Zabawny kącik KlaudiiFigiel ^^Brązowe oczy, brązowe oczy, kto to? (str 20)! Serdecznie zapraszam!

11012141516

Komentarz

  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano marca 2013
    Klaudio, wilkołacze rodzeństwo bardzo mi przypadło do gustu, zaskakujące jest przejście z widoku uroczej twarzyczki simki do tego potwornickiego wygladu Panny Wilkołak, jest to bardzo udany zabieg :) Podoba mi się za równo dziewczyna jak i jej brat, mimo swojej natury dzikiej widziałabym tych dwoje w jakimś zaludnionym, pełnym pozywienia ;) mieście gzdie świetnie się zakamuflują dzieki swojej nowoczesnej odzieży! Swietny duet!

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    Edollcia: Dziękuję bardzo :P
    Anna_vel_annA:Dziękuję :) Cieszę że wilkołacze rodzeństwo przypadło ci do gustu. :wink:

    Mam dla was sesję robioną 3 godziny (uff ale opłaciło się bo teraz jak patrzę na te zdjęcia to jestem zadowolona :wink: Wiem że to troche dziwne że 6 zdjęć robiłam w 3 godziny ale taka jest prawda :) ). Sesja jest zrobiona na podstawie momentu z Titanica na statku w wersji moich simów! (Wiem że wypomnicie mi że jest któtka :D) Oto sesja pt.

    "Only this moment"
    screenshot1640.jpg
    screenshot1642r.jpg
    screenshot1644.jpg
    screenshot1641.jpg
    screenshot1643.jpg
    screenshot1645.jpg

    Mam nadzieję że się podoba. :) Zapraszam do komentowania! Pozdrawiam tych, co odwiedzają mój kącik. :wink:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano marca 2013
    Bardzo fajna sesja i naprawdę musiałaś się przy niej dużo napracował (i nacierpieć)!
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano marca 2013
    Klaudia, pięknie Ci to wyszło, dobrałaś pozy, scenerie, widac w tych zdjęciach zycie, no i oczywiście poruszysz w ten sposob sentymentalna nutke niejednego naszego serca oglądacza :) Klasa. Pozdrawiam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    EdollciaEdollcia Posty: 179
    edytowano marca 2013
    Sesja sama w sobie jest fajnym pomysłem i modele też są dość ładni. Shelia mi troszkę nie pasuje, bo ta jej fryzura, hmmm, nie pasuje do 'momentu' xd Aczkolwiek sesja fajna, super pomysł *się powtarzam* Ii czekam na więcej :D
    Zapraszam do Siebie ;)
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano marca 2013
    Hmmm... no to tak. Faktycznie sesja ma coś wspólnego z tragedią Titanica. Świetne ujęcie ma 2 fotka :D Nie przemawia do mnie to za bardzo, najfajniej by było gdybyś dała coś "mrocznego" :mrgreen: W stylu Dark.
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    ziutobol12345678: Dziękuję bardzo! Cieszę się że odwiedzasz mój kącik :)
    Anna_vel_annA: Dziękuję :) Fajnie że podoba ci się moja sesja :)
    Edollcia: Dziękuję bardzo za twoją opinie :)
    EmilaXD: Dziękuję Emilio! Dark powiadasz... :twisted: a co powiecie na małą horrorkową sesję? :twisted:
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano marca 2013
    Najważniejsze żeby być zadowolonym z efektów. Ale ja się nie znam na sesjach bo zrobiłem tylko jedną przez przypadek. xD
    Fajny pomysł z tą sesją ale brakuje cioci góry lodowej. xD
  • Opcje
    Sunny_10932Sunny_10932 Posty: 357 Member
    edytowano marca 2013
    Sesja jest piękna ;)

    A moge wiedzieć skąd pobrałaś tą flagę?
    50774358.png
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    Dziękuję wszystkim za komenarze! Sunny pobrałam tą flage z domem: TUTAJ

    Mam dla was żywą lalkę ale nie barbie :D Oto

    Jessie
    screenshot1696.jpg

    Bonus:
    screenshot1699.jpg

    Stój na co dzień:
    screenshot1690.jpg

    Strój wizytowy:
    screenshot1691.jpg

    Piżama:
    screenshot1693.jpg

    Strój sportowy:
    screenshot1694.jpg

    Strój kąpielowy (wredna obróciła głowe :P):
    screenshot1692.jpg

    Strój wierzchni:
    screenshot1695.jpg

    Mam nadzieję że Jessie się podoba :D Zapraszam do komenowania! :lol:
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    oliwiaSimkaoliwiaSimka Posty: 126
    edytowano marca 2013
    Bardzo dawno temu odwiedziłam twój kącik, więc postanowiłam wstąpić, a jeszcze bardziej sądząc po tytule chciałam zobaczyć jak wygląda ta ''żywa lalka'' twoim zdaniem, no i się zawiodłam, simka jak każde inne, żadna lalka, normalne lalki mają pełne usta, zazwyczaj długie włosy, i wielkie oczy, twoja natomiast ''lalka'' odbiega od ideału, co do samej simki, to trochę przypomina mi inne, ma podobny kształt twarzy i usta i nos... jeżeli chodzi o stroje to one akurat są ok, pasują do stylu, bo wszystkie wyglądają na ''wygodne'' najbardziej ze wszystkich stroi podoba mi się wizytowy i sportowy, no i to by było na tyle :mrgreen:
  • Opcje
    Sunny_10932Sunny_10932 Posty: 357 Member
    edytowano marca 2013
    Simka piękna i do tego moja imienniczka ;) Dzięki za link do domu :* Simka na prawde super :D
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano marca 2013
    Podoba mi się simka. Ma takie zmysłowe spojrzenie. 8)
    Ale jest strasznie chuda! Powinna mieć więcej krągłości. :wink:
    Najlepiej wyszła na tym zdjęciu w piżamie.
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano marca 2013
    Za małe oczy jak dla mnie xD Tylko nie wiem czemu uważ***, że jest żywą lalką? To zwykła dziewczyna, nie ma w niej nic nadzwyczajnego.. :D
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    oliwiaSimka : Dziękuję za twoją opinie ale przy tym komentarzu się troche zdziwiłam. Gdy ja parzę na tą simkę to widzę całkiem inne detale twarzy. Z jej wyglądem do żywej lalki to wzorowałam się na mojej lalce z rzeczywistości (która teraz jest u kuzynki eh xd) właśnie miała krótnie (Bo jej obciełam xDD Ludzka pomysłowość nie zna granic xD) czarne włosy, małe oczy i przesłodką cerę :D
    Sunny_10932: Dziękuję xd
    chojrak: Dziękuję :P No jest chuda bo to żywa lalka :mrgreen:
    Martussia120 Dziękuję za komantarz. Jak już pisałam na górze jest ona odwzorowana na mojej dawnej lalce :D
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    oliwiaSimkaoliwiaSimka Posty: 126
    edytowano marca 2013
    Pewnie źle mnie zrozumiałaś co do jej twarzy, ale simka i tak jest bardzo ładna :mrgreen:
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    oliwiaSimka napisał użytkownik:
    Pewnie źle mnie zrozumiałaś co do jej twarzy, ale simka i tak jest bardzo ładna :mrgreen:

    No tak :P Dziękuję ci :)
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano marca 2013
    dla mnie za małe oczy i za duży nos. Strój codzienny .. s.u.k.i.e.n.k.a, "zakolanówki"?:roll: , i tenisówki? totalnie to do siebie nie pasuje. No cóż to moje zdanie. Reszta twoich simek mi się podoba ale ta nie specjalnie. Ale mam nadzieje że to cię nie zniechęci tylko zmotywuje :-)
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    Dziękuję za komentarze! :lol: Mam dla was dzisiaj simkę. Oto

    Lena
    screenshot1771.jpg

    Strój na co dzień:
    screenshot1772.jpg

    Strój wizytowy:
    screenshot1773.jpg

    Piżama:
    screenshot1774d.jpg

    Strój sportowy:
    screenshot1776.jpg

    Strój kąpielowy:
    screenshot1775.jpg

    Strój wierzchni:
    screenshot1777.jpg

    A teraz bonusik czyli zdjęcia Leny przerobione w Gimpie (akurat ten program mnie się spodobał ^^)
    screenshot1745.jpg
    screenshot1746a.jpg
    screenshot1756.jpg
    screenshot1759.jpg
    screenshot1761.jpg
    screenshot17455.jpg
    A teraz mój avatar! :D :
    screenshot1748.jpg

    Zapraszam do komentowania! :D
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    pau2002pau2002 Posty: 83
    edytowano marca 2013
    Jessie jest moim zdanie zwyczajną simką.
    Nie wiem czy mi się zdaje czy nie ale Lena ma taki sam nos jak Jessie(ale ja się nie znam;p)Za dużo się nie wypowiedziałam.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top