Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1171820222331

Komentarz

  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Oj, było zdjęć, było :D A czy mnie się tu nie obiła o oczy nazwa "Sunshine"? Nie będę się rozwodzić nad szczegółami, bo gdy zaczęłam chodzić po twoim domku to się pogubiłam w tych zakamarkach. Podziwiam za tak świetne wykorzystanie przestrzeni. U mnie takich zakamarków nie uświadczysz :D Generalnie nie ma w tym domu miejsca, które by mi się nie podobało. Fajnie (i odważnie) połaczyłaś tradycyjne drewno i nowoczesne kafle. Czarna kuchnia jednak całkiem nieźle wygląda na tle drewna. Wyszło ci to bardzo fajnie. Ciekawie i elegancko. Brawo! <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Kropeczko droga. Dopiero teraz zauważyłam Twój porzedni domek. Ten wyzwaniowy. śliczna bryła i pozytywnie zaskoczyło mnie to wykończenie dachu. Decyzja odważna ale właściwa. W środku jest jak na taki budżet bardzo bogato, nie wiem jak Ci się to udało, chyba jednak kasy wyznaczyłam za wiele

    Z Kołysanką poszłaś na maksa.
    Wykończenie wnetrz jest prześliczne. Wcale żadnego CC nie potrzebujesz. Super jest ta łazienka z siłownią i pokojem do masażu. Obłędne kolory. A najlepsze są lamy w lampach
  • Opcje
    StylowaStylowa Posty: 101 Member
    @wielokropka777 rewelacyjne wnętrza! Nie będę się tu jakoś mądrze wypowiadać, bo żaden ze mnie znawca ani tym bardziej krytyk :no_mouth: Ale naprawdę te wszystkie pomieszczenia są świetne :blush: I pomyśleć, że na dobrą sprawę te wszystkie użyte przez Ciebie elementy - meble i ozdoby (poza dodatkami rzecz jasna), mogłyby być dostępne w grze :open_mouth: Robisz bardzo bogate wnętrza, a jednocześnie nie są one "zabałaganione", wszystko jest dokładnie tam, gdzie powinno być. Ja niestety nie mam takiego rozmachu do wystrojów, we wszystkich pokojach moich simów panuje brutalny minimalizm i kolorystyczny ład - wszystko musi do siebie pasować :lol: Ale Twoje tak bardzo realistyczne wnętrza pełne różnych ciekawych mebli i bibelotów ogromnie mi się podobają :love:
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Wnętrza bardzo mi się podobają. Bardzo zgrabnie wyszły pokoje z dominującym jednym kolorem, nadaje to cech charakterystycznych / wygląda jakby każdy pokój miał swojego mieszkańca, o danych upodobaniach.
    W ogóle to uwielbiam Twoje łazienki :) , czy to różowa ,czy bardziej stonowana -są tak fajne i przytulne , że sama bym się tam z chęcią kąpała.
    Domki wyglądają bardzo ładnie, chociaż z brył bardziej podobają mi się teraz te bardziej rustykalne. Wydaje mi się że modern jest taki ciężki i jakoś nie gra mi to połączenie bieli z tą ciemną elewacją. Wydaje się jakby było jej ciut za dużo. Ale to tylko moje odczucie na tę chwilę, bo teraz podoba mi się wszystko, co ma jasne i żywe kolorki :).
    Podoba mi się też zieleń ogrodu, kwiatki i krzaczki wokół basenu. Nie jest nadźgane, tylko w sam raz. Patio zachęca do letniego imprezowania.
    Tworzysz piękne i funkcjonalne domki.
    Zbudować coś fajnego i według swojego zamysłu bez cc jest bardzo ciężko, więc tym bardziej doceniam włożoną w to pracę.
    Sama wywaliłam niedawno wszystkie cc, miałam wrażenie, że ciągle mi coś nie do końca działa i teraz moje post-apokaliptyczne miasteczko wygląda marnie. Nie wiem jak to odbuduję :( .
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Kołysanka to przepiękny dom dla rodziny z idealnym miejscem na odpoczynek. Dom wspaniale otoczony roślinnością, z wieloma zakamarkami. Szykowne wnętrza, bardzo podoba mi się niebieska sypialnia, a z łazienkami to już w ogóle pojechałaś - szał :) Pokoje nastolatków też świetnie urządzone! Ogólnie fantastyczny projekt! I zgadzam się z Kami, żadnego CC nie potrzebujesz, bo wspaniale łączysz przedmioty za pomocą moo. Super <3:*
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    W łazience numer trzy można się rozpłynąć. :love: Salon bez tej meblościanki wygląda lżej. Mega pozytywny taki pomarańczowy. :smile: Błękitna sypialnia świeża i przewiewna. :sunglasses: Z zewnątrz jest różnorodny ogród, a z tyłu zmyślna zabudowa basenu i dużej wanny. Jedynie mi niepasuje coś na bryle. Podejrzewam że to przez elewacje. Nieprzyzwyczajony jestem że kamień jest nad panelami, tak jak to zrobiłaś od frontu z prawej strony, tam na piętrze. Sprzeczność to we mnie wywołuje. Ogólnie jakoś dziwnie mi się ten dom wydaje umorusany tymi pokryciami. Bryła jest dobra, ale coś mi nie gra. :confused:
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2016
    Swietna willa ! Pieknie dobrane kolory elewacji! Ogrod wymiata, a patia kolo basenu wygladaja pieknie. Ale wnetrza przebijaja nawet ogrod. :) Moje ulubione to kuchnia ♥ WSZYSTKIE lazienki i najpiekniejsza sypialnia jaka mozna sobie wymyslic ta z niebieskimi akcentami. Poprawiony salon swietny w tych brazach. Czyli calosc perfekcyjna.
    Jesli ktos ma taki talent w dobieraniu kolorow, mebli i jeszcze dolozy na gore umiejetne poslugiwanie sie kodem MOO to zaiste zadne CC potrzebne mu nie sa.
    Noca to nawet piekniejsze jest niz w dzien :)
    P.S Sorry za opoznienia w Galerii i tutaj ale ostatnio czasu mam tyle co kot naplakal :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Rozkręciłaś się Kochana na całego :D Bez CC tworzysz takie cudeńka, że szkoda marnować czas na wyszukiwanie tych dodatków w necie. ;)
    Domek jest CUDNY, śliczna bryła i pięknie zagospodarowany ogród. Patio z basenem, nocą wygląda rewelacyjnie. :)
    Wnętrzami jestem zachwycona, wspaniale dobrana kolorystyka, eleganckie i świetnie urządzone pokoje. Zastosowałaś tam wiele ciekawych rozwiązań za pomocą kodu MOO. Moimi faworytami są łazienki i niebieska sypialnia, ale wszystkie pomieszczenia są super. :)
    Fantastyczna praca Aniu <3
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Chwilkę nie zaglądałam do kącików i już widzę spore zaległości do nadrobienia :D

    Zacznę od początku, Villa "Lullaby" od razu mnie zauroczyła, jak tylko na nią spojrzałam wiedziałam, że to jest to ♥ Świetna bryła, fantastycznie dobrane kolory i ten cudowny ogród, jak ja kocham takie ogrody ♥
    Wnętrza są fantastyczne, jasne, przestronne i eleganckie. Kuchnia i jadalnia od razu wpadły mi w oko, aż chciałoby się tam cały dzień gotować :p Uroczy, nie duży salonik, w którym można się po ciężkim dniu pracy zrelaksować przy kawie oglądając tv. Świetny pomysł z połączeniem siłowni i salonu masażu, po morderczym wysiłku można odpocząć i oddać się kojącym masażom :D Przejdźmy dalej, na parterze przytulna, błękitna łazienka, a może morska? :D

    W następnym poście odnalazłam resztę pomieszczeń, prześliczny pokój dla dziewuszki oraz nastolatka, pokoiki jak marzenie <3 Oczywiście znalazła się również sypialnia dla rodziców, ślicznie, bardzo gustownie urządzona. Druga łazienka ładniejsza od poprzedniej, ale trzecia wymiata, w lekkim brązowym odcieniu ma w sobie niesamowity urok <3

    adxcz9f8pum6.jpg

    To jest piękne :blush::blush::blush:

    oij68plmuksi.jpg

    Okropnie czekam na wykończenie Twojego, najnowszego projektu, mówię tutaj o tym:

    eyai7a1gjft3.jpg

    Bardzo ciekawie to wygląda ♥♥♥

    Gorąco pozdrawiam, buziaczki :*
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    poprawki wprowadzone, projekt jak się patrzy perfekcjono mi amore <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Bardzo mi sie podoba ten loft. Z zewnatrz industrial z pierwszej polowy XX wieku ale ladnie odrestaurowany - rury az lsnia :) Te okna tez znakomicie tu pasuja.
    Wnetrze dwupoziomowe jak powono byc w lofcie zeby jego specyficzna urode podkreslic. Na dole super kompleks kuchenno jadalniano salonowy. Swietnie dobrane obrazy, polscianki zgrabnie wydzielaja poszczegolne partie pomieszczenia. Zegar na scianie - super! Swietnie zrobione to wszystko razem Aniu. Bardzo mi sie podoba <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Chyba poczułaś już wiosnę, bo sporo zieleni użyłaś, zwłaszcza w pierwszej sypialni. :smile: Ta brązowa łazienka przytulna i ciepła bardzo. Szkoda że nie poszłaś z tymi ciepłymi kolorami na resztę pomieszczeń. Druga sypialnia jeszcze jest przynajmniej jasna. Parter niestety wcale mi nie przypadł do gustu. Jest tam zimno, ciemno, dużo szkła, metalu, chromu, i pewnie parę ludzkich zębów i strzykawek się znajdzie.

    Z zewnątrz lofcik spoko. Zadbanie o szczegóły takie jak donice, latarnie, ławeczki, oświetlenie budynku, klimatyzatory itp.
    Kojarzy mi się z dwójkowymi apartamentami. Wyposażenie jednak bogatsze. :tongue: Szkoda tylko tego parteru.
    Ela oceniła raczej konstrukcyjnie omijając kolory i nastrój pomieszczeń, ale Ela to Ela. W modernie czuje się ona najlepiej i jak
    może to czarne drewno pierdyknie po całej długości ściany. :trollface:
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Wspaniały ten twój loft <3 Podobają mi się bardzo zarówno kolorowe pomieszczenia mieszkalne jak i stonowany kolorystycznie parter. Jest taki jaki powinien być loft. Cegła, stonowane kolory. Przynajmniej mnie się loft z tym kojarzy. Jakoś nie widziałam jeszcze loftu ze szkarłatnymi ścianami na przykład :D Wszystko pięknie i funkcjonalnie umeblowane. No i jest trochę zieleniny, która pasuje do każdego stylu architektonicznego. Moim zdaniem bez roślin, dom jest pusty i nieprzytulny. A u ciebie jest ciepło i elegancko. Jednak moją najukochńszą sypialnią jest ta. Po prostu jest cudna.

    Pięknie! <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Zajrzałam tutaj Aniu na chwilę, i widzę mnóstwo prac. Niestety - z braku czasu skomentuję krótko - piękne! Ale co do ostatniej przychylam się do oceny chojraka - za zimny, za metalowy jest ten dół. Strach się bać, że za chwilę wyjedzie jakiś wózek z zestawem chirurgicznym :)
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    edytowano marca 2016
    No dajcie spokój! To mają być sterylne pomieszczenia? Może nie ma intensywnych kolorów, ale jest pełno kolorowych drobiazgów, które bardzo ocieplają wnętrza. Niestety, nie zawsze to dobrze widać na zdjęciach, ale jeśli ktoś zada sobie trochę trudu i obejrzy dom w grze (Chojraka z tego zwalniam z przyczyn jemu niezależnych :D ), to zauważy to od razu (dodam, iż zdjęcia są nie formatowane, jedynie zmieniłam na jpg). Wyjątkowo, tutaj znacznie lepiej prezentują się zdjęcia zrobione w nocy z włączonymi światłami:

    fobtosebc90e.jpg

    qcaugjs27l1n.jpg
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Agusiu, ja po prostu nie lubię metalu i odcieni szarości zbliżonych do koloru metalu, i stąd moja ocena kolorystyki - jak każdego oglądającego - subiektywna. Nie miałam na myśli sterylności, tylko ten metal i dużo szarego. Nie chodzi mi o sam dom, bo ten jak napisałam - jest śliczny i góra bardzo mi pasuje. Ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Chyba, że coś się zmieniło, o czym nie wiem ;)
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Alutko, absolutnie masz rację :D Ja na pierwszy rzut oka na zdjęcia Kropeczki, też miałam mieszane uczucia. W moich domach metalu i szarości czy cegieł też w zasadzie nie uświadczysz. Nadal mam problem z nowoczesnym minimalizmem :D Jednak gdy weszłam do domu Kropeczki w grze, absolutnie nie czułam żeby tego metalu czy szarości było za dużo. W ciepłym świetle lamp ten otwarty dół mnie urzekł. Jest tam mnóstwo drobnych, kolorowych przedmiotów, które nadają ciepły klimat temu, jednak industrialnemu, wystrojowi. Niestety na zdjęciach tego za bardzo nie widać, a chciałam zachęcić innych, żeby sami zobaczyli go sobie w grze bo dopiero wtedy tak naprawdę można ocenić dom. Wiem, że nie każdy ma czas i możliwości, aby testować każdy pokazany budynek. Ja też nie robię tego w każdym przypadku, ale jak coś mi nie pasuje to zerkam na to w grze i wtedy wiem, czy to tylko kwestia zdjęcia czy tak wygląda w rzeczywistości. No, i żeby nie dokładać innym pracy wrzuciłam te dwa zdjęcia :)

    Pozdrawiam wszystkich zwolenników przytulnych wnętrz jak i tych troszkę bardziej surowych :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano marca 2016
    Elu, bardo dziękuję za odwiedziny i komentarz :),
    Marcin, Alu, przykro mi że mój loft Wam się nie spodobał. Nie sądziłam tylko, że może wywołać aż tak nieprzyjemne skojarzenia 304.gif,
    Aguś, dziękuję.
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top