GTFO

13»

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano czerwca 2014
    Żółty domek jest bardzo ciekawy, widok od frontu mnie jakoś nie zachwycił, ale od strony tarasu i basenu wygląda świetnie. ładnie urządziłeś ten kącik wypoczynkowy. Wnętrza urządzone bardzo ładnie, jedynie przestawiłabym te drzwi z łazienki, na ścianę od strony schodów. Przy tym łóżko jest bardzo mało miejsca, i patrząc na to pod katem grywalności sim mógłby mieć problem z wchodzeniem.:)
    Tatiana jest bardzo ładna, i duży plus za jej stroje, wszystkie są ładnie skomponowane. Namawiam do rekolorowania wzorów EA, to fajna zabawa i czasem może bardzo odmienić ciuszek. :) Pozdrawiam, i tez życzę udanych wakacji. :)
  • Opcje
    Adax01Adax01 Posty: 53
    edytowano lipca 2014
    Witam!

    Jako, że na twoim kąciku nie ma jeszcze dużo prac, a ja ****ę komentarze tutaj pierwszy dzień po długiej przerwie, to postanowiłem tak ogólnie o wszystkim wspomnieć :-)

    Zazwyczaj nie komentuję simów, ale tutaj muszę :D Bardzo spodobał mi się sim Richard. Niby prosty, ale zarazem jakoś tak prawdziwy, realny, nieszablonowy, wydaje mi się że oryginalny, aczkolwiek ekspertem w dziedzinie simów nie jestem :D

    Jeżeli chodzi o domy, to ogólnie rzecz biorąc widzę, że preferujesz stonowane kolory, to dobrze, ale postaraj się robić może więcej jakiś kontrastów dla ożywienia pomieszczeń, np. jakieś pojedyncze paski żywszej barwy :-)

    Spróbuj także bardziej przemyśleć łazienki. Moim zdaniem często jest za ciasno (głównie jeśli chodzi o umywalki i sedesy). W jednym z pomieszczeń wstajesz z sedesu i nagle przed Tobą już jest umywalka, a w jednym umywalka jest zamknięta w ciasnej wnęce co uniemożliwia wykonywanie swobodniejszych ruchów. W rzeczywistym świecie oczywiście, bo simowie sobie poradzą :-)

    Dom przed simką jest najcudowniejszy wg mnie z zewnątrz :-)

    Życzę owocnej dalszej pracy :-)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lipca 2014
    Witam Kristofer!

    Oczywiście polecony!
    Niezmiernie podoba mi się kolorystyka bryły, takie mgliste, mchowe zielenie są cudowne, w świetle słonecznym zmieniają się w żywe złoto :)
    Mimo iż domek jest mały, to jest miejsce na ogród, kącik wypoczynkowy, deptak, grilla i wiele innych obiektów rozrywkowych.
    Twoje projekty są zawsze bardzo harmonijne, dopracowane i poprowadzone lekką ręką. Nie ma masywnych i ciężkich dodatków, są barwy, wzory i elementy wyposażenia wnętrz pełne finezji i elegancji.
    Oszalałam na punkcie koloru numer dwa w hallu. Ta niebiesko metalowo szara barwa, coś pięknego! Wspaniale dobrane drewno.
    Pięknie się zaprezentowałeś :)

    Simka: przeurocza, swobodna, młodzieńcza uroda. Dobrze że mamy ją w ruchu i niekoniecznie z PP :) Tak jest o wiele lepiej, śliczna pannica w naturalnym środowisku.
    Jeśli to jej dom, to już jej zazdroszczę!

    Pozdrówki!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano listopada 2014
    Dzięki wielkie za komentarze, miłe słowa i rekomendacje. :-)

    Na lipiec zaprezentuję dwie parcele. Jedna publiczna, druga mieszkalna.
    Na początek zacznę od publicznej. Jest to plaża o nazwie "Tukan salad bar". Być może nazwa jest Wam znana, gdyż taka restauracja istnieje w rzeczywistości. Obiekt publiczny składa się jakby z dwóch części : plaży i pomostu, na którym znajduje się mała knajpka.
    Tak wygląda całość w grze :

    b9f6go.jpg

    2wdqd02.jpg

    153r6hh.jpg

    5voyuh.jpg

    30t5qo2.jpg

    x43fkl.jpg

    531f1x.jpg

    335gtc3.jpg


    Z kolei dom nosi nazwę "Pod palmą". Jego opis brzmi tak : " Egzotyczny* dom na drewnianych palach. Dom ma ładne pokoje z widokiem na ocean. Mieszkanie dla małżeństwa z małym dzieckiem. No CC. by kristofer100.
    * egzotyczny, o ile poczuliście klimat - ja go poczułem :mrgreen:

    Zdjęcia bryły i tarasów :

    141jcz7.jpg

    aetqhh.jpg

    1rfs.jpg

    qou81v.jpg

    2jeo7pv.jpg

    2j3mg0l.jpg

    wjudty.jpg

    e69ers.jpg

    Wnętrze domu :

    2wdtzkg.jpg

    2uqy5n8.jpg

    24wvaz4.jpg

    2hzjoew.jpg

    2vtvfd1.jpg

    63xc2h.jpg

    3038oxg.jpg

    i4keuh.jpg

    vollw8.jpg

    2zhftps.jpg

    dmw480.jpg

    2a2kqp.jpg

    2ryiqhc.jpg

    Myślę,że się spodoba. :wink: Moją inspiracją był dom Kamelii, później mój w The Sims bezludna wyspa, a następnie projekt SurielPL oraz zdjęcia domków z encyklopedii geograficznych. Dzięki dziewczyny ! :D
    Prawdopodobne jest to,że w jeszcze w lipcu ukarze się niespodzianka w kąciku. :mrgreen:

    Linki pojawią się dopiero za max. 2 dni, gdyż mam mały problem z wysyłaniem plików na GW. :cry:
    Post edited by kristofer100 on
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2014
    Naprawdę mkniesz z tymi domami. Ten dom z tarasem na wodzie to cudo. Uwielbiam takie domy które mają kilka skrzydeł połączonych tarasem. :D Sam też często takie robie w grze. Najbardziej urzekła mnie kuchnia i krzesełka tuż przy wejściu. No lepszego sposobu na ugoszczenie gości to chyba nie ma. :roll: Tukan bar to urocze miejsce. Perfekcyjna parcela na plażę. Niewygląda tak bardzo komercyjnie jak parcele od EA. Jak tylko się pojawią to polecę. :twisted: :P
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2014
    Z wiadomych przyczyn na forum wchodzilam oszczednie - raczej nie dam wiec rady skomentowac wszystkiego z osobna. Moge napisac jedno, z domy na dom z parceli na parcele Twoje prace sa coraz lepsze. Restauracja jestem zachwycona. Jest przeniesiona zywcem z realu.
    Bryly domow robisz ciekawe i oryginalne. Wystroj to juz troche inna bajka ale oprocz Marcina nie spotkalam tu faceta ktoremu by w duszy kolory graly. Chyba zabawa kolorami jest tu domena kobieca nie facetow, U faceta jak juz jedno do drugiego pasuje i sie nie zre to jest juz duze osiagniecie. U Ciebie i pasuje i sie nie zre i juz w ostatnim domu widac, ze i klimat wnetrza potrafisz stworzyc.
    A propo wysylania parcel. Sprawdz swoje Store - ostatni GW blokuje niektore wyroby EA uznajac ja za bardzo szkodliwe CC i z tymze Store na GW nie wejda. Nie wiadomo, czy smiac sie czy plakac..
    Jak Ci sie je uda wyslac to masz polecenie jak w banku :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lipca 2014
    Parcela publiczna wyszła ci bardzo fajne, prosto praktycznie i gustownie. Mieszkalna podoba mi się bardzo z zewnątrz, wewnątrz już tylko kolorystycznie. Bo rozkład pomieszczeń jest dla mnie niezrozumiały i niepraktyczny. Małe pomieszczenie na kratkę z regałem? Pokój dla dziecka daleko od sypialni rodziców?.. takie troche przekombinowane. taras za to jest fantastyczny
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano lipca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Suwak111234Suwak111234 Posty: 30
    edytowano lipca 2014
    Hej Krzysiek!
    Dawno mnie nie było, więc tak popatrzyłem po Twoim kąciku i naprawdę zaskoczyłeś mnie wszystkimi pracami(jak zwykle :lol: ). Zresztą większość widziałem już w zakładce konkursowej i uważam, że powinno je obejrzeć jak największe grono osób. :wink: Najbardziej spodobał mi się Twój pomost. Mniam!

    A teraz przejdźmy do moich wrażeń:
    Tukan salad bar - to jest to na co czekałem. Naprawdę jesteś za dobry jeśli chodzi o kolory drewna. Lubię niebieski, więc obicia mebli jak najbardziej na plus. Bar - tego mi najbardziej brakowało na plażach, cudo. Rozbroiła mnie ryba na wejściu, klimatycznie. I fakt, że udało ci się zmieścić podkowy - w końcu plaża to nie tylko kąpiel w morzu. :wink: Tak jak mówiłem parcela przepyszna. Jedyne czego mi zabrakło to parasola na plaży, ale wiadomo nie było miejsca.

    Pod palmą - druga świetna parcela. Gdyby takie domki można było widywać w Al Simhara lub nad Isla Paradiso, byłby pełen wypas. Kolory jak zwykle świetne, współgrają ze sobą. Łazienka ładna, umywalka na półce to na serio coś cudownego. Czuje się klimat Karaibów, aż chciało by się pojechać. :) Wszystko piękne, lecz podzielam zdanie Kamelii: rozkład pomieszczeń jest niepraktyczny i nie rozumiem po co pokój na jedną kratkę. No chyba, że ci coś nie pasowało w wymiarach, ale ja bym zrobił jakieś roślinki widziane z zewnątrz przez okna na całą ścianę. Pomysł z podziałem domu i usytuowaniem go na palach genialny! W ogóle pięknie, klimatycznie i oryginalnie!

    Wszystko mi się podoba! Parcele są zacne. :) Plaża to rzadki widok, więc bardzo dobre posunięcie. Tak jak mówiłem pomost mnie urzekł!

    Gratuluję pomysłowości, życzę szczęścia i nowych doświadczeń w kolejnych pracach!
    :)
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano lipca 2014
    Dawno mnie na forum nie było i widzę, że tu konkurencja się rozkręca ;) Krzysiek z projektu na projekt masz tendencję wzrostową i Twoim teraz celem jest ją koniecznie utrzymać ;)
    Żółty Kwiat najbardziej przypadł mi do gustu, moje klimaty ;) Elewacja zewnętrzna dobrze urozmaicona panelami, a i słupy konstrukcyjne dodają wyrazistości domku. Otoczenie domku wraz z roślinnością oceniam bardzo wysoko.
    We wnętrzu podoba mi się kamień jak i odcienie użyte w salonie.Krzysiek... łazienka jest cudowna, wyśmienite recolory! Poleciłem ;)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lipca 2014
    O! Przegapiłam uzupełnioną galerię zdjęć! Wybacz Krzysztofie! Już nadrabiam!

    Jest bajecznie! Tukan salad bar: zjemy, napijemy się szampana, odpoczniemy i może z nadmiaru radości nie utopimy się w oceanie ;) Bardzo podoba mi się kolorystyka, odcień drewna, fikuśne planowanie przestrzeni, widać dobrą zabawę i Twoją pracę.

    A domki wczasowe jak marzenie! Pełne wyposażenie, widoki jak z raju zapomnianego przez cywilizację, jest estetycznie, praktycznie i uroczo.
    Najbardziej zauroczyła mnie jadalnia i hall: ten ciekawy i jakże piękny odcień niebieskości na panelach drewnianych.
    Łazienka KLASA!

    Pozdrówki, dobrego tygodnia!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Witam Krzysiek! Odwiedziłam Twój kącik w rewanżu jak Ty odwiedziłeś mój, jestem od niedawna w kącikach więc po wpisach najłatwiej mogę trafić do kącików innych twórców. Na początek Ryszard bardzo fajny chłopak taki spokojny podoba mi się:) Domki wszystkie pokazują że masz talent. Podoba mi się jak dobierasz kolory jak używasz drewna,które ja bardzo lubię i wybierasz z gry takie przedmioty które wydają się mało atrakcyjne jak obrazy w kolorze różu i niebieskiego a w Twoich domkach wypadły bardzo efektownie. Mam na myśli to zdjęcie 2vn2q6p.jpg W domku na wodzie świetna łazienka, domek na konkurs cały jest bardzo dobrze zrobiony.Pokój dla dzieci bardzo milutki. Dom Żółty kwiat- świetna posadzka na tarasie,łazienka doskonały pomysł na ściany. Domki na palach wpuszczonych w morze bardzo fajnie się prezentują .Dużo ciekawych pomysłów znalazłam w Twoich pracach.Brawo!
    Jeszcze podoba mi się to,że te domki są takie Simowe bez zbędnych ozdobników, mnie czasem za mocno ponosi fantazja, a u ciebie jest prosto,elegancko i nie banalnie. Chętnie zajrzę do Ciebie jak dodasz nowe prace. Też masz fajną simkę w avku,chyba że to simek:)Pozdrawiam:)
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    Dziękuję za powyższe wpisy (: Są wakacje, więc prawdopodobnie po 2 latach wrócę z jakimiś projektami. Tak, koniecznie.
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top