Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1181921232431

Komentarz

  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Kropeczko, tu nie chodzi o to, że się nie podoba. Po prostu każdy ma swój gust i jedne rzeczy lubi a drugich nie. Ja tylko troszkę sprzeciwiłam się tej "sterylności" bo tego w ogóle nie zauważyłam w twoim lofcie. Sama też nie jestem zwolenniczką industrialnych wnętrz i pewnie coś niecoś bym zmieniła po swojemu. Tak to już jest z gustami. Chojrakowy gust czasami przyprawia mnie o zawrót głowy. Ta zmienność tekstur i kolorów... Ale ma to swój urok, który sprawia, że z chęcią zaglądam do jego obserwatorium :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Świetny lofcik Aniu, bryła odzwierciedla taki stary budynek przemysłowy przekształcony w wielopoziomowe mieszkanie. We wnętrzarzach industrialnych przeważa klimat surowości, i bardzo ładnie go tu stworzyłaś. Mnie się nie wydają takie "zimne", bo pięknie je ozdobiłaś obrazami, kwiatami, i innymi dodatkami. Podoba mi się wydzielenie powierzchni przez różne półścianki, oraz fajny pomysł z okratowaniem kominka. :) Natomiast zielono-pomarańczowa sypialnia i brązowe łazienki to esencja ciepła i przytulności. :)
    Niestety, zdjęcia nie zawsze potrafią oddać urok domu. Śliczna praca Aniu <3
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Mi się tez podoba parter, jest jak zimowa bajka. Oraz sypialnia na piętrze. Reszta jest bardzo kolorowa, aż za bardzo. Natomiast własnie ta oszczędność koloru podoba mi się najbardziej. Ta sypialnia własnie zrobiła na mnie największe wrażenie, kojąca srebrno szara ostoja. Zaklepuję ją z zamknietymi oczami. I własnie z parterem jest widzą problem przy zdjęciach, może masz tam coś otwarego dlatego wychodzą takie ciemne
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Kropciu, nie rób takiej smutnej minki. :smile: Loft jako całość ładny. Po prostu parter mi nie przypadł do gustu. Chociaż na zdjęciach Agnieszki wyszedł bardzo korzystnie i można podtrzymać że to wina zdjęć. Na Twoich jest niedoświetlony, bo światła są wyłączone, a z tych wielkich okien światło nie dochodzi w głąb pomieszczeń. Może po prostu fociłaś o złej porze, albo ściemniło się w grze i nie zauważyłaś. Nie po to nam Bozia gusta dała żebyśmy się pozabijali. :naughty::tongue: Nie przejmuj się także jeżeli jakaś twoja praca budzi u kogoś takie, a nie inne skojarzenia. Pamiętam, że kiedyś coś u mnie w kąciku kojarzyło się komuś z przedszkolem i strasznie mnie to wkurzało, bo chciałem żeby moje prace były dojrzałe. Później przestałem zwracać na to uwagę i bardziej zainteresowało mnie to, jak inni postrzegają prace. Czasem odbiór przez różne osoby może być zupełnie inny i tak jest ciekawiej, różnorodniej. :wink:
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Każdy fan sporej fotograficznej kolekcji wie że największa uczta jest zawsze u Aneczki Kropeczki :) a co, zdjęcia są po to by oglądać i podziwiać.
    Loft "Trick Brick" nie oceniam brył jako fachowiec bo nigdy nim nie będę, oceniam według swego gustu czy się podobają czy nie a ta jest świetna. Loft pełną gębą! Bardzo podoba mi się zimowy ogródek na balkonie, dobrze że gospodarz o tym pomyślał, czasem w listopadzie pomidora z krzaka zjeść to nie lada luksus!
    Wnętrza oryginalne, piękna pracowania dla artysty. Pokoje kąpielowe w kawowych kolorach równie udany, żeby nie powiedzieć cudne, choć może jak na loft to za bardzo ugrzecznione? Jakoś kojarzy mi się wszystko w takim domu chaotyczne i niby to niedobrane stylowo a jednak do siebie pasujące :)
    SUPER sypialnie, bardzo mi się podobają, stylowe i kapitalnie dobrane barwy, dla mnie odlot. Kuchnia jest na bogato, podziwiam pomysły na wszelkie zakamarki i rozwiązania rewelacyjne na AGD.
    Z pięterka mamy wyśmienity widok na mistrzowską pracę projektanta.
    Brawa dla Ciebie, wyborny pomysł na dom <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    przepiękny ten loft kochana! udał ci się bardzo! z zewnatrz i wewnatrz jest na czym oko zawiesić
    świetne! <3
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2016
    Witaj Aniu. Jako że nie umiem sensownie meblować pomieszczeń to z reguły rozdziabiam japkę odnośnie wnętrz starając się podpatrzeć różne pomysły do ewentualnego przemycenia we własnej zabawie lub zainspirowania do własnych (z reguły z miernym skutkiem) i tak jest także w przypadku Twoich prac oczym za chwilę, sam natomiast najbardziej zajmuje się zewnętrznym wyglądem, bryłą i dlatego na to zwracam tez uwagę u innych. Czemu o tym piszę ?

    Po 1. dlatego,że zachwyciły mnie Twoje wnętrza loftowe i faktycznie kojarzy mi się to z zaadaptowaną fabryką.Włożyłaś w to mnóstwo pracy, graciarnia z obrazami totalnie mnie rozjechała podobnie jak dwupoziomowość wewnątrz choć dałbym więcej cegły niż kamienia tak by pokrycie kojarzyło się z tym zewnętrznym.W każdym razie pomysł i wykonanie świetne.

    Po 2. bo pochodzę z miasta loftów (chyba nie przesadzę z tym zdaniem) a przynajmniej starych ceglanych fabryk i również dlatego mam pewien problem z ocenianiem prac,które są tak nazywane ; to są często super projekty, ciekawe i oryginalne jeśli chodzi o bryły ale też często mimo tego nijak nie kojarzą mi się z budynkami fabrycznymi, mimo, że bywają na prawdę super same w sobie. W czym problem, po prostu nie wiem na ile przy takich budynkach powinno się liczyć to podobieństwo do faktycznych starych fabryczydeł a na ile luźna wyobraźnia czyli bardziej inspiracja bo loftami w realu nazywane są nawet (chyba zresztą nie słusznie) nowe bloczki np. przyklejone do terenu pofabrycznego czy lekko nawiązujące (lub niekiedy wcale) do tego typu architektury.
    Twoja praca kojarzy mi się z realną fabryką głównie na tym foto - bardzo.

    aivir0idlkjj.jpg

    Od strony drugiej z bardziej luźną interpretacją co jednak też mi się bardzo podoba. Pomyślałem ,że napisze o tym przy okazji bo ciekawa byłaby taka dyskusja w temacie tego czym jest tzw loft w oczach naszego grona graczy simowych tzn czy to powinien być budynek mocno naśladujący fabrykę czy wręcz przeciwnie.I czy bardziej chodzi jedynie o wnętrza czy tez naśladownictwo także w bryle budynku (posmęce o tym pewnie i w swoim kąciku za jakiś czas).

    Po 3. Aniu Twój projekt zaraz wyląduje u mnie w grze bo właśnie czegoś takiego teraz potrzebuje :) Gratuluje bardzo ciekawej i dużej pracy.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2016
    No to Ciebie i tak Marcin nasz ukochany potraktowal lagodnie. U mnie moja chata skojarzyla mu sie z prezerwatywa XD
    Ale ja sie nie przejelam, bo Marcin to Marcin i ma skojarzenia dzikie - troche taki zbuntowany artysta on jest. Loft ma wlasnie tak wygladac jak wyglada u Ciebie, albo podobnie. Jakby wygladal inaczej to by sie nazywal " Elegancki apartament u Ritza" .
    Oczywiscie, ze gusta sa rozne i wiekszosc jednak wybierze ten apartament, bo to jest to, co wysublimowani esteci, ktorzy awangarde omijaja z daleka cenia sobie wysoko, Z loftami jeden bol , ze nie wolno ich przerabiac wlasnie na ten elegancki apartament bo inaczej przestana byc loftami tak ukochanymi przez artystow do mieszkania i zaczna byc mieszczanskimi wnetrzami. Mnie sie strasznie podobaja . Jeden bol ze sa kosztowne w utrzymaniu bo ogrzac te przestrzen po halach fabrycznych to bol glowy.
    Buziaki ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Aniu wybacz moje opóźnienie! <3 Loft prezentuje się wyśmienicie. Z doświadczenia wiem, że zbudować cos w stylu industrialnym nie jest łatwo, a Tobie lofcik udał się pierwsza klasa :) super wyglądają wielkie okna. Podoba mi się tarasik ze szklanym daszkiem. Wnętrza urządziłas pięknie. Wszystkie pomieszczenia przypadły mi gustu, każde jest inne, każde się wyróżnia, ale tworzą wspaniała, spójna całość. Super praca! Pozdrawiam wiosennie <3
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2016
    No po prostu bajka ! Na tej focie to jest dopiero miód na serducho :) ALe na innej fociszy skojarzył mi się z typowym wiejskim szachulcem z Pomorza a ja uwielbiam takie chaty również w tej prostszej wersji ludowej (od tej strony tak wygląda).
    Ogromnie na tej focie kojarzy mi się z tradycyjnym domem niedaleko wybrzeża gdzie kiedyś miałem okazje krótko pomieszkać na wakacyjach :)

    b46dwnonl9n7.jpg

    Prostota i piekno tej prostoty oraz szachulca chociaz to tylko pozory bo z drugiej strony to rozbudowany haus o ciekawym planie no i przy okazji jest tu prawdziwe szaleństwo kwiatowe wokół domu. Fantastycznie to wszystko wygląda ale dodatkowo sprawiłaś mi ogromny zaciesz przefajnymi fotami naszych milusińskich w pięknych wnętrzach i zewnętrzach tego domu ! :)
    Klimatyczne wnętrza jak sypialnia i ciekawie nastrojowo podświetlona zieleń na zewnątrz dopełniają obrazu całości.
    Radosć ludzików (sa zakochani w sobie?) tez potwierdza to,że haus jest super
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Jaki kolorowy ogród. :smile: Wnętrza przytulne. Zwłaszcza czerwona sypialnia i żółty pokój.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Ojejejej - cudo! Tak jak nie lubię loftów, tak uwielbiam domki w tym właśnie rustykalnym stylu. I myślałam sobie Aniu, że nie ma miejsca w tych światach tak urokliwego, by umieścić chatkę w takim stylu. A tu okazuje się, że można - w Kaskadach!

    Domek tonie w kwiatach. To moja bajka. I żeby nie być gołosłowną - wprowadzam się - od zaraz. Zajęte! Bo rozumiem, że Kropeczka i Rico tylko na chwilkę tam wpadli? :)

    A tak serio - masz ten domek w galerii?

    A jeszcze słówko dodam, że po namyśle doszłam do wniosku, że faktycznie - kojarząca się z zimnym metalem kolorystyka dołu loftu wynika zapewne z pory dnia, lub z niedoświetlenia. Ale tak czy siak - choć każda twoja praca jest bardzo wypieszczona i starannie zrobiona, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Nawet ja :( A tu czuję się napadnięta za ten metal. Co zrobię, że tak to odebrałam??? A że nie lubię loftów, to już pewnie każdy wie, kto mnie zna. Tak jak wie, że uwielbiam styl, ogólnie nazywany stylem angielskiej wsi.
    Pisałam też kiedyś, że gdy mi się coś podoba, to chwalę szczerze, a jak nie - to też to uczciwie napiszę. I trochę mi przykro, że szczere zdanie jest natychmiast odbierane jako krytyka.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Cudowny ogród! Sam dom uroczy, wokół kwitną malwy i nic tylko hasać w tej zieleni z uśmiechem na twarzy jak z bananem. Zabawa i relaks na świeżym powietrzu, a w domu idylla w kolorze nieba. Kuchnia pięknie łączona z Rico znaczy z jadalnią ;) Cudownie zaplanowana i barwiona w zimowych kolorach łazienka. Salon natomiast słoneczny i wspaniale się w tym kolorze prezentuje. Spokojnie może funkcjonować jako gabinet myślę. Bardzo podoba mi się sypialnia główna w burgundach i niezwykle dorosłe dzieciakowe zakamarki w ich pokojach.

    Starterek jak ta lala, do schrupania. Gabi też takie domki buduje do jedzenia a nie do oglądania :)

    Pozdrówki Aneczko Kropeczko <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Lesny domek sliczny ♥ otoczony ogrodkiem, zatopiony w kwieciu. Rozbudowana bryla, swietne dachy, piekne wnetrza. Sloneczny zolty salonik, piekna czerwona sypialnia, ale najbardziej mi przypadla do serca druga, zielona sypialnia - sliczne kolory i swietnie udekorowana. Zauwazylam, ze Rico tez ja preferowal :) Bardzo zgrabny ladny domek ♥
    Starterek z gatunku tych, ktore okreslamy slowem sweet - czyli maly slodziak. Klasyczny i otoczony pieknymi kwiatami. Ze starterem taki problem, ze kwiaty drogie i zawsze powstaje dylemat - kupic simom telewizor czy zrobic klombik przed domem? Tu widze ze padlo na kwiatki :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Tak zgadzam się ze wszystkimi, Domeczek przepiękny, śliczny z zewnątrz, aż się do środka nie chce wchodzić tylko chłonąć kolory i zapachy. Wewnątrz też pięknie bardzo rozkładowo. Podoba mi się znów ta łazienka w kolorze srebrzystym, genialnie CI znów wyszła
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Aniu jak ja mogłam nie zauważyć Snowdrop? Domek jest bajeczny i tajemniczy, taka ukryta chatka w lesie, czyli moje marzenie ( dopóki kawy nie zabraknie, a do sklepu kilometry :D ) Pięknie obrośniety bluszczem z mnóstwem kwiatów w ogrodzie. Kropeczka widzę uwiła sobie przytulne gniazdko. Rustykalna kuchnia jest urocza. Super wygląda żółty salon.
    Starter jest śliczny, tak jak Ela napisała - mały słodziak, a ja takie słodziaki uwielbiam :) Super <3
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Miodny ten mały domek, właściwie czy można chcieć więcej zwłaszcza gdy by jeszcze mieszkać tak sobie z dala od większej cywilizacji? :) Super motyw na powitanie wiosny !
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top