Powitanie

13468920

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Witamy @NUKERSONA :)
  • Opcje
    Karolinaa255Karolinaa255 Posty: 42 Member
    Sul sul! Jak miło tu znowu powrócić po 1,5 roku.Nie wiem czy ktoś mnie pamięta, bo na forum udzielałam się mało, jednak baardzo lubiałam tu zaglądać, no i dalej tak jest :blush: Jako wierna simomaniaczka moją przygodę z Simsami zaczęłam od pierwszej części - ja i moja mama byłyśmy jej fankami.Potem druga, w którą mama nadal gra bo ja za nią nie przepadam :p Trzecia, która jak dla mnie jest najbardziej przemyślaną częścią :smiley: No i czwórka, która aktualnie jest moją ulubioną :wink: Mam nadzieję, że zostanę miło przyjęta :) Pozdrawiam wszystkich simomaniaków!
    Z45s0sG.png
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Witam wszystkich serdecznie! Nick w grze dzidziak86 . W simy gram od 10 lat i najbardziej lubię budować domy! Jak dziś pamiętam swój pierwszy dom w dwójce gdzie zbudowałam tak wielkie pokoje ze simom zajmowało kilka simowych godzin przejście z kuchni do sypialni :) Pozdrawiam wszystkich simomaniaków!
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Witamy bardzo gorąco , zapraszam do kącika twórców. Znajdziesz tam wiele inspiracji :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Witamy witamy Karolinko i Dzidziaku.
    Karolinko - ciebie chyba pamiętam z forum trójkowego :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Powoli już rok mija jak się zadamawiamy w sims 4 :) koniecznie jakieś zdjęcia z imprez by się przydały jak to nasi forumowicze obchodzą w grze ;) witam wszystkich serdecznie B)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Witam :) Jestem tutaj nowa, chociaż na forum zaglądam już od dawna. Zdecydowałam się do Was dołączyć bo tworzycie fantastyczną grupę simomaniaków :) Ja w Simsy gram dopiero od pięciu lat, zaczynałam od 2-ki, ale najbardziej polubiłam Sims 4. Pozdrawiam wszystkich ciepło :)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Witamy cię
  • Opcje
    Remi19900Remi19900 Posty: 25 Member
    Cześć wszystkim. Ja też się jeszcze nie przywitałem z naszą społecznością :smiley: . Mój nick to Remi19900. Jestem fanem serii The Sims od samego początku. Gram już od pierwszej części. Byłem ogromnym fanem Dwójki, jednak Trójka nie podbiła aż tak bardzo mojego serca. Dopiero Czwórka zawładnęła moją głową :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Witaj Remi :) Mam nadzieję, że pokażesz nam swoje prace - w kąciku twórców, lub stworzysz jakąś ciekawą opowieść o swoich ulubieńcach. Każdy z nas jakichś ma :) Jeśli nie własnych - to cudzych :)
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    co sie stało z tamtym forum? czemu nie moge nic pisać???
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    @PanBiszkopt te nowe wciaz nawala :) jak masz problemy to pisz do moderatorow. Bardzo sie ciesze , ze sie znalazles ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    Ale sie znowu zgubie. zyvcie licealne mi nie sluży. wychodze z domu o 7, przychodze o 8 i siedze do 1 nad lekcjami. nie p0olecam nikomu
    A tak btw, to mam takie super fajne domki sims 3 tylko nwm, czy to jest forum sims 4 czy sims 3 i czy jest gdzies jakis temat o wstawianiu zdjec, bo nie pamietam jak to sie robi
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano października 2015
    W dziale Trojkowym dalej mozesz pokazywac swoje prace ale po prawdzie tam to prawie martwe jest. Wszyscy przerzucili sie na Czworke, tylko Marcin Chojrak tam na dzis dziala.
    Co do zdjec :). Teraz mamy hosting tutaj zdjecia wprost z kompa na forum. U gory jak piszesz post to masz taka czarna karteczke. Klikasz na nia i wybierasz zdjecie z kompa ktore chcesz wkleic w post . Ale lepiej jak jest jpg bo png czasem sie nie wklejaja.
    W aktywnosci - tam gdzie sie zaliles , ze nie ogarniasz :) to po staremu trzeba pisac ramki {img] [/img[ i wklejac z linku :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    ogólnie, to bym chetnie gral w 4. te okragle sciany i dowolna wysokosc okien plus dowolnosc w postawieniu sciany sa bardzo zachecajace, lecz nie warte 100 zl
    dzieki za info. wydaje sie troche latwiej niz w poprzednim forum, gdzie bylo mnóstwo tych kroków. moze za rok pokaze wam moje supi domki
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    W sumie to jest to samo forum tylko dzial Trojkowy zjechal w dol. Tam znajdziesz nawet Twoj stary kacik :) Inna jest szata graficzna ale to jest to samo forum :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    co to dzial trójkowy?
    czyli te tematy przeszly na nowe forum?
    Zreszta moj styl kompletnie sie zmienil. Teraz jestem zafascynowany modernizmem i moim celem zyciowym jest stworzenie nowego stylu. Na razie wymyślilem postklasycyzm i ironizm.
    Juz nie utożsamiam sie z wiejskimi budami.
    Wgl, pamiętasz april? Spotkalem sie z nia w krakowie. przez 1 godzine. Dzieki niej przpomnialem sobie, ze kiedys na tym forum spędzalem 4 godziny dziennie iszac o latajacych jamnikach i innych żałosnych i pseudozabawnych rzeczach. jest mi tak strasznie glupio za,to, co pisalem i jak sie zachowywalem. na szczescie te czasy juz minęly i nie wróca
    /// czemu nie mam polskich liter na tym forum?
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Ja tez nie mam - masz angielska kwawiature pewnie jak ja. April oczywiscie ze pamietam, a szczegolnie jej sesje. Cudowna dziewczyna. Wyglupiamy sie jak dawniej spoko :) teraz w aktywnosci ludzie pisza takie rozne dziwne rzeczy i pokazuja zabawne zdjecia. A w ogole forum sie specjalnie nie zmienilo - doszlo troche nowych osob i tyle.
    Swoja droga podpadles juz komus na start XD Kami padnie jak przeczyta te ostatnie wpisy w kaciku swoim lacznie z moimi dwoma :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    napisalem jej jeszcze fajne wpisy na starym forum. Stwierdzilem, ze takie klimaciki forum ts3 przepelnione nienawiscia postawia mnie w bardzo pozytywnym swietle na nowym forum <hehe>
    Dziwne, zę ta dziewczyna az tak bardzo sie spina. Kami ma wierną fankę
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Fajnie, że wskoczyłeś na forum, szkoda tylko, że z hejtem w kącikach :P Nawet jeśli żartobliwy, to już widać, że może zostać źle odebrany. Najlepiej popieraj żarty emotkami lub dopiskami, a jeśli coś Ci się naprawdę nie podoba, to wysil się na jakieś argumenty ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top