Zabawny kącik KlaudiiFigiel ^^Brązowe oczy, brązowe oczy, kto to? (str 20)! Serdecznie zapraszam!

11011131516

Komentarz

  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano marca 2013
    Hej! Coś mało tych zdjęć Leny, ale może być ;)
    Ale za to to jest ZAJE <333
    http://img195.imageshack.us/img195/4472/screenshot17455.jpg
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano marca 2013
    Ładna, tylko nos mi nie pasuje, jest dla mnie za bardzo "płaski" xD Pozdro, czekam na więcej :)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    Ewula95Ewula95 Posty: 9
    edytowano marca 2013
    Uwielbiam twoje sesje :)
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    pau2002: Dzięki :P
    EmilaXD: Witaj Emila! :lol: Dzięki ^^
    Martussia120: Dzięki za odwiedzenie kącika :D
    Ewula95 To bardzo się z tego powodu cieszę :lol:
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    Przepraszam że post pod postem ale chciałam odświeżyć kącik po małej przerwie. Przedstawiam wam sesję pt. "Co robi moja rodzina w Wielkanoc?"

    Dzisiaj Wielkanoc. Moja rodzina świętuje je zawsze tak samo, z tymi samymi tradycjami i tymi samymi gościami. Pokażę wam, jak odbywają się ich święta Wielkanocy.
    Co rok wybierane są dwie osoby, które gotują. Tym razem wypadło na Ellie i Shelię. Męczyły się godzinę żeby po raz 5 jedzenie się nie spaliło aż w końcu zrobiły dobre, JADALNE jedzenie.
    screenshot1823.jpg

    W tym czasie reszta gości siedziała i leniuchowała. Mogli chociaż je nauczyć przyrządzać niespalone dania. Nieładnie, oj nieładnie simowie! :lol:
    screenshot1824.jpg

    Potem Susan wymyka się z domu na Festiwal Wiosny. Przez godzinę s.z.u.k.ała jajka, które będzie piękne. Gdy je w końcu znalazła poszła do domu z dumnym wzrokiem mówiącym: "Patrzcie na to jajko! Patrzcie jakie ono piękne! To ja je znalazłam!" :twisted:
    screenshot1826.jpg

    W tym czasie Shelia poszła do sklepu na zakupy. Jednak to nie były zakupy Wielkanocne ale na kobiece potrzeby. Shelia kupiła tusze do rzęs, cienie do powiek, pudry i szminki. Gdy wróciła do domu wszystkie kosmetyki wypadły jej z torebki (lepiej żebyście nie wiedzieli jak wyglądał wtedy dom, jak wysypały się pudry xD).
    screenshot1828.jpg

    Godzinę później Jessie i Ellie malowały jajka. Gdy już skończyły dom był cały w farbach, brokatach, ozdobach, naklejkach i w kleju. Chociaż był bałągan, Jessie i Ellie zrobiły sobie focie z jajkiem, które było najładniejsze. :lol:
    screenshot1829.jpg

    A chłopacy? Chłopacy zamiast pomóc dziewczyną w ozdabianiu jajek, to poszli sobie grać na konsoli w te swoje gry. Ach, pokazują jacy są chłopacy, nie?
    screenshot1831.jpg

    Gdy już wszystko było gotowe, goście zabrali się za jedzenie ale dość nietypowe bo było na...dachu! Wszyscy jedli, rozmawiali, opowiadali sobie żarty aż nadeszła noc i wszyscy poszli spać. Wielkanoc u mojej rodziny jest radosna i nigdy się nie nudzi.

    screenshot1832.jpg
    screenshot1833.jpg

    Mam nadzieję że podoba wam się sesja. Zapraszam do komentowania

    I dla wszystkich

    WESOŁEGO ALLELUJA!:lol:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano marca 2013
    Wielkanoc rzeczywiście wesoła. Nie wiem, co powiedzieć. Ba! Zwyczajna Wielkanoc. Sesja fajnie zmontowana. Spoko. :-)
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano marca 2013
    Klaudia, świetnie to wygląda Twoi wszyscy simowie zebrani w jednym domu :mrgreen:
    Tylko ta jedna simka robi wrażenie takiej co nie pasuje do otoczenia ;0
    screenshot1826.jpg

    A tak to jest świetnie :lol:
  • Opcje
    cola420cola420 Posty: 48 Member
    edytowano marca 2013
    Piękna sesja , twoi simowie naprawde orginalnie obchodzą wielkanoc :) miło było popatrzeć na te zdjęcia i pozdrawiam / cola420 . :twisted:
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano kwietnia 2013
    ziutobol12345678: Dziękuję. :D
    EmilaXD: Dzięki że odwiedziłaś mój kącik. :lol:
    cola420 Dziękuję :lol:

    PS: Już niedługo w kąciku pojawi się Betty i krótka sesja. :lol:
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Łeeee! Ale fajna sesja :D Świetni simowie i świetne pozy :D Bardzo mi się podoba :) Na prawdę dobra robota! Czekam na simkę i sesję :D:)

    Pozdrawiam Woojtuś :D
  • Opcje
    Anka230Anka230 Posty: 84 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Sesja fajna, pokazuje taką typową Wielkanoc :D Ci chłopcy byli szczęściarzami móc uczestniczyć w przyjęciu z takimi ślicznotkami :P
    Mi podobają się te zdjęcia :D
    screenshot1824.jpg
    screenshot1829.jpg
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Co prawda juz dawno po wielkiej nocy ale dziekuje za zyczenia, swieta sie jak najbardziej udaly a Tobie zdjecia! Sa swietne :) i z humorem i z dreszczykiem, rodzinka jak dla mnie co najmniej dziwna ale bardzo pomyslowa, moze tylko ja gram samymi nudziarzami ;)

    pozdrawiam Klaudio!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Dziękuję za miłe słowa! :lol: Zmiana planów. Zamiat Betty mam dla was... Margaret! Jest ona zrobiona na podstawie Margaret, która śpiewała "Thank you very much". :lol: Oto ona:
    screenshot1938.jpg
    Małe porównanie (przepraszam że takie małe :)):
    imagescao3y8g5.jpg

    Strój na co dzień:
    screenshot1940.jpg

    Strój wizytowy:
    screenshot1941.jpg

    Piżama:
    screenshot1942o.jpg

    Strój sportowy:
    screenshot1944.jpg

    Strój kąpielowy:
    screenshot1943.jpg

    Strój wierzchni:
    screenshot1945.jpg

    Mam nadzieję że Margaret jest chociaż trochę podobna do tej prawdziwej. :lol: Zapraszam do komentowania! :wink:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    julcia21julcia21 Posty: 6
    edytowano kwietnia 2013
    Śliczna ta Margaret<33
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Marga...ret jest śliczna! Typowa blondynka. Sweet pidżama, skąd? Szkoda, ze właśnie odinstalowałam WinRar. W sumie podobna, ale simka ( szczerze ) wygląda trochę młodziej :D Też mam te buciki w codziennym. Marga to bardzo udana simka, dobrze Ci wyszła :-) Ale Betty to ona w ogóle nie przypomina, na odwrót :lol:
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Dziękuję za komentarze! Szkoda że tak mało osób skomentowało Margaret. Ale mam nadzieję że to się zmieni. :(

    Tym razem mam dla was piegowatą brunetkę! Oto Sandy Diamond! :)

    Sandy to miła, wrażliwa i nieśmiała dziewczyna. Urodziła się w Aurora Skies i nadal aktualnie tam mieszka. Sandy wychowywała się w bogatej i dość licznej rodzinie. Uwielbia zwierzęta, muzykę rock, taniec i kocha się śmiać z przyjaciółmi. :lol:

    screenshot1957.jpg
    screenshot1971.jpg

    Strój na co dzień:
    screenshot1958.jpg

    Strój wizytowy:
    screenshot1959.jpg

    Piżama:
    screenshot1960.jpg

    Strój sportowy:
    screenshot1962.jpg

    Strój kąpielowy:
    screenshot1961.jpg

    Strój wierzchni:
    screenshot1963.jpg

    Mam nadzieję że tym razem będzie więcej niż 2 komentarze :lol: Zapraszam!!!
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Świetna :lol:
    Ma trochę duża twarz, ale jest śliczna :XD:
  • Opcje
    martuska2515martuska2515 Posty: 100
    edytowano kwietnia 2013
    Sandy ma ładną twarz, ale moim zdaniem ten nos psuje cały efekt. Po prostu mi się nie podoba. Garderoba Sandy jest bardzo fajna. Najbardziej podoba mi się strój na co dzień :) A s.u.k.i.e.n.k.a w wizytowym to na moim laptopie, aż promieniuje zielenią ;)
    "Tylko wariaci są coś warci" - Alicja w Krainie Czarów
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano kwietnia 2013
    No, tak...Sandy byłaby bardzo ładna, gdyby nie...ten nos- bez urazy, ale ten kinol jest straszny :!: :twisted: Ma trochę za małe oczy. Garderbaobab mi się podoba, ale mówiłam te 2 elementy mi nie pasują, tak, to :thumbup: :XD:
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Dziękuję wam :) Szkoda że tak mało osób komentuje :(

    Dzisiaj mam dla was dziewczynę o imieniu Eva. :lol:

    Eva od dzieciństwa była nietypowa. Miała zielono - niebieskie włosy i czarne gwiazdki przy oku wyglądające jak tatuaż. W dzieciństwie jej rodzice porzucili ją, ponieważ nie zaakceptowali ją taką, jaka się urodziła. Eva jest zabawna, lubi imprezować i jest trochę nerwowa :D

    screenshot1990.jpg

    Strój na co dzień:
    screenshot2013.jpg

    Strój wizytowy:
    screenshot2014.jpg

    Piżama:
    screenshot2015.jpg

    Strój sportowy:
    screenshot2017.jpg

    Strój kąpielowy:
    screenshot2016.jpg

    Strój wierzchni:
    screenshot2018.jpg

    I mały bonusik :lol:
    screenshot2019.jpg
    screenshot2020.jpg
    screenshot2021.jpg
    screenshot2022.jpg

    Zapraszam do komentowania!
    ecqab008piec.gif

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top