Zabawny kącik KlaudiiFigiel ^^Brązowe oczy, brązowe oczy, kto to? (str 20)! Serdecznie zapraszam!

18911131416

Komentarz

  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    Dziękuję wam bardzo! :lol: Mam dla was tym razem rodzeństwo wilkołaków, czyli Vivian i Donny! Na pierwszy rzut oka leci Vivian

    Vivian to moja stara, nigdy nie dokończona simka. Postanowiłam jej zrobić metamorfozę. :P Jest dość uparta i często doprowadza swojego brata do złości xD
    screenshot1596.jpg

    Jako wilkołak:
    screenshot1596.jpg

    Garderoba

    Na co dzień:
    screenshot1597i.jpg

    Wizytowy:
    screenshot1598.jpg

    Piżama:
    screenshot1599.jpg

    Sportowy:
    screenshot1601.jpg

    Kąpielowy:
    screenshot1600.jpg

    Wierzchni:
    screenshot1602.jpg

    A teraz brat Vivian, czyli Donny

    Donny to spokojny i przyjacielski wilkołak. Często pilnuje swojej siostry, gdyż przychodzą jej dziwne pomysły, zwł****** podczas pełni. Niekiedy ubbiera się elegancko (nawet za elegancko na jakąś okazję xD)
    screenshot1603.jpg

    Jako wilkołak:
    screenshot1597.jpg

    Na co dzień:
    screenshot1604.jpg

    Wizytowy:
    screenshot1605.jpg

    Piżama:
    screenshot1606m.jpg

    Sportowy:
    screenshot1608.jpg

    Kąpielowy:
    screenshot1607.jpg

    Wierzchni:
    screenshot1609.jpg

    Mam nadzieję że się podoba :) Zapraszam do oglądania i komentowania! :lol:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    banalniebanalnie Posty: 91
    edytowano marca 2013
    Na początku coś co mnie zawsze irytuje przy oglądaniu twoich prac, słowo "wierzchny", poprawna forma to "wierzchni". A w ogóle to powinnaś pisać "strój wierzchni". "Wierzchni" to przymiotnik i jego funkcja polega na określaniu, ale najpierw musi istnieć wyraz którego cechy będzie określać. To jak byś napisała słowo "pomarańczowy" i zostawiła je bez niczego.

    Jeśli chodzi o simkę, nie jest brzydka, ale wygląda tak samo jak twoje poprzednie prace, ma ten sam kształt nosa, ust i oczu, co parę twoich wcześniejszych tworów. Ale za to ma chyb trochę szerszą twarz niż zazwyczaj. Jeśli sprawia ci frajdę przerabianie w kółko tej samej simki, to nic mi do tego, ale to jest drugi i ostatni raz kiedy się udzielam w twoim kąciku, bo ile można komentować tego samego sima z inną fryzurą i kolorem oczu?

    Co do Donny'ego. Wydaje się sympatyczny, ma raczej chłopięcy typ urody, a taki lubię najbardziej. Szkoda, że nie zrobiłaś mu porządniejszego zbliżenia twarzy, a przy tym wrzuciłaś zdjęcie na którym zasłania się ręką. Ja bym mu tylko trochę zmniejszyła oczy i pozbawiła go zarostu, ale to już moje osobiste preferencje.

    Garderoba rodzeństwa niezbyt do mnie przemawia. Jak tworzę sima i go ubieram, to zależy mi na tym, żeby ubrania do siebie pasowały i były w podobnym klimacie. U ciebie każdy ciuch jest z innej parafii. Koleś na co dzień nosi glany i spodnie z łańcuchem, a jego strój wierzchni to elegancka marynarka do jazdy konnej? Nie czuję tego. Posiedź nad simem, zastanów się jak go ubrać, nie ubieraj go byle jak, byle by zrobić fotki i go wrzucić. Szanuj ludzi którzy do ciebie zaglądają, a oni będą odpłacać ci tym samym.
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    banalnie napisał użytkownik:
    Na początku coś co mnie zawsze irytuje przy oglądaniu twoich prac, słowo "wierzchny", poprawna forma to "wierzchni". A w ogóle to powinnaś pisać "strój wierzchni". "Wierzchni" to przymiotnik i jego funkcja polega na określaniu, ale najpierw musi istnieć wyraz którego cechy będzie określać. To jak byś napisała słowo "pomarańczowy" i zostawiła je bez niczego.

    Jeśli chodzi o simkę, nie jest brzydka, ale wygląda tak samo jak twoje poprzednie prace, ma ten sam kształt nosa, ust i oczu, co parę twoich wcześniejszych tworów. Ale za to ma chyb trochę szerszą twarz niż zazwyczaj. Jeśli sprawia ci frajdę przerabianie w kółko tej samej simki, to nic mi do tego, ale to jest drugi i ostatni raz kiedy się udzielam w twoim kąciku, bo ile można komentować tego samego sima z inną fryzurą i kolorem oczu?

    Co do Donny'ego. Wydaje się sympatyczny, ma raczej chłopięcy typ urody, a taki lubię najbardziej. Szkoda, że nie zrobiłaś mu porządniejszego zbliżenia twarzy, a przy tym wrzuciłaś zdjęcie na którym zasłania się ręką. Ja bym mu tylko trochę zmniejszyła oczy i pozbawiła go zarostu, ale to już moje osobiste preferencje.

    Garderoba rodzeństwa niezbyt do mnie przemawia. Jak tworzę sima i go ubieram, to zależy mi na tym, żeby ubrania do siebie pasowały i były w podobnym klimacie. U ciebie każdy ciuch jest z innej parafii. Koleś na co dzień nosi glany i spodnie z łańcuchem, a jego strój wierzchni to elegancka marynarka do jazdy konnej? Nie czuję tego. Posiedź nad simem, zastanów się jak go ubrać, nie ubieraj go byle jak, byle by zrobić fotki i go wrzucić. Szanuj ludzi którzy do ciebie zaglądają, a oni będą odpłacać ci tym samym.

    Dziękuję za komentarz. Co do simki pracowałam nad jej twarzą ( nie brałam gotowej) ale nos mógł wyjść tak samo/podobnie bo bodajże dałam ten sam skin co do Ellie. Co do ust to nie wiem jak to widzisz/widzicie ale zmieniałam usta, słowo daję :) Nie wiedziałam że p.i.s.z.e się wierzchni xd Zachwilę poprawię. :lol: Szkoda że kończysz z odwiedzaniem mojego kącika no ale cóż :|
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano marca 2013
    Z twarzy chłopak wyszedł niebrzydko. Siostra też niczego sobie. Ja się na ciuchach nie znam więc nic mądrego nie napiszę :wink:
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    kameliaxxx napisał użytkownik:
    Z twarzy chłopak wyszedł niebrzydko. Siostra też niczego sobie. Ja się na ciuchach nie znam więc nic mądrego nie napiszę :wink:

    Jej, cieszę się, kamelio że odwiedziłaś mój kącik! (dawno cię tutaj nie było :lol: ) Dziękuję za twój komentarz :)
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano marca 2013
    Klaudio, ta para wilkołaków, rodzeństwo, jest, hmmmm...
    Wyróżniająca się, brat nie przemawia jakoś do mnie, ale za to Vivian bardzo mi si,ę podoba w postaci wilkołaka :D
    To tyle co udało mi się z siebie " wypoćić" :mrgreen:
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano marca 2013
    Sorry, ale podzielam zdanie użytkownika banlnie: Simka wygląda jak reszta twoich simek;/
    A facet całkiem fajną ma twarz ;)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    Dziękuję bardzo za wasze opinie. :lol: Dzisiaj mam dla dziewczyn/kobiet
    dziewczynę o imieniu
    Shelia
    screenshot16022.jpg

    Strój na co dzień:
    screenshot1605.jpg

    Strój wizytowy:
    screenshot1606.jpg

    Piżama:
    screenshot1607p.jpg

    Strój kąpielowy:
    screenshot1608.jpg


    Strój sportowy:
    screenshot1609.jpg


    Strój wierzchni:
    screenshot1610k.jpg

    Zapraszam do komentowania!
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    katiusza55katiusza55 Posty: 497 Member
    edytowano marca 2013
    Mam dla Ciebie pytanie:
    Czym dokładnie są dla ciebie twoi simowie?

    (proszę o w miarę rozbudowaną wypowiedź)
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    katiusza55 napisał użytkownik:
    Mam dla Ciebie pytanie:
    Czym dokładnie są dla ciebie twoi simowie?

    (proszę o w miarę rozbudowaną wypowiedź)

    Napewno są dla mnie czymś ważnym. :wink: Szanuję ich i nie robię im nigdy krzywdy typu np. celowo uśmiercam. Zawsze staram się im zrobić jak najlepsze życie aż do samego końca ich czasu. Najważniejsze jest dla mnie żeby dobrze się czuli w mieście, w mojej kontroli i w gronie przyjaciół. :wink: Ciekawi mnie czemu pytasz? :)
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    katiusza55katiusza55 Posty: 497 Member
    edytowano marca 2013
    Tak tylko z ciekawości.
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    katiusza55 napisał użytkownik:
    Tak tylko z ciekawości.

    Aha bo myślałam że coś się stało. :)
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    Kasik1234Kasik1234 Posty: 75
    edytowano marca 2013
    Jak dla mnie simka jest taka sama jak Vivian i Ellie.
    Nie widzę takiej garderoby (np. zmieniła bym kolor stroju kąpielowego), ale to zależy od gustu.
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    Kasik1234 napisał użytkownik:
    Jak dla mnie simka jest taka sama jak Vivian i Ellie.
    Nie widzę takiej garderoby (np. zmieniła bym kolor stroju kąpielowego), ale to zależy od gustu.

    Dziękuję że wstąpiłaś. Shelia nie była robiona od Ellie czy od Vivian. Zaczynałam od simki zrobionej przez EA. No ale szkoda tylko że moje simki nie wyglądają tak na zdjęciach jak w CAS. :P
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano marca 2013
    Mi się akurat podoba Shelia :P
    Spodobała mi się, jest bardzo ładna i ogólnie rzecz biorąc dziewczęca i delikatna :D
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano marca 2013
    Shelia , ma chyba lekkiego zeza? proszę się nie gniewaj, mam takie wrażenie. Bardzo nietypowy kolor pomadki, przy jej karnacji i włosach.
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    EmilaXD: Dziękuję bardzo :D
    kameliaxxx: Naprawdę? xd Może to przez pozę której użyłam przy zbliżeniu. Dziękuję ci za twój komentarz :)
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano marca 2013
    Shelia bardzo mi się podoba: -na co dzień zabawny :D i fajny;
    -wizytowy: uuu...Francja elegancja z kokardą :O ;
    -pidżama wrażenia nie robi ale OK;
    -sportowy fajny i kolorowy, bardzo ładnie wygląda to połączenie zielony i niebieski;
    -kąpielowy: bardzo zgrabna cytrynka ;) ; -wyjściowy jest spoko, al e szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się ten wzór i buty, chyba najmniej udany :( . To tyle, ogólnie wywarła raczej dobre wrażenie :).
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano marca 2013
    ziutobol12345678 napisał użytkownik:
    Shelia bardzo mi się podoba: -na co dzień zabawny :D i fajny;
    -wizytowy: uuu...Francja elegancja z kokardą :O ;
    -pidżama wrażenia nie robi ale OK;
    -sportowy fajny i kolorowy, bardzo ładnie wygląda to połączenie zielony i niebieski;
    -kąpielowy: bardzo zgrabna cytrynka ;) ; -wyjściowy jest spoko, al e szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się ten wzór i buty, chyba najmniej udany :( . To tyle, ogólnie wywarła raczej dobre wrażenie :).

    Dziękuję bardzo :) Cieszę się że odwiedziłaś mój kącik (i spodobała ci się simka :))
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    EdollciaEdollcia Posty: 179
    edytowano marca 2013
    Dwie poprzednie simki przed Shelią, rzeczywiście mają bardzo podobne twarze ;) Nosy, usta oczy,.. tylko kolory zmienione :D
    Shelia jest ładna, ma fajny fryz ;) Pidżama nie powala ale ogólnie jest ładna ;)
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top