Zabawny kącik KlaudiiFigiel ^^Brązowe oczy, brązowe oczy, kto to? (str 20)! Serdecznie zapraszam!

1101112131416»

Komentarz

  • Opcje
    simeczka1212simeczka1212 Posty: 372 Member
    edytowano maja 2013
    Zastanawia mnie jeden,jedyny fakt.Czemu.Niemal.Wszystkie.Twoje.Simki.Są.Takie SAME? To bardzo dziwne. Przedstawiasz nam swój sim-self,a poprzednia Twoja simka wygląda jak ona. Ja rozumiem brak weny i natchnienia,ale żeby zaraz robić takie same simki,jedynie ubrania im zmieniać!Proszę,nie rób nic na siłę,bo to bez sensu.Pomyśl,zrób to,co lubisz, i wena sama nadejdzie.i gwarantuję,że po małej burzy mózgów wymyślisz coś sensownego,niż tylko stałe pokazywanie nam tych samych rzeczy z nadzieja,że nic nie zauważymy.
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano maja 2013
    Witam was!
    Małe ogłoszenie

    Zamykam ten kącik ze względu na częste błędy w nim i "dziecko w zmywarce". Nie porzucam prowadzenia kącika, ale usunę ten a założę nowy. Zrobię tam też małe przypomnienie wszystkich simek i kilka zdjęć z sesji.

    Pozdrawiam Klaudia :)
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano maja 2013
    Eh, szkoda gadać... Julka dobrze mówi. Nie zdziwię się jak w Twoim nowym kąciku nie będzie komentarzy..bo kto chce oglądać ta samą simkę ?
    Po prostu żałosne.
  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano maja 2013
    Emilio już nie ciągnijmy ;) Mam nadzieję ,że Klaudia postara się dla nas stworzyc cos oryginalnego ;)
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano maja 2013
    Dokładnie Julko, chcę zrobić nowy kącik też dlatego, bo chcę stworzyć dla was coś nowego. :lol: Emilio, proszę cię nie zaczynaj kłótni.
    ecqab008piec.gif

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top