Twórczość simowa Klaudii - (Dom dla leśnych Elfów - str. 6)

123457

Komentarz

  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lutego 2014
    Witam Klaudio,

    Widzę że rozkręciłaś się we wzorach i kolorach, doskonale! Uwielbiam połączenia wszelakie i dzikie eksperymenty, tutaj chyba najdobitniej w kuchni widać jak się zmagałaś i jak żywo i energetycznie to wyszło. Zebra, czerwienie, akcenty niebieskich świateł, pasy na dywanie, dla mnie rewelka.
    Bardzo ciekawy jest również pokój kąpielowy, ciemna kafelka, nastrój raczej mroczny, stonowany ale bardzo elegancki.
    Fioletowa sypialnia z motywami skóry wężowej (męski akcent) tez mi odpowiada, nowoczesna, ekskluzywna, ale także kobieca (ozdoby na ścianach, toaletka), oczywiście nie tolerujemy obdzierania zwierząt ze skór więc z pewnością są sztuczne :)
    Pokój młodzieżowy żywiołowy, radosny, wręcz zdaje się być zagracony, może przez ten nawał plakatów na ścianach, ale podejrzewam że zabieg ten był zamierzony.
    Obejście i ogród to juz co innego, harmonia, styl, luksus, ale i tam dopadła Cię zebra! Egzotyka przede wszystkim!

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano marca 2014
    Witam :wink:

    Rzuty poprzedniego domu dodam w przyszłości, kompletnie zapomniałam ich zrobić a domku nie mam już osadzonego w grze gdyż wyburzyłam całe Sunset Valley i stawiam po swojemu. Jaki sens tego - nie wiem :D

    W głowie mam nawet pomysłów a mało czasu na realizację... mój blog upadł i w ogóle szkoda gadać.

    Dziś przedstawię typowy mały i skromny domek dla rodziny elfowatej :D

    2s9aree.jpg
    Cenią sobie prywatność - jak widać mur kamienny

    51tr1t.jpg
    Ogródek przed domem

    2yyp53c.jpg
    Kolejna część ogródka tym razem mini stawek i zamek wróżek

    2a5myrt.jpg

    acacep.jpg

    zlcjz8.jpg
    Tyły domu

    2ai297m.jpg
    Jadalnia

    dg1ngx.jpg
    Kuchnia

    152c6yx.jpg
    15of4o4.jpg
    Łazienka

    112dbhh.jpg
    1688s45.jpg
    Korytarzyk w piwnicy prowadzący do dwóch sypialni

    15hd8hh.jpg
    jzzey1.jpg
    Sypialnia dla rodziców i małego dziecka

    2epu4qx.jpg
    Sypialnia dla młodzieży

    2cwot1z.jpg
    2itq2bn.jpg
    Rzuty

    Imageshack niedostępne - w czym oprócz tinypic moge linkowac ?

    pozdrawiam 8)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano marca 2014
    Witaj Klaudio :) Bardzo mi się podoba ten elfowy domek. Lubię takie bajkowe klimaty, a Tobie udało się je stworzyć zarówno na zewnątrz, jak i w środku tego małego domku.:)
    Przykro mi, że nie udało się z Twoim blogiem, choć powiem szczerze, jakoś mnie do tego nie ciągnie. Czasu też nie mam zbyt wiele, ledwo starcza na zabawę w gierce, i zajrzenie na forum. :D
    Ja z IS przeniosłam się na Photobuket, jest darmowy :)
    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano marca 2014
    Najpier o domku. Ma prawdziwie wrózkowy klimat. Podoba mi się to ze nie ma dachu i jest niski. Wpisuje się to w całość, bo wydaje sie niewielki i drobny. Ogród podoba mi się najbardziej- takie chaszcze w moim wykoniu sa niemożliwe. Wnętrza typowo wróżkowe ( driadowe chyba), zieleń , kwiaty. Znów zabiły mnie te schody pośrodku , zawłasza na tym poziomie nad ziemią.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2014
    Przyznam sie szczerze, ze zglupialam ogladajac focie. Abstrahujac od bajowych, elfich wnetrz i cudownego ogrodu powalila mnie architektoniczna zagadka. Na zdjeciu pierwszym widac, ze domek jest parterowy. Natomiadsy na zdjeciach nastepnych widac schody do nie wiadomo czego. Zdjecie planu parteru pokazuje salon, kuchnie, jadalnie i hol. Z tego wynika, ze sypialnie sa na pietrze. Ale JAK te schody komunikuja dol z gora skoro wychodza na sciane sypialni?
    Malo tego gdzie znikla ta gora pietrowa na foci pierwszej, gdzie widac bryle parterowa i z plasklim dachem? Jesli jest to tylko wycinek budynku, ktory tutaj akurat jest parterowy, a w niewidocznej dla nas czesci ma pietro - to bryla calosci jest totalna zagadka.
    Ale i tak nic nie przebije schodow ktore sie koncza na scianie, bo wyglada, ze zdjecie ostatnie jest planem pietra nad parterem.Choc prawie lupe wzielam sypialni na planie parteru nei znalazlam.
    Ogrod jest bajeczny, kolorystyka cudna, Bryla zagadka i wlasciwie nie pokazana. :D
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano marca 2014
    Elu, chyba będę w stanie wyręczyć Klaudię, i odpowiedzieć na te pytania. :) Ten domek nie ma piętra, tylko piwnicę. Sprytnie to Klaudia zaplanowała :mrgreen:
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano marca 2014
    Tak dokładnie - sypialnie są w piwnicy :D Nie sądziłam że ciężko to widać :D
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano marca 2014
    Witam Klaudio,

    1 zdjecie: bryła rozumiem że dach jest płaski? Może jednak dodałabym jakiś fikuśny daszek a'la grzybek czy coś?
    Otoczenie domu jest bajeczne, tak docelowo chciałabym by wyglądał mój własny ogród, może za 10 lat... ;)
    Doczepię się tylko do nagromadzenia statuetek, piękna jest ta ze śpiącą wróżką przy fontannie, ale smoczyca z doliny smoków już tutaj mi nie pasuje, jest złowroga, a wróżka nadaje temu kącikowi melancholii :)
    Kuchnia i jadalnia bardzo klimatyczne i przyjemne, zimą napalić w kominku i siedzieć z książką w dłoni.
    Łazienka to pokój kąpielowy z prawdziwego zdarzenia, brawo.
    Podoba mi się wystrój, drewniane przemalowane w ciekawym odcieniu zieleni panele, ptaszki, kwiatki, listeczki, kobiecą rękę widać, pan elf będzie się musiał podporządkować.
    Narobiłaś mi apetytu na elfowy domek :)


    p.s. sypialnie w podziemiach bardziej kojarzą mi się z krasnoludami niżeli z elfami, one kochaja świeze powietrze i wysokości się nie boja, Tolkien pogroziłby Ci palcem ;)

    Pozdrawiam! Dobrego weekendu!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano marca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano marca 2014
    Sprytne Klaudziu. Jestem pewny że jakieś podziemne Elfy
    będą wieść tam cudowny żywot.
    Kuchnia i łazienka są niesamowite. Klimat oddałaś w pełni.
    Jak z Sims Średniowiecze. Dom spory, a sypialnie w piwnicy
    sprawiają że jest dobrze ukryty i niewyolbrzymiony. :-)
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano marca 2014
    Ciesze się, że udało mi się wytworzyć nastrój tego domu :) A co do rzeźby to o to chodziło, upadła wróżka i nad nią ktoś wyższy władzą , a obok źródełko życia. ;) Postacie domu przedstawię, jedna już jest u mnie w wspomnieniach - Dolg Meiden.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano marca 2014
    Zakochałam się w tym elfowym domku. Mam pytanie, z kond ściągnęłaś te zielone wiszące jajka do siedzenia? Bo na nich się chyba siedzi prawda? Dziękuję również za to, że mnie odwiedziłaś.

    A domek śliczny - jeszcze raz. Wstawiłaś go na giełdę?
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano marca 2014
    Domku jeszcze nie ma na giełdzie , niebawem się pojawi ;) A te wiszące jajko to z GW , z tego zestawu Ogród Bohemy... czy jakoś tak :D
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano marca 2014
    Kocham wszystkie te bajkowe tematy,roslinki,ogrodek, wesole wzory,zagracone w sam raz jak dla mnie -sliczniutko tu ! :D
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano maja 2014
    Dziękuję za poprzednie komentarze a teraz wracam z trzema fotkami projektów. Co jeden to inny :D

    Domy są zaczęte i w środku puste, albo prawie. Ciągle skakam z jednego stylu do drugiego, zależy od weny twórczej. Ostatnio z Nią krucho u mnie... :roll:

    rwqqvn.jpg
    Ten zaczęłam dziś. Z góry zaznaczę iż bryła inspirowana domem z Sims 2 - jeśli nie mogę takiej przedstawiać to usunę lecz chciałam zrobić taki skok z jednej serii do drugiej.


    jzy7gj.jpg
    Mały dworek, chciałam coś eleganckiego, z klasą. Wnętrze to jak narazie tylko jadalnia :D


    2ziphfk.jpg
    Ten z kolei ma już kilka miesięcy. Jest spory, coś w typie dla gwiazdy filmowej poszukującej prywatności w luksusie.


    A więc - który z nich mam dokańczać ? Potrzebuję jakiejś pomocy gdyż sama nie mogę się zdecydować i w takim tempie za rok jakiś tutaj wstawię... :wink:

    Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia ( trzymajcie kciuki, abym jutro została kierowcą )
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano maja 2014
    zdecydowanie ten pierwszy, tylko zakoloruj fajnei elewację....
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano maja 2014
    Pamiętam ten dom z TS2, bardzo mi się podobał. :) O ile się nie mylę, to z tyłu miał duży ogród z basenem. Świetnie go odwzorowałaś, chętnie bym go zobaczyła jako domek w TS3. :)
  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano maja 2014
    No nie, wypisalam pol strony i wyrzucilo mie :((( Pierwszy domek-bo bardzo lubie ten styl :-)
  • Opcje
    SurielPLSurielPL Posty: 219 Member
    edytowano maja 2014
    Ha! To ja będę przeciwna wszystkim, bo ja jestem za domkiem nr dwa :D
    P.S. Ten dom nr trzy dla gwiazdy s.z.u.k.a.j.ącej prywatności - jakoś tak nie bardzo pasują mi te wielgachne okna :D
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano maja 2014
    Ja zamawiam wszystkie po kolei! :)))
    h6shak8bpgow.jpg

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top