Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

1356726

Komentarz

  • Opcje
    Kany_QanKany_Qan Posty: 164
    Może to tylko mały detal, ale brakuje mi interakcji "Odpręż się" po kliknięciu na łóżku. Teraz sim czytając książkę itp. dosłownie siada na łóżku. Miło by było, gdyby nasz sim miał też możliwość położenia się wygodnie, i czytania/SMSowania/odrabiania lekcji...
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    faktycznie, moze oglądać TV
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    @OlekJanik2013 - problemy z grą TS4 umieszczamy w dziale pytania i ciekawostki lub technikalia!
  • Opcje
    zozankazozanka Posty: 2
    edytowano lutego 2015
    Lepszy widok z kamery :)
  • Opcje
    SyriuszSyriusz Posty: 504 Member
    Podoba mi się, gdy sim je jakiś posiłek i mogę wybrać gdzie ma usiąść ale niestety gdy czyta książkę to już nie da się tego zrobić :/
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ja najbardziej opowiadam się za atrakcjami, mało ich trochę
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    A może by tak graczom nie skąpiono dłużej kręconych schodów,które zaoszczędzają sporo miejsca na parceli ?
    Co do atrakcji to fajną rzecza była kolejka górska w TS3 więc w czwórce świetną rzecza byłyby jakies lunaparkowe atrakcje to mocno ożywiłoby grę.
  • Opcje
    MadzialennaMadzialenna Posty: 31 Member
    edytowano marca 2015
    Uważam, że dobrze by było gdyby:
    1.Wprowadzono ponownie wersję zmieniania samodzielnie kolorów mebli, ubrań itp. ( jak w TS3)
    2.Kupowanie ubrań jak w TS2, lecz aby te ubrania nie pojawiała się w trybie tworzenia sima za nim ich się nie kupi. ;)
    3.Możliwe chodzenie po całej ,,mapie; świecie'' jak w TS3
    4.Stworzenie jeszcze jednej grupy wiekowej czyli dzieci, które trzeba uczyć mówić, chodzić itp.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    A mnie aż tak bardzo w tej chwili nie brakuje tego narzędzia rekoloru, bo w końcu mogę bardziej skupić się na samej grze, a nie ciągłym poprawianiu Simowego świata :)
    Patrząc z pewnej perspektywy - tak sobie myślę, że usiłujemy ten świat cybernetycznych ludzików ściągnąć "na ziemię" i bardzo mocno przydepnąć. Oswoić i upodobnić do nas, do własnych, ludzkich zachowań i wyborów. A on jest już - swój własny - simowy.

    Pewnie, że jak już nas przyzwyczajono do pewnych udogodnień, to ciężko z nich zrezygnować. Z otwartego świata, kształtowania terenu a nawet ozdabiania mapy w trybie edycji. Bo elementy budowlane typu kręcone schody czy windy dojdą na pewno wraz z kolejnymi dodatkami czy aktualizacjami. Musimy się tylko uzbroić w cierpliwość.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Zdecydowanie rekolor- świat musi być piekniejszy
  • Opcje
    Według mnie powinny być różne ubrania dla różnych grup wiekowych. Chodzi mi przede wszystkim o staruszków. Wprowadziłam simkę do miasta, ubrałam ją w krótką bluzkę i jak się zestarzała, to dalej chodziła z odkrytym brzuchem. Trochę dziwnie to wygląda. Poza tym nastolatkowie za bardzo przypominają dorosłych. Nie różnią się specjalnie wzrostem, mają te same ubrania. Ciężko ich czasem rozróżnić.
    Mogliby też dać więcej aspiracji dla dzieci. Jak mam ustawione najdłuższe możliwe życie, to każde dziecko bez problemu zdąża spełnić każdą aspirację i później się one nudzą.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano marca 2015
    Simbuscus - ty zbereźniku!

    Ale serio - bardzo pomogłoby grze możliwość regulowania wzrostu Simów. Skoro Suwakami można regulować grubość Sima i ubrania się dopasowują do tuszy, nawet długość stopy możemy zmienić, to czemu nie można regulować wzrostu :(

    Mam cichą nadzieję, że twórcy o tym pomyśleli, tylko trzymają tę ciekawostkę po to, by ożywić lekkie znużenie grą, kiedy już to nastąpi.

    Dobry gracz nie odsłania wszystkich swoich kart od razu :)
  • Opcje
    aniaktosiaaniaktosia Posty: 27 Member
    Multiplayer w TS4 to świetny pomysł, regulowanie wzrostu także, ale dodajcie opiekunkę do dziecka! Brakuje mi tego.
  • Opcje
    simkamalinka5simkamalinka5 Posty: 15
    edytowano marca 2015
    Mam pomysł na dodatek do The sims 4 . Mógł by być typowo sportowy, gdzie znalazłyby się takie dyscypliny jak: siatkówka, piłka ręczna, lekkoatletyka... :)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2015
    Ponoc maja dojść 2 poziomowe piwnice ale nie wiem czy dopiero po wydaniu dodatku czy wczesniej w każdym razie 'wow!' będa 2 piętra więcej tylko szkoda,że nie góre ;) Do tego kilka pewnie nieistotnych zmian typu interfejs (przełanczanie miast na starcie gry jak dobrze skojarzyłem) Taki opis patha przeczytałem na jednej z simowych stron.
    Ktoś potwierdzi oficjalnym, info ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top