Twórczość simowa Klaudii - (Dom dla leśnych Elfów - str. 6)

«1345678
bubu53bubu53 Posty: 580 Member
edytowano sierpnia 2014 w Kącik twórców
Witam :)
Długo zwlekając postanowiłam założyć swój kącik ( mam nadzieję, że wszystko zrobię poprawnie )
W simy gram jakieś 8 lat więc czas podzielić się swoimi wytworami z innymi :D
Głównie tworzę simów, uwielbiam ich ubierać.
Parcele także się znajdą lecz z nimi gorzej mi idzie :oops:
Poprzednie prace są w moim studio więc zapraszam tam, a niebawem zacznę tutaj wystawiać moich simów na ocenę.

MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

Post edited by bubu53 on

Komentarz

  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano lipca 2013
    Witam Cię serdecznie na Naszym simowym forum. Z miłą chęcią będe oglądał Twoje prace stworzone w grze. Jestem przekonany, że nas nas zaskoczysz czymś fajnym i oryginalnym. Oczywiście będe się starał komentować twoje prace regularnie :D
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano lipca 2013
    Przedstawiam świeżo stworzoną simkę - Anastazję Honey :D
    Sama jestem blondynką więc moje simki często są jasnowłose :) taki nawyk przy tworzeniu.

    mdit.jpg

    6mr9.jpg

    tbt7.jpg

    Niestety przy stroju codziennym coś włosy się wtopiły w bluzkę ale ok :D

    Pozdrawiam i oczekuję na Waszą krytykę :)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano lipca 2013
    Witaj ;) na początku parę wskazówek, które radzę Ci wykorzystać w pózniejszym prezentowaniu simek i simów (jesli simów będziesz robiła xD) A więc fajnie by było, jakbyś podpisywała stroje które tutaj nam pokazujesz. No to tyle takich rad, teraz powiem coś o simce, która niezbyt mi przypadła do gustu. Chciałbym zobaczyć jej twarz jeszcze bardziej z bliska. Simka jak dla mnie nie wyróżnia się jakoś mocno twarzą i oczami. Za to bardzo podobają mi sie fryzury i stroje, które zastosowałaś. Strój codzienny jest bardzo ładny. Ta bluzka jest na prawdę fajna. Dzięki krótkim spodenkom jej nogi wyglądają na bardzo długie *__* Podoba mi się poza w stroju kąpielowym jak i sam strój, do którego zastosowałaś świetny wzór. Strój sportowy tak samo lekki jak i strój codzienny (zapomniałem wspomnieć -.-) Widzę, ze Anastazja preferuje stroje bardzo stylowe i eleganckie. To nie do końca mój gust, ale w Twoim zastosowaniu i na ciele simki wyglądają znakomicie. Ahhh.. Błękit :roll: Boooziu, jaka piękna s.u.k.i.enka. Kolor jest bombowy, uwielbiam kolor błękitny. I teraz takie małe pytanko. Czy mogłabyś mi podać linka do strony, na której znalazłaś tą s.u.k.i.e.n.k.i ? Bardzo piękna, kolejna zwiewna kreacja... Pasuje tutaj wszystko *_* Fryzura mnie powaliła :O :oops: Tak samo piżamka, którą ma na sobie Anastazja mi się podoba. Aaaahh, tak sie patrze na te zdjęcia.. Przeglądam je i po prostu "skaczę po nich" ahhaahh xD Nie wiem co mam skomentowac jako pierwsze w na co przejść pózniej. Ale teraz chyba został mi strój wyjściowy. Jest po prostu genialny. Bardzo elegancji. nadaje się na jakieś poważne wyjście :D Super na prawdę super! :)

    Zauważam że jesteś kolejna osobą, która może tutaj nam pokazywać piękne simki i simów. masz taki swój styl, którego się trzymasz. Podejrzewam, że twoje prace będę elegancki i właśnie takie stylowe. W bardzo ciekawy sposób pokazujesz także ujęcia, tylko brakuje mi tak jak wspomniałem na początku większej ilości zbliżeń. Przybliż troszkę bo osobiście ja nie widzę jej nosa ust i makijażu, a mógłbym sobie tak pisać i pisać o tym co tutaj nam prezentujesz. Czy jest możliwość pobrania Anastazji? A ja zapraszam cię do mojego kącika, w którym także na pewno znajdziesz coś o czym będziesz mogła napisać kilka słów.

    Życzę Ci pogodnego dnia i udanego simowania. na pewni będe tutaj zaglądał bo praca jast dobra, a wiem, że wyobrazni Ci nie brakuje i będziesz Nam pokazywała swoje simowe postacie.

    Pozdrowionki :)
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano lipca 2013
    Witam nową simsomaniaczkę na forum :D Jeśli chodzi o simsy to wolę się nie wypowiadać na tematy na których się nie znam, choć zrobię tutaj wyjątek. Simka wygląda jak młodsza siostra Barbi. Według mnie Anastazja najlepiej prezentuje się w r o z p u s z c z o n y c h, długich włosach.
    Czekam na jakąś parcelkę ;) Pozdrawiam
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano lipca 2013
    Od razu podziękuję za wskazówki dotyczące mojej simki :-o
    Zapamiętam - więcej zbliżeń i podpisy pod każdym strojem !

    97wojtas97 - s.u.k.i.e.n.k.a o którą prosiłeś :) dzięki za obszerną opinię, z pewnością będe odwiedzać Twój kącik, pewnie trochę się zawstydzę ale co mi tam :D Anastazja niestety coś nie chce się wysłać na giełdę, albo problem z połączeniem, albo błąd systemowy :( Bynajmniej będe próbować cały czas ukazać ją światu.

    Kamil1990 - Witam :) Domyślam się, że mój styl simowy jest trochę ''lalkowaty'' ale to już kwestia przyzwyczajenia tworzenia takich simek. Postaram się stworzyć coś innego, pomysły są zawsze ale wiadomo jak się kończy. Zgadzam się ************ najlepsze. Wezmę wszystko pod uwagę na przyszłość.
    Co do wystawiania parcel przeze mnie, cieńko to widzę. Niezbyt mam talent do nich ale kiedyś spróbuję :)

    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano lipca 2013
    Witaj Bubu, świetny nick :D Bardzo mi się podoba.
    Anastazja - i już zaliczyła u mnie pierwszy fail, bo mam uraz do tego imienia bo '50-ciu twarzach Grey'a'. Blondynka - pięknie, u mnie kolejny minus. Blondynka+mocna (choć nie przesadna) opalenizna - rysuję minus. Boleśnie cienkie brwi - auć! Dziewczyno, cóżeś uczyniła. Jak już tak wyliczam okrutnie i srogo co mi się nie podoba, to dodam jeszcze za małe usta i jakiś taki nijaki nosek. I to, że garderoba (oprócz kostiumu kąpielowego!) nie w moim typie.
    Pomyślisz sobie, no tragedia, nic się tej Alce nie podoba, gada od rzeczy, wylicza jak nienormalna, "czo ta Alka" ogólnie. A ja mówię niet, bo właściwie to jestem całkiem zadowolona z tego, co widzę w twoim kąciku. Widać, że wiesz co robisz i że się starasz. Ja tam czuję, że będzie ci dobrze iść prowadzenie kącika. A to, że mnie czy innej osobie nie spodoba się coś w twojej pracy, to już naprawdę kwestia gustu. Czasem trudno w czyjeś gusta trafić, bo się ma własne zdanie nieco inne na pewne tematy. Samo życie :D
    Jeszcze dwie sprawy:
    Pierwsze, że podziwiam za wytrwałość w zmienianiu fryzur do każdego stroju!
    Drugie, że w stroju codziennym ciekawie warkocz przeszedł przez zgrabną pierś modelki :mrgreen:
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witam w ten upalny dzień :D

    AmbasadorAlka - dziękuje, szczerze mówiąc jakbym mogła to bym nick zmieniła :D Anastazja nie ukrywając coś ma w sobie ze mnie, też jestem opaloną blondynką także wszystko jest naprawdę kwestią gustu ;) Nad noskiem zbytnio się nie rozczulałam, przyznaję :oops: taak, ten warkocz już opisałam pod zdjęciami, mała wtopa. Bardzo dziękuje za opinię i pozdrawiam :)

    Postanowiłam stworzyć kolejną simkę, trochę inną od poprzedniej, oto Liv Meiden ( imię i n.a.z.w.i.s.k.o zaczerpnięte z Sagi o ludziach lodu ) ;)

    2wd5wzb.jpg

    10qaxra.jpg

    2ymx5kw.jpg

    23k3syh.jpg

    346xq29.jpg

    2hwp36h.jpg

    2utntdl.jpg

    Nie jestem zadowolona, szybko sesję robiłam gdyż głowa od upału nie nadąża i boli :shock:

    Mam jeszcze jedno bonusowe foto, Liv z siostrą Angelicą, którą niebawem tutaj dodam.

    2dc8ozd.jpg

    Udanego wieczoru życzę :mrgreen:
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Po prawdzie nie komentuje z zasady simek ale ogladam wszystkie nowe prace wyczekujac na facetow simow i parcele do skomentowania. Zastanawia mnie jedna rzecz. Ostatnio przybylo pare kacikow tutaj i pokazywane sa simki nowych Tworcow. Te simki czesto sa w typie Twoich. Co je laczy? Budowa twarzy. Wysokosc umieszczenia kosci policzkowej wplywa na budowe twarzy - stereotypowo kosc ta tu u simek znajduje sie na podobnej wysokosci i powoduje efekt puculowatych policzkow. Takich wlasnie jakie maja lalki. Stad - lalkowatosc twarzy. Czesto tez Tworcy zapominaja ze szerokoscia, wysokoscia i profilem twarzy mozna operowac dowolnie i zmieniajac ich parametry roznicowac wyglad swoich simek - oczywiscie bez przesady. Generalnie kazdy element twarzy w CAS mozna i nalezy poddac obrobce - w ten sposob powstaje indywidualnosc. Oczywiscie narzedzia EA sa nie za dobre i dlatego dopiero posiadanie moda Master Controler ktory posiada wlasny CAS i dzieki ktoremu mozemy poprawiac sima na parceli w grze powoduje ze simki, czy simowie uzyskuja "prawie" doskonalosc. "prawie" - bo do doskonalosci bedzie brakowalo calej masy suwakow CC zaimportowanych do gry. Ja suwakow nie uzywam - jakos mod MC mi wystarcza ale nie wyobrazam sobie teraz tworzenia sima w starym poczciwym CAS EA gdzie ograniczniki szczeki, czy wysokosci ust koncza sie gdzie sie koncza. Zycze powodzenia w tworzeniu simek i czekam na facetow do skomentowania :D
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    EdollciaEdollcia Posty: 179
    edytowano sierpnia 2013
    Powiem szczerze, że Anastazja bardziej mi się podoba, małe zmiany we fryzurze i opaleniźnie i będzie śliczna ;) Natomiast Liv, jest jakaś taka nijaka. Garderoba jest fajna, ale sama jej twarz dla mnie odpychająca :/ Oczy wielkie i takie przymulone, nos zadarty [nie lubie takiego ;/] i usta... A do tego ta pociągła twarz, osobiście wole jak szczęka troche bardziej wystaje, a nie twarz jest taka okrągła ;) Ale jak na początek to jest dobrze :P
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Jeśli mam być szczery to Liv nie zbyt mi się podoba. Po pierwsze ma zbyt ostry makijaż. Po prostu nienawidzę simek, które mają nałożony taką tapetę. Moze dla innych tutaj nie ma tapety, ale dla mnie tutaj jest przesada. Dziewczyna na piękną opaleniznę,a ty dałaś jej jeszcze taką warstwę pudru, ała ;_; Co do twarzy to nie mam się do czegop rzyczepić, ale chciałbym zobaczyć nos z jakieś innej perspektywy. Stroje są bardzo dobre i tez raczej do niczego się nie przyczepię ;)

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Uważam że simki są ładne. Na pewno dopiesczone - a jak kto woli inny typ urody to trudno. Ja też na ogół gram blondynka bo sama ma jasne włosy. A sagę o Ludziach Lodu czytałam - no i bardzo miło ją wspominam. Może inne postacie tez poproszę?
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Heej :-)

    kreatora - Wiem, że teraz simy wyglądaja prawie jak klony, twórcy tylko kombinują nad ciuszkami, lecz przez te lata co gram preferowałam właśnie taki wygląd moich simek i mimo starań nie udaje mi się stworzyć czegoś innego. Jeszcze nad tym muszę popracować, ciężko zmienić nawyk :D Nie ciągnie mnie także do modów tego typu, gra to gra nie dąże do modelowania twarzy postaci którą tylko gram w wirtualnym świecie. Dziękuję za wizytę i postaram się niebawem dodać jakiegoś simowego faceta :D

    Edollcia - Mi także Anastazja bardziej się podoba :D z Liv nie byłam do końca zadowolona, skupiłam się właśnie nad jej garderobą, którą i tak jeszcze mam zbyt małą w grze, aby wymyślać kombinacje :D Ciągłe nowe pomysły, wszystko się miesza i wychodzi co wychodzi, pozdrawiam :)

    97wojtas97 - Lubię makijaż w życiu simów jak i realnym, już taki typ ze mnie :D Nosek postaram się dodać niebawem, zapomniałam zrobić screena. Pozdrawiam :)

    kameliaxxx - Dziękuję. Myślę, że wszystko po prostu jest kwestią gustu poszczególnych osób i tyle. Co do Sagi często myślałam, aby zrobić kilka szczególnych i znanych postaci, Sol Angelicę przedstawię w tym poście :)


    mcyckx.jpg
    Oto Sol Angelica Meiden. :mrgreen: Simka inspirowana postacią Sol z Sagi o ludziach lodu. Żółte oczy typowe dla czarownic z sagi. Miała wyjść jako zmysłowa czarownica, ale przyznaję - niezbyt zadowala mnie efekt. Jeszcze się uczę :?

    dwxfm8.jpg

    121wzl3.jpg
    Strój codzienny

    14cxrie.jpg
    2poxksz.jpg
    Wizytowy

    104roe9.jpg
    Kąpielowy

    11kxd0x.jpg
    strój nocny

    25auh5c.jpg
    2ldjg1w.jpg
    sportowy

    69djsj.jpg
    2vtp2qr.jpg
    na dwór

    2hmikb4.jpg
    Moc magiczna :D

    sv797d.jpg
    Tutaj Sol Angelica w swojej sypialni.

    Czarownica jest już wysłana na GW :)

    Pozdrawiam.



    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    ArweniasArwenias Posty: 32 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Hej bubu :D
    Bardzo mi się podoba Twoja czarownica :D Saga o ludziach lodu - wiedziałam że coś mi to mówi, mam pełno tych książek na strychu a nigdy ich nie czytałam :} Ma naprawdę niesamowite oczy *O* Wygląda naprawdę jak czarownica, taka mroczna.
    Jest bardzo śliczna, ubrania i dodatki ma dobrze dobrane. A 2 zdjęcie podoba mi się najbardziej :P
    Pozdrawiam :D
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Bardzo mi się podoba ta simka. Ma fajny wyraz twarzy, taki poważny. Makijaż jest ok tylko oczywiście dla mnie i tak za ciemny haah xD Fajnie, ze ma jasną karnacje, to na "+" Stroje typowa jak na czarownice. Dominuje czerń i czerwień, czyli to co lubię! :)

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Hello :-o

    Arwenias - cieszy mnie, że czarownica się podoba, pozdrawiam i dziękuje za opinię :)
    97wojtas97 - ohh Tobie z makijażem nie dogodzę, te nasze inne gusta już są xD pozdrawiam :)

    W kąciku nadszedł czas na pierwszego faceta :mrgreen:
    Oto Nick Gold, którego męcze żeby wysłać na GW i ciężko idzie.. :|

    2h64vuf.jpg
    2wchd9t.jpg
    119w2vo.jpg
    1zszdz.jpg

    Czas na garderobę..

    sf80b8.jpg
    codzienny, kąpielowy,bielizna, wizytowy

    2cp8cbk.jpg
    wyjściowy, sportowy [REAL] :D

    Nick ma żonkę - Vicky :

    15gteup.jpg
    qrxk3n.jpg

    Jest to rodzinka którą obecnie gram, na dodatek bez kodów a ja maniak kodów jestem..
    Mieszkają w Sunset Valley, w tradycyjnym początkowym domku, który mam zamiar lekko przerobić i dodać tutaj. Vicky także tu się znajdzie, ale to później. :lol:

    Dochodzi pierwsza w nocy, czas spać.

    Życzę wszystkim udanych prac w swoich kącikach, pozdrawiam. ;)




    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witaj :) Jestem pierwszy raz w Twoim kąciku i życzę powodzenia w prowadzeniu go. :) Prace, które tu pokazałaś są ładne i widać, że starasz się by były dopracowane. Może pierwsze simki są, jak dla mnie, zbyt słodkie, ale czarownica ma już bardzo ładne rysy twarzy.:) Co do sima, to jest dość przystojny, ma ładne usta , męski nos oraz ciekawy kształat twarzy. Jedynie wydaje mi się, że oczy zrobiłaś zbyt wielkie i wygląda to nienaturalnie. Dobór garderoby podoba mi się, najbardziej strój wyjsciowy i codzienny.:) Pozdrawiam Gabi.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Bubu! bardzo piekne simki nam tu tworzysz. Ja wole zglebiac tajniki budowli domow, ale zawsze jestem pelna podziwu gdy komus jak Tobie uda sie sworzyc cos innego niz zwykle. Takie sa Twoje simki, piekne, ale inne, egzotyczne, ezoteryczne, wybierasz dla nich wspaniale stroje, sa gustowne i sexi.

    Bardzo fajny kacik i kapitalne prace.

    Pozdrawiam
    Anna
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Moje gratulacje.Bardzo trudno jest stworzyc sima,by wygladal dobrze w tej fryzurze. Dzieki tez za za zdjecie profilu. :) Typ chlopaczka ale szeroka, meska szczeka, perfekcyjne usta, swietny nos - nie ma obaw. Nikt go za dziewczyne nie wezmie. Rzeczywiscie te oczy nieco za duze i to go w strone zenska nieco ciagnie to jedyna uwaga krytyczna moja :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano sierpnia 2013
    Zgadzam się z Elą, ale ja bym jednak zmieniła ten fryz. Po prostu mnie nie przypadł do gustu :P Stylowo ubrałaś swego Nicka, chociaż ja staram się nie łączyć jeansu z jeansem (patrz: strój codzienny ^^). Natomiast strój wizytowy skojarzył mi się ze strojem barmana xD Boże, za dużo Durarara. Ale tak poza tym to facet całkiem niezły z niego (:
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Hello 8)

    Ktosik - hmm, faktycznie te oczy jakieś duże takie. ;)
    Anna_vel_annA - ciesze się, że simki przypadły do gustu. :) Staram się gdy je tworzę.
    kreatora - Zawsze tworzyłam simów w tym typie, z taką fryzurką poza tym w realnym życiu tacy mnie otaczają :D
    AmbasadorAlka - Może trochę na barmana wygląda, powiedzmy, że nim jest :D
    Pozdrawiam i dzięki za opinię.

    Nadnaturalne postacie.. coś ciekawego i innego. Tym razem postanowiłam stworzyć wróżkę.
    Celina Flower, młoda wróżka zajmująca się ogrodnictwem.

    2j459ts.jpg

    28vvede.jpg
    piżama, kąpielowy

    vni64h.jpg
    codzienny

    2a50k83.jpg
    na dwór

    24dn1x1.jpg
    wizytowy

    2uzbacn.jpg
    sportowy, jak na wróżkę musi być zwiewny :D

    160txye.jpg
    aura ukojenia :D

    Przyznam, że jej twarz imponująca nie jest, tworzyłam po 1 w nocy i dlatego.
    Ogółem mam teraz sto pomysłów na swoją grę i kącik.. grać wróżką czy stworzyć nową, zamożną rodzinę która przejmie Sunset Valley, po ulepszanie budynków i stawianiu kurortów ? Znudziły mnie sztuczne sesje dla simów, ile można. :D

    Bonusowo pokaże jakieś screeny z poprzednich rozgrywek :
    vou0c3.jpg
    Jakaś tam łazienka :D

    33w08c7.jpg
    chyba mój najlepszy mini salon w grze, ciągle się uczę.

    Wnętrze zrobię ale bryłe albo ogródek już niezbyt. Nie wychodzi mi i tyle.

    Pora kończyć, pozostawiam wróżkę do oceny i pozdrawiam :)






    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top