Są różne definicje szaleństwa.

1262728293032»

Komentarz

  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano stycznia 2014
    Witaj Alka! :)

    Podsumowanko całego swojego prowadzenia kącika? :)
    Dla mnie bomba! :mrgreen:
    Od samego początku byłaś świetna. Bardzo mi się podoba cała Twoja twórczość.

    Strasznie mi smutno, że prawdziwa mistrzyni simowej twórczości chce od nas odejć :cry:

    Pozdrawiam! 8)
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano stycznia 2014
    Nie wiem Alka, czy pamiętasz, ja się poznałyśmy, ja pamiętam. :mrgreen: Mało mi wówczas znana AmbasadorAlka, napisała ma mojej stronce żartobliwy tekścik, z prośbą o przyjęcie do znajomych, ja żartobliwie odpisałam i ... dostałam ripostę. d_lol2.gif.gif
    Od razu Cię polubiłam za tą bezpośredniość i poczucie humoru.a_kisstogether.gif.gif Mniej więcej w tym samym czasie poznałam Apcie, obie jesteście wspaniałe. :)
    Wiem, że trudno jest zamknąć kącik, który tak długo się prowadziło, bo zawsze zostaje jakiś sentyment do swoich starszych prac, oraz miłe wspomnienia związane z osobami, które go odwiedzały, i zostawiały komentarze. (No, mam taką nadzieję xD)
    Pięknie to wszystko posumawałaś, widać z jaką pasją do tego podchodzisz, Twoje prace były coraz lepsze, poszukiwałaś też różnych nowych dróg w swojej twórczości, za co bardzo Cie cenię. :) Nie zawsze trafiały w mój gust, ale zawsze były dobre i strannie przygotowane. :)
    Przykro mi, bo Twój "guru" traci fankę na tym forum :wink: , ale będziemy się spotykać gdzie indziej, i nadal będę kibicować Twojej twórczości. :D
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano stycznia 2014
    Bezprzesady.
    Ona nie umiera. :roll:

    Ja niepamiętam jak się poznaliśmy. :P
    Trochę rzadko tu pisałem bo za szybko dodawałaś prace,
    co nie zmienia faktu że bardzo Cię szanuję jako Twórcę.
    Nigdy nie rozumiałem idei pisania długich postów, którą praktykujesz.
    Jestem bliżej raczej do angielskiego forum na którym wszystkim wystarcza
    krótnie "Great Job!".

    Niestety simsy są grą która rujnuje komputery,
    a CC i inne tego typu świństwa przyśpieszają ten proces.
    Mam nadzieję że wrócisz tu jeszcze, bo niektórzy już tworza
    posty żałobne.

    Trzymka Alku :twisted:
  • Opcje
    Anka230Anka230 Posty: 84 Member
    edytowano stycznia 2014
    Czekałam, czekałam i jeszcze raz czekałam na jakiś nowy post i się doczekałam. Szkoda tylko, że jest to post pożegnalny. Mam nadzieję na jakiś wielki "come-back" jeszcze przed wydaniem czwórki :lol: Będzie nam szkoda, bo jednak smutno jest, gdy odchodzi twórca z takim ogromnym talentem. Lecz przecież na forum świat się nie kończy. Na razie powiem do zobaczenia, nie chcę się żegnać na zawsze. Zresztą, nie tylko ja (:
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano stycznia 2014
    No cóż MP to nie koniec świata :mrgreen: , poprostu poszłaś dalej. Pozostaje tylko trzymać kciuki i obserwować tumbra ( choć akurat tej formy blogów nie lubię)
    Ten post naprawdę idealnie pokazuje jak się rowinęłaś , co Ci w glowie siedzi....

    Pozdrawiam i do zobaczenia w 4?
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No niestety - jeśli ocalaly choć trzy zdjęcia to wszystko. Tumbir tez martwy. Alka dorosla , opuscila kraine wyobrazni i pozegnala się z simami. Może wroci kiedyś do Sims 5 lub 6 jeśli takowe będą?
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Z simów się nie wyrasta. Po prostu inne ważne sprawy zabierają Alce całą uwagę i czas. Ale kiedyś będzie przecież na emeryturze :dizzy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top