Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1222324252628»

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano maja 2017
    Eco Living, to świetny projekt na wyzwanie w Karczmie :) Baterie słoneczne, stacja uzdatniania wody i gigantyczna plantacja na dachu sprawiają, że dom ma wszelkie cechy Eko-domostwa. Wprawdzie pielęgnacja tylu roślin wymaga sporo pracy, ale można założyć Klub miłośników grzebania w ziemi i robić spotkania na dachu, wtedy członkowie odwalą za naszego sima brudna robotę. :D;) Rozplanowanie wszystkich pomieszczeń na parterze bardzo mi się podoba, bo dom jest wygodny i dobrze się w nim gra rodzinką. :) Zwiedziłam go w grze, wszystkie pomieszczenia są ślicznie urządzone i dopieszczone rożnymi dekoracjami. :) Spodobał mi się pomysł przeszklonych szaf, może podkradnę :D Taras to moje ulubione miejsce, jest cudny. :) Piękna praca Aguś <3
    PS. Czy to moja simka złożyła wizytę rodzince, bo pyszczek jakby znajomy. :D
    Post edited by Ktosik on
  • Opcje
    kate_lupkate_lup Posty: 110 Member
    W wyzwaniu niestety nie brałam udziału, więc w jego temacie nic nie powiem, ale dom jest po prostu piękny. Zachwyca elegancją i jednocześnie funkcjonalnością. Bardzo podoba mi się bryła ujęta w biel z szarością. Wewnątrz wcale nie brak barw ale wszystkie doskonale ze sobą współgrają i ani trochę nie naruszają tej elegancji, która się prezentuje na pierwszy rzut oka przy podziwianiu samej bryły. Bardzo spodobał mi się pomysł na ogród na dachu. I to całkiem spory ogród. Moi simowie jak mają do ogarnięcia 4 krzaczki to już zaczyna im brakować czasu na inne zajęcia :D. Ale byłabym niesprawiedliwa, bo zwykle oprócz tych krzaczków to jeszcze muszą pielęgnować ze dwa drzewka ;).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top