Twórczość simowa Klaudii - (Dom dla leśnych Elfów - str. 6)

245678

Komentarz

  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Dawno mnie tu nie było. Nie *****łem po dalszych stronach w "Kąciku Twórców" Dzisiaj króciutko, bo sam jestem strasznie zajęty moim simem, którego niebawem mam dodac do siebie :D Sim, którego zrobiłas jest genialny, tak jak simka mówiac juz ogółem. Sim ma bardzo fajne rysy twarzy a dzieki oczom wydaje mi sie, że jego twarz jest bardziej pulchniejsza. Nos i usta oczywiście na plus, podobają mi sie. garderoba w miarę okej, tez sie nie mogę przyczepić :) Simka jako wróżka ma bardzo wróżkową urodę. Mała buzka, oczy dla mnie troskze na duże, ale to tylko moje wydziwianie. Jasna karnacja *_* Stroje bardzo eleganckie i stylowe :) Ogólnie kazda praca na wieeeelki plus :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Celina jest magiczna. Ciekawy zaczerowany makijaz, wybralas dla niej piekne oczęta. Sliczna fryzurka, wyglada troche jak zenska wersja Legolasa :)
    Garderobe ma delikatna, zwiewną i subtelna jak przystalo na elfke duzo zieleni.
    Bardzo udana sesja, dobrze wyciagnac simy czasem do swiata poza PP i strzelic kilka fotek.

    Co do salonu: nie wiem czy moge jakis wplyw na Ciebie wywzec taka apelacją, ale z checia zobaczylabym Twoj projekt. Jest wiele osob zainteresowanych ogladaniem i komentowaniem domow. Jezeli nie jestes osoba wybitnie drazliwa na swoim punkcie, to odczytasz wiele krytyk (jezeli takie będą) jako doskonale podpowiedzi do rozwoju warsztatu. Potem wpadaja fachowcy i leja nas po tyłkach ruzgami, że sie nie sluchamy i budujemy po swojemu ;) ale to juz nasz styl, ktory kochamy i czasem trudno sie wyzbyc starych nawykow. Jesli moge zachecam: sprobuj, nie leń sie, zrob maly ogrodek, obejscie, dokoncz budowle i wrzuc zdjecia. Z wielka przyjemnoscia zajrze ponwnie.

    Pozdrawiam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Nie przesadzaj z nieimponującą twarzą! I twarz i cała wróżka jest śliczna! :)
    Wnętrze zrobię ale bryłe albo ogródek już niezbyt. Nie wychodzi mi i tyle.
    Skąd ja to znam! :lol: Witaj w klubie! :)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Hej. Simka na sliczną dziwczęcą buzię. Oczy ja najbardziej do niej pasują - kojarzy mi się z Dzwoneczkiem z Piotrusia Pana
    PS Nikt nikogo batem nie bije jak twierdzi Anna :wink:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Celina jest bardzo ładną wróżka.:) Jasne włosy, ciekawy makijaż oraz sympatyczna, uśmiechnięta buzia sprawiają wrażenie takiego dobrego duszka. Garderobę też dobrałaś odpowiednią, bardzo zwiewną i delikatną. Co do zdjęć, to dobry pomysł z tym czarnym tłem, bo wyeksponowało jej zielone skrzydełka i podkreśla delikatność urody i strojów. :) Pozdrawiam.
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Hello :mrgreen:

    Wojtek - dzięki za tak pozytywną opinię, pozdrawiam =]
    Anna - Fryzurka Celiny rzeczywiście kojarzy się z Legolasem :D Miało być zwiewnie i oczywiście magicznie. Fajnie, że ktoś to dostrzega. Wpływ wywarłaś na mój domek, długo się wachałam, brak pewności siebie itd. No i dzisiaj właśnie dodam moją skromną parcelkę. Dziękuje =]
    Anilewe89 - Jestem dość krytyczna wobec swoich prac, temu ta niechęć do robienia domków. :D
    Kamelia - Taki był zamysł, dziewczęco z magicznymi oczami, dziękuję ;)
    Ktosik - Czarne tło dokładnie musiałam nawet zrobić, na białym w ogóle skrzydełek nie widać. Pozdrawiam ;)

    Więc za małą namową postanowiłam umieścić tutaj mój domek.
    Nazwy jeszcze mu nie nadałam, znajduje się w Sunset Valley, na ulicy Bezikowej.
    Parcelka typowo dostosowana do mojej 4 osobowej rodzinki, rodziców i bliźniaków.

    Pokój dla dzieci
    2ci7kpj.jpg
    214e7uv.jpg
    2r4rhi9.jpg

    Salon i korytarz
    jq9r.jpg
    lnd9.jpg
    5vdi.jpg
    f7da.jpg

    Jadalnia/kuchnia
    gzdp.jpg
    y2rm.jpg
    36fl.jpg
    y9s8.jpg
    v8tm.jpg
    416g.jpg
    dcxw.jpg

    Sypialnia
    hwbu.jpg
    sgc2.jpg
    wgoj.jpg
    thep.jpg

    Łazienka
    cgb6.jpg
    t0g0.jpg
    anp6.jpg

    Ogródek i taras z którego są niezłe widoki na miasto..
    vkxr.jpg
    huwa.jpg
    nlzf.jpg
    0j2m.jpg
    e8t0.jpg
    gq28.jpg
    n878.jpg

    Przód domku
    p06f.jpg
    m425.jpg
    o85r.jpg
    j96p.jpg

    Rzut z góry
    2ucu.jpg

    Chętnie wysłucham krytyki i porad. :D






    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2013
    To nie bedzie duzy komentarz wybacz, bo po wizycie u Anny i Kamelii zaczynam odczuwac wstret do klawiatury. Rozwijasz sie z szybkoscia swiatla. Twoja pierwsza simke i ostatnia dzieli przepasc. Pierwsza byla jak setki innych, ostatnia mozna juz zapamietac. O facecie nie wspominam bo juz go docenilam. A teraz mamy pierwszy dom. Dwa pierwsze zdjecia mnie nieco zmrozily. Szczegolnie ten pusty korytarz. Tu od razu porada - staraj sie wykorzystywac kazdy kawalek przestrzeni w chacie. Unikaj korytarzy. Raczej lacz ze soba w jedna przestrzen kuchnie jadalnie i salon. Podpatrz jak to robia inni. Mozna wstawic jeden kawalek sciany, czy polscianki i od razu powstaje wrazenie osobnych pomieszczen. Mozna eksperymentowac i w te scianke wsadzic okno i zakryc ja mata na przyklad. Mozna wydzielic przestrzen nawet samym dywanem na podlodze. Dlaczego p.i.s.ze to ? - d_censored.gif.gif - cholerna cenzura :evil: Bo widac, ze masz w tym kierunku talent i mozesz budowac swietne domy. Bo bo tych dwoch zdjeciach bylo tylko lepiej i lepiej. Swietnie kolorystyczna sypialnia w brazach, niezla lazienka, kuchnia ciekawa z tym okraglym piecem. Swoja droga skad zes go wytrzasnela? :D Pieknie urzadzony tarasik i otoczenie domu. Jeszcze musisz poprzez eksperymenty dojsc do opanowania sztuki dachow, by bryly Twoich domkow byly bardziej ciekawe. I teraz zaczynaja sie schody. Czy poswiecic sie grze czy budowaniu? Perfekcyjne domki tutejszych architektow niekoniecznie sa idealne w grze. Czesto buduje sie tu domy nie po toby w nich grac,lecz jako sztuke dla sztuki. Ty budujesz by w nich grac, co dokladnie widac tutaj. I to mnie bardzo cieszy bo jestem w tym samym klubie. :D
    a_car.gif.gif
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Mam podobne wrażenia jak Ela. Przy zdjęciach pokoju dziecięcego i korytarza nie byłam zachwycona, ale później to prawie skakałam z radości (nie dosłownie oczywiście, ale taki stan ducha :D )! Kuchnia, sypialnia i łazienka podbiły me serce!
    http://imageshack.us/a/img15/5685/dcxw.jpg - chcę to mieć! :D
    Na zewnątrz też wszystko fajnie zrobione :)
    Nie trzeba było się bać pokazywania parceli, całość jak najbardziej na plus! :)
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Tak jak dziewczyny napisały tak i ja się pod tym podpiszę. Pierwsze trzy zdjęcia domku nie zachęcały do dalszego przeglądania, ale całe szczęście ciekawość wygrała :D Cieszę się, że postanowiłaś pokazać swój domek. W kuchni bardzo podoba mi się ta baro-kuchenka (czemu EA nie wpadnie na taki pomysł :evil: ) Sypialnia a w szczególności pokój kąpielowy przypadły mi jak najbardziej do gustu. Poćwicz jeszcze trochę nad bryłą/dachem i w tedy będzie "miodzio" :)
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Klaudio, jak na Twój pierwszy dom stworzony w grze to powiem, że jest bardzo dobrze. Podoba mi się bryła domu. Jest dużo miejsca, za którym ja nie przepadam, ale to twój pierwsze dom i nie będę się do tego czepiał. Dobry rozkład pomieszczeń, taki przejrzysty. Przed domem- skromnie. Zadbałaś o kwiecie, co też mi się podoba. Szkoda, że nie wybudowałaś garażu, bo żal takich samochodów żeby mokły na deszczu na przykład- HAHA :D
    Pokój dla dziecka mnie troszkę przeraził na początku, bo zrobiłaś takie dziwne zdjęcie troszkę. Przepraszam za takie słowo, po prostu jest zrobione z innej perspektywy. Poza tym bardzo ładnie urządzony ten pokój, fioletowy kolor zawsze ładnie pasuje do pokoju dla dziecka. Korytarz, także dzięki zrobieniu takiego zdjęcia wygląda tak a nie inaczej, czyli ja nie wiem oczy on ma koniec czy nie d_lol2.gif.gif Matko, gdzie ty pobierasz CC?! :shock: Bardzo stylowe i eleganckie. Bardzo podoba mi się ta sofa w salonie i stół w kuchni połączony z kuchenką. Znając mnie to ja bym urządził to w całkiem inny sposób, ale to Twój pierwszy dom, więc nie ma czepiania. Podałabyś linka do strony z której pobierasz te meble? cat_happy.gif W sypialni zmieniłbym jedynie sufit, na biały. Obrazy są genialne i ogólnie tutaj znowu proszę o linka do strony z której pobierasz xD Ciepłe kolory dominują w łazience,tak pięknej umywalki nie jeszcze nie widziałem, do tego jeszcze to dodatki. Z tyłu domu dałbym więcej roślin przy basenie, no i to tyle ogólnie. Ja czekam z niecierpliwością na kolejny dom, bo ogólnie wole je komentować niż simki xD Pozdrowionka :)
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Nie spodziewałam się takich miłych komentarzy, zachęcają do dalszego tworzenia. 8)

    kreatora - Zapamiętam rady, będe starała się wykorzystywać każdy kawałek domu. Właśnie - dach.. najpierw muszę znaleźć jakieś konkretne poradniki i zacznę je tworzyć. :D Parcela ma być zawsze dostosowana do rodziny, którą mam zamiar grać, więc świetnie się rozumiemy.
    Anilewe89 - Fakt, zdjęcia jakoś nie wyszły xD Cieszę się, że przypadł domek do gustu. :)
    Kamil1990 - Dobrze, że jest ta ciekawość ludzka ;) Dokładnie.. EA ma dość słabe wyposażenia dla naszych simowych domów :/ Będe ćwiczyć nad resztą, z pewnością.
    Wojtek - Fajnie, że się spodobał domek :D ojj, powiedzmy, że w mojej grze jest ciągle pogoda i samochody nie zmokną ;) Rozumiem przerażenie nad tymi zdjęciami :oops: W niedalekiej przyszłości pojawi się kolejna parcelka, jedyne stwórca czeka, aż nadejdzie wena twórcza :D
    Dziękuję i pozdrawiam :)

    Stronki z których pobieram CC :
    objnoora
    spring4sims
    thesimsresource
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witaj Klaudio :) Pierwszy domek w kąciku i bardzo udany :) Ma ładny kształt, ciekawą elewację i teren wokół niego tez dobrze zagospodarowałaś. Z przodu klomby kwiatowe, a z tyłu miejsce raleksu i zabaw dla rodziców oraz dzieci. Pokój dziecięcy nie przypadł mi do gustu, ale reszta jest świetna. Najbardziej podoba mi się sypialnia i łazienka. Dałaś w nim sporo "CC" , ale te śliczne mebelki i obrazy bardzo ozdobiły wnętrza. Ta wysepka w kuchni wygląda rewelacyjnie. Cały dom utrzymany w jednolitej beżowo -brązowej tonacji sprawia przytulne wrażenie. :) Musisz jeszcze trochę popracować nad zdjęciami, nie są złe, tylko prespektywa trochę się rozjeżdża. Spróbuj może po wciśnieciu klawisza "Tab" robić przybliżenia i oddalenia nie tylko klawiszami "Z" i "X" , ale też pokombinuj z Q,W,E,A,S i D. :) Pozdrawiam Gabi.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witaj
    Napisze tylko jedna uwagę bo podpisują sie pod cała resztą komentarzy- czyli podoba mi się to co innym. Nie podoba mi sie to że nie korzystasz z tego narzędzia co dała Ci gra - nie zmieniasz paternów na obiektach. W samej kuchni masz inna zmywarkę, lodówkę i meble.... Obiekty od EA w oryginalnych pokryciach sa nudne ,więc je zmodyfikuj. Czekamy na nowe domki
    Pozdrawiam
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Droga Klaudio, niezmiernie sie ciesze ze zdecydowalas sie pokazac swoje dzielo budowlane, uwazam Twoje projektowanie za oficjalnie otwarte :)
    Dom: pokoj dla dzieci uroczy. Pastelowe pasy, roze, fiolety pieknie skomponowalas z bialymi mebelkami. Salon, korytarz w cieplych barwach ziemi, elegancko urzadzony, nieprzeladowany. Gustowne dodatki jak zaslony, dywany dodaja mu uroku i sprawiaja ze jest przytulny. Kuchnia i jadalnia jak sami mieszkancy tego domu bardzo oryginalna. Pewnie spotkasz sie z opiniami by unikac obiektow nieoryginalnych z gry by Twoi wielbiciele mogli sobie domek sciagnac w calej okazalosci, ale czasem nie mozna sie powstrzymac czyz nie? ;)
    Sypialnia podoba mi sie najbardziej, moze przez te kobiece akcenty w postaci kwiecia na scianach, wspaniale zaprojektowanej poscieli i koloru drewna na jaki sie zdecydowalas. Pokoj kapielowy nie odbiega standaredem od reszty domu. Calosc jest spojna, subtelna i harmonijna. W ogrodzie widze wszystko co simowi do szczescia potrzebne i do wypoczynku. Spisalas sie swietnie. Bardzo mi sie podobaja zdjecia nocą Twojego projektu.

    Fachowcy juz podpowiadają jak widzisz, szlifuj warsztat, dasz im kolejne powody do westchnien :)

    Pozdrawiam. Wpadaj tez do mnie rzucic okiem na domki, domeczki ;) Zapraszam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Gabi - Właśnie niektóre fotki robiłam z TAB i zbytnio się oddalił obraz, ale już to nadrobiłam w kolejnym domku :D
    Kamelia - Okey. Na przyszłość będe starała się pamiętać, aby wszędzie zmienić patern. :wink:
    Anna - Oj tak. Uwielbiam nieoficjalnie obiekty, nie wyobrażam sobie czasem domku bez nich :D
    Dziękuję i pozdrawiam.

    Z racji, iż wakacje dobiegają końca :( postanowiłam stworzyć domek w Isla Paradiso. Pierwszy mój typowy letni projekt, parcela dla plażowiczów przy samym oceanie.


    jv9k.jpg
    1d4e.jpg
    3ys9.jpg

    Wchodzimy po schódkach i mamy taras z widokami, do relaksu
    3ao5.jpg
    95m8.jpg

    Wchodzimy głównym wejściem do domku i spotykamy tropikalne akwarium
    nq79.jpg

    Naprzeciw wejścia znajdują się drzwi do łazienki
    vnkk.jpg
    v8x9.jpg

    Kierujemy się w dalszą część domku. Znajduje się tutaj mały salon i kuchnia
    i9jm.jpg
    fslb.jpg
    fs3h.jpg
    ngpy.jpg

    Z kuchni jest przejście na taras, który jest jednocześnie jadalnią. Oczywiście stół zadaszony
    ofyu.jpg
    gyzn.jpg
    ptx2.jpg

    Na górę wchodzi się przez drabinę, która jest obok drzwi wejściowych. Tutaj kącik masażysty i sypialnia
    x2cg.jpg
    wjcd.jpg
    pnkd.jpg
    Wszystkie pomieszczenia małe, gdyż to letni domek dla typowego relaksu 8)


    Oczywiście środki transportu powszechne dla wyspy :mrgreen:
    W tyle podwórka jest ogródek z drzewkami i roślinami uprawnymi, no i ognisko na imprezy.
    vt0x.jpg
    drzp.jpg

    Pozdrawiam i życzę udanego ostatniego tygodnia wakacjii :-o













    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano sierpnia 2013
    Mimo wszystko wolałam tamten pierwszy domek :wink: W nowszym nie przypadły mi do gustu patterny na ścianach w korytarzu, salonie, kuchni i sypialni. Jak tak wyliczyłam to stwierdziłam, że najwyraźniej wszędzie oprócz łazienki mi się ściany nie podobają cat_mwaha.gif
    Za to pochwalam wybór łóżka, bo akurat ono mi się podoba :mrgreen: I ręcznik w łazience taki rajsko kolorowy jest :mrgreen: Poza tym piękne widoki z tarasu się roztaczają, naprawdę. Ten dom nie jest tuż przy oceanie, tylko na oceanie! :D
    Wybacz za prawie bezsensowny komentarz, ale chyba nie mam dzisiaj "weny" do pisania. Poza tym komentowanie domów to nie moja działka, za nic się tego nie nauczę robić, bo się po prostu na tym nie znam :? Mogłam więc jedynie napisać, co mi się podoba, a co nie.

    Pozdrawiam i zapraszam do siebie,
    Alka ^-^
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Miałam nic nie pisać, bo nie chciałam stwierdzać, że mi się nie podoba, ale widzę, że nie jestem osamotniona :( Jedno, co mi się podoba to bryła, a wnętrza niestety nie przypadły mi do gustu :(
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witam Cie Klaudio!

    prosze troche nam klimat ocieplilas! Od czasu pojawienia sie tego dodatku mam wrazenie ze sie tworcom domow uruchomil jakis dodatkowy silniczek do projektowania coraz to zmyslniejszych pozycji! i bardzo dobrze! Ciebie tez opetala letnia bryza, zafundowalas nam kacik wypoczynkowy na wodzie.
    Malownicza okolica i pomyslowo skonstruowana bryla, podoba mi sie zadaszenie pod ktorym zaden sim nie zmoknie wypoczywajac na lonie natury. Piekne mamy otoczenie, zielono, kwieciscie, lampiony nam nocą oswietlają droge w ramiona ukochanego :)
    Wnetrze za to barwne, kolory natury, florystyczny wybuch! Mnie sie bardzo podoba, wlasnie taki przesyt kojarzy mi sie z wakacjami na hawajach. Moze tylko zamiast tych powaznych zaslon i firan w oknach, powiesilabym jakies zaluzje z plecionki? Byloby klimatyczniej. Dzialaj smialo Moja Droga, masz apetyt widze na wiecej, to bardzo dobrze.

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Sorry tu bedzie pare porad na temat co jest modne a co jest absolutnie passe w budownictwie simowym. Zacznijmy moze od tego, ze architektura w simach dazy do nasladowania tego co jest modne na dzis w realu. A co jest modne w realu? Jedna opcja, domy nowoczesne o maksymalnie udziwnionej bryle - jesli sie da - i wnetrza nowoczesne albo sterylne i prawie bezbarwne, albo wrzeszczace orgia kolorow - co jest juz wyzsza szkola jazdy bo szare z szarym sie nie pogryzie, a kolory zle dobrane moga wszystko zepsuc w srodku. Oczywiscie tak jak w realu bryla domu moze byc staromodna , a wnetrza nowoczesne - ktos kupil stary dom i urzadzil po swojemu. Inna opcja jest styl staroswiecki, stylizowany albo na cos w rodzaju palacu, albo wiejska chatke. I tak jak w realu patrzymy na simowy dom i zadajemy sobie pytanie , czy tym wnetrzem i domkiem chcialabym sie pochwalic przed sasiadka Kowalska? I jest zagadnienie co do czego pasuje. Czy staroscieckie tapetki w kwiatki w salonie zbija Kowalska z nog? Raczej nie, podejrzewam. Umiejetnie dobrane czyste kolory na scianie predzej. Gdzie sie zaczyna wyzsza szkola jazdy? W dobieraniu koloru podlog do scian, koloru sufitu - oczywiscie bialy bezpieczny jest ale mistrzowwie i tym sie bawia - oraz dywanow, obrazow, kwiecia i wszelakich dekoracji. Kazdy z tych elementow da sie ze soba zgrac przy pomocy rekoloringu. Jasne, ze drzewo lub bezpieczne kolory - szaroscie, biele i czernie zestawione w zyciu sie nie pogryza ze soba, a jak sie kwiecia doda to wyglada ladnie. I pochwala i sie nie nameczysz przesadnie w dobieraniu kolorow. Sztuka jest urzadzic cale wnetrze tak by bylo wywazona harmonijma caloscia. Od zrekolorowanej lampki do mebelka i dywanu. I to ma jeszcze grac ze scianami, podloga, sufitem, kolorem okien i drzwi.. Mysle, ze dasz sobie rade bo oko do kolorow masz. A propo mnie sie lazienka podobala ta zielona z tym oszczednym wzorem. Lazienka z wzorem jak najbardziej, w kuchni tez wzory na kaflach moga byc - jak w realu. De fakto wszedzie moga byc - byle nie w nadmiarze. Dowcip polega na tym by te wzory byly dyskretne. I takie jakie bys przelknela na scianie wlasnego mieszkania. Chyba czulas to instynktownie mimo wszystko, bo sciany w kaciku masazysty i sypialni choc wzorow za duzo juz o niebo lepsze od tych w reszcie pomieszczen, bo te wzorki dyskretnie zrekoloryzowane. Sciany w lazience bardzo dobre - na umywalce tych wzorkow juz za duzo i efekt gorszy. Biala umywalka chyba by byla lepsza. W sumie ta sypialnia wcale niezla kolorystycznie - gdybys dala tam takie wstawki jednolitego koloru jak na scianie w lazience lub wogole wzorow nie uzyla. Takze sie nie poddawaj. Raz w gore raz w dol. Tez przezylam etap wzorkow na scianach i bylam nimi zachwycona dopoki ktos nie zadal mi pytania czy tak wlasnie wyglada moja wlasna chata :D
    a_car.gif.gif
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Domek z zewnątrz bardzo mi przypadł do gustu. Lubie takie nadmorskie domki o ciepłej kolorystyce ścian. Fajnie skomponowałaś wszystko na zewnątrz. Już w poprzedniej Twojej pracy z niecierpliwością czekałem na Twój kolejny domek. Stylem trafiłaś w moje gusta, natomiast wnętrze to już inna bajka, ale to za chwilkę. Przydałby mi się jeden rzut dachu, żebym mógł zobaczyć jak to wygląda z tym tarasem, to o tym nic nie napiszę bo po prostu nie wiem jak to wygląda. Wnętrza w stylu hawajskim jak dla mnie, ale troszkę tu pustawo, powiem nawet że bardzo pustawo. Podobają mi się wzory na ścianach w łazience, ale szafki o tej samej fakturze (chyba tak to mówi xD) i biały blat to by była po prostu bomba. Tak jak Eluś mówiła, zrekolorować :D W kuchni i salonie panuje taka jak dla mnie pustka. Brak troszkę takich ozdób i różnorakich dodatków, dał bym również jakiś dywanik w kuchni :) Za to kolorem ścian i ogólnie wszystkim oczarowałą mnie sypiania. Meble dobrane bardzo dobrze. Brak troszkę rzutu z góry drugiego piętra, o takim czymś trzeba pamiętać :) Ale nie martw się, ja też czasami o tym zapomina xD

    Pozdrawiam.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top