Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

12223252728

Komentarz

  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Drewniany dom -- fajna bryła widziałam go na filmiku zrobionym przez Michała , prezentuje się świetnie. Dużo pracy włożyłaś w umeblowanie , podziwiam , ale za to jest tam wszystko i nawet śluby i wesela można organizować. Wielki podziw za tak gigantyczną pracę.
    Kamieniczki urocze -- też aż prosi się o dodatek z sąsiadami . Bardzo realistycznie odtworzony kawałek ulicy z przejściem przez kanał , z balkonami , z zaułkami . Fantastyczna praca .
    Tworzenie w Cas to świetna odskocznia od budowlanki i fajna zabawa w wyzwania . Urocza jest Twoja Simka w kapelutku , ślicznie jej w każdym nakryciu głowy co tylko potwierdza powiedzenie "ładnej twarzy we wszystkim do twarzy" :)
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano lipca 2016
    Mi tam się podoba i to bardzo, ma fajny charakterystyczny rys twarzy i nosek. Wiem już ,że niekoniecznie taki był Twój zamysł ale za sprawą zarówno wyglądu jak i imienia jakoś tak skandynawsko mi się skojarzyła niczym prawdziwa potomkini Wikingów rodem np. z Finlandii. WYdaje się,że jest na zewnątrz łagodna ale kiedy trzeba to jak to sie mawia "nosi spodnie" czyli rządzi twardą łapką w rodzinie. Super !
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Twarz simki jeżeli wyraża jej wnętrze to nie ma co z nią zadzierać, dziewczyna mocno stąpa po ziemi, ale pięknemu zawsze łatwiej w życiu, widać simowym też!

    Pozdrawiam! B)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Obie simki są urocze, mnie bardziej podoba się ta pierwsza z bogatym asortymentem kapeluszy. :D Wiadomo, że taki wybór to kwestia gustu, innym może bardziej się spodobać ta złotowłosa. :) Najważniejsze jest, byś przy tworzeniu ich dobrze się bawiła. :)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    hahaha ja tez lubie dobre i ckliwe zakończenia
    dzięki Aguś za wspólną zabawę! <3
    ciesze się, że również się pojawiłaś ze swoja wersją chaty bajarza (bo chyba to hasło już się ogólnie przyjęło i przejdzie do historii Karczmy pod Krzywym ;) )
    świetne domostwo i uroczy niedowiarek Christian :) trochę sceptyczny gość z wydaje się nie do końca chcianym spadkiem po dziaduniu! :D bardzo fajne wprowadzenie i oprowadzenie z uroczą zanikającą wróżką!
    co zaś się tyczy domu! zabiłaś mnie piecem i dymiąca na nim potrawką :) klimatyczne wnętrza i piękna jasna bryła otoczona czerwonymi drzewami!
    trafna nazwa, rzeczywiście zegary rzucają się w oko :)
    dziękuje <3
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Śliczny , klimatyczny domek :) Zaczarowane miejsce cudnie oplecione kolorowym kwieciem i czerwonymi drzewami ;) Dopracowane wnętrza z XII wieku simowego gdzie , królowały zegary wprowadzone do simowego świata :D Prześliczny teren wokół domu z prawdziwym wierzchowcem rasy simkoń dają klimat dzikości z domieszką fantasy :) Szczęśliwy spadkobierca to dla mnie Mickey Rourke -wypisz , wymaluj :) i bardzo pasuje do rodowitej wróżki , romantycznie znikającej między drzewami . Świetne zdjęcia , piękna prezentacja :)
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Ależ cudnie ten domek zrobiłaś, ja się zachwyciłam już w galerii . Wydał mi się taki delikatny , pastelowy jak z bajki . A Ty na dodatek napisałaś tu kawałek bajki i nie bądź taka skromna ,bo bardzo fajna historyjka wyszła i gdybym nie wiedziała ze u Ciebie krucho z czasem , to bym namawiała Cię mocno na dłuższą historię w temacie opowiadań. :)
    Bardzo zgrabna bryła , cudne ozdobne dachy wszystko otoczone delikatnie malwami i do tego białe okna , które jeszcze dodatkowo podkreślają delikatność całego domu . Bajeczka!!! :star: Za to wnętrza już takie zbliżone do epoki , też mnie zachwycił pomysł pieca na którym grochówa bulgocze , genialne !! I bardzo mnie zachwyciły te wszystkie obrazy z zegarami , świetny pomysł na historyjkę . A na wyróżnienie wg mnie zasługuje to pomieszczenie http://prntscr.com/c9ydh8 bardzo klimatyczne . Brawa Wielkie Aga !! Bardzo mi się Twój dom podoba i życzę powodzenia !!
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    No trochę mi tu zabrakło zakończenia i żyli długo i szczęśliwie.
    Domek wyszedł boskie. Kolory jak w bajce. Piękne, pełne energii. Właśnie te czerwone drzewa dodają domkowi wiele uroku i tajemniczości. Super komponują się z pastelową elewacją. Wnętrza też w elegancji, trochę w klasyce trochę jak u Alicji w krainie czarów, ale to przez te zegary ;) . Kuchnia Aguś wyszła CI fantastycznie , no i ten kominek
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Dom pełen fantazji i urocza historyjka :) Piękna bryła, a ogród jak z krainy baśni. Wnętrza też klimatyczne i tajemnicze, świetny pomysł z kominkiem, a zegarowy pokój cudny. :) Wspaniała praca <3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Aguś <3, Twoja wersja Chatki Bajarza jest po prostu zjawiskowa. Śliczny, jasny budynek i przepiękny bajecznie kolorowy ogród. Do tego ta historia z Christianem i tajemniczą postacią wróżki zamieszkującej to bajkowe domostwo :). Pięknie to wszystko pokazałaś i stworzyłaś niesamowity klimat. I te wspaniałe zegary Michała. Fantastyczny pomysł z nazwą chaty która powstała od tej pięknej kolekcji. Wspaniały projekt Aguś i cudowna prezentacja <3.

    PS. Dziękuję Agu za przedstawienie Christiana :*:)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    To jest absolutne beauty razem. Budynek wraz z ogrodem. Kolory idealnie dobrane - elewacji , kwiecia i dachow. Delikatnie i bajkowo to razem wyglada. Wnetrza jak zawsze u Ciebie piekne i gustowne ♥
    I zazdraszczam uzycia tylu rzeczy z akcesorii. Ja poszlam raczej w pobranie i akcesorii u mnie = zero. Jak prawie we wszystkich ostatnich moich dzielach . Doswiadczenie przeze mnie przemowilo. Akcesoria to juz dokladam do chaty jesli w niej gram :) A ze w tak duzej konkurencji wspanialych prac moje szanse na sukces grawitowaly w okolicy zera, to choc pobrania chcialam miec, co okazalo sie strzalem w dziesiatke po stwierdzeniu, ze jeszcze dodatkowo tag pomylilam wylatujac z konkursu na pysk XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member

    No Agusiu szalejesz tutaj widzę! ;) Za French Town przyznaję Wam obydwu Oscary, naprawdę wielki szacun za tą pracę dla was! Symmetry powala symetrią i doborem kolorów, muszę powiedzieć, że odważnie pomalowałaś bryłę i wyszło OKROPNIE pięknie!!! Obydwie Simki są cudne, dopracowane mimicznie , ładnie i oryginalnie ubrane - super! <3
    Crazy Clock nie dość, że oryginalna propozycja na wyzwanie, to jeszcze oprowadziłaś nas po niej w równie oryginalny sposób. To chyba "najbielszy" domek jaki widziałem do challenge Wioli z pięknie uformowaną bryłą i jakże inaczej by mogło być u Ciebie jakbyś nie powymyślała cudnych roślinek - drzewa prezentują się mega fantastycznie!!! Wewnątrz znajomy mi kociołek... na piecyku :o - to jak go zrobiłaś wprawiło mnie w zachwyt, te drzwiczki z bramki, ten ogień - genialny pomysł i nie ma opcji, podwędzę go!!! Wszędobylskie zegary też są ekstra, całość oczywiście bardzo piękna Agusiu! Powodzenia, buziaki! <3<3<3
    EA ID: Mattoowy
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Bajecznie tam! Urocza historia i cudowne miejsce otoczone pięknym kwieciem! Ta biel jest urzekająca :) Wnętrza cieplutkie i przytulne, a lokator wygląda na sympatycznego jegomościa! Super Aguś! <3
  • Opcje
    Świetna praca! Wspaniały klimat wyczarowałaś... Bryła budynku bardzo ciekawa, fajnie zestawiona różnorodność faktur, zachwycająca gra kolorów! Szczególnie ogród powala wielością barw i mnogością gatunków wszelakich... od roślin po jakoweś znikająco - pojawiające się cytrynowo-skrzydłe wróżki...! Jest cudny, prawdziwie bajkowy. Brawo za całość. Pozdrawiam serdecznie. :)
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    Ta parcela przypomina mi gotową scenografię do filmu. Może coś w stylu Narnii połączonej z Calineczką, albo kolejnej odsłony Harry'ego Pottera, który trafił do świata po drugiej stronie lustra. Każdy zakątek jest fantastycznie zaaranżowany i wart jest zwiedzenia, a pomysł z powiększonym koniem i smokiem są super. Bardzo mi się też podoba to biało-szare belkowanie w połączeniu z kamieniem. I ten pomysł z kominkiem osłoniętym balustradką. I drzewa z Sixam wplecione w zwykłą roślinność. Super też jest opowiadanie o Christianie i wróżce. Bardzo ładnie wprowadza w klimat miejsca. Aż sama chciałabym mieć takiego dziadka i odziedziczyć po nim ta chatkę.^^
    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Fantastyczna praca Aguś, domek wygląda cudnie otoczony kwieciem i zielenią. Bardzo klimatyczne, bajkowe wręcz miejsce. A Twoja historyjka jest przysłowiową wisienką na torcie <3 Ja na miejscu Christiana wcale na takie domostwo bym się nie obraziła, no może nieco urządziłabym pod swój gust i domek dla rodzinki jak się patrzy :lol:
    Wnętrza również bardzo przytulne. Super! Brawo! :love:
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Dom przepiękny! Wnętrza są tak przytulne że chętnie bym je z Christiano pozwiedzała :D No i w świetny sposób zaprezentowałaś prace. Cud, miód i zielone wróżki!
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Zaczarowałaś mnie zarówno opowieścią jak i sama pracą Agu! Dobrze, że baba ze wsi dobrze drogę Chrystianowi wskazała bo ma tera chłopię niezwykły kąt do mieszkania o ile tylko tajemnicza wróźka nie będzie rościć sobie do niego praw. Świetnie zaprezentowałaś ten piękny i pełen fantazji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz dom ;otoczenie to prawdziwa magia ciekaw jestem jakie jeszcze ciekawostki poza rzeźbą konia tudzież smokiem (?) można w tym barwnym gąszczu znaleźć. Twoje otoczenia uwielbiam nie o d dziś ale to jest naprawde mega świetne.Sam budynek wygląda równie pięknie zaś odjazdowe zegarowe wnętrze naprawdę mocno zaciekawia i tuprzy okazji także podziękowania w drugą stronę ,Tobie za wykorzystanie obrazków <3 Piękne wnętrza jak np. tu czarują ciekawym klimatem a dopełnieniem jest dla mnie tajemniczy kociołek, nie pytam jaki tamż wywar dohrzewa, może lepiej nie wiedzieć co tak wrzuciła zielona wróżka, czy oko ropuchy ,sierść nietoperza czy może łuskę smoka... brrr! :smiley: kapitalne pomysły Agu coś mi się zdaje ,że w wolnej chwili Dels tam jeszcze zawita (niekoniecznie by z owego kociołka podjeść) choć miał już przyjemność widzieć to cudo w grze :)
    Apropos kociołków i wywarów zdaje się, że Christian naprawdę miał chrapkę na poznanie prawdopodobnie zielonookiej wróźki ;)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Super dom. Mega tajemniczy i klimatyczny. Wnętrza przytulne.
    Te pożółkłe grafiki zegarów na ścianie zajeżdżają mi illuminati i dodają tajemniczej otoczki. :smiley:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top