Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

12526283031

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Bardzo mi się podoba ten zielony dach, w połączeniu z drewnem wygląda prześlicznie, typowy leśny domek. :) W pierwszym momencie skojarzył mi się ze schroniskiem górskim, może przez tą tabliczkę informacyjną przy wejściu na posesję. :D Cudne otoczenie tam zrobiłaś, skałki, urocze zakątki, źródełko z krystalicznie czystą wodą, choć pewnie zimna. brr. :D Wnętrza przytulne i ocieplone drewnem na ścianach, wszystkie utrzymane w tym samym stylu, co czasem trudno jest zrobić. Świetnie ożywiłaś je rożnymi gustownie dobranymi kolorami i elementami. :) Lubię czerwienie, więc zamawiam sobie na weekend czerwoną sypialnię, i cały zestaw relaksujących masaży. ;) Śliczna praca <3
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Piękna, leśna chata <3 Świetnie dobralas kolor dachu, dom wygląda na ukryty. Taka ucieczka z zgiełku :) Do tego sielskie otoczenie z wodospadem i stawkiem. Wszystko idealnie dobrane i przemyślane. W środku górskie klimaty, przytulnie i ciepło. Bardzo podoba mi się salon, kolorowy i wesoły, idealny na leniuchowanie. Czerwona sypialnia równie piękna. Fantastyczna praca Kropuś i śliczne fotki <3
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Górski domek wygląda cudownie na tej działce, pasuje idealnie. Wspaniała kolorystyka domu, drewniana elewacja tylko podkreśla jego klimat. Ogród to bajeczka, zakochałam się, powiem szczere, że chciałabym tam pojechać i zapomnieć o Bożym świecie tak tam pięknie. Rewelacyjny pomysł z powiększonymi kamieniami. A patrząc na mini wodospadzik aż słychać szum wody. Mega ♥
    Wnętrza bardzo przytulne w ciepłej kolorystyce. Naprawdę się napracowałaś.
  • Opcje
    SzanukaSzanuka Posty: 39 Member
    Jaki piękny!!! ❤
  • Opcje
    Inconnu92Inconnu92 Posty: 41 Member
    edytowano marca 2017
    Ach ten błękit! Nie mogłam się napatrzeć, cały dom jest utrzymany w tym niebieskim kolorze i wygląda kapitanie. Nasuwa się taki nadmorski klimat. Muszę przyznać że moje serce skradło zagospodarowanie ogrodu, a dokładniej ten grill i bar na zewnątrz. Jeszcze to zdjęcie z rodziną, aż można poczuć tę atmosferę. Dom nasuwa mi obrazy lata i domku letniskowego (no raczej domu, a nie domku xD).
    Sam plan domu, jest dość ciekawy, na pierwszy rzut oka wydaje się niemal identyczny ze zdjęciem, ale jak się bliżej przyjrzeć to jest bardziej rozłożony.
    Piękny!^^
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Cóż tu dodać moja droga, cudna praca Aniu, pięknie się prezentuje bryła w tym niebieskim odcieniu a wieżyczka wymiata. Dom sprawia wrażenie naprawdę sporego, więc zastanawiam się jak udało Ci się go zmieścić na tej niewielkiej parceli, dla mnie to był wyczyn :lol: Domek obejrzałam w grze i podoba mi się z każdej strony, piękny ogród, sporo zieleni, idealnie odwzorowałaś nadmorski klimat.
    Strasznie fajne miejsce na spędzanie czasu na dworku o tutaj KLIK jak również i ten zakątek wpadł mi w oko KLIK

    Wnętrza są przepiękne, utrzymane w jednej kolorystyce, naprawdę cudnie to wygląda. Nie mogę wybrać tego jednego ulubionego pomieszczenia, bo wszystkie są powalające, sypialnie są przepiękne i przytulne, natomiast ten pokoik to dla mnie po prostu cudeńko KLIK ...kocham :love:

    Jestem zachwycona Twoim projektem Kropko!

    Brawo! <3<3<3
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Śliczna nadmorska rezydencja, wspaniale się prezentuje zarówno w dzień, jak i nocą z tym podświetleniem. Podobają mi się ozdobne wstawki na balonach i łuki, dodają uroku całemu domowi. :) We wnętrzach czuć powiew morza, a na każdym kroku napotykamy jakieś morskie akcenty, żaglówki, koła ratunkowe, muszelki, nie wspominając już o kolorystyce pomieszczeń. W całym domu panuje letni, radosny klimat. szalenie podobały mi się pokoje dla dzieciaków, i urocze patio z barem.
    oftwmvpxitcn.jpg
    Piękna praca <3
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Slicznosci! <3 I na zewnatrz, a szczegolnie w srodku. Kocham te zestawienia granatu z biela , a tu prawie calosc jet utrzymana w takiej tonacji barw! Z tej sypialni moglabym nie wychodzic! A ta gitara dodaje tam smaczku jak na surrealistycznych obrazach.
    tctubt0mc418.jpg
    Zreszta z granatowej lazienki tez :) jak i z kuchni i salonu.
    Domek robiony z sercem i z dotykiem reki artysty :)
    Zakacik na tarasie z barem szalenie klimatyczny.
    Zreszta caly domek jest bardzo klimatyczny.
    Domek z dusza , a zeby taki zrobic trzeba to czuc i naumiec sie tego nie mozna . Albo sie to ma ta umiejetnosc albo sie jej nie ma :)
    Love it! <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Domek jest przepiękny z każdej strony <3 Super otoczenie, cudne połączenie bieli i niebieskości. Typowo nadmorska posiadłość z śliczna wieżyczką! Idealne miejsce do relaksu. Bardzo podoba mi się oświetlenie nocą <3 Nawet stawek z mini wodospadem jest :)
    Wnętrza utrzymane w tym samym klimacie, co bardzo mnie cieszy, bo ja uwielbiam te klimaty :) Przede wszystkim kuchnia jest dla mnie mistrzowska. Mogłabym mieć taką w domu. Fantastyczna praca Kropeczko! <3
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Nazwa jest bardzo adekwatna do Twojego dzieła - niezwykły błękit, zadziwiający projekt piękny jak krystalicznie czyste niebo zwane czasami pruskim błękitem :) Bardzo podoba mi się rozplanowanie min ten "pomost" do wieży gdzie Twoja simka jest na bieżni oraz cała bryła, która pięknie mieni się światłem na Twoich fotkach (fota z zachodem słońca jest mega!). We wnętrzach w morskiej kolorystyce masa ciekawych pomysłów ,piękne i przestronne wnętrza. Wspaniały projekt!
  • Opcje
    agata_proagata_pro Posty: 25 Member
    Jest piękny! Po prostu wow, to szczegółowe wykończenie, nawet nie potrafię powiedzieć co dokładnie mi się podoba bo chyba wszystko a raczej całość razem. Jestem nowa tu więc nie znam historii ale po otwarciu wąteku widziałam że bazowałaś na modach. W tym domku raczej żadnych nie ma. Pytam bo sama jeszcze niedawno wpadłam w szaleństwo modowe ale obudził mnie zimny prysznic w postaci wielu błędów w grze :smiley: Wydaje mi się że bazowanie na tym co producent daje wymaga od nas więcej kreatywności i u Ciebie to zdecydowanie widać.
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Dom naprawdę pięknie się reprezentuje o każdej porze
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/w1/fgkxqbb82vqy.jpg
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/z5/defj7g2nmg4t.jpg
    taki morski, idealnie pasuje do Windenburga.
  • Opcje
    OhesteraOhestera Posty: 9 Member
    wow, jestem pod wielkim wrażeniem!!!
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Domek bardzo luksusowy, włożyłaś w to dużo pracy i serca, ta budowla jest cudna na zewnątrz jak i wewnątrz :love:
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Projekt prezentuje się fantastycznie ! Świetna przemyslana bryła, która faktycznie zdradza eko rozwiązania.Podoba mi się także kolorystyka, drewno na fasadzie wygląda bardzo naturalnie. Budynek pięknie wkomponowałaś w naturę, rzeka i wodospad wyglądają fantastycznie. Szalenie pomysłowe wydają się także wnętrza ,zwłaszcza salon z telewizornią czy sypialnia. W kuchni zauważyłem nowe mebelki . Pięknie prezentują się także dopełniając całości obrazki (domyślam się, że także zrobione przez Ciebie) Ciekawym rozwiązaniem jest też kryty basen ale szałowo wyglądają także łazienki pełne "nowych mebelków".
    Naprawdę piękna praca Kropeś i co też ciekawe, bardzo dużo świetnych ujęć tego projektu!
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Ogromna rozbudowana praca , podziwiam cierpliwość w urządzaniu tylu pomieszczeń i to konsekwentnie każde w stylu Eco . Rozłożysta bryła , ale zgrabnie wpasowana w otoczenie i ozdobiona roślinami . Roślin u Ciebie sporo ale to jest bardzo fajnie i nie są ustawione przypadkowo , tylko z rozmysłem , by nie przesadzić za to brawa !! Pięknie dobrałaś kolory elewacji , a wnętrza to już bardzo w moim guście , elegancja , prostota , minimalizm , klasa!! <3 Ogromnie spodobał mi się pomysł z roślinkami pod telewizorem o tu http://prntscr.com/f4road . Podobają mi się wszystkie pomieszczenia , bardzo przyjemnie się ogląda , dużo drewna ale ja to lubię . Świetna praca Aniu :star:
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    wspaniała praca Kropeczko :)<3
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Bardzo ladna bryla slicznie wkomponowana w otoczenie. Biel i soczysty kolor drzewa na elewacji podkreslaja elegancje tego budynku. Jeli mialabym jednym slowem skomentowac calosc to bylaby wlasnie slowo "elegancja". Zarowno od zewnatrz jak i od wewnatrz.
    Wnetrza pieknie i gustownie skomponowane. Cudna sypialnia z lustrem nad lozkiem , wytworna jadalnia no i luksusowe lazienki. Takie lazienki to i w najbardziej luksusowym hotelu pieciogwiazdkowym mozna zobaczyc. No i drzewo na scianach jak mahoniowa boazeria tez sprawia ze te wnetrza wydaja sie bardzo, ale to bardzo luksusowe. 800 dolarow dziennie najmarniej by za to bylo gdyby to byl domek stojacy w kurorcie do wynajecia dla turystow gdzies w poludniowej Azji. , Sorry za ten wtret merkantylny ale ten domek mi sie skojarzyl wlasnie z najbardziej luksusowymi kurortami w Azji. Moglby tam stac spokojnie z dluga kolejka rezerwacji :)
    Cudna praca!!! <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top