Twórczość simowa Klaudii - (Dom dla leśnych Elfów - str. 6)

1234568»

Komentarz

  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano maja 2014
    Więc zabieram się do pracy nad domkiem nr 1 :D Elewacja tego domku taka była w Sims 2 więc to zamierzone :P Jedyne basen będzie gdzieś obok bo z tyłu już nie mam miejsca :oops:
    Teraz muszę uruchomić wyobraźnię do wnętrz.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    pablo1713pablo1713 Posty: 26
    edytowano maja 2014
    Mi to najbardziej się podoba ten trzeci domek ! wręcz WOW wygląda ekstra :) idealny dla Gwiazd :D
  • Opcje
    psychosocialxoxopsychosocialxoxo Posty: 70
    edytowano maja 2014
    Drugi, zdecydowanie! Albo pierwszy... albo trzeci... kurczę, nie masz wyjścia, zrób wszystkie! :D
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano maja 2014
    Nawarzyłaś piwa, musisz je wypić. :D

    Nie wyrzucaj nigdy żadnego projektu. Jeśli już uważ'a'sz że jest brzydki, to ulepsz go. Od Eli mam najcenniejszą radę dotyczącą twórczości nie tylko w simsach, ale i w ogóle: Jeżeli nie chcesz projektować, zasypiasz przed kompem, lub robisz coś automatycznie, wtedy wyłącz grę.

    Niby drobnostka, ale po skończeniu pracy zawsze patrzę na nią z uśmiechem. :)
  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano maja 2014
    Kochana, postawilas pytanie,dostalas rozne odpowiedzi.Zachowaj te prace w bibliotece i rob to co cie zabawia- moze jakis calkiem nowy projekt Wczesniej czy pozniej samej ci przyjdzie ochota zeby cos z tym "starudiama " zrobic -i to jest to! Nigdy nie rob nic na sile-Baw sie !
    Ja mam 2 domy ktore juz 4 lata czekaja zeby cos z nimi zrobic-obejrze, nie mam inspiracji i zamkne :D
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano maja 2014
    Spokojnie chciałam poznać Wasze zdanie aby wiedzieć, który w przypływie weny twórczej mam kontynuować ;D Jak narazie brak czasu i pomysłów. A chce sama wymyślać wnętrze :)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano maja 2014
    pierwszy domek najlepszy ! pamiętam nawet jak w the sims 2 przez pewien czas w nim grałem :) Robisz bardzo ciekawe domki, wszystko dopracowane i dopasowane. Świetnie Ci wszystko wychodzi, więc nie ma się o co przyczepić, gdyż Twoje parcele są fantastyczne :mrgreen:
  • Opcje
    olawocikiewiczolawocikiewicz Posty: 192 Member
    edytowano maja 2014
    Ja pójdę w śladu Suriel,i także wybiorę domek nr.2 :wink:
    Nigdy nie grałam w The Sims 2,może dlatego nie mam sentymentu do domku nr.1 i może dlatego nie przypadł mi do gustu...?
    No ale cóż,ty wybierz jaki domek do Ciebie bardziej przemawia :)

    ID na origin-Mandrake456
    l0v3jmda7q4z.jpg





  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano lipca 2014
    Witam :D

    Dawno mnie tutaj nie było. Nie miałam ani czasu, ani chęci na budowanie. Poprzednie domy, które ukazałam tak jak stały - stoją.
    Natomiast wczoraj naszła mnie chęć zbudowania domu dla wróżek, czegoś innego i w dzień postawiłam całą parcelkę. Skończyłam także czytać Sagę o królestwie światła, co jest zakończeniem tomów początkujących od Sagi o Ludziach lodu - stąd mój wymysł.

    Przedstawiam Wam : House Elves. Domek, raczej grzybek :? stojący na drewnianych kolumnach z otoczeniem stawku i starożytną piwnicą, której nie miałam w początkowym zamiarze budować.

    1r53j6.jpg

    2wm02hh.jpg

    2qm214n.jpg

    2qn2ovp.jpg

    wbcbxi.jpg

    fk4eav.jpg

    2e0l45w.jpg

    27zkh1h.jpg

    1kwwm.jpg

    2dhv9cm.jpg

    33wba5d.jpg

    2wbrtaw.jpg

    xcngah.jpg

    2hx2amq.jpg

    1phuhf.jpg

    amxuuo.jpg

    2hx2jyc.jpg

    1445lpj.jpg

    5490nl.jpg

    35megcp.jpg

    2djrzgl.jpg

    Giełda - Klik

    Dom robiony na szybko, bardziej służy grywalności niż jako element dekoracyjny :D
    W przyszłości przedstawię bohaterów tej parcelki.
    Pozdrawiam, udanych wakacji życzę :)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano lipca 2014
    Jak z bajki- u mnie odrazu wielki plus :D Ciekawa bryla ,fajnie zagospodarowane otoczenie,kolorystyka jaka lubie- w sumie swietna praca.Troche mi pomieszczenia slabiej rozpracowane,moze mniejsza lazienka bedzie wiecej miejsca w salonie. Moze mi brakuje tych kochanych bibelotow, dywanow,obrazkow-drobiazgow ktore dodaja tyle uroku kazdej chatce.Wierze ze grajac bedziesz po trochu dodawac.Fajna chacia :-)
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano lipca 2014
    Mało obrazów i tak samo puste pułki w piwnicy gdyż moja simka maluje obrazy i sama będzie zdobić dom z czasem, no i wszyscy tworzą eliksiry które uzupełnia puste miejsca. ;)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2014
    Praca cudna. Bajkowy klimat. Najładniejsze jest jezioro. W sumie trochę dużo tam roślin na rzutach więc mam nadzieję że Ci się nie zacina. :P Pokoje bardzo ładne. W szczególności pokój z kolejką. Piwnica trochę zbyt królewska jak na taki dom. Rozumiem, że czarodziej, wróżki i inne kudłate stworzenia nie z tego świata muszą mieć zaplecze. xd
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano lipca 2014
    Już tłumaczę - piwnica to pozostałości po dawnych królewskich elfach :mrgreen: Więc taki wystrój niecodzienny jak na podziemia.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2014
    Swietna praca "klimatyczna'. Domek przytulny w tym drzewie z ladnie dobrana kolorystyka . Ogrodeczek slodki. Ale mnie zachwycilo zdjecie latajacej wrozki tam w piwnicy. Scena jak z filmu bajkowego z ta malenkla wrozka unoszaca sie nad ziemia. Absolutnie cudna fotka :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano lipca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lipca 2014
    Witam Klaudio, dawno Cię u mnie nie widziałam? Mały mandat za to, ale skoro byłaś zajęta, to rozumiem.
    Twój domek prezentuje się bajecznie na zdj. nr 2. Wygląda jakby był umieszczony na lianach w lesie tropikalnym wysoko na drzewie. Rzeczywiście jest na palach, ale wygląda jakby unosił się lekko w powietrzu. Bardzo udany zabieg.
    Ogród i otoczenie oczywiście zielone, barwne, kwieciste, grzybiaste, nektarowe, pszczółki Marcina miały by tutaj gdzie pohasać ;)
    W domu miejsca niewiele, ale funkcjonalnie jest i przytulnie. Podoba mi się "wieszak" na szlafroki w łazience ;) Widzę że podobnie jak ja lubisz w sypialni jakiś mały gabinecik dorzucić że gdy jeden sim śpioch odpoczywa to drugi pracuje skrzętnie na chlebek i miodzik.
    Potem widzę coś na modłę sanktuarium gdzie oddaje się cześć Opiekunce Wszystkich Wróżek Ivonne ;) Mamy połączenie symboliczne powietrza, wody, ziemi i światła, które wnosi w życie elfów spokój, harmonię i miłość. Ciekawa zabawa kolorami światła, interesująco to wyszło.

    Polecony! Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lipca 2014
    Zdecydownie Twój styl jest bliski stylowi Anny, ale to dobrze. Domek bardzo udany jak na zrobiony na szybko, ale zdecydowanie powinnaś rozwinąć jego potencjał.ciekawie rozwiązana sypialnia, chyba podoba mi się najbardziej .
    Na fotke wróżki tez zwróciłam uwagę bo sie zastanawiałam czy lata czy pływa? :wink:
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Myślałam, że kiedyś powrócę do trójki. Teraz wiem, że nie ma szans po dwóch latach zero motywacji. Czas powspominać i podziękować za słowa uznania, krytyki. Tutaj wszystko się zaczęło. Piękne wspomnienia - tylko forum ale miło czytać. :)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top