Powitanie

1246720

Komentarz

  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Alicja1957 napisał użytkownik: »
    Co ta gra ma w sobie takiego, że nawet jeśli bardzo się chce - nie można jej porzucić na zawsze?

    Jak to co, Alicjo? Ma Simy. I kupę bugów :D
  • Opcje
    qadeshqadesh Posty: 310 Member
    Dokładnie zgadzam się z Wami wszystkimi!! uwielbiam tę grę od dnia wydania pierwszej części ;)
  • Opcje
    LamomaniaxLamomaniax Posty: 456 Member
    Hejka! Jak miło :) Pierwszy raz widzę tą stronę :) Pozdrawiam
    "Wakacyjne" <3
    tlnhmcafbmk3.jpg
  • Opcje
    Mam!! <3
    Najlepiej z kotkami. :)


    kot-tanczy.gif

    kotek-cwiczy.gif

    kotek.gif
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Witam wszystkich,którzy tu zawędrowali ostatnio :) Jaktojest-lepszego podsumowania chyba nie da się wymyślić :D
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Czołem, kolego Delsie. Gra mi po aktualizacji z duchami tak wywala, że jak ich podsumuję po raz drugi, wywalą mnie z forum >:)
  • Opcje
    CerventusCerventus Posty: 10
    edytowano października 2014
    Jaktojest napisał użytkownik: »
    Gra mi po aktualizacji z duchami tak wywala, że jak ich podsumuję po raz drugi, wywalą mnie z forum >:)

    Masz ewidentnego pecha. W ogóle dziwne, ze jakiś % graczy ma duże problemy z grą, a inni(w tym ja) nie może złego słowa powiedzieć/napisać na temat The Sims 4... oczywiście jeśli chodzi o sprawy technologiczne. Uroki rożnych konfiguracji, programów, sterowników, itepe, itede ;)



    ps Witam wszystkich

    76561198048695421.png
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    To proste, Cerventusie. Ci którzy mają jakie takie (lub lepsze) pojęcie o informatyce, radzą sobie sami. Dopasowują sterowniki, podmieniają pliki, korzystają w pełni z uroków konfiguracji, które chwalisz. Pozostali jak ja, nie mający o tym bladego pojęcia, cierpią w milczeniu albo psioczą.

    Ot, i cała tajemnica :)
  • Opcje
    bajka1bajka1 Posty: 114 Member
    witam cie jaktojest ja podobnie jak ty nie wiem jak pobrać niektore rzeczy i nie wiem do czego je przylozyć np:sterowniki-nie wiem co to jest, ty masz napewno większa wiedze niz ja, widze po twoich wpisach tutaj,a w Simsach 4 to nie wiem jak wprowadzic do gry rózne nowości i na dodatek nie ma kogo zapytać bo dostep do forum jest jakis dziwny -pozdrawiam
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Dostęp nie jest utrudniony. Możesz założyć konkretny temat w Technikaliach (wcześniej oczywiście przejrzyj forum, czy już ktoś wcześniej takiego problemu nie miał). Wcześniej czy później na pewno ktoś ci jakiejś rady udzieli.
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Witam serdecznie,myślę,że wypada się przedstawić więc jestem :) The Sims 4 posiadam <-jedyna gra jakiej nie potrafię sobie odmówić to simy więc zakup nastąpił na dwanaście godzin przed możliwością zagrania(najcięższe dwanaście godzin życia) na galerii używam nik via2382 pewnie niektóre osoby już kojarzą. Pierwszy raz na forum ,więc proszę o wyrozumiałość.
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Dlaczego dostęp do forum jest dziwny, @bajka1?
  • Opcje
    Witam tez tu zawitalem :D
  • Opcje
    IllienIllien Posty: 6
    Witam, simomaniacy! :)
    Przełamałam się i zarejestrowałam w końcu konto na forum, już nie będę liskiem szpiegusem :expressionless: W galerii ukrywam się pod nickiem selfie88

    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    WItaj Lillien Selfie :) Pewnie,że lepiej byc tu i miec możliwośc dzielenia się swoja zabawa z innymi niż być "liskiem" :)
    Dobrej zabawy !
  • Opcje
    Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Ja jak zwykle wszystko przespałem, i nawet po premierze na fora nie zajrzałem... W sumie jestem nowy, w społeczności forum, ale za bardzo nie przyglądałem się temu tematowi... no cóż. W każdym razie cześć! W galerii możecie mnie znaleźć jako Dagijustice, w większości są tam Simy, różnego rodzaju, wszystkie prace bez użycia żadnych modów, dodatkowych strojów, ani niczego w tym stylu. (choć z braku owłosienia na klacie wypłakałem już trzy litry łez...)
  • Opcje
    Witam wszystkich simsmaniaków od5-75lat i więcej!Narazie Jako nowy powiem wam tylko jedno.Sims4 zrobione jest szybko i niedokładnie,a to tylko po to żeby zarobić kase.Niemartwcie sie kochani że niema tego albo tamtego,musi to troche potrwac,aby nasi kochani twórcy(mowa jest o naszych przerabiaczach)Aby ta gra stała sie grywalna.Będa pory roku,pozy!( na które niemoge sie doczekać)i wiele fajnych modów które upszyjemnia nam gre.(to tyle narazie lece do roboty! pozdrawiam i uciekam)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano stycznia 2015
    @ojciec50 Witamy Tworce swietnej parceli Tiki beach jesli dobrze pamietam nazwe :) Wiecej ode mnie znajdziesz w poscie na swoim profilu w aktywnosci :) Zycze milej zabawy z nami tutaj ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano stycznia 2015
    Witaj @ojciec50 na naszym forum. Mam nadzieję, że spędzisz z nami wiele miłych chwil. Jest wśród nas dużo młodzieży, ale też spore grono 40+ a nawet 50+ i więcej, co możesz sam zobaczyć w temacie - ile mamy lat.

    Mamy liczne grono twórców przepięknych parcel i jeszcze większe - urodziwych Simów. Zapraszamy do działu Kąciki twórców.

    A pozy do czwórki już widziałam :) - choćby tu http://sims4updates.net/category/poses/

    Przyjrzyj się strukturze forum, działom, które nieco różnią się od tych trójkowych, z regulaminem :P - no i do roboty - czyli - do dzielenia się swoimi pracami, bo już stały się legendą :) Niech się sama przekonam, czy to prawda :P

    Spóźnione ale bardzo gorące powitanie także dla Kruliha, Illien, Dagi66, kedek88, Cerventusa, KittyLove i wielu innych. Z braku czasu nie rozglądam się po działach nie wymagających jakiegoś specjalnego nadzoru (i mojego "bacika"), więc proszę - przyjmijcie przeprosiny z wyrozumiałością :P
  • Opcje
    Luzak125Luzak125 Posty: 123
    edytowano lutego 2015
    Cześć wszystkim. Pewnie mnie nie pamiętacie, ale uczestniczyłem troszkę na starym forum The Sims 3. Chciałem napisać coś teraz w nowym miejscu. Wpadłem na pomysł aby przedstawić społeczności mega-recenzję dotyczącą The Sims 4, ponieważ zagrałem w grę dzięki ofercie Origin. Mam pytanie do moderatorów, czy mogę udostępnić moje (ogromne) przemyślenia i wywody? Wczoraj zapisałem na forum 1 część mojej recenzji, niestety nadal nie wiem czy wszystko trafiło :(.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top