Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

1246726

Komentarz

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Pomoć ma dojśc jedno pietro więcej. Dobrze, bo te karłowate budynki nie zawsze mi się podobały. Ale piwnice mnie nie kręcą, ;)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2015
    Jedno piętro w góre to przy ograniczeniach tej gry wspaniałe info ! Pewnie,że piwnice też sie przydadzą,2 poziomy pozwolą na ciekawe kombinowanie.Gdyby przed każdym nowym dodatkiem dochodziło jedno piętro to może coś by z tej gry jeszcze było ;)
    Info
  • Opcje
    Chciałbym, aby powróciły stare wersje karier(dość trudniejsze i ciekawsze z zadaniami), Teraz bez tych zadań kariery stały się nudniejsze i nawet nie chce mi się grać. Dlaczego to zmienili?
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Delsiku - potwierdzone już są piwnice, a podobno ma być także dodatkowe piętro w górę. Zmiany te mają dojść już w łacie marcowej poprzedzającej dodatek. Zajrzyj do działu o tym dodatku.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    SILVAbOREALIS popireram dwoma rękami punkt 4 i 5
  • Opcje
    Najlepiej byłoby dać wszystko z TS3 i dodać do tego grafikę i zachowanie simów z TS4. Ta gra miała być na słabsze komputery, a to przy niej, a nie przy TS3 z wszystkimi dodatkami, mój komputer się poci -_-
    Brakuje mi blokowania drzwi (zwłaszcza w dodatku Witaj w pracy) dowolnej zmiany wzorów i kolorów oraz otwartego świata. Chcę iść do sąsiada obok, a muszę czekać tyle, ile trwała jazda na drugi koniec miasta w TS3.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Jeżeli już nie można dodać opcji zmiany wzorów... to skoro są takie a nie inne tekstury to chociaż ZMIANA KOLORU... może się ktoś zlituje w tym studio i jednak dodadzą...
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ta blokadadrzwi to faktycznie, brakuje jej
  • Opcje
    Przywrócenie tych scenek z The Sims 2 np. gdy simka rodziła dziecko itp.
  • Opcje
    1.chciałabym żeby ktoś mi poradził bo mam taki problem ze jak dzisiaj weszłam w grę to chciałam zobaczyć mój dom więc weszłam w Graj na manage worlds i czekałam az w koncu nie ma mojego domu jest tylko pusta przestrzen nie wiem co sie dzieje dalej probowalam kilka razy i nic tak samo do tego weszlam na manage worlds i chcialam pojechac do baru i tez go nie ma po prostu chyba jest tak ze musze wszystko budowac ale ja tak nie chce i to mnie strasznie wkurza sprawdzalam w ustawieniach i nic PS liczę na szybką odpowiedż.
    Po prostu chce zeby bylo jak dawniej ze pojade sobie do baru i nie musze go robic bo jest zbudowany nie chce miec tego trybu ...Jak to ustawic?
    2. Lubie wampiry więc chciałabym żebyśćie wprowadzili nowy dodatek z wampiram
    3. PS czekam na szybka odpowiedz w sprawie problemu z simsami.

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Nic nie zrozumiałam @KittyMSP
    chyba zły dział
  • Opcje
    LUBigaLUBiga Posty: 2
    edytowano kwietnia 2015
    1. Tworzenie świata tak jak w TS2
    2. Dodanie wieku małego dziecka
    3. Możliwość edytowania koloru strojów i może mebli ( ale takiego zaawansowanego, a bardziej zależy mi na ciuchach )
    4. By niegrane rodziny tworzyły własną historię
    I tyle... Może później przyjdzie mi coś jeszcze do głowy...
    aaa... Jeszcze coś...
    5. By można było przeprowadzać nie tylko całą rodzinę ale też np. 1 czy 2 simów....
    Post edited by Kameliaxxx on
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    @LUBiga edytowałam Twojego posta . Następnym razem sam tak zrób. Nie piszemy posta pod postem
    Dziękuję
  • Opcje
    SimBuscus7SimBuscus7 Posty: 103 Member
    edytowano kwietnia 2015
    @LUBiga À propos punktu 5: Można przeprowadzić kilku Simów z rodziny. Wystarczy kliknąć opcję "Przenieś Simów między rodzinami" (symbol dwóch strałek) w zarządzaniu rodzinami, a następnie wybrać opcję "Stwórz nową rodzinę" (kółko z Simem i "+" nad listą rodzin) i wybierasz kto ma się wyprowadzić z rodziny.
    Mój Simblr z CC i modami: http://simbuscus.tumblr.com/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top