Są różne definicje szaleństwa.

«13456732
Tak, tak, kolejny kącik czas otworzyć! Właścicielowi tego tu proszę mówić Alka, pomijać "ambasador". Może wyjaśnię, skąd w ogóle takie połączenie w moim nicku: otóż za wszelką cenę chciałam mieć "Alkę" w nazwie użytkownika, ale wszelkie kombinacje były już zajęte. Rozejrzałam się więc po pokoju i mój wzrok przykuła nowa wtedy książka pani Trudi Canavan o wdzięcznym tytule "Misja ambasadora". I tak powstała AmbasadorAlka, męcząca od dnia 23 października 2012 roku to forum swoją twórczością.

Kącik powstał dzięki wysoko rozwiniętej Ktosikowej sile perswazji, w moją pamięć wryły się też namowy panny April (pozdro dla obu pań! XD). Nie można oczywiście zapomnieć o wielu innych osobach, które mimochodem dorzuciły, że właściwie to mogłabym założyć kącik. No to zakładam. Teraz macie czas na zawodzenie i jęki. :3

Pierwsza notka, robiona pod osłoną nocy i z wibrującym (serio! O_O) od mruczenia kotkiem na kolanach, nie będzie zawierać sesji. Powiedzmy, że będzie to notka mocno zapoznawcza. Bo widzicie, mam zamiar Was "zapoznać" troszeczkę bliżej z pewną wampirzycą, która uwielbia gościć w cudzych sypialniach. I nie tylko sypialniach, bo w końcu trzeba "poszerzać horyzonty". W dość bliskiej przyszłości zabiorę się za sesję z nią, a na razie... Poznajcie Jamilę Baerd, moją jakże słodką pupilkę. :3

screenshot79k.jpg

Tej rozwiązłej pannie przygotowałam całą garderobę, żeby chociaż na brak ubrań nie narzekała. Ale i tak marudzi:
screenshot3xv.jpg

Myślę, że zdjęcie poniżej może być zapowiedzią sesji, która chodzi mi po głowie... Ach, te moje kosmate myśli. XD
screenshot46f.jpg

Cóż mogę dodać? Ta chwila to początek nowej ery spamu alkową twórczością! Pewnie będę miała spore przerwy pomiędzy jedną sesją a drugą, w dodatku wątpię, czy będzie się czym naprawdę zachwycać, bo brak mi wyobraźni prawdziwego kreatora. No i zdolności nie te. ^^" Ale akurat owe ostatnie mam zamiar z czasem rozwinąć.

W kąciku znajdą się prace z całkiem różnych światów - ot, takie tam różne wcielenia szaleństwa. :D Myślę, że widać będzie, że mimo swojej niejednakowej natury prace zostały wykonane przez jedną i tą samą osóbkę. Innymi słowy, że będzie w każdej widać tą fascynującą ludzi od wieków nutkę szaleństwa. Walka z codziennością i monotonnością ma wiele twarzy, czyż nie?

Nie wiem, czy wszystkie te moje notki będą aż tak długie. Przepraszam za ilość tekstu. Ja po prostu... Lubię pisać. >D


Czekam na pierwsze komentarze i jęki zawodu. :D

Komentarz

  • Opcje
    Sunny_10932Sunny_10932 Posty: 357 Member
    edytowano października 2012
    Simka piękna :mrgreen:
    Pozdrawiam ;)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    Moja droga, jaka perswazja, to tylko było umiejętne zachęcanie do czegoś, co Ci od dawna chodziło po głowie. xD Cieszę się bardzo, że wreszcie się zdecydowałaś :D
    Jak narazie kacik ma dwa plusy, po pierwsze dowiedziałam się skąd pomysł na słówko "Ambasador" w nicku, po drugie poznałam bliżej Jamilę. Wampirzyca jest bardzo ładną simką, czekam więc na szaloną sesję z Twoją pupilką. :)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano października 2012
    Fajnie, że się zdecydowałaś na kącik :) A skoro lubisz pisać, to jeszcze na Twoją historię czekamy w odpowiednim dziale :lol:
    Simka jest bardzo ciekawa, szczególnie podoba mi się zdjęcie zapowiadające sesję :)
    Pozdrawiam i czekam na więcej :)
  • Opcje
    muszelka21muszelka21 Posty: 966 Member
    edytowano października 2012
    Bardzo ładna Simka :-) Podoba mi się jej fryzura i makijaż. Chętnie zobaczę, co jeszcze masz do pokazania.
  • Opcje
    Milo19971Milo19971 Posty: 98 Member
    edytowano października 2012
    Jaka piękna simka!Udostępnij to polecę ją i to migiem!
    A oto i mój kącik:
    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/560288.page#8994561
  • Opcje
    simeczka1212simeczka1212 Posty: 372 Member
    edytowano października 2012
    Jamilia wygląda mi na kogoś,kto umie pokazać pazurki,i wie czego chce :D Jako że wampiry lubię,twoja simką jest dla mnie bardzo interesująca ;) Czekam na sesję z nią!
  • Opcje
    April1303April1303 Posty: 155
    edytowano października 2012
    Jej! Jak fajnie, że w końcu założyłaś kącik! Przynajmniej nie będę tutaj jedyną szaloną osobą! :D

    Jamila jest zjawiskowa. *.* Z jednej strony pełna gracji i elegancji, a z drugiej niezwykle drapieżna i zmysłowa. A to jej spojrzenie! Nic dziwnego, że zdarza jej się gościć w cudzych sypialniach. :D
    Już nie mogę doczekać się sesji! Już ją widzę przy Vinnie'm, mrau. <3
    tumblr_mck7efELd01rztdnwo1_250.giftumblr_mck7efELd01rztdnwo4_250.gif
  • Opcje
    Sandzia123Sandzia123 Posty: 1,180 Member
    edytowano października 2012
    Hah, widzę, że jednak wymyśliła.sz nazwę :lol: Bardzo oryginalna i fajna :P
    Zdjęcia są bardzo dobrej jakości i to jest jest wielki plus :thumbup: Po drugie dużo teksu, a za mało zdjęć xDD Musisz to nadrobić ;> Po trzecie wielbię simkę :P Pierwsza fota najlepsza :D

    Edit:
    Te forum nie przepada zbytnio za "sz".
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano października 2012
    Raaaany, aż mi rumieńce na policzki wychodzą, jak czytam wasze komentarze. :oops:
    Sunny_10932: Dziękuję <3
    Ktosikowa: Taaak, oczywiście, wcale nie miałaś na to wpływu, nie... :D Wiesz co, też się cieszę. W końcu znalazłam sobie jakieś "twórcze" zajęcie, a tym, co z niego wynika, mogę podzielić się z innymi, poznać opinie, te mniej lub bardziej pozytywne. To nawet pomaga kiedy zapominam, że powinnam cieszyć się też z tych mniejszych rzeczy. ^^" Co do nicku to cóż... długo trzymałam użytkowników tej strony w niewiedzy... xD uznałam, że czas rozwiązać pewne sprawy :D
    Anilewe89: Hmm, nie jestem dobra w pisaniu krótkich opowiadań lub opowiadań dzielonych na odcinki. :< Ale może kiedyś, coś, gdzieś, jednakowoż :D I dziękuję za słowa uznania co do Jamili.
    muszelka21: Możliwe, że parę rzeczy w trakcie sesji pozmienia się w wyglądzie mojej wampirzycy, ale mam nadzieję, że każda odsłona Ci się spodoba ^^
    Milo19971: Dzięki. :D Zajrzałam, za niedługo z pewnością ślad u Ciebie zostawię. Link do simki: http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=6506265.
    simeczka1212: Tak, taka właśnie jest :D Mam nadzieję, że spełnię twoje oczekiwania co do niej!
    Kwietniu mój x3: Prawdziwym szaleńcem i tak zostaniesz ty, nie uciekniesz od tego tytułu >D
    I przy tym trudno jej znaleźć kogoś, kto nadąży za jej humorkami, potrzebami i przy okazji kogoś kto zaskoczy ją czułością, której każda kobieta potrzebuje. Są minusy bycia "wampirzą diwą", cóż. xD'.
    Sandzia123: Dziękuję, dziękuję :D Nocną porą wymyśla się lepiej! ^^
    Oj wiem, no... :oops: Bo to taka mocno zapoznawcza, że aż zdjęć musiało być mało. xD Obiecuję poprawę! ...Kiedyś tam xD



    Jak zwykle jedno sobie postanawiam, a wykonuję coś całkiem innego. W tym przypadku wyszło na to, że zamiast pracować nad sesją Jamili, "pofociłam" sobie ze swoją nową simką, uroczą Harimą Niekawą. To moja pierwsza simka w tym typie urody, mam nadzieję, że widać, z której części świata pochodzi. ^^" Obiecuję, że od dzisiaj biorę się serio za wampirzycę, a wy w tym czasie poznajcie to słodkie stworzenie:


    screenshot160a.jpg

    screenshot170v.jpg

    ~Jedno w stroju formalnym. ^^
    screenshot166t.jpg

    screenshot162w.jpg

    screenshot173.jpg

    screenshot176v.jpg

    screenshot158wp.jpg

    Pobawiłam się z tłem i światłem i modelka z wrażenia nie chciała ustawić się w środku kadru, ale i tak uwielbiam to zdjęcie. <3
    screenshot188tf.jpg

    screenshot182tl.jpg


    Ostatnie jest osobiście moim ulubionym. :D Zdaję sobie sprawę, że jakiejś porywającej fabuły i akcji to tu nie ma... XD Uznajmy, że to tak na rozgrzewkę przed większymi projektami. Mam nadzieję, że się podoba i czekam na wasze opinie! <3
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano października 2012
    Pewnie, że się podoba :) A najbardziej dwa ostatnie zdjęcia :) Simka ma świetną bluzeczkę i śliczny pierścionek :)
  • Opcje
    Sandzia123Sandzia123 Posty: 1,180 Member
    edytowano października 2012
    Ma piękną i delikatną twarz. A na zdjęciach tak słodziutka wygląda. Mi podoba się przedostatnie zdjęcie. Wygląda tak troszkę, jak koteczek. :D
  • Opcje
    simeczka1212simeczka1212 Posty: 372 Member
    edytowano października 2012
    Harima jest śliczną Azjatką ;) Zgadzam się z komentarzami powyżej! Sandra ma rację,na przedostatnim zdjęciu wygląda jak kotek!Teraz ja dodam coś od siebie :D Moim skromnym zdaniem,udało Ci się odzwierciedlić urodę Azjatek,które są właśnie śliczne i urocze :D Ja kiedyś tam próbowałam stworzyć *****ę,czy Japonkę,ale nici z tego wyszły :/ Tobie się to udało!I to jak :D A na sesję z Jamilią nadal będę czekać =)
  • Opcje
    April1303April1303 Posty: 155
    edytowano października 2012
    Powiedzmy, że nie moje klimaty, ale Simka mi się bardzo podoba. :3 Jest taka delikatna i dziewczęca. Przedostatnie zdjęcie jest najlepsze, zgadzam się z resztą, Harima wyszła jak kotek. A ja lubię koty. Koty są miłe. :3 Lubię też tę koszulkę, jedna z moich Simek też ją nosi.
    No ale ja czekam na sesję z Jamilą, no! :D
    tumblr_mck7efELd01rztdnwo1_250.giftumblr_mck7efELd01rztdnwo4_250.gif
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    To słodkie stworzenie o delikatnej azjatyckiej urodzie najbardziej podoba mi się na dwóch zdjeciach. Na pierwszym, to taka mała gejsza, choć bez odpowiedniego makijażu. Na przedostatnim, niegroźne kociątko, choć widać pazurki :)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano października 2012
    Faktycznie słodka jest,ma bardzo delikatną twarz. Wampirzyca nie w moim guście, ale też udana
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano października 2012
    JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU PODZIĘKOWANIA DLA:
    - Anilewe89, za Collina Powers'a, wilkołaka... Hm, pod-obcasowego. :D
    - Sunny_10932, za Adama Stone'a, również wilkołaka, choć jakbym delikatniejszego. :>
    - Ktosikowej, za Carlo, który jako jedyny poznał się na charakterku Jamili.
    - April1303, za pana Vincenta, który co prawda w pierwszej części nie występuje zbyt często, ale w drugiej... hmm...
    Model Derrick (blondyn z ciemnymi końcówkami, no) jest podopiecznym niejakiego użytkownika "Dhyla" - znaleziony gdzieś w internecie. ^^"


    Pomęczyłam się troszeczkę przy zapowiedzianej sesji Jamili - i oto jest! Ze względu na jej długość musiałam podzielić ją na kilka części. Pierwsza jest zdecydowanie najdłuższa (miejmy nadzieję, że przez to nie nudna) i opowie króciutką historię...


    23667870.jpg

    13091382.jpg

    19680960.jpg

    24998526.jpg

    58545109.jpg

    64940597.jpg

    62549866.jpg

    58646504.jpg

    38657022.jpg

    96009344.jpg

    91674870.jpg

    48127427.jpg

    11624535.jpg

    58034402.jpg

    69303258.jpg



    A noc, moi drodzy, wcale w tym miejscu się nie kończy. Co prawda zegary wybijają północ, wampirzy Kopciuszek ucieka z balu, ale droga do domu nie w każdej historii musi być pomijana ze względu na bijącą w niej nudę. Tutaj z pewnością się tak nie stanie. :3
    Mam nadzieję, że ta część nie naruszyła żadnego wyczucia smaku, nie uraziła gustów i nie zraziła do dalszego obserwowania prac w moim kąciku.
    Kolejne części (będą jeszcze 2, tak myślę, ostatnią nazwijmy małym bonusem :D) znajdą się tu... no, za jakiś czas. Za trzy dni pojawi się druga, o. A tymczasem... Czekam na Wasze szczere do bólu opinie! ^^
  • Opcje
    justabarwinskajustabarwinska Posty: 302 Member
    edytowano października 2012
    Ciekawa historia, z chęcią obejrzę następne części :-)
  • Opcje
    April1303April1303 Posty: 155
    edytowano października 2012
    Hmm, więc takk, może zacznę od początku.
    Jamila jest cudowna! Prawdziwa bogini, chodząca zmysłowość i kobiecość. Jednak pazurki to ona ma, oj ma. :3 Zastanawia mnie, czy blond panowie, gdyby przeżyli, uznali, że było warto. A myślę, że tak. :D
    Co do samej sesji. Bardzo fajnie, że jest w formie historii, bo ja lubię takie sesje. :3 Wszystko pięknie, ładnie, robi na prawdę niezłe wrażenie.
    Jednak ze swej skromnej strony i przez ciekawość, chciałabym zapytać, czy jest to jedno pomieszczenie, czy dwa? Bo w sumie to się pogubiłam, czy to sypialnia jest, czy bar, czy co.
    Zgadzam się z Twoim zdaniem, czerń jest hipnotajzing. *.* Tylko że nie widać gdzie podłoga a gdzie ściana. Na niektórych zdjęciach to dobrze, bo daje fajny efekt, na przykład zdjęcie 12 (cudowne! <3) ale na innych to tak trochę dziwnie, jakby stoły wisiały w powietrzu (ostatnie). ;d
    Jamila bardzo bardzo bardzo podoba mi się w tej czarnej s u k i e n c e i rajstopach-pajenczynce. Mrał. <3


    Podsumowując:
    Sesja jest baaaardzo udana i z niecierpliwością czekam na następne części. ^.^

    PS. O Matko, o Matko! Widzę Vinnie'go, Vinnie'go widzę! <3
    tumblr_mck7efELd01rztdnwo1_250.giftumblr_mck7efELd01rztdnwo4_250.gif
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    No, no ostra ta Twoja wampirzyca. Ma w sobie ten magnetyczny urok, krórym przyciaga i ujarzmia facetów. Jak widze mój Carlo jescze jej nie uległ, tylko przygląda się tym jej wybrykom. Choć w sekrecie powiem, że z niego też niezłe ziólko. Ciekawe co będzie dalej. :)Podoba mi się czwarte zdjęcie, świetnie pokazuje jej bladość na tle ogorzałego wilkołaka :)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano października 2012
    Super sesja, nie mogę się doczekać kolejnych części! :D Ale z niej domina! :D Oczywiście najbardziej podobają mi się zdjęcia z moim Collinem :P A totalnie najlepsze jest to:
    58545109.jpg
    Ale ogólnie to wszystkie są super :D Z niecierpliwością czekam na więcej! :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top