GTFO

2

Komentarz

  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano czerwca 2014
    kreatora - potrafisz czytać w myślach, ta informacja jest dla mnie bardzo cenna - dziękuję :) Cieszy mnie, że nasz projekt w miarę przypadł Wam do gustu. Oj, Arek masz rację z touchpadem - było Tobie ciężko z tym pracować :mrgreen:

    Jest już link do parceli : http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8261910
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano czerwca 2014
    Łazienka to marzenie. Kuchnia w beżach też ciekawie się prezentuje, chociaż tego koloru jest trochę za dużo, mogliście przełamać to dając kolor bardziej żywy co jakiś detal w pomieszczeniu. Przygaszonymi barwami łatwo zrobić dom, dlatego krzykliwe to wyższa szkoła. :P Fajny pomysł z tymi półkami nad kuchenką gazową i tapetą w salonie. Taki klasyczny wygląd który z pewnością sprawdziłby się w Twinbrook. Zarówno dom jak i obejście i ogród to świetna robota. Skromny bungalow na przedmieściach ale urządzony z gustem. Poleciłem. :)
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano czerwca 2014
    Teraz pokarzę Wam moją indywidualną pracę, która zarazem brała udział w konkursie "OD Mlodzi dekoratorzy PL forum buduja razem dom .". Myślę,że tym razem domek spodoba się całkowicie. :-) Co prawda niektórzy go widzieli, jednak chcę pokazać efekty mojej pracy reszcie forumowiczów. Zapraszam do oglądania !

    Bryła, elewacja z widoku górnego i tarasy :

    2ia749v.jpg
    141tljs.jpg
    6y1d79.jpg
    2gw9p1e.jpg
    20b07mc.jpg
    dr4mcl.jpg
    1418sw2.jpg

    Ogród :

    2r2m81i.jpg
    xop99l.jpg
    2s78fbo.jpg
    9kx94j.jpg
    25a2b9j.jpg

    Dół domu :

    1z2nats.jpg
    20aurrs.jpg
    oauo8k.jpg
    14lkmtg.jpg
    2vn2q6p.jpg
    28cmwdk.jpg
    2whh8va.jpg
    2623a5w.jpg

    Góra domu :

    2nbytg9.jpg
    2d9zf4j.jpg
    doswmr.jpg
    6zxb9y.jpg
    2wej2pj.jpg

    * zdjęcia są pokazane w tej samej kolejności, co w zakładce konkursowej.

    I tu zacytuję wytłumaczenie, czemu na zdjęciach z widoku górnego nie widać palmy, a trawa ma inny odcień : " jeszcze moje ostatnie spostrzeżenia - na zrzutach z góry nie widać palmy, a trawa jest nieco inna - to dlatego,że drzewo "schowało" się w momencie robienia zdjęcia. Z kolei trawa zmieniła się, gdyż : dom był robiony w Sunset Valley, jednak zapomniałem zrobić zdjęć widoku górnego - wiedziałem, że jest to wymagane, tak też w byle jakiej miejscowości ( Appalosa Plains ) wykonałem zapomniane focie. I niestety dopiero w chwili wysyłania prac to zauważyłem."

    Agnez,gdy zajarzysz do kącika to udziel mi kilka porad, które proponowałaś. Z pewnością się przydadzą. :)

    Niebawem wyślę link do domu na GW.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano czerwca 2014
    Najpierw poprzedni projekt. Bardzo do bra bryła , kolory,otocznie. Z zewnatrz jest świtny. W środku jest trochę niedociągnięć , zbyt skomplikowany rozkład pomieszczeń , ale nie jest źle.
    Drugi dome oceniam bardzo wysoko. I chodzi tu o recolory oraz dokładność i staranność. Jest naprawdę bardzo dojrzała i przmyślan. Oby dalej bo jak pisałam Ci od początku potencjał masz olbrzymi :mrgreen:
  • Opcje
    18Shake18Shake Posty: 15
    edytowano czerwca 2014
    Jeszcze raz odnośnie poprzedniego projektu:
    -Wiem, że dom jest mało funkcjonalny (do sypialni trzeba iść naokoło) po prostu nie zauważyłem braku drzwi łączących przedsionek i sypialnie. Nie chciałem robić typowego domku w którym jest korytarz i odchodzące od niego pomieszczenia. Bryła w zmienionym domu nie była by też tak ciekawa. Chyba muszę zrobić własny kącik, bo za bardzo Krzyśkowi spamuję :lol: . Pragnę też dodać, że szanuję wasze opinie, pomimo tego, że się z nimi nie zgadzam. Jesteście bardziej doświadczeni ode mnie więc dajcie mi lekcję pokory i wstawcie jakiś zajefajny domek :D
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano czerwca 2014
    Elewacja pięknie ocieplona tym drewnem.
    Jak Kamelia napisała, bardzo ambitny projekt. :-)
    Ogród kolorowy ale jednocześnie skromny.
    Salon to eksplozja fioletu, dziękuje za
    przyjemność z oglądania takiego domu. :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano czerwca 2014
    Witam Krzysztofie!

    Wybacz proszę że tak późno zaglądam ale pozwolę sobie raz dwa zaległości nadrobić.
    Po pierwsze miło Cię poznać i gościć na naszym forum, a także indywidualnie w swoim kąciku :)

    Pierwsza praca sim Rysiek: swojski chłopak, na luzie, sympatyczny, wysportowany, jak dla mnie to powinieneś go przysłowiowo wywieźć w pole i sesję strzelić ciekawszą, wtedy i Ty i oglądający radochę nieziemską z tego będą mieli.

    Dom nr 1: bardzo podoba mi się bryła i kolory na elewacji. Przepierzenie z grillem, ogród, obejście, zaplanowanie ganku wyszło wspaniale.
    W domu miejsca trochę niewiele, widać dla dwóch zakochanych papużek najlepiej, ale użyłeś jasnych kolorów we wnętrzach i optycznie go dodatkowo nie zmniejszyłeś.
    Bardzo fajna i luksusowa łazienka.
    Niezmiernie udany zabieg z mieszaniem koloru zieleni: wyszedł Ci taki delikatny mech, jakiś mglisty taki i do tego mocny brąz. Brawo.

    p.s. oddziel zdjęcia od siebie, będzie się lepiej oglądało.

    p.s. 2: polecony oczywiście, jeżeli używasz programu UIC do zdjęć, wytnij ze zdjęć KWADRATY i potem je zmień do wielkości 514 x 514 pikseli: będzie idealnie wymierzone i program UIC nie będzie Ci deformował zdjęć :)

    Dom nr 2: no tak, bryła Agnez, troszkę mała, ciasna, ale własna :) Znów: bardzo podoba mi się zagospodarowanie obejścia domu, o niczym nie zapominasz, widać simy u Ciebie się nudzić nie będą.
    Agnez przepierzenia z tyłu domu zostawiła otwarte, Ty je zasłoniłeś kwiatami, bardzo to romantycznie i sentymentalnie wygląda. Masz widać dusze ogrodnika.
    Kuchnia z jadalnią funkcjonalne i praktyczne, może tylko bym wywaliła ten zestaw do czyszczenia grilla z blatu bo oszpeca wnętrze. W jadalni świetny "myk" z kwiatami, rajskie ptaki połączone kilka w jeden prezentują się kapitalnie.
    Pokój gościnny troszkę za mało światła, jest intymnie i mrocznie, chyba że to mieszkanko jakiegoś fana muzyki gotyckiej ;)
    Podobają mi się pastelowe projekty sypialni i w miarę bezpieczne beże w łazienkach.
    Jeszcze widziałabym Cię w roli Dzikiego projektanta :) Czyli czekam na projekt wybuchający kolorami!

    Pozdrawiam, dobrego dnia!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano czerwca 2014
    Witaj Krzysztofie :)
    Obydwa domy bardzo dobre, mają ciekawie zaprojektowane bryły, ale drugi to wiadomo, od Agnieszki :D
    Ogrody są świetnie zagospodarowane, jednak wnętrza bardziej mi się spodobały w tym drugim domku, czyli zrobionym przez Ciebie. :)
    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano czerwca 2014
    Witam ponownie :-)
    Dziękuję,że zaglądacie i komentujecie w moich skromnych czterech kontach. Anno - spróbuję się zastosować do twoich uwag. I tym razem przedstawię parcelę, która bierze jednocześnie udział w konkursie. Jest to pływający dom w Isla Paradiso. Ma on dwa piętra. Z reguły jest on przeznaczony dla jednego sima. Z tej racji łózko w sypialni zostało postawione z jednej strony. Nazwa parceli : "Argyroneta aquatica". Opis : Pływający dom w Isla Paradiso. Porządne wnętrze i otoczenie. Brak CC. by kristofer100 ". Zapraszam do oglądania i komentowania ! :D

    Bryła :

    2gt991j.jpg

    yhxsj.jpg

    xgfwhv.jpg

    2nvs321.jpg

    Taras i balkony :

    2a50i8o.jpg

    hs12eh.jpg

    2up6cfm.jpg

    nla04y.jpg

    Wnętrze + widok z góry na pomieszczenia :

    44abb.jpg

    4ghxsh.jpg

    s10nj7.jpg

    2sal85v.jpg

    2v99kic.jpg

    30iuo2r.jpg

    30hocpw.jpg

    funof6.jpg

    2zefjbs.jpg

    10r1qvs.jpg

    28j9rnn.jpg

    15q80a0.jpg

    okptg4.jpg

    168a0b7.jpg

    35isvg3.jpg

    Zdjęcia na tle oceanu :


    4ryueu.jpg

    ra0rhd.jpg

    Koniec. Myślę,że się podobało. Niebawem pojawi się kolejna praca konkursowa. Jeżeli przeszkadza Wam fakt,że tymczasowo umieszczam prace konkursowe, to wybaczcie - ostatnio tylko nadganiam z terminami konkursów, za czym idzie brak czasu na pozostałe parcele. Jednak w wakacje częściowo się to zmieni. A argyroneta aquatica to po prostu topik. Jeszcze na zakończanie link do domku : http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8297816

    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :wink:

  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano czerwca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano czerwca 2014
    Powiem szczerze, że nie przepadam za tymi domami na wodzie, wolę jak moje simy mieszkają na lądzie. Ten domek jednak jest uroczy, i w bardzo ładnych kolorach - "morskich". Wewnątrz też dobrze rozplanowany i świetnie urządzony. Udana praca, życzę powodzenia w konkursie. :) Mnie nie przeszkadza, że wstawiasz konkursowe prace, przecież też byś ten dom tak wybudował poza konkursem. :) Poleciłam go. Pozdrawiam.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano czerwca 2014
    Witam Krzysztofie!

    Wystarczy pierwsze zdjęcie żeby się zakochać. Malownicza okolica nas zaczarowuje, a sam projekt bardzo nowoczesny, bo mnie raczej z wodą to kojarzy się drewniana łajba ;) a u Ciebie widzę zabezpieczają przed wiatrem i słoną wodą solidne cegły.
    Ty to potrafisz działać cuda z tymi kwiatami i kwietnikami, poprzednio rajskie ptaki w wazonie szklanym, teraz kwietniki w kształcie gwiazd: brawo! Przez chwilę zastanawiałam się, że nie mam tego obiektu z gry i skąd Ty go wytrzasnąłeś skoro nie ma CC? Dopiero potem domyśliłam się że to konstrukcja z kwiatów, świetny pomysł!
    U Ciebie znajdziemy dużo okien, to lubię! Umiarkowana, celnie umieszczona ilość zieleni, nowoczesny projekt to i nie ma zagracania. Kolorystyka jak najbardziej nadmorska, oprószona ciekawym odcieniem drewna, estetyczne ozdoby, powiedziałabym minimalizm by było wygodnie i swobodnie.
    Bardzo podoba mi się niewielka przestrzeń przeznaczona na kuchnię, ale jakże pomysłowo zagospodarowana. Maleńki kącik jadalny to wisienka na torcie. Piękny.
    Łazienka przestronna, we wspaniałych soczystych barwach, extra zabieg: umieszczenie lusrta na przeciw tak pięknego widoku, mamy go z dwóch stron!
    Brawo!

    Domek polecony oczywiście, widzę że cieszy się powodzeniem :)

    Pozdrówki serdeczne!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano czerwca 2014
    Poleciłem na tablicy. Jak już napisałem bryła i kolory świetne. Najbardziej spodobała mi się sypialnia, taka świeża i egzotyczna. Fajnie wyszła w tej zieleni. Jadalnia trochę za duża jak na tak mały dom, ale ogólnie jest super. Ta bryła z balkonami jest bardzo ciekawa, dużo zakamarków i fajne widoczki. :D
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano czerwca 2014
    Dziękuję Wam ^^. Mnie naprawdę bardzo cieszy to, że domek ma całkiem niezłe powodzenie.

    Teraz pokarzę kolejną parcelkę i uwaga,uwaga - simkę !

    DOM

    Parcela nazywa się " Żółty kwiat ". Jej opis : Mały dom wakacyjny w Isla Paradiso. Ma on ładne mieszkanie. Brak CC. od kristofer100. Link na GW : http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8301416
    Czas na zdjęcia !

    Bryła, otoczenie, taras i widok z góry :

    11jazbs.jpg

    vse0j8.jpg

    5nrva0.jpg

    29dhi4o.jpg

    fytf6.jpg

    2h51kxf.jpg

    nntyly.jpg

    24gnnrm.jpg

    2dcg7cp.jpg

    24nlfmq.jpg

    i6d0kz.jpg

    Wnętrze mieszkania :

    t9zbtc.jpg

    a2q3x0.jpg

    14v5uki.jpg

    11lsbwk.jpg

    280ukgw.jpg

    2i1gwsi.jpg

    2mqmbt3.jpg

    2njzhuv.jpg

    245ysfl.jpg

    m7wcnt.jpg


    SIMKA

    Moja pierwsza kącikowa simka nazywa się Tatiana Ayres. Całkiem możliwe,że ma przypadkowe ulubione rzeczy,gdyż ostatnio zapominam uzupełniać ulubione simów. Cóż więcej ... jest ona uroczą blondynką o łagodnych rysach twarzy. Link do simki : http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8301412

    Fotki twarzy :

    2a68sya.jpg

    21johao.jpg

    2hqbipz.jpg

    Fotki ubrań :

    nqcqbk.jpg

    9r27x3.jpg

    2vtz606.jpg

    314wjg9.jpg

    24oveoi.jpg

    51avqu.jpg


    I to już koniec. Może w następnym tygodniu ukaże się kolejny dom lub sim. Zobaczymy. Dziękuję Wam raz jeszcze za polecenia i odwiedziny w kąciku :)

    Pozdrawiam i życzę udanych wakacji :*
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano czerwca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano czerwca 2014
    Dom uroczo się prezentuje w tych pastelach. Nowoczesny i nie babciny. :) Ogród i obejście bardzo fajnie wykombinowane. Dużo prywatności i busz rolin. Wnętrza jasne i w zieleniach i granatach. Układ wewnętrzny pomieszczeń też przemyślany. Mogłeś jeszcze sufity pomalować, choć tylko na balkonach bo strasznie blade się wydają w porównaniu z elewacją. Niezmienia to faktu że dom fantastyczny. Sam chciałbym mieć taki na działce. 8) Simka elegancka i na luzie ubrana. Prezentacja też super. Pobaw się następnym razem suwakami, najłatwiej jest gdy wszystkie są na środku. Wtedy simka ma taki pospolity i "simsiczny" wygląd. Baw się suwakami i nie bój się przeciągać ich do końca czy początku. :wink: Poleciłem wszystko.
  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano czerwca 2014
    Simki nie komentuje bo sie na tym nie znam ,a domki coraz lepsze.Jestes jednym z zadkich mlodych budowlancow ktorzy dbaja o zagospodarowanie wokol domu-idzie ci to swietnie ! :D
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano czerwca 2014
    Poprzedni dom na wodzie - dobry ale nie doskonały. Bardzo dziwnie zagospodarowany piętro. Dół za to wyborny.

    Domek Żólty podoba mi sie bardziej. malutki , znakomicie zagospodarowany. Mimo że jest duzo zieleni, nie bije strasznie po oczach. Naprawdę lecisz jak burza...
  • Opcje
    18Shake18Shake Posty: 15
    edytowano czerwca 2014
    Świetna simka <3. Sam robiłeś twarz? Ja zawszę losuje i wprowadzam poprawki, nie mam cierpliwości do tych suwaków.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano czerwca 2014
    Bardzo fajny domek i simka :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top