieszczeń. Obie sypialnie i obie łazienki śmiało mogą konkurować o palmę pierwszeństwa z najlepszymi projektami :star:
    Ostatecznie dobiłaś mnie tarasami... zwłaszcza tym.

    Część imprezowa to pierwszorzędny i wyborny pomysł ... z chęcią skorzystam z zaproszenia ;)
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top