Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1121315171828

Komentarz

  • Opcje
    CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member
    Bardzo ładny starterek Aguś! Jak dla mnie dywany są ekstra i podobają mi się bardzo żywe kolory we wnętrzu. Również bardzo chętnie bym chciał obejrzeć ten domek w galerii ;) Pozdrawiam <3
    EA ID: Mattoowy
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo pomysłowo zrobione piętro z wykorzystaniem dachu!! Brawo! :) Przez to domek wydaje się duży jak na starter. Ale wnętrza bogate jak to zrobiłaś że zmieściłaś się w limicie simeleonów ? Może kiedyś zdecydujesz się wysłać do galerii to sobie podejrzę!! Super domek Aguś!!
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Agnieszko, cenie sobie Twoje prace. Przejrzałem je już kiedyś ale nie zawsze odpowiadałem. Przyczyny są różne, zjawiłem się dosyć późno na nowym forum, a w tym roku musiałem się uczyć do matury, ale chyba każdy ma brak czasu. Za każdym staram się komentować na bieżąco ale gdy się nazbiera zbyt dużo to nie lubię odkopywać. Nie jesteśmy przecież dziećmi i nie musimy się tłumaczyć. :smile: Możemy być przecież szczerzy do bólu, czego nie raz od siebie wymagamy. Każdy może mieć inne zdanie. To tak gwoli wyjaśnienia, odebrałem Twój komentarz tak jabyś myślała że nielubię komentować konkretnie Twoich prac.

    Nowy starter bardzo mi się spodobał. Wrzuć więcej zdjęć. Dywany są świetne. :smile:
  • Opcje
    tennczowytennczowy Posty: 252 Member
    Świetny ten nowy starter <3 Kolorowy, przytulny i te dywany <3 Bryła bardzo mi się podoba.

    Co do tylnej ściany w stodole u mnie też jest całkiem prosta :D
    Pozdrawiam serdecznie <3:kissing_heart:
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Aguś bardzo ładnie! Podziw za urządzenie wnętrz tak ładnie za ta małą kasę :D A do tego otoczenie super!! Mnie ta sztuka jeszcze się nie udała.
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Ale te dywaniki to twoj patent Alinko! Uratował mi trochę kasy :D Buziaczki! <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano maja 2015
    Mnie też starter bardzo się podoba. :) Z tym piętrem prezentuje się okazale, a i w środku ładnie go urządziłaś. Nawet udało Ci się wstawić kominek do salonu. :o Super <3
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Aguś, pełen podziw, jak dotąd mi udało się tylko dom do tych kosztów wybudować, i na cokolwiek wewnątrz nie starczało już kasy, więc podziwiam tym bardziej, a wnętrza jak na starter wyglądają bogato. Super jest <3
  • Opcje
    SurielPLSurielPL Posty: 219 Member
    Bardzo ładny i przyjemny starter! Dobrze, że zmieniłaś podłogę, na taki spokojniejszy kolor. Chyba go pobiorę w weekend jak znowu usiądę do gry ;) Może nawet zaszaleję i zagram bez kodów? :D
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Bryła jest kapitalna, dziwaczna i futurystyczna. Wnętrza nie toną w krzykliwych barwach tylko są stonowane kolory ścian i że takich a nie innych wykończeń użyłaś dom wydaje się wcale nie taki mały. Bardzo podoba mi się salon :) i wygodny pokój kąpielowy. Może się kiedyś odważę za tak mało kasy coś zbudować, będzie to pewnie winiarnia ;)<3 Super Ci to wyszło i oszczędnie!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member
    Dach oczywiście wymiata! Całkiem sporo tu rzeczy jak na starter o minimalnej wartości, jest też bardzo przestronny i już wspomniałem wcześniej, że kolorystyka mi się bardzo podoba. Ogólnie dzięki ukształtowaniu dachu i tarasów wygląda on jakby nie był starterem - za to moje wyrazy uznania doga Pani Architekt! <3
    EA ID: Mattoowy
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Bryła bardzo figlarna, przypomina mi żółwia. :grimace: Wewnątrz sporo słońca i żółty fajnie wygląda, niekoniecznie jak Ela pisze. Łazienka też dobrze wygląda. Głównym pomysłem podkreślającym wyjątkowość tego domu są dywany. Są na prawdę cudne. :smile:
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Jakie nudzenie? Przecież Twój starter wywołuje tyle emocji i to samych pozytywnych - od zaskoczenia piętro-dachem, do uwielbienia całości :) Nie wiem kiedy będę miała czas wskoczyć do gry, ale jak to zrobię, to na pewno go sobie pobiorę i dokładnie obejrzę! :)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Podłogi sa piękne, dywaniki wzbogacają wnętrze. Starterek jest tak oszukany prze te dachy - ja tez myślałam że jest większy. I na kominek kasa się znalazła. jakim cudem Ci się to udaje bo u mnie to zawsze skromna bryła jest - taka kawalerska
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano maja 2015
    No to dla mnie jesteś mistrzem starterów AGnieszko bo nie sądziłem ,że da się zbudowac tak duży i dość bogato urządzony haus, o niebo lepszsy niz wymysły maxis w grze.Moje próby kończyły sie na parterowych niedokończonym "czymś" więc brawa, bardzo fajny dom, nowoczesny z jednej strony a z drugiej troche inaczej sie kojarzący - bajkowy nieco przez zastosowanie dachu i od tej strony wydał mi sie najfajniejszy.
    Ps. zapomniałbym dodac że i mi sie kominek telewizorkowy rzucił w oczy.
    Bardzo dobrze dobrałaś wszystko by zmieścić tak wiele w starterze, piękna praca i dobór skoro sie to tak dobrze udało.
  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Nový starter je velmi hezký domek :)
    Interiér je útulný a líbí se mi :) Zaujaly mě střechy domu ,které vypadají originálně :)
    Já mám ráda menší domy :)Skvělý Anežko a děkuji <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top