Pomysły na udoskonalenie forum The Sims

245

Komentarz

  • Opcje
    EA_AtaashiEA_Ataashi Posty: 84 SimGuru (retired)
    Cześć wszystkim!

    Drobne ogłoszenie z mojej strony, żeby nie wywołać paniki ze znikającymi postami ;)

    Musiałam usunąć osobne fora dotyczące dodatków oraz pakietów rozgrywki, ale wszystkie posty zostały przeniesione do wspólnego działu The Sims 4 Dyskusja o Dodatkach i Pakietach.

    Co prawda w moim przypadku Vanilla jeszcze tego nie wyświetla...

    jrshjhc0bz6q.png

    Ale spokojnie, wszystkie posty są na swoim miejscu. Musicie tylko wejść w odpowiedni temat :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano października 2017
    @EA_Patrycja
    No cóż minęły trzy dni i w naszym wypadku to też się nie wyświetla :)
    Wygląda na to że w operacji porządkowania forum "wystąpił problem". *
    *wystapil problem - czytat z Windowsa , ukazujący się kiedy coś się w nim skopało . jakiś program przestał działać i Windows nie ma pojęcia co się w nim własciwie zdarzylo i jak tą wpadkę wytłumaczyć użytkownikowi. Zwrot "wystąpił problem" genialnie pozwala Windowsowi się wymigać w takiej sytuacji :)
    Btw. Dzieki za nowe odznaki ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Ja mam dwie sugestie w sprawie tego forum, chociaż pewnie i tak nie będą uwzględnione, pierwsza z nich to jeden język forum. Część jest przetłumaczona, część nie. Przykład? Z jednej strony mamy powiadomienia, z drugiej notifications preferences. Powiecie, że to drobnostka i każdy wie o co chodzi. To prawda, ale jest to strasznie irytujące, że forum wygląda jak instrukcja obsługi jakiejś chińskiej podróbki, gdzie jej część jest w jednym języku, a druga w innym. To chyba nie jest duży problem przetłumaczyć kilkanaście słów, skoro część jest po polsku?

    Druga sprawa też wiąże się z językiem. Otóż, gdy np. wejdę w forum ze strony pl.thesims3.com to język forum to EN-US i za każdym razem muszę ustawiać w menu polski. Czy jest możliwość, żeby strona wykrywała, że jesteśmy w Polsce, tak jak wszystkie inne strony z których korzystamy?
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Idą jakieś postępy w usunięciu zjadania postów? Przecież to forum ma wściekliznę na tym punkcie. :confused:
    Zjada posty z linkami, zdjęciami, a nawet tagowaniem innych osób. Masakra.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No właśnie najwyraźniej nic się nie naprawiło, bo napisałam ci długiego posta w temacie o pięknych światach. Wkleiłam sporo zdjęć i... zapomniałam o ostrożności, która od dłuższego czasu jest na tym forum niezbędna - czyli kopiowaniu tego, co się zamierza wysyłać.
    I poooszło! W niebyt - oczywiście!
    Wściekłość frustracja, w końcu zniechęcenie do jakiegokolwiek udzielania się na forum - to są uczucia, które ogarną każdego - prędzej czy później, jeśli tak dalej się będzie działo.
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    W dalszym ciągu nie wyświetlają się tematy o dodatkach, pakietach rozgrywki i akcesoriach.
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    EA_AtaashiEA_Ataashi Posty: 84 SimGuru (retired)
    @SILVAbOREALIS jak i inni użytkownicy forum - czy moglibyście sprawdzić czy ogólnie widzicie oraz macie dostęp do poniższej kategorii oraz wątków?

    55xkoq7mdrgv.png

    Co do widoczności przeniesionych tam postów, obawiam się że to wizualny bug, którego niestety nie będziemy w stanie naprawić, jeśli system sam nie zaktualizował wątków :(

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    U mnie wszystko działa. :) Widzę tematy w kategorii: Dodatki oraz Pakiety Rozgrywki. Jedynie w Akcesoriach nic nie ma, ale tam chyba nie było żadnych tematów.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Widzę zawartość całego działu. W Akcesoriach nic nie ma - ale nie potrafię sobie przypomnieć, czy były tam jakieś tematy.
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Dopiero dzisiaj 13.11.17 około godziny 13tej mogłam zobaczyć dział o dodatkach, wcześniej tego dnia, nie było go widać. Z poziomu głównej strony forum nie widać prawidłowych danych o liczbie tematów i odpowiedzi.
    fsicdrl6w2l0.png
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member
    Dziwna sprawa z działem, o którym mowa powyżej. Gdy wchodzę na forum incognito, bez zalogowania widzę i mam dostęp do działu "Dyskusja o Dodatkach i Pakietach", natomiast gdy się zaloguję ten dział po prostu ... znika z kategorii. Jest dział "The Sims 4" - " Społeczność The Sims 4" i potem już "The Sims 4 Mobile".
  • Opcje
    EA_AtaashiEA_Ataashi Posty: 84 SimGuru (retired)
    Hmm... przyjrzę się sprawie @wiki2004r - dzięki za informację!
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    edytowano listopada 2017
    @EA_Patrycja u mnie to samo. Po zalogowaniu sie dział znika.
    i0n2l5fc5bbc.png
    A to po zalogowaniu:
    cpkhpmm56mi9.png
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @Aericia, z tego co widzę, zdjęcia robiłaś z telefonu komórkowego, a w telefonach jest inny układ stron internetowych, jak również dwie wersje internetu: stacjonarna i mobilna.
    Najlepiej logować się na komputerze, wtedy zobaczysz nowy układ forum.
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Na komputerze mam to samo. Przeglądarka Firefox.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    @Aericia, Firefox to moja podstawowa przeglądarka i tylko w niej otwieram polskie forum.
    Zrobiłam teraz zrzut -jako zalogowana - i tak to u mnie wygląda:
    u85g7zm0xovn.jpg

    Dodam, że wczoraj przeglądarka Firefox została zaktualizowana do najnowszej wersji Firefox Quantum.



  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    A to u mnie (po aktualizacji MFF):
    vlkrtfe5h7hj.jpg
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano listopada 2017
    Myślę, że to raczej nie jest wina forum, ale ustawień w komputerach (może i w przeglądarkach), ale mogę się mylić. Dobrze, by wypowiedział się jakiś informatyk, lub komputerowiec.
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Gdyby tak było, to dział byłby w ogóle niewidoczny - czy to przed czy po zalogowaniu. Poza tym to samo dzieje się w applowskim Safari a to już jest zupełnie inny system. Sprawdziłam jeszcze Operę i IE - identycznie.
    Problem może leżeć w ustawieniach niektórych kont - czyli w forum docelowo.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    @Aericia - poproś Kamelię albo Patrycję, aby zmieniły ci status (tzw. role) z "General" na "pl_PL"... Większość "starych" użytkowników ma taki status i z tego co widzę, to u nas jest w porządku z wyświetlaniem zawartości forum. Jak się coś zepsuje, to zawsze można przestawić z powrotem... Może pomoże...
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top