Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

12021222426

Komentarz

  • Opcje
    Dobry wieczór. W kilku punktach napiszę co chciałbym aby w przyszłości ukazało się w the sims 4.
    1 Otwarty świat taki jaki jest w the sims 3. Chodzi o to aby sim mógł iść w danym mieście gdzie chce.

    2. Pogotowie
    3. Policja
    4. Straż pożarna
    5. Auta
    6. Złodzieje
    7. Kilka nowych miast większych a wnich więcej nowych, barów, kafejek i przede wszystkim więcej zajęć dla simow.
    8. Wakacje np: góry,morze, ocean.
    9. Aby w każdej miejscowości można było by się kompac i opalać.
    10. Ekranu ładowania mogło by nie być.
    11. Pogoda bardziej powinna być zmienna np : wichura upały większe, grad, itp.
    12. Nowe kariery.
    13. Więcej domów do wynajęcia.
    14. Aby gracz mógł kierować simem i towarzyszyć zawsze mu kiedy idzie on do pracy w każdej miejscowości.

  • Opcje
    Malwina0505Malwina0505 Posty: 11 Member
    Dzielę się pomysłem
    Moje pomysły to:
    - Możliwość pójścia do pracy (chcę zobaczyć jak pracuję :blush: )
    - Możliwość kierowania rozdzielonymi rodzinami utworzonymi przeze mnie
    - Możliwość namalowania na płótnie autoportretu, kogoś z rodziny, zdjęć zrobionych z kimś
    - Więcej możliwości realistycznego świata: granie w piłkę, jeżdżenie na rowerze itp...

    To chyba wszystko na tą chwilę (jak mi się coś przypomni to będę pisać)
    Pozdrawiam <3
  • Opcje
    Malwina0505Malwina0505 Posty: 11 Member
    Mam taki pomysł jeszcze na temat ubrań
    Wiemy, że jeśli chcielibyśmy umieścić jakieś ubranie na simie jest on już zaprojektowany i można zmieniać kolory...
    ...Ale jeśli ktoś nie chciałby takiego ubrania z bluzką np. w paski pod narzutą, mógłby nakładać tak zwane "warstwy" na sima (chyba wiecie o co chodzi, a jak nie to piszcie :wink: ), czyli mógłby zostawić narzutę w tym kolorze co by chciał, a pod nią dodać jakąś inną bluzkę lub bez bluzki (jak kto woli). Myślę, że pomysł wam się podoba :smile:
  • Opcje
    saturninsaturnin Posty: 2 Member
    Chciałbym coś takiego jak egzamin na prawo jazdy i ogólnie wprowadzenie samochodów podobnie jak w The Sims 2
  • Opcje
    Pilny_gracz1Pilny_gracz1 Posty: 18 Member
    1) Przede wszystkim naprawić ukryte parcele. Jak planeta Sixam na której praktycznie niż nie znajdujemy. Powinna być dużo bardziej rozbudowana.
    2) Dotarcie do świątyni nie wymaga od gracza nic po za kupieniem kilku przedmiotów i bezsensownym wciskaniem nudnych okienek dialogowych. Powinno to być zrobione na zasadzie przygody jak to było w The Sims 2 Bezludna wyspa.
    3) Jeżeli ktoś wykupił tyle dodatków itp. co ja zauważył że nie starcza czasu na nawet podstawowe obowiązki, nie mówiąc już jeżeli chcesz należeć do klubu. Simom szybko spadają potrzeby przez co wyprawa do swojego klubu czy gdzie kolwiek indziej kończy się negatywnymi nastrojnikami a tym bardziej w momencie rozwijania kariery.
    Od The Sims I razem!<3
  • Opcje
    AmericaAmerica Posty: 1 Member
    Zdecydowanie więcej możliwości dla emerytów
  • Opcje
    Kasiakasia94Kasiakasia94 Posty: 1 Member
    Rower ! :-)
  • Opcje
    Cain88Cain88 Posty: 24 Member
    Różne, małe zwierzaki takie jak były w 3-ce (jaszczurki <3 ), chociaż półotwarty świat (swobodne chodzenie po dzielnicach), samochody, możliwość uczestniczenia w zajęciach na studiach sima i nie obraziłabym się za konie :smile: oraz za dodanie kilku parcel już w tych światach co są.
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    możliwość zbudowania własnego miasta albo dzielnicy miejskiej ,ewentualnie dodanie nowych pustych terenów marzy mi się stworzenie czegoś takiego jak było w trójce lub w dwójce że można było postawić domki i sklepiki :p
  • Opcje
    Simka_Malinka_123Simka_Malinka_123 Posty: 57 Member
    Kto chce konie? Uwaga, w Halloween zbieram głosy i kończę! Jeśli uzyskamy więcej niż 100 głosów wysyłam pomysł do moderatorów. Zaczynajmy!
    https://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/776747/konie-w-the-sims-4#latest
    b20y36mgr44u.jpg
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @Simka_Malinka_123 Petycje nic nie wnoszą na forum, bo twórcy tutaj nie zaglądają. Pomijając to, petycja podpisana przez tylko 100 osób i tak nic by nie wniosła, bo jest to "kropla w morzu graczy". Jeśli twórcy już się pytają graczy o zdanie, to najczęściej poprzez ankiety. Pojawiają się one dosyć rzadko, ale czasem zamieszczamy je na forum. Link do nich można zwykle znaleźć na kolorowych paskach na górze forum.

    A, no i moderatorzy zajmują się utrzymywaniem porządku na forum - i podobnie jak administratorzy, EA Game Changers czy EA Community Manager, nie mamy wpływu na to co pojawi się w grze i nie dostajemy informacji o tym przed graczami. :wink:
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Dokładnie tak, jak napisał @chojrak . Mało tego, jak na razie twórcy gry nie zrealizowali poprzednich ankiet, w których zostały zawarte wcześniejsze prośby graczy - w tym dotyczące kręconych schodów, samochodów, życia na farmie, czyli zwierząt hodowlanych i innych... Obawiam się, że już raczej nie zrealizują żadnych próśb graczy, gdyż gra praktycznie się już kończy i czas do końca tej edycji gry zostanie inaczej wykorzystany przez jej twórców. Z tego co wyczytałam na zagranicznych forach, EA ma podpisaną umowę z Disneyemi, więc w pierwszej kolejności będzie teraz realizować pomysły tej wytworni.

    @Simka_Malinka_123 - przy okazji, żeby EA brała pod uwagę jakiekolwiek prośby graczy to musiałabyś zebrać przynajmniej kilka tysięcy podpisów. :)
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    no star wars jeszcze przełknę bo kiedyś na sat oglądałam ale jak dadzą jakieś dla maluchów to sobie odpuszczę
  • Opcje
    mnie się marzą dwie rzeczy: w opcjach gry mieć opcję czy chcę czy nie chcę by gra generowała bezdomnych simów, gra mogłaby wykorzystywać tylko tych, których sama umieściłam w grze, druga rzecz to aktywować/dezaktywować światy w grze (tak by ich nie było widać i by nie były używane jeśli nie chcę). powinien być dodany jakiś system challengu w grze i narzucane brzydkie randomy rujnują gejmplej i nieraz zasady wyzwania.
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    mi brak niektórych sprzętów np; odkurzacza mam taki w sims free play z dwoma rodzajami sprzątania przydały by się też akcesoria do kuchni takie jak suszarka na talerze w dwóch warianntach dla simów którzy są eko
  • Opcje
    MagdaMeggMagdaMegg Posty: 59 Member
    1)Powinno być w ogóle więcej animacji, bo te ciągle sie powtarzają i wygląda to sztucznie - simy reagują przewidywalnie. Niby jest włączona wolna wola, ale coś słaba jest, co mi po nowych dodatkach i pakietach, skoro wszystko jest zbyt przewidywalne. Może by jakos lepiej poprawili "mechanike behawioru" simów. ;)
    2)skoro mogli zrobić rowery to mogliby chociaż dodać auta.
    3)Przydałaby sie jakaś większa parcela, gdzie działałyby jednocześnie :sklepy, spa, siłownie i restauracje a także, gdzie mieszkałyby jakieś randomy, heh, bo tak to ekran ładowania za każdym razem normalnie zabija xD
    ID GALERIA Motorola8181 #megg81
  • Opcje
    Mlodsz08Mlodsz08 Posty: 1 Member
    witam mam propozycje żeby dodać do simów tryb onlin. Wiem że dla niektórych może wydawać się to dziwne ale jak ktoś ma słabszy komputer i nie uciągną mu gry duże online to żeby z znajomimi mozna bylo grac w simy razem
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    ale taka opcja jest w origin
  • Opcje
    JedrusJedrus Posty: 3 Member
    Możliwość otwarcia biznesu na parceli mieszkalnej jak w sims 2
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano listopada 2020
    @Jedrus
    Jedrus napisał użytkownik: »
    Możliwość otwarcia biznesu na parceli mieszkalnej jak w sims 2

    Jest taka możliwość, ale parcela musi być ustawiona jako sklep. Wtedy nad sklepem budujesz mieszkanie, a faktyczna parcela mieszkalna może być wtedy pusta, bo Simy po pracy/szkole, będą przychodziły do mieszkania nad sklepem.

    Poradnik: https://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/770650/jak-prowadzic-biznes-w-czworce#latest
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top