Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1171820222328

Komentarz

  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    fantastyczny ten Reunion Agusiu <3
    obejrzałam z zapartym tchem, przepięknie zrobione i obrobione fotki, to 50% sukcesu prezentacji, to lubię i z przyjemnością oglądam wtedy i napawam się pięknem zakątków. Stworzyłaś wspaniały, nowoczesny, jakże żywy dom w klimacie pustynnym! very yummy ♥
    bardzo podoba mi się rozkład pomieszczeń, jest bardzo funkcjonalny i pewnie świetnie nadawałby się do gry...niech no ja tylko kiedys zagram! ;)
    Agusia w wersji "galeriowej" jest bardzo udana, taka dziewczęca wręcz, unikalna uroda, pięknie!
    w wersji do naszych oczu only jest bardzo kobieca i fantastycznie zaokrąglona tam gdzie potrzeba :)<3 ja tam bym ją ulubiała nawet w tej galerii :))) ale jak sie nie da, to sie nie da...buuu :p
    ściskam mocno
    to modne teraz :D<3
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Witaj Agnieszko po przerwie. :) Reunion - bardzo zgrabnie zbudowany domek ze świetnymi, ciepłymi wnętrzami. Zwlaszcza to zdjecie mnie zachwyciło:

    pl365pnb5tjy.jpg
    Bardzo udana praca. :)

    Brawa także za simself-a, lubię takie naturalne simy, zwłaszcza panie ;) , które nie maja ambicji zostać modelką. :)
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Cześć Aga, domek Reunion był może i długo budowany ale było warto. Naturalna kolorystyka -połączenie beżów, brązów i zieleni. Ogródek jest śliczny i ładnie otacza i współgra z domkiem. W środku przytulnie i domowo.
    Simka bardzo ładnie wyszła.
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Widziałam to cudo w galerii...ba...nawet go pobrałam by przyjrzeć mu się z bliska! Wrażenia nieziemskie, piękny nowoczesny dom z niebiańskim ogrodem i wspaniale urządzonym wnętrzem. Ja zawsze zwracam uwagę na otoczenie domu, dla mnie niezwykle ważna jest zieleń...dom bez zieleni jest jakiś taki pusty, bez wyrazu, dlatego u mnie jest jej aż za nadto :D Ale wróćmy do Twojej kreacji...pomieszczenia widziałam na żywo w grze i mnie rozwaliły, naprawdę masz dar do wystroju i komponowania pomieszczeń, chyba przejadę się do Ciebie na kurs urządzania wnętrz.

    Ogólnie podsumowując, bombastyczny dom, można się zakochać! <3
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Agusia The New 2016 extra <3
    Jak na mamuśkę o której piszesz całkiem niezły z niej kąsek ;) Ostatnia fotka mnie powaliła, ja tam myślę,że ktoś ją tym jedzonkiem kusił, bo widać, że na górę spogląda, nic dziwnego skoro na grilu tylko szaszłyki owocowe :mrgreen:
    Pozdówki Agu <3
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Widziałam już ten dom w Galerii i zastanawiałam się, jak wygląda w grze. To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zakochałam się Aguś w Twoim domu! <3 Zauroczyły mnie nie tylko genialnie rozplanowane budynki, ale także w środku dziedziniec-podwórko, przepiękne zakątki: na grill, wypoczynkowy przy basenie, czy rekreacyjna "altanka" bardzo pomysłowo zbudowana. Z szeroko otwartymi oczami oglądałam mały budynek, w którym mieści się siłownia, a gdy zajrzałam do środka głównego budynku, przez parę minut z otwartymi ustami wpatrywałam się jego wnętrza. Parter powalił mnie na kolana i niestety, jak zwykle zdjecia nie oddają nawet jednej dziesiątej tego co można zobaczyć w grze. Gorąco polecam wszystkim obejrzenie tego domu. Aga jesteś wielka! <3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano lutego 2016
    Obudziłam się żeby znowu nafaszerować się kolejną porcją antybiotyku, zajrzałam z czystej ciekawości na forum i..... oniemiałam o:).

    Agusiu, Twój wspaniały projekt zauważyłam już jakiś czas temu w galerii i od razu nim się zachwyciłam <3<3<3.
    Budynek który stworzyłaś jest bardzo klasyczny w swoim stylu i biel ścian w połączeniu z ciemnymi dachami i okiennicami podkreśla jego estetykę i elegancję.
    Dom wygląda niezwykle realistycznie, tak, jak mógłby wyglądać w rzeczywistości. Jesteś wspaniałym architektem Aguś <3.
    Bardzo mi się spodobało otoczenie całości pięknymi kolorowymi roślinami i żywopłotem.
    Wnętrza urządzone i wykończone perfekcyjnie. Kuchnia z czerwonymi meblami i ścianami w drewnianych panelach aż zachęca do gotowania różnych pyszności :p i świetnie wygląda w połączeniu z lekko kawową jadalnią. W łazience się zakochałam <3, jest przepiękna, ciepła i klimatyczna. Cudownie wygląda salon i pomimo iż sam w sobie jest pełen ciepła, to aż chce się tam wejść, rozpalić ogień w kominku i zwinąć się na kanapie z książką i lampką dobrego wina <3. Obie sypialnie, jedna w kojących beżach, druga w stonowanej szarości, same zapraszają do odpoczynku.
    Całości dopełniają przepiękne obrazy naszych wspaniałych artystów-malarzy <3.
    Na koniec zostawiłam ogród :).
    Aguś, to nawet dobrze się złożyło że musiałaś przenieść dom na większą działkę. Nie byłoby wtedy tego pięknego, kwiecistego ogrodu, uroczego zakątka z basenem, miejsca na jakże konieczny barek! (no bo kto to widział, żeby w porządnym domu nie można napić się .... czegokolwiek :) ), ślicznej, otoczonej zielenią pergoli, no i miejsca na wygibasy dla jakże znajomej grupki ;).

    P.S. Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie że jest tam kilka innych domków? :|

    Agusiu, gratuluję znakomitego projektu, pozdrawiam serdecznie.
    Post edited by Kropka_ on
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Agusiu dom jest przepiękny! Nie wiem o co Plackom chodzi, chyba się im już od tego dobrego w głowach poprzewracało. Niebieskiego nigdy za wiele. Ogród jest fantastyczny, dosłownie oglądając zdjęcia słyszę szum wody. Kapitalny pomysł na oranżerię. Ta część była trudna do zagospodarowania, ale Tobie udało się to mistrzowsko. Wnętrza cudowne, ja kocham niebieski, więc podoba mi się bardzo. Sypialnie, łazienki - wszystko takie szykowne. Rewelacyjna przeróbka. <3
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Agusiu Nora kruliha jest przefantastyczna i te ślicznie obrobione zdjęcia, dodają realizmu :) Bryła domu jest super, bardzo ciekawa, ogród niesamowity, dużo zieleni i ten basenik...no cudo! Zakochalam się w tym miejscu. Wnętrze domu cudowne, świetnie urządzone, śliczna kuchnia, łazienka, ogolnie każde z pomieszczeń ślicznie, przy tym w slicznych kolorkach. Powalilas mnie tym domem :*

    Domk Placków bardzo podobny, nawet myślałam, że to ten sam domek ale nie...to dom dla naszych Placuszkowych przyjaciół. I znowu mamy tutaj do czynienia z fantastycznym domem o ciekawych kształtach oraz z cudownym ogrodem. Piękne wnętrza w niebieskiej kolorystyce, ale najbardziej zauroczyl mnie chyba taras. Nic tylko zapraszać sąsiadów na grilla i rozkoszowac sie otaczającą zielenią :)
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano lutego 2016
    Właśnie obejrzałam go w galerii Agusiu. Domek jest piękny. A Placki mają chyba chyba nierówno pod sufitem że tak wybrzydzają ;). W końcu zamieszkają w stodole >:).
    Tak jak w poprzednim Twoim domku te białe ściany i ciemno brązowe dachy i okna nadają domkowi elegancji. Wygląda to bardzo estetycznie. I znowu cudowny ogród z mnóstwem kwiatów, śliczny maleńki basenik i oczywiście piękne, perfekcyjnie wykończone wnętrza. Tym razem najbardziej urzekła mnie sypialnia. Jest przepiękna <3. Wybudowałaś tym niewdzięcznikom wspaniały dom <3:)
    Post edited by Kropka_ on
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Jak nie tracic czasu na ogladanie?
    Zdaje sie, ze nie tylko Plackom odbilo ale i architektowi :)
    Raz ze domek sprawia bardzo przytulne wrazenie juz od zewnatrz, a otoczenie to wrecz bajeczka. Od dawna wiadomo, ze w aranzacji wnetrz i ogrodow trudno znalezc lepszego mistrza od Ciebie. Ogrod jest cudowny z tym basenikiem w cieniu drzew i pieknie ozdobiony kwiatami. Wnetrza pelne wynalazkow z MOO i pieknie zararanzowane kolorystycznie. Jak Ci sie udalo stworzyc tak przestronny salon w tych ciasnych pomieszczeniach? Wyglada super elegancko i przytulnie . Lazienka wcale nie sprawia wrazenia AZ TAK malej - udalo Co sie nawet zapewnic izolacje kibelka polscianka.
    Glowna sypialnia wymiata, ale i goscinna niewiele jej ustepuje. Oranzeria i tarasik zapraszaja do odpoczynku. Masz niesamowity talent do tworzenia przytulnych a jednoczesnie bardzo eleganckich pomieszczen. Plackowie wrecz nie pasuja do tych wnetrz - bardzo zgrzebnie w nich wygladaja w swoich ciuchach. Tu powinna mieszkac prawdziwa elita :)
    Usmiechnelam sie w silowni - Twoje faworyzowane kiedys kraglosci swietnie tu pasuja na scianach, Nawet w silowni jest kanapa dla zmeczonych i nawet silownia jest pomieszczeniem eleganckim. Ta elegancja wnetrz jest chyba zakodowana w Tobie :)
    Sliczna praca Agusiu ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member
    Chciałoby się powiedzieć architekt pełną gębą! ;) Zarówno Placki, jak i Andrzej otrzymali wspaniałe domy. W Krulihej Norze zachwycił mnie ogród, masz rekę do operowania roślinkami Agnieszko, wyszło genialnie, zwłaszcza altanka! Wnętrza są bardzo ciepłe, przestronne i nowoczesne-rewelacja! Dom Pancakes w podobnym stylu co ten Kruliha, mam tutaj na myśli bryłę, ale właśnie takie białe bryły to Twój znak rozpoznawczy. W środku postawiłaś prawie całkowicie na kolor niebieski i to sprawia, że jest oryginalnie. Myślę, że mieszkańcy obydwu tych domów będą długo zachwyceni, fantastyczne domy!!!
    EA ID: Mattoowy
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Kruliha Nora to bardzo ciekaw zamysł, ogromnie kojarzy mi się z przedmieściami w stylu współczesnej japońskiej zabudowy a na tym foto to już nawet wygląda jak mała osada ,świetny projekt co do bryły a właściwie brył bo jest ich tu kilka.
    Co do wnętrz to znam Twoje pomysły nie od dziś ale ciągle czymś zaskakujesz; "egipska" łazienka to tylko pierwszy z brzegu przykład na ciekawy klimat jaki potrafisz stworzyć. Potrójne lustro wygląda świetnie ,pięknie prezentują się w tych wnętrzach także obrazy mistrza Kruliha.
    Nic dziwnego, że w tak pięknym zielonym otoczeniu domu wszystkie ludziki poczuły sie jak w raju i wnet zaczeły imprezować ;) (extra foto)


    No i prosze Placki i u Ciebie zyskały nowy dach nad głową, ciekawy trochę podobny stylem ale za to jak odmienny od oryginalnego plackowego klocka ! Tu także wspaniałe zielone otoczenie i piękne wnętrza ,chyba najbarziej spodobało mi się to co potrafiłaś zrobic z wykorzystaniem koloru niebieskiego, którego nadmiar w moim projekcie był nie mała przeszkodą ;) Świetna siłownia bo niej mowa, troche kojarzy misie z wnętrzem futurystycznym a kolor bynajmniej nie razi a przyciąga wzork z tymi teksturami, super !
    Salon i łazienka choć przesycone podobna kolorystyką tez wyglądają pięknie i stylowo sa wspaniale urządzone. Podoba i sie równiez pomysł z funkcjonalnym tarasem a co do basenu to... simowe delsidło chyba nie omieszka niebawem go przetestowac :smiley:
    Od zawsze podobają mi sie te "półdzikie" zielone otoczenia u Ciebie zresztą mając domek w realu najpewniej tez pozwalałbym trawiei roślinności rosnąc śmiało i naturalnie ku uciesze ducha i wzroku :)

    Tylko Placki wiecznie niezadowolone :D Super prezentacje i prace Agu
  • Opcje
    severuskaseveruska Posty: 152 Member
    Przepiękne domki! Jakbym miała teraz wszystkie skomentować to by znaków na post zabrakło, więc pozwolę sobie opisać wrażenia z 3 ostatnich:
    Reunion - przepiękny klimat budynku, te brązy i zielenie, które uwielbiam, oczarowała mnie kuchnia połączona z salonem i jadalnią, matko! Co za cudo! Domek zarąbisty nic tylko pobrać *,..,*
    Nora Kruliha - z zewnątrz domek uroczy, i ten tarasik z balkonikiem :love: No i znowu kuchnia z jadalnia i salonem z TV mnie zastrzeliła strzałą amora; piekne drewno i ta czerwień! Ogródek skromny, aczkolwiek slicznie dopasowany do domku.
    Domek Placków - przypomina mi stare 2-kowe domy od sióstr Caliente i Don Lotario. Biel i czerń z dużą ilością roślin i ten taras, a ogródek nieziemski :) W środku domek urzekł mnie jeszcze bardziej ( no może oprócz gościnnej sypialni xD haha! ), te kolory i stonowane meble połączone z odcieniami szarości, duże pokoje, om nom nom, cud, miód i orzeszki <3
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Aguś super sobie poradziłaś z bryła. Poprzez ten pokój z fontannami jest nie do poznania. dachy nad całym domem wyglądają wtedy ekstra. Ogródek dziki i bajkowy - to twój firmowy znak. Placki na pewno ni pożałują tego nocnego wstawania.
    Domek dla Andrzeja, to aż przebieram nózkami, taki super jest. Ogródek wypaszony na makasa i pomysł z tą odrębną jadanią i domkami podnosi bardzo jego standard. Środki są bardzo w moim stylu bo lubie takie ciemne klimaty w domach
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    wspaniałe prace Kochana! <3
    nie zdążyłam opisac krulihowego siedliska, to już ześ nalesnikowe mi tu wsadziła i zamiast dwóch postów mam jeden :p wisisz mi posta! :D

    co do pierwszego z wymienionych na wstępie... przede wszystkim fantastyczna idea sama w sobie i świetnie zrealizowana, czekolady, brązy i odcienie, .. do tego kolorowe reprodukcje mistrzów i wewnetrza az opływaja w zbytek, fajnie ci to meblowanie wychodzi Aguś! zazdraszczam ;)
    zewnetrze tez bardzo pomysłowe i pięknie zaprojektowane, urocze zakamarki i sporo miejsca na wygibasy ;)
    nalesnikowa posesja tez utrzymana w tonacji jak widzę, ale wewnetrza juz poszły przepisowo w granatach, stalowych odcieniach i w niebieskość, bardzo ładnie i luksusowo...główna sypialnia jest boska! ja tam moge wynając chate jak nalesniki takie marudery są ;)
    pięknie dziewczyno pięknie! <3
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lutego 2016
    Fakt w nocy sie fajnie egzystuje, ale jak sie czlowiek spieszy, zeby komentarz napisac to bledy robi. Tak sie spieszylam napisac Ci komentarz po przeczytaniu tej uwagi o ogladaniu, ze w pospiechu nie napisalam nic o Norze Krolika.
    A ten dom zasluguje na komentarz :)
    Nietypowe bryly z oryginalnymi frontami, to juz twoja specjalnosc. Dachy perfekt, a front zaprasza do wejscia. A wewnatrz bajeczka - super wysmakowana elegancja. Otwarta przestrzen i duzo tej przestrzeni co bardzo lubie. Umiejetnie wydzielona podloga cudowna kuchnia - szczyt elegancji i dobrego smaku. Te dwa czerwone taborety, ich kolorystyczne akcenty fantastcznie dopelniaja calosc dezajnu. Brazy i zielenie , a tu czerwien. Wydawaloby sie, ze pasowac nie beda , a pasuja idealnie, bo wazne sa odcienie brazu i zieleni, a te zgaszone nieco, dobrane sa swietnie. Tu trzeba oka artysty, zeby to umiec zrobic.
    Lazienka jest cudowna w tym drzewie z idealnie dobranymi kaflami. Meble koloru miodu w salonie idealnie kompuja sie z czernia dywanu. Te wnetrza sa perfekcyjne, a do nich perfekcyjnie dobrane sa obrazy.
    Nie bede sie juz dalej rozwodzic nad reszta ,bo kazde wnetrze w tym domu to perelka.
    To samo silownia, ktora wlasnie sobie obejrzalam. Otoczenie domu, to poezja nie ogrod. Jak wszystkie twoje ogrody i ten jest idealnie zaprojektowany. jest i miejsce na odpoczynek, jest i miejsce na urzadzenie imprezy.
    Coz ja moge powiedziec ? Absolutna perfekcja.
    P.S I jak jescze raz uslysze, ze twoje domy sa jakos gorsze od innych, to jak bozie kocham lanie bedzie!
    Tu andgdota : Gracz w tenisa mowi do inego gracza skromnie - ja nie jestem za dobry, ale moge ostatecznie sprobowac pograc. Tylko po chwili sie okazalo. ze on uwazal ze nie byl za dobry, bo byl gorszy od mistrza Wimbledonu - stad jego kompleksy, o czym ten drugi gracz bardzo szybko bolesnie sie przekonal. :p
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top