Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

12021222325

Komentarz

  • Opcje
    molyyy123molyyy123 Posty: 2 Member
    edytowano listopada 2020
    Wiem że to nie tutaj powinnam pisać ale mam problem.Chce kupić the sims 4 mam procesor Intel r pentium n3700 1.6gH czy to bardzo słaby procesor i gra mi nie pójdzie jeżeli ktoś wie proszę bardzooo o pomoc :'( Naprawdę proszę o pomoc
    Post edited by molyyy123 on
  • Opcje
    JedrusJedrus Posty: 3 Member
    Danuta720 napisał użytkownik: »
    @Jedrus
    Jedrus napisał użytkownik: »
    Możliwość otwarcia biznesu na parceli mieszkalnej jak w sims 2

    Jest taka możliwość, ale parcela musi być ustawiona jako sklep. Wtedy nad sklepem budujesz mieszkanie, a faktyczna parcela mieszkalna może być wtedy pusta, bo Simy po pracy/szkole, będą przychodziły do mieszkania nad sklepem.

    Poradnik: https://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/770650/jak-prowadzic-biznes-w-czworce#latest

    Simy wracają tam gdzie jest ich parcela mieszkalna, a nie gdzie sim mieszka. Więc i tak wprowadzenie opcji byłoby dobre i by ułatwiło gre.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Jedrus napisał użytkownik: »
    Danuta720 napisał użytkownik: »
    @Jedrus
    Jedrus napisał użytkownik: »
    Możliwość otwarcia biznesu na parceli mieszkalnej jak w sims 2

    Jest taka możliwość, ale parcela musi być ustawiona jako sklep. Wtedy nad sklepem budujesz mieszkanie, a faktyczna parcela mieszkalna może być wtedy pusta, bo Simy po pracy/szkole, będą przychodziły do mieszkania nad sklepem.

    Poradnik: https://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/770650/jak-prowadzic-biznes-w-czworce#latest

    Simy wracają tam gdzie jest ich parcela mieszkalna, a nie gdzie sim mieszka. Więc i tak wprowadzenie opcji byłoby dobre i by ułatwiło gre.

    Wprowadzenie opcji otwarcia biznesu na parceli mieszkalnej jest niemożliwe i nie doczekamy się jej w czwórce, dlatego jedyna możliwością jest opcja, którą proponuję.
    Do tego - na polskie forum nie zaglądają twórcy gry, więc prośby zawarte w tym temacie są jedynie w sferze naszych marzeń.
    Na podobne prośby, które odczytali twórcy gry na innych forach, oraz Twitterze - odpowiedzieli oni, że niestety, nie są w stanie ich spełnić.
    Dlatego jedynym obejściem tej opcji jest moja propozycja.

    Ponieważ gra zapamiętuje naszą rozgrywkę, a także wszystkie błędy, Simy automatycznie wracają na parcelę mieszkalną.

    W takiej sytuacji zrób tak:

    1. Zapisz dom mieszkalny do Biblioteki.
    2. Zburz ten dom i zapisz grę.
    3. Wyjdź z gry.
    4. Z folderu gry - katalog Dokumenty>Electronic Arts>The sims 4 - usuń nastepujace pliki/foldery:
    - cache,
    - cachestr,
    - onlinethumbnailcache,
    - localthumbcache,
    To są pliki/foldery pamięci tymczasowej i po ponownym unieruchomieniu gry, odtworzą się bez błędów.

    Po włączeniu rozgrywki, może się zdarzyć, że na początku rodzina będzie wracać na niezabudowaną działkę mieszkalną (na której stał przedtem jej dom), ale po pojechaniu do sklepu, możesz większości jej domowników (nastolatek,młody dorosły,dorosły, senior) przydzielić jakieś czynności związane ze sklepem - na przykład:
    - gotowanie,
    - sprzątanie pólek sklepowych
    - sprzedaż,
    - rozmowa z klientem
    - podliczanie klienta...etc...

    Zanim uruchomisz sklep, oddziel cześć sklepową od mieszkalnej, zamykając drzwi do mieszkania przed klientami, sąsiadami...etc.
    Jeżeli jakiś aktywny Sim po pracy/szkole nadal będzie wracał na pustą już, mieszkalną działkę, wystarczy, że będąc w sklepie, przekierujesz go, by wrócił do sklepu i dasz mu jakieś czynności do wykonania (np.odrabianie lekcji, czy pomoc w sklepie).

    Gdy cała rodzina nadal będzie wracała do "domu",. zamiast do sklepu, to przenieś ją na inną (pustą) działkę i zapisz grę, a następnie wyjdź z niej.
    Po ponownym włączeniu gry, od razu pojedź rodziną do sklepu i tam najpierw ustaw wszystkie drzwi, oraz przydziel rodzinie obowiązki.

  • Opcje
    Kiedyś w telefonie była taka opcja jak wyprowadz sie od rodziny i chciałaym zeby to wrocilo
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    czy żeby coś postawić na półce w domku zaznaczam że mam dodatek kompaktowe mieszkania muszę użyć kod jeśli tak to jaki bo u mnie nie mogłam go znależć może ten kod
  • Opcje
    JedrusJedrus Posty: 3 Member
    Kolorowe suwaki dla włosów
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    to dziwne bo ja jak grałam to też nie mogłam nic na półkach postawić i nie mogłam znaleśc kodu
  • Opcje
    BistalimishaBistalimisha Posty: 1 Member
    Dodać do gry większe tekstury żeby nie trzeba było korzystać z HQ moda.
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    sprzęty takie jak odkurzacz kosiarka do trawy system do sterowania oświetleniem w domku i żaluzje i rolety które można za pośrednictwem systemu włączać i wyłączać jak w sims free play
  • Opcje
    VaeVae Posty: 1 Member
    Otwarty świat
    Samochody
    Nieznikające drzewo genologiczne.
    Większa mapa i wiecej działek
    Wolałabym mieć pełne drzewo genologiczne. W czym problem jest zostawienie samego obrazka sima oraz jego imienia i nazwiska? 🙄 irytujące jest to ze rozwijasz swoją rodzine i pokolenie a tu nagle coś się psuje 🙄
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    nie żebym marudziła ale prezenty za kasę te co dali to we free play mam z eventów i tak wersja smartfonowa sims pobija komputerową >:)
  • Opcje
    GeminiGirlGeminiGirl Posty: 20 Member
    Simy mogłyby przy sprzątaniu książek postępować jak z naczyniami: zebrać ich kilka na raz zamiast po jednej, bo zajmuje im to za dużo czasu.
  • Opcje
    GeminiGirlGeminiGirl Posty: 20 Member
    Myślę też, że każdy by się ucieszył, gdyby ich Simy otrzymywały mniej... stanowczo dużo mniej telefonów o zmianę zawodu. Dam sobie rękę uciąć, że nikt z tego nie korzysta, ale irytuje ponad ludzką granicę. Natomiast przydałoby się dużo więcej telefonów od przyjaciół i znajomych zapraszających na przyjęcia (zwłaszcza urodzinowe! tego bardzo mi brakuje!), wypady do barów, spotkania z gwiazdami, zloty niedźwiedzi, kosmitów, wieczory talentów, imprezy taneczne. Dlaczego to wszystko znikło? No i oczywiście więcej telefonów od przyjaciół, w których pytają nas o ważne decyzje: stawanie się z kimś parą, przeprowadzka do chłopaka/dziewczyny, zaręczyny, zaślubiny(!), posiadanie dziecka.

    Gram na opcjach długiego życia Simów, ale bez takich szczegółów mój styl grania staje się nudny. A my nie chcemy, żeby granie w The Sims było nudne.
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    ja takich problemów nie mam jak telefony o zmianę pracy za to mam problem ze znalezieniem faceta dla mojej ewentualnie kochanka bo ma aspiracje bogactwo
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    Ja też mam ten problem @GeminiGirl. Ostatnio grałem przez 3 simowe tygodnie i przez ten czas nie dostałem ani jednego telefonu od znajomego. Dostawałem kilkanaście telefonów dziennie proponujących kariery. Czasami zdarza się tak że po odrzuceniu jednego od razu dzwoni drugi i odrzucam dwa pod rząd. Z tymi karierami mogliby dzwonić dopiero wtedy gdy sim pracy nie ma. Od kiedy mam dodatek zostań gwiazdą mam wrażenie że telefony z propozycją kariery zastąpiły wszystkie inne.
    EA ID: nojedzto
  • Opcje
    HeniaxdHeniaxd Posty: 7 Member
    edytowano kwietnia 2021
    Myślę by dodać możliwość blokowania kogoś na tel., ponieważ:
    - sim, który się wyprowadził cały czas dzwoni, zaprasza gdzieś
    - duch też dzwoni i zaprasza ciągle dokądś
    - ciągle dzwonią z propozycją pracy na 5-ty poziom
    - dzwoni byle kto i gdzieś zaprasza
    Druga rzecz:
    - dodać jakaś funkcję by duchy nie niszczyły rzeczy - to jest naprawdę denerwujące, nawet gdy są szczęśliwe zaraz wchodzą do umywalki i ją niszczą, za chwilę sedes, za jakiś czas lodówkę.
    Rozumiem gdy sim umarł np. z gniewu, czy nienawidził sima - ok
    ale nie kiedy umarł ze starości i jest np. rozbawiony czy szczęśliwy to jest bez sensu
    - j.w. ale duch przyszedł z sąsiedztwa - by nie przychodziły z sąsiedztwa
    - możliwość porozmawiania z duchem, którego wysłaliśmy w Zaświaty (groby są bezużyteczne)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Heniaxd napisał użytkownik: »
    Myślę by dodać możliwość blokowania kogoś na tel., ponieważ:
    - sim, który się wyprowadził cały czas dzwoni, zaprasza gdzieś
    - duch też dzwoni i zaprasza ciągle dokądś
    - ciągle dzwonią z propozycją pracy na 5-ty poziom
    - dzwoni byle kto i gdzieś zaprasza
    Druga rzecz:
    - dodać jakaś funkcję by duchy nie niszczyły rzeczy - to jest naprawdę denerwujące, nawet gdy są szczęśliwe zaraz wchodzą do umywalki i ją niszczą, za chwilę sedes, za jakiś czas lodówkę.
    Rozumiem gdy sim umarł np. z gniewu, czy nienawidził sima - ok
    ale nie kiedy umarł ze starości i jest np. rozbawiony czy szczęśliwy to jest bez sensu
    - j.w. ale duch przyszedł z sąsiedztwa - by nie przychodziły z sąsiedztwa
    - możliwość porozmawiania z duchem, którego wysłaliśmy w Zaświaty (groby są bezużyteczne)

    @Heniaxd , na polskie forum nie zaglądają twórcy gry.
    Wszelkie życzenia możesz pisać tutaj:
    https://answers.ea.com/t5/General-Discussion-Feedback/bd-p/the-sims-4-game-information-en (po angielsku), lub na Twitterze: https://twitter.com/SimGuruFrost?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1387108610363117571|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https://simscommunity.info/2021/04/27/the-sims-4-new-kit-and-game-pack-to-be-revealed-very-soon/

  • Opcje
    peonysilverymoonpeonysilverymoon Posty: 2 Member
    Tak szczerze to chciałabym móc deaktywować/usuwać światy, których nie chcę używać i zmieniać ich nazwy, możemy edytować opisy światów, ale nie możemy zmieniać ich nazw ani nazw i opisów dzielnic... myślę, że nikt by się nie spocił robiąc taką zmianę dla graczy?
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    @Megi82 to idź do edycji światów i ich sobie usuń tych gotowych bo z tego co zauważyłem gra sama nie tworzy jednopłciowych par bo nigdy nie znalazłem takiej. W ogóle ta opcja nic nie da bo dzieci zamiast pytać o rodzinę którą zobaczą będą pytać o te ustawienia haha
    EA ID: nojedzto
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    edytowano czerwca 2021
    przecież to jest w ustawieniach tam gdzie trzykropek ja nie widziałam żadnej sama sobie decyduje jak ma być
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top