Piękne światy do pobrania za darmo

2456725

Komentarz

  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Świat nazywa się Alexandria

    wklejam trochę fotek - cały opi.s świata i więcej zdjęć znajdziecie tu

    http://customsims3.com/forums/thread-3441.html

    Link do pobrania
    http://www.mediafire.com/download/9mfjmsfy261hei3/Alexandria+.zip

    Alicjo mogłabyś mi powiedzieć gdzie znalazłaś ten świat? Chciałbym go pobrać, ale ten link niestety nie jest już aktywny.
    Znasz może jeszcze jakieś światy z licznymi grobowcami etc.? W ten sposób mógłbym eksplorować grobowce nie ruszając się z domu :smiley:
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano stycznia 2016
    Spróbuj na tej stronie czegoś poszukać. Jeśli się nie pobiera, to oznacza, że strona przestała istnieć, lub plik nie jest już dostępny na uploaderach.

    http://www.sims3createaworld.com/the-sim-3-best-custom-worlds/

    Al Medina zawiera na pewno grobowce (jest do pobrania w zakładce światów na giełdzie wymiany na starym forum)

    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=7725043


    Ten świat również zawiera liczne grobowce

    http://thesimscatalog.com/product/luxor-2nd-beta/

    Możesz o nim poczytać i pobrać stąd

    http://wasset-aseskara.tumblr.com/post/120547219141/luxor-2nd-beta-heres-the-second-test-version

    Świat prawdopodobnie zawierający coś w rodzaju grobowców jest tu

    http://www.parsimonious.org/worlds3/pages/sb-world-castlecanyon.html
    Post edited by Alicja on
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    edytowano stycznia 2016
    Bardzo Ci Alicjo dziękuję :smile:
    Niestety przeszukałem światy, które są po kliknięciu w pierwszy link i nie ma świata o nazwie Alexandria. Znalazłem jakiś na giełdzie wymiany, ale nie wiem czy to ten.
    thesims3.com/assetDetail.html?assetId=7929458
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Sądzę, że to może być ten. Spróbuj zainstalować (uwzględnij wymagania, co do posiadania dodatków i store).
    Ale dla mnie najbardziej intrygująco wygląda Luxor.
    Możesz zainstalować oba te światy - a po przetestowaniu - bardzo proszę podziel się tu uwagami - i fotkami :)

  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Co do wymagań, mam wszystkie akcesoria i dodatki, store, to wymagane też. Oczywiście podzielę się zdjęciami z obydwu tych światów, gdy tylko znajdę chwilę, by dobrze je zwiedzić :smile:
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Alexandrii. Alicjo, wiesz jakie są jej wymagania w dodatkach i akcesoriach? Na stronie giełdy wymiany wyświetla się tylko gra podstawowa, a przecież bez choćby WP nie będzie piramid.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No, niestety - jeśli do wymagań nie zaliczono WP, to zapewne świat nie będzie zawierał grobowców. Więc to nie ten, albo twórca zrobił dwa - bo ta pierwsza Aleksandria to był bardzo wielki świat, i o ile pamiętam - podkreślane było, że ma duże wymagania sprzętowe. Być może to ludzi zniechęcało i twórca postanowił zrobić uboższą wersję. Ale to tylko moje dywagacje. Jak nie zainstalujesz, to nie zobaczysz. Ale co się tak uparłeś na tę Aleksandrię?
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    To musi być ten świat, bo znalazłem opis tego świata na www.thesimsresource.com i były wymagania tej gry, takie o jakich mówiłaś i link do pobrania prowadzący do tego świata z giełdy wymiany.
    Chcę zainstalować ten świat z powodu egipskiego klimatu oraz miejsc do nurkowania, o których mówiłaś.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No to masz jeszcze ten Luxor - jest co prawda podobny nieco do Bridgeport, ale czyż nie zeuropeizował się na przykład Dubaj? Na obrzeżach masz pustynię i grobowce na bank, bo autor o nich wspomina.
    A swoją drogą - ciekawa jestem, czy przeszedłeś wszystkie grobowce w WP? Ja ze wstydem muszę się przyznać, że utknęłam na jednym w Al Simharze, i jednym w Champs Les Sims :(
    Poza tym wśród zadań w Al Simharze jest takie, że należy w określonej kolejności dać się sparzyć, zmoczyć, przekląć i coś tam jeszcze - a ja "wytłukłam" wszystkie mumie i nie miał kto mojej Simki przelinać. Czyli wniosek jeden - nie trzeba tak gorliwie kończyć zadań, a przynajmniej pozostawić gdzieś stosy gruzu i mumie (żywe!) :)
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Mi udało się raz ukończyć to zadanie z klątwą. Wszystkich grobowców pewnie nie przeszedłem z powodu tego błędu i braku okazji (może raz przeszedłem rodziną, którą grałem do wydania Studenckiego Życia, bo ten błąd wtedy nie występował). Pewnie tylko przeszedłem wszystkie misje w Egipcie, ale nie posiadając topora Pangu nie rozbiłem kamieni, a zdobyć go nie mogłem przez błąd, albo przestawałem grać tą rodziną z jego powodu.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Mogłeś wejść w tryb buydebug i sobie "pożyczyć" topór pangu :) Wiem, wiem - to droga na skróty. Ale w sytuacji, gdy gra się zbugowała - nie widzę innego rozwiązania.
    Na początku, gdy zaczynałam zwiedzać grobowce - pożyczałam sobie ten topór od czasu do czasu, aż zdobyłam go własnoręcznie. To znaczy - mój Sim.
    Potem bałam się, że wystąpi jakiś błąd, gdy będę miała ten zdobyty i ten z trybu buydebug. Ale w wyposażeniu Sima nie pojawił się drugi. Poczułam się nieco dziwnie. Postanowiłam nigdy nie chodzić na skróty... Potem grałam innym Simem i już od początku do końca przechodziłam każdą misję samodzielnie. W Chinach odkryłam wszystkie grobowce, zdobyłam wszystkie artefakty, zebrałam pełną kolekcję znaków grobowca, chińskich waz, oraz jadeitowych zwierząt. W Egipcie poległam na grobowcu Sfinksa - niby go zbadałam, ale nie znalazłam pieczęci grobowca. I czuję się z tym źle, bo nie mam zaliczonej całej kolekcji. We Francji nie zabrałam się za podziemia winiarni. A to jest największy i najtrudniejszy do przebycia grobowiec w całym dodatku Podróże! Trudny też jest do przejścia (trzeba się nagłówkować) grobowiec we Francji, nie pamiętam teraz jego nazwy - ma wejście pod wielkimi głazami w Champs Les Sims, a wyjście jest na małej wysepce, na którą można się dostać jedynie poprzez teleportację.

    Cieszę się, że mam w tobie bratnią duszę w miłości do dodatku Wymarzone Podróże. Uwielbiam ten dodatek do dziś.
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Ja też się cieszę :smile:
    Od początku są moim ulubionym dodatkiem, ale niestety dużo z nim problemów, kiedyś problem z wykopywaniem skarbów, a teraz problem z misjami, a gdy położyłem się spać w namiocie w piramidzie znalazłem się nagle dwa piętra wyżej.

    By zdobyć pieczęć grobowca w Sfinksie trzeba dać się przekląć. Wejście pod wielkimi głazami to z tego co pamiętam znajduje się na posiadłości Langraaba.

    Ja nie zwiedziłem nigdy całej posiadłości, ponadto Francja jest najmniej odkrytym przeze mnie miejscem.

    Ja tym razem zastosowałem się do Twojej wskazówki i najpierw pojechałem do Chin, dzięki czemu udało mi się zdobyć topór Pangu.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2016
    No nie, dać się przekląć? Ale jak? Tzn w innym grobowcu?
    Nie o te kamienne głazy mi chodziło. Na posiadłości Landgraaba głazy zakrywają wejście do piwniczki pełnej nektarów i do klucza Uroku. Chyba Uroku. Natomiast tamte głazy o których myślę, to znajdują się w lasku, na polanie. Gdy się szuka opali, to na podglądzie mapy pokazuje się jedno, jedyne miejsce, gdzie jest do zdobycia ten opal - i właśnie jest przyciśnięty głazem. Gdy nie masz topora, to nie zdobędziesz opala. A po usunięciu głazów ukazuje się wejście do labiryntu korytarzy i korytarzyków pełnego zagadek. To właśnie ten grobowiec. Nazywa się - grobowiec TUATHA.
    Rosną w nim rzadkie kwiaty i grona szlachetnych winogron, można zebrać też mnostwo rzadkich owadów(nocą są cenne świetliki), i rzadkich i artefaktów.
    Bardzo mi ten fragment gry przypomina inną, starą już grę - Neverhood :) Tam też - aby zdobyć coś, trzeba było jakieś czynności wykonać dużo wcześniej. I kolejność ich wykonywania miała kolosalne znaczenie. W tym grobowcu jest właśnie podobna zagadka - trzeba w odpowiedniej kolejności poprzesuwać posągi. Na dodatek zapadek jest więcej niż posągów, i długo manipulowałam tymi posążkami, zanim wpadłam na to, że jeden z nich ma nieco inną trasę przesuwania, przez co nasunięty na przycisk - przykrywa po kawałku dwa sąsiadujące ze sobą. I w ten sposób ilość przycisków pokrywa się z ilością posążków. Wejście na przycisk nic nie dawało, bo po zejściu zapadka znów się dezaktywowała. I tak cały czas w tym grobowcu, bo zagadek jest wiele - części zapadni w ogóle nie odkryłam nawet za piątym czy szóstym podejściem.
    Właśnie za te logiczne zagadki, bardzo lubię ten grobowiec.
    Francja ma swój klimat. Ma specyficzną muzykę, którą bardzo lubię (przypomina mi się ścieżka dźwiękowa z filmu Amelia). Piękny jest ryneczek i kamieniczki wokół.
    W zasadzie ta okolica podoba mi się najbardziej. Wgrałam sobie nawet w tym celu mod twallana - traveller, aby móc pozostać w Champs les Sims na dłużej niż 15 dni pobytu. Lubię klimat i kolorystykę tego miasteczka, maleńkie sklepiki wokół, i malutkie kamienne domki w całej okolicy - jak w Bretanii. A gdy odkryłam świat Wyspa Gallahada, który jest w tym stylu zrobiony - to zakochałam się w nim bez pamięci. Świat ten jest ciągle do pobrania pod linkiem, który podałam. Jest nieduży, przez to gra się nie wiesza, ma nawet jeden grobowiec :) Ale ma też mankament - nie ma tam dużych parcel, by móc postawić miejsce do szkolenia koni. No i działki są nieduże, więc nie ma zbyt wiele możliwości budowania. Ale domki są bardzo urocze - zbudowane w określonym stylu - francuskiej Bretanii - więc budując coś na tej wyspie - staram się utrzymać tparcelę w takim samym stylu, bo nie lubię miszmaszu, i np egipskiego pałacu w Sunset Valley, czy białego domku plażowego w Hidden Springs :).
    Post edited by Alicja on
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Najłatwiej dać się przekląć będąc zmęczonym z jak najniższymi poziomami umiejętności sztuk walki oraz sportu.

    Rzeczywiście, to nie posiadłość Langraaba. Mi kiedyś udało się tam dostać, ale już nie pamiętam jak :smile:

    Teraz siedzę w Egipcie, a z powodu braku czasu w tygodniu gram tylko w sobotę i niedzielę. W tygodniu zajmuję się jedynie narzędziem stwórz świat.

    Zauważyłem, że u mnie w grze jest błąd. Podczas przechodzenia misji ze zbieraniem trzech reliktów, sim, któremu przynoszę jedzenie mówi, że relikt jest w piramidzie wiatru, a gra pokazuje mi ikonę na wielkiej piramidzie. Rzeczywiście relikt jest wielkiej. W internecie znalazłem poradnik, gdzie jest napisane, że relikt jest w piramidzie wiatru, po czym są zdjęcia z wielkiej piramidy.
  • Opcje
    Mam pytanie odnośnie świata Jericho ^^ nie mogę pobrać save z rodzinami, niby się ściąga ale nie kończy i tak wisi kilka godzin. Czy ktoś mógłby mi je podrzucić na jakikolwiek inny serwer?


    Pięknie dziękuję :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Skorzystaj z innej przeglądarki. Jeśli masz IE - i nie idzie - spróbuj na mozilli albo google chrome.
  • Opcje
    SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    @Alicja - te światy są przepiękne ♥ Dziękuję serdecznie za zaprezentowanie ich tutaj na forum. Z wielką chęcią pobiorę do mojej TS3 gdy uporam się z problemami komputerowymi ;)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Gorąco polecam St Claire oraz Wyspę Gallahada. Jeśli nie znajdziesz St Claire w necie - napisz na pm, bo strony na której był do pobrania już nie ma ale w necie można jeszcze znaleźć.
  • Opcje
    MinradelMinradel Posty: 132 Member
    edytowano maja 2016
    Ocho, widzę, że tutaj na trójkowym forum cisza straszna, no ale muszę się tym z kimś podzielić xD Pojawił się nowy świat do ściągnięcia, Śródziemie z Władcy Pierścieni. Zapiera dech w piersiach. Fajnie, że powstają jeszcze nowe światy do trójki. Narazie jest tylko wersja beta. Tutaj jest link do tematu twórców na amerykańskim forum razem z instrukcjami: http://forums.thesims.com/en_US/discussion/811050/lord-of-the-rings-world-download-is-up/p13

    Trochę udało mi się tak na szybko pozwiedzać. Myślę, że jak ktoś lubi takie klimaty to będzie zachwycony. Zrobiłam kilka fotek:
    wln730hvn80r.jpg
    xc2kj827e46m.jpg
    g3trks6jr6b1.jpg
    lj2w56mhw1kz.jpg
    jv7txsopl1zm.jpg
    ehah4ooymoc8.jpg
    9v9jp55ijfbh.jpg
    1pnf95vdzqaw.jpg
    umcyg4q9qgyt.jpg






    Post edited by Minradel on
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Świat rzeczywiście wygląda bajecznie - i bajkowo. Ktoś włożył mnóstwo serca i zapału. Prawdziwe Średniowiecze - tfu - Śródziemie :)
    W trójkę gra wiele osób, z tych, które znam, i na tym forum również jest spora gromadka - z niżej podpisaną włącznie :) Lubię takie bajkowe klimaty. I mam nawet swoją osobistą małą wiedźmę, która zawładnęła moim trójkowym światem. Nazywa się Morgana (jak na wiedźmę przystało), a nazwisko Abnest odziedziczyła po swoich zwariowanych przodkach, których twórcą był równie zwariowany forumowicz - Martyś_15
    Cieszę się, że wiedźmy, czarodzieje i elfy mają się nadal dobrze :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top