Problemy z aktualizacjami - wątek zbiorczy.

16781012

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2018
    @ilona jesli dzieczyna zresetowala cały foder gry wywalajac caly do kosza i problem znikł to wywalanie teraz gdy gra dziala tego pliku jest juz chyba zbedne bo ten stary juz raz wywaliła z całym folderem gry :)
    @noros wyjmij folder mods na pulpit - masz mody oczywiscie w nim , napraw gre na Origin i problem powinien zniknac. Jakis mod Ci zaszkodził po aktualce..
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano marca 2018
    noros napisał użytkownik: »
    po akutalizacji poznikaly mi dymki i są puste...podeśle ktoś Strings_POL_PL.package pliczek?

    @noros, ten plik powinien zaktualizować się automatycznie, podczas aktualizacji gry, chyba, że gra nie jest oryginalna i stosujesz "cracki".
  • Opcje
    starsza_siostrastarsza_siostra Posty: 1 Member
    Nie działa mi galeria, ktoś wie dlaczego ?

    8ljbavjz62tt.png
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    Któryś z tych powodów:

    1. Gra nie została zaktualizowana.
    2. Gra nie jest oryginalna.
    3. Przy rejestracji na Origin podałaś wiek niższy niż 16 lat.

    W wypadku punktu 3 - może pomóc jedynie telefoniczna rozmowa osoby dorosłej z pracownikami Origin: 22 39 70 840
  • Opcje
    lilly112lilly112 Posty: 34 Member
    Cóż, chyba piszę w dobrym miejscu, czy coś...
    Szkoda tylko, że tak dawno nie było tutaj postów, bo zastanawiam się, czy wolno jeszcze pisać w ogóle w tym wątpku...
    Chodzi o to, że mam problemy po ostatniej aktualizacji moi simowie nie chcą gotować. Jeść chcą - gotować nie.
    Tak, mam mody na jedzenie do simsów, ale pomimo wyciągnięcia ich oni ciągle nie chcą gotować.
    Ma ktoś jakiś pomysł jakiego moda (albo czegoś innego, nie wiem) jest to wina? :v
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @lilly112 Ostatnia aktualizacja popsuła większość modów i CC.
    Najprędzej chodzi o MC Command Center. Usuń starą wersję i pobierz nową.
    Dużo rzeczy z trybu stwórz sima się też popsuło. Jak napisała SimoweAnime:
    SimsoweAnime napisał użytkownik: »
    Najlepiej wyjmij cały folder mods na pulpit, napraw grę i wkładaj po kolei mody do gry aż dojdziesz, który mod powoduje taki błąd.

    Oczywiście za każdym razem trzeba wyłączać i włączać grę, bo zmiany nie zajdą jeśli gra jest włączona.
  • Opcje
    lilly112lilly112 Posty: 34 Member
    @chojrak ojć, niestety, ale MCCC już zaktualizowany. ;3
    Znalazłam parę wadliwych modów i teraz już mi działa jednak zajęło mi to sporo czasu (Mam na prawdę dużo modów i cc)
    ....Jedyny problem jaki mam jest nieco inny, ale tutaj już za dużo trzeba by się nakąbinować aby sprawdzić. Mianowicie - nie mogę gotować jedzenia, które uprzednio zjadłam na stoisku w Selvadoradzie, a zjadłam ich większość. :\
    więc... jeżeli ktoś ma podobny problem, ale mniejszą ilość modów i też mu to przeszkadza, to gdyby mógłby sprawdzić jakie mody/cc mogą to wywoływać i się tym podzielić, to byłabym wdzięczna. :3
  • Opcje
    AwrenimAwrenim Posty: 2 Member
    Cześć, mam problem po najnowszej aktualizacji. Mam czterech simów w rodzinie, kiedy troje z nich idzie do pracy/szkoły, zostaje mi pod kontrolą jeden i chcę się wybrać na inną parcelę, pozostali automatycznie wracają do domu i nie mogą już tego dnia iść do pracy. Wie ktoś, jak to rozwiązać? Trochę jednak przeszkadza.
    Grę mam oczywiście oryginalną, najnowszy dodatek również, nie używam modów.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @Awrenim
    Wydaje mi się, że to po prostu błąd gry. :confused: Może to naprawią w jakiejś aktualizacji.
    Jedyne co możesz próbować to użyć opcji "napraw" originie. Choć wątpię, żeby to dało jakiś efekt w tym konkretnym przypadku.
    Obok pomarańczowego przycisku "graj" znajduje się ikonka zębatki. Po kliknięciu zobaczysz opcję "napraw".
    Origin zacznie weryfikować i naprawiać pliki gry. Może to trochę potrwać.
  • Opcje
    AwrenimAwrenim Posty: 2 Member
    @chojrak Bardzo Ci dziękuję, pomogło!
  • Opcje
    zsylamzsylam Posty: 9 Member
    Po aktualizacji 1.44.88.120 mam taki błąd:
    q2typjmu88pc.png
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @zsylam
    Na pewno jest to błąd związany z modami lub popsutym folderem z plikami gry.
    Przeczytaj dokładnie cały ten temat, żeby się dowiedzieć co może powodować ten błąd i jak można to naprawić:
    forums.thesims.com/pl_PL/discussion/774553/problemy-z-modami-przeczytaj-zanim-napiszesz
  • Opcje
    xShadoowxShadoow Posty: 1 Member
    U mnie sprawa wygląda tak:
    Simsy normalnie włączają się, aż do loga The Sims 4, potem ekran się zmniejsza i widać tylko opcje ''zminimalizuj'', ''powiększ'' i ''zamknij''. Przez kilka minut nic nie można kliknąć, ale gdy to się już ''odwiesi'' i się kliknie ''powiększ'' to jest biały ekran. Po ok. 10-15 minutach wyskakuje komunikat że program The Sims 4 przestał działać. Naprawiałam kilka razy, wyjęłam mody, odinstalowałam i zainstalowałam 3 razy, a nadal tak jest. Nie wiem co już mam zrobić, próbowałam to jakoś naprawić od 17 do 00:03. Po czym się zdenerwowałam i obiecałam sobie, że jak nie zrobię tego do poniedziałku to wyrzucam laptopa przez okno ;/ Z góry dziękuje, jeżeli ktoś zachce mi pomóc. Miłego dnia :wink:
  • Opcje
    EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
    Hej @xShadoow,

    Spróbuj poniższego rozwiązania (niektóre kroki mogą się powtarzać, ale wykonaj je ponownie wedle kolejności):

    1. Odinstaluj grę
    2. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej - instrukcja tutaj https://help.ea.com/pl/help/pc/pc-graphics-troubleshooting/#updatedrivers
    3. Wyczyść pamięć podręczną programu Origin - https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Pomoc-Origin-aplikacja-najczestsze-problemy-i-ich-rozwiazania/m-p/5902519/highlight/true#M405
    4. Ponownie uruchom komputer
    5. Uruchom program Origin jako Administrator Instrukcja tutaj, lub rozwiń spoiler poniżej:
    1. Kliknij prawym przyciskiem myszy skrót do gry znajdujący się na pulpicie.
      • Jeśli nie masz takiego skrótu, poszukaj pliku o nazwie [tytułgry].exe w folderze C:/Pliki programów (x86)/Origin Games/[tytułgry].
      • Plik Origin.exe znajdziesz domyślnie w katalogu C:/Pliki programów (x86)/Origin.
      • Możesz też ustawić uruchamianie pliku OriginClientService.exe (w tym samym katalogu) jako administrator.
    2. Wybierz opcję Właściwości.
    3. Kliknij zakładkę Zgodność i zaznacz znajdujące się w sekcji Poziom uprawnień pole wyboru Uruchom ten program jako administrator.
    4. Kliknij kolejno przyciski Zastosuj i OK.
    5. Uruchom ponownie grę.
    6. Ponownie zainstaluj grę i uruchom ją jako Administrator (instrukcja powyżej)
    Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ
  • Opcje
    makochanmakochan Posty: 19 Member
    Mnie ostatnia aktualizacja ostro wnerwiła. Niby naprawili wrzucanie do kolejki interakcji zwierząt, tylko, że akurat do czasu tej "naprawy" tego błędu w ogóle nie miałam. Po aktualizacji co 15-30 sek pies zapycha kolejkę interakcją "głaskanie" i nic się z tym nie da zrobić. Naprawa gry, usuwanie modów, folderu Sims 4, nowy save nic nie dają. Nie ma to jak "naprawić grę" totalnie ją rozwalając.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    @makochan, masz nieaktualne CC, lub/i mody. To one sprawiają te błędy, a nie gra. Nie wystarczy wyjąc modów na pulpit komputera, naprawić grę na Origin, a potem wrzucić te mody na nowo do gry. Trzeba je wymienić na aktualne, a te, ktorych nie zaktualizowano - wyrzucić.
  • Opcje
    dizioldiziol Posty: 64 Member
    Po najnowszej aktualizacji mój profil w galerii jest całkiem pusty...Strona się ładuje a po załadowaniu pokazuje komunikat "brak wyników"... :/ Co jest?
    Znajdź mnie na twitterze! @diziol
  • Opcje
    marekzbmarekzb Posty: 151 Member
    Mnie w ogóle zepsuła się gra. Rady Chojraka nie pomogły, ale poradziłem sobie tak, że przeniosłem na pulpit katalogi Mods i Save, wykasowałem w dokumentach cały katalog Sims 4, po czym odpaliłem grę, wyszedłem z gry i przeniosłem do nowego katalogi Sims 4 z pulpitu Mods i Save. Jak ponownie odpaliłem grę wszystko działa bez zarzutu. Pewnie do następnej aktualizacji :-)
  • Opcje
    QterskaQterska Posty: 8 Member
    Po aktualizacji z 16.08.18 nie mam żadnych rzeczy z aktualizacji, tak jakbym w ogóle nie zaktualizowała gry. Klikałam już ,,napraw grę'' oraz ponownie ,,zaktualizuj'' ale to nie działa. Jak to naprawić?
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @Qterska - nie ma sensu poruszać tej samej sprawy w różnych tematach, bo wtedy zaśmiecamy forum. :)
    Na twój problem odpowiedziałam w założonym przez ciebie temacie: https://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/comment/12447592#Comment_12447592

    Pozdrawiam. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top