Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1161719212228

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Wreszcie back :p Juz nie moge sie doczekac twoich nowych kreacji, choc podejrzewam o ile kupilas nowe dodatki to czeka Cie niezly kawal roboty aby sie polapac gdzie na przyklad cholerny Maxis wepchal blusz na sciane :)
    ♥♥♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Agnieszko, piękny dom. Świetnie zaprojektowany i wykończony. Widać, że jest dopieszczony w każdym calu. Ogromnie podoba mi się salon, fantastyczne kolory i wspaniale ustawione umeblowanie. W ogóle kolorystyka w każdym pomieszczeniu jest wspaniała. Potrafisz w kapitalny sposób dobierać kolory. Wspaniały projekt.
    Agusia jest śliczna, już ją pobrałam, będzie razem i z innymi avkami w mojej grze. Pozdrawiam cieplutko. :)<3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    No nareszcie <3 Agu bez miodowania bardzo ładna nowoczesna bryła i umeblowanie.
    Budynek ma ładne drewniane tekstury i stylistykę i okazale prezentuje się na zdjęciach. Co do wnętrz to zwróciłem uwage min na rodzaj nowych zasłon który wymyslilaś łącząc 2 ich rodzaje.Piękne foty i wnętrza, ogromnie fajnie np tu.
    Nowa Aggi to prawdziwy słodziak nic tylko przytulać więc ją już porywam i czekam na kolejne dzieła bo ciekaw jestem też co jeszczewykombinujesz także z nowych elementów :)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Powrót kapitalny! Piękny modern, wspaniałe otoczenie, a w środku stylowo i bardzo prawdziwie. Podoba mi salon, super wygląda z tymi roślinami. Świetna praca!
    Agusia jest cudniusia - taki rym dla Ciebie specjalnie :) Ma super oczy.
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Wspaniały, nowoczesny dom, w którym o palmę pierwszeństwa walczą cudowna bryła domostwa z równie wspaniałą aranżacja pomieszczeń <3

    Przepięknie skomponowana kolorystyka. Wszystko zachwyca swoją estetyką i dbałością o każdy szczegół i detal, który ma swoje miejsce i nadaje przytulności wnętrzom, jak choćby tu w kuchni. Ona do złudzenia przypomina mi kuchnie jakie oglądałam jedynie w katalogach "ARTDESIGN architektura wnętrz".
    Wybornie urządzony salon i skromne, a tym samym urokliwe patio. Wszystko razem sprawia, że ten dom jest godny podziwu i pozazdroszczenia.

    Agusiu wróciłaś w wielkim stylu <3


    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Aga, super modern. Z zewnątrz dobra bryła w tym kurzowym brązie i złotym kolorze. Wewnątrz idealne rozplanowanie. Kiedyś twoje domy były za duże, a teraz są w sam raz według mnie. Rozbawił mnie fortepian z tyłkiem schowanym w ścianie. :tongue: Lekki i elegancki się przez to wydaje. Jest w całym domu dużo kolorów, ale nie przesadziłaś. Każde pomieszczenie ma ciekawe akcenty. Jak na przykład te pomarańczowe kafelki, albo zimnozielone światła stojące w sypialni i w salonie. Ogród bujny, ale ogólnie ściaśnięty i ogarnięty. Chyba najlepszy Twój dom. :smile:
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    edytowano stycznia 2016
    Reunion wspaniała praca Aguś <3
    Wspaniały dom ale równie wspaniałe ogródki czy raczej połączenia kwiatów i rzeźb, patio cudowne , zwłaszcza ta zadaszona część. Wspaniale również obmyśliłaś patent na wejście do środka, pięknie to wygląda. Wnętrza cudowne i bardzo pomysłowe, piękna kolorystyka, kuchnia przyciąga oko, pomarańczowa łazienka rewelacyjna <3 Cudowny projekt <3
    Agusia w nowej odsłonie piękna jak zawsze <3
  • Opcje
    CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member
    Powrót w wielkim stylu! Dosłownie, bo Reunion to chata na najwyższym poziomie! Garaż, altanka i te roślinki Twoje pomysłowe, ach! We wnętrzu wszystko pięknie dobrane i cała porcja smaczków MOO jak: pianino z przyciętym tyłkiem, lampy ciekawie połączone a mnie najbardziej zaciekawiła ta w paski przy łóżku w sypialni - ty spryciulo! ;) Dom fantastyczny absolutnie!!! Aggie z nowymi włoskami i seksownym wdziankiem... ulala, dżaga! Biała Wróżka się odnalazła, tylko jeszcze Niebieska gdzieś się błąka, ;) fajnie, że powróciłaś Agnieszko! Buźki <3<3<3
    EA ID: Mattoowy
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Świetny powrót Aguś, bo ten modern jest wspaniały <3 Prześlicznie skonstruowana bryła i cudne patio. Wnętrza typowo Agusiowe, pięknie urządzone, przytulne i z dużą ilością drobiazgów dodających im uroku. :) W skrzyniach jeszcze trochę zostało, ale jak właścicielka sie zadomowi, to pewnie i dla nich znajdzie jakieś miejsce. ;)
    Nowy avek tak samo uroczy jak poprzedni, ale o wiele bardziej seksowny. :D
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Witamy z powrotem Majne Libe Kochanie! Tym uwielbieniem wzajemnym tak się będziemy dosładzać aż nam się gębule zakleją HAHA! Tak się cieszę że znów wystartowałaś z budowlanką Agusiu, nie powinnaś w ogóle przestawać, ale ja w sumie tez mam zastój budowlany więc rozumiem że czasem taka potrzeba jest.

    Reunion wspaniała nowoczesna kawowo czekoladowa bryła. Zieleni nie brak, zgromadzone w kępkach trawy i kaktusy dostarczą nam trochę tlenu podczas odpoczynku na tarasie.
    Wnętrza bardzo klimatyczne i mają swojski nastrój, może to te kolory ziemi, może ozdoby ocieplające interior, w każdym razie człowiek czuje się jak u siebie. W kuchni ciekawie połączyłaś cegły ja bym nie spróbowała, a wyszło świetnie!
    Salony i pokoje wypoczynkowe urocze są. Może i jest trochę chaotycznie ale to jest właśnie Twój styl, a kolorytyka jest boska! Bardzo mi się podoba, podobnie jak nasza nowa odsłona Agusi <3

    CMOKASY!

    5b5db2c3f2c388b78f0fd43dfd8b8e8b.jpg
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Hahah! Ślicznota! Z paczałek wyziera tęsknota za stekiem wołowym...a tak, zdarza się! Pięknie simka wyszła Agusiu, ściskam Cię mocno i poliki cmokam mocno <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano stycznia 2016
    Agu umieć tez tworzyć bardzo fajne simy / simki a Dels jej powiedzieć, że ta ostatnia to nic tylko przytulać :) Ma fajną mine zupełnie tak jakby wszystkiemu się dziwiła i mocno nie dowierzała jednocześnie traktując świat z uśmiechem. Świetna jest !
    Bykami zaś się nie przejmuj ja robię ich całe stada ale w końcu to nie forum lingwistyczne :smiley:
    Ps: no ale na to, że możemy sobie tylko pooglądać to naturalnie 'foch' ;)
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    W nowej urealnionej wersji Twoja simka wygląda fantastycznie, tak jak powiedział Misiek - nic tylko przytulać, obłapiać i z całych sił wycałować oba policzki :*
    Uśmiech nie schodzi jej z buzi :) a poza tym ma takie marzycielskie spojrzenie dziecka zaskoczonego otaczającym go pięknem tego świata.

    Owoce dobre są na przekąskę, ale na obiad należny zjeść zdecydowanie coś konkretnego - jakby powiedział mój mąż ;) dlatego jestem w stanie zrozumieć Agusi marzenia :)

    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Piękne oczy i cudne policzki :) Simka wygląda na bardzo przyjazną osóbkę .
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Agusiu miło jest znów oglądać Twoje prace. Domek jest śliczny , kolorowy i wcale nie ma w nim chaosu. Podoba mi sie ta rzeźba na zewnatrz, takie świeże spojrzenie, te firanki w sypialni i turkusowo koralowe ściany, super

    Avek też jest boski, Zmieniłaś fryzurę i kolor włosów
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Agusiu miło jest znów oglądać Twoje prace. Domek jest śliczny , kolorowy i wcale nie ma w nim chaosu. Podoba mi sie ta rzeźba na zewnatrz, takie świeże spojrzenie, te firanki w sypialni i turkusowo koralowe ściany, super

    Avek też jest boski, Zmieniłaś fryzurę i kolor włosów
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Haha, jak możemy popatrzeć, to popatrzyłam. :D Bardzo ładna ta bardziej urealniona wersja <3
    Dlaczego jej nie dasz do galerii, ma jakieś CC na sobie ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top