GTFO

«13
kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
edytowano lutego 2020 w Kącik twórców
Witajcie w moich skromnych czterech kontach na forum The Sims 3 ! Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad założeniem własnego kącika na forum. Bardzo spodobały mi się Wasze prace, więc żeby pokazać,że nie jestem gorszy założyłem swój temacik. Postaram się, aby przynajmniej dwa razy w miesiącu wstawiać tutaj dowolną pracę. Myślę,że najczęściej będą to moje parcele lub simowie. Mam nadzieję,iż moje może nie idealne prace przypadną Wam do gustu. :wink:


Jaką pierwszą na kąciku pracę wstawiam sima Richarda Lopez'a. Mieszka on w Isla Paradiso. Bardzo lubi spędzać czas nad morzem i w nim pływać. Jego ulubiony kolor to czerwony. Richard to niewdzięczny flirciarz, który rozkochuje w sobie wiele dziewczyn z sąsiedztwa. A to dlatego, że ma cechę "unika zobowiązań' :)
Oto i link : http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8230850

Twarz :

16gl7b8.jpg

Strój codzienny :

2r7q5c0.jpg

Strój wizytowy :

2rm9im0.jpg

Pidżama :

2lv1h5l.jpg

Strój sportowy :

16c1dz9.jpg

Strój kąpielowy :

330fwuq.jpg

Strój wierzchni :

2ilzhqq.jpg

plus takie małe kulisy sesji :mrgreen: :

21dl9nb.jpg

2mhzfyv.jpg

Jeśli macie sokole oczy to może zauważycie małe podobieństwo między Richardem a Rubiselem Ichtaca. Otóż Rubisel został kiedyś przeze mnie przerobiony i tak oto powstał sim widoczny na zdjęciach. :D



Post edited by kristofer100 on

Komentarz

  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano maja 2014
    Hej, dobrze, że założyłeś kącik. Im Nas więcej - tym lepiej. Co do Sima to typowy taki 'podrywacz' , a co do zdjęć to fajne ale trochę twarz jeszcze bliżej by się przydała. Uwielbiam swoją drogą fotki na tle morza w simach a w IP szczególnie. Jedyne co niezbyt mi się podoba to jego oczy ;)
    Pozdrawiam :*
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano maja 2014
    Fajnie ze zalozyles kacik czym nas wiecej tym napewno bedzie weselej,najbardziej podobaje mi sie fotki z gry.bo takie najbardziej lubie .Powodzenia u czekam na domki :)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano maja 2014
    Miło widzieć kolejny nowy kącik :) Tym bardziej prowadzony przez chłopaka i z prezentacją sima na pierwszy ogień :D Richard prezentuje się ciekawie :D Fajny mulacik z twarzową fryzurą, lekkim zarostem i dobrze dobranymi ciuchami :D Czekam na kolejne prace! :)
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano maja 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano maja 2014
    Witamy w temacie dla ambitnych Tworcow. Pierwsza praca i bardzo dobrze przedstawiona. Widac, ze robienie fotek dla Ciebie to przyjemnosc. Facet jest luzacki, fajnie ubrany i dobrze sfocony. Praca pierwsza wiec sie detali urody goscia czepiac nie bede :)
    No i oczywiscie czekamy na domek :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano maja 2014
    Dzięki wielkie za aż tak miłe słowa. Z pewnością wezmę wasze wskazówki do serca. Co do projektu domu to w następnym tygodniu będzie ( albo za dwa :mrgreen: ) - będzie to wspólna praca z moim kolegą. Została jeszcze kuchnia, jadalnia, łazienka i hol do urządzenia. :-)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano maja 2014
    Witaj Krzyśek :)
    Całkiem dobry początek. :wink: Richard to taki typ południowca, opalenizna, plaża, i pełno dziewczyn wokół. xD Idealny zawód, ratownik. :lol: Zdjęcia też ładnie wyszły. :) Powodzenia w prowadzeniu kącika, czekam teraz na obiecany domek. :)
  • Opcje
    psychosocialxoxopsychosocialxoxo Posty: 70
    edytowano maja 2014
    Całkiem nieźle jak na początek! Podoba mi się to, jak go ubrałeś, wielki plus dla Ciebie za dopasowane ciuchy!
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano maja 2014
    Bardzo fajny początek kącika.
    O simach nie lubię pisać.
    Tylko dodam że podobają mi się zdjęcia.
    Ogólnie wyraźne, wszytko ładnie przedstawione,
    niemonotonne, ciekawe tło.
    A sim fajnie ubrany. :)
    Poleciłem.
  • Opcje
    olawocikiewiczolawocikiewicz Posty: 192 Member
    edytowano maja 2014
    Bardzo dobrze,że założyłeś kącik.Poszerzanie grona simsomaniaków to jedno,a oglądanie ich prac to drugie,co zazwyczaj bardziej cieszy :wink:

    Jako swoją pierwszą pracę w kąciku wybrałeś Richarda-a to bardzo dobrze,ponieważ wydaje mi się on odpowiednim simem.
    Szczególnie uroda,a opalenizna dodaje mu wielkiego plusa.Jedyne czego bym się doczepiła,to tego,że wygląda jak brat Rubisela.Gdybyś zmienił jeszcze oczy i rysy twarzy,byłby idealny :)
    Ogólnie sim,bardzo mi się podoba,a na domek to już wprost doczekać się nie mogę! :P


    Pozdrawiam i zapraszam,do mnie :wink:
    ID na origin-Mandrake456
    l0v3jmda7q4z.jpg





  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano maja 2014
    Ja czkam na domek. Sim fajny, całkiem niezle sfotografowany . Z ubraniem trochę gorzej. A z kim ten swój projekt budujesz?
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano maja 2014
    nie wiem czy coś Ci to powie, ale mam go w znajomych - 18Shake ( hipiska na avatarze ) :-)
  • Opcje
    Suwak111234Suwak111234 Posty: 30
    edytowano maja 2014
    Cześć Krzysiek!
    W końcu trafiłem i skomentowałem Twój kącik. Nie powiem z wyszukiwaniem miałem problemy, ale cóż jestem. Życzę powodzenia! :):wink:
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano czerwca 2014
    Oto długo oczekiwany domek, który został wykonany w współpracy z 18Shake. Parcelka jest średniej wielkości. Ma taras, ogród i podstawowe pomieszczenia. 18Shake wybudował bryłę i umeblował jadalnie oraz salon. Z kolei ja urządziłem sypialnię, kuchnię, ogród,łazienkę i korytarz. Więcej Wam nie powiem, gdyż wszystko zobaczycie na zdjęciach. :wink:

    Bryła i okolica :

    2dwhjqb.jpg
    2qd8uty.jpg
    vxc5qc.jpg
    2ufykrd.jpg
    sdclg3.jpg

    Ogród :

    34e95xf.jpg
    6od168.jpg
    vxc5qc.jpg
    r8wkfs.jpg

    Wnętrze ( jednak uprzedzam,że zdjęcia nie są idealne, gdyż dobry fotograf to ja nie jestem :-) ):

    betzd3.jpg
    mx0ear.jpg
    125540l.jpg
    i3xenq.jpg
    2qu17wh.jpg
    1z3qe8k.jpg
    oqzj9f.jpg
    11j40zs.jpg
    rlgup0.jpg

    Trochę dużo tego, więc już koniec zdjęć. Dom ma małe wymiary, dlatego ciężko było zrobić focie. Mam nadzieję, że choć kawałek domu przypadnie Wam do gustu. :-)
    Kolejny dom prawdopodobnie pokarze się za 3 tygodnie. W między czasie może wstawię sima lub simkę.
    Pozdrawiam :*

    Na koniec dziękuję za miłe komentarze, ale szczególnie dziękuje Arkowi ( 18Shake ) za cierpliwość przy pracy ze mną, gdyż mam nieco trudny charakter. :mrgreen:

    Dodam jeszcze,że dom niebawem będzie w moim studiu. Jak to się stanie to wyślę lik.
  • Opcje
    18Shake18Shake Posty: 15
    edytowano czerwca 2014
    Po pierwsze: To ja mam trudny charakter. Po drugie: nie tak źle wyszły ci te foty :D . Warto dodać, że salon planowałem umeblować inaczej (kolor zielony), ale ze względu na brak czasu jest jak jest. Mimo wszystko uważam, że nie jest tak źle. Dzięki Krzysiek, bo odwaliłeś większą cześć roboty :D . Następny domek spróbuje zrobić sam.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano czerwca 2014
    Ladna bryla domu i bardzo dobrze zagospodarowany ogrod. Zielona elewacja sympatyczna ale niekoniecznie trzeba bylo dawac cegle w szczytach domow te sama co w fundamentach. Ale to drobiazg. Ciekawy pomysl z wneka w scianie na grill. Jesli chodzi o rozplanowanie pomieszczen wewnatrz to juz gorzej. Duzo przestrzeni nie wykorzystanej jak na przyklad ten przedpokoj. Ale z kolei bardzo przyjemnie dobrana kolorystyka scian i mebli. Specjalnie sie rekoloringowi nie przygladalam - 4 nad ranem dochodzi ale na pewno jakas inna osoba go oceni. Duzy minus za brak sufitow - tylko na jednej foci to wyszlo, ale jak na na jednej brak, to pewnie panowie zapomnieli o calosci tez. Mimo tego, chata jest calkiem niezla :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano czerwca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    18Shake18Shake Posty: 15
    edytowano czerwca 2014
    kreatora Na początku na szczycie domu pod dachem nie miało być cegieł :P. Dom najpierw wybudowałem w "dwójce" i znajdowały się tam drewniane, pionowe panele. Co do sufitu to oczywiście masz racje. Nigdy nie mogę odpowiednio ustawić kamery, a praca na touchpadzie to była masakra :D. Dzięki za miłe słowa bo to mój pierwszy dom.

    Yvonne2772 Cieszę się, że dom ci się podoba :D
  • Opcje
    SylwiaMegaRedMouseSylwiaMegaRedMouse Posty: 281 Member
    edytowano czerwca 2014
    Domek z zewnątrz prezentuje się ok, podoba mi się ta zieleń którą pomalowaliście elewację. Ogród zrobiony chyba trochę na szybko bo widać, że kwiatki są umiejscowione tak żeby tylko było trochę zieleni, ale nie martw się bo ja też mam z tym problem. Rozplanowanie pomieszczeń jest trochę dziwne i niepraktyczne. Ja na brązach się nie znam i się nie wypowiadam bo po prostu za nimi nie przepadam. Minusem jest to, że nie ma sufitu na zdjęciach. Za to łazienka mi się bardzo podoba, połączenie czarnego z drewnem również wygląda super. Plusem jest też to, że domek chyba wcale nie ma cc, albo jest trochę ale ja ślepa jestem. :lol: Jeśli to twoja pierwsza praca to według mnie jest bardzo udana, gdybyś widział moje pierwsze to byś się przeraził. Fajnie wam to wyszło chłopaki, więc może pójdziecie dalej w jakąś współpracę ? :-). Pozdrawiam i życzę jeszcze lepszych projektów. :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano czerwca 2014
    Jak ustawiac kamere, zeby zrobic sufity nawet w malym domu :
    najpierw pokrywasz z gory cale pietro drzewem byle jakim tym za zero ceny. Nastepnie o.p.u.s.z.c.z.a.s.z sciany w dol.
    Wtedy bardzo wyraznie sufity widac. Najlepiej ustawic na "pokryj calosc" przy malowaniu opcje. Nalezy wybrac material gladki zupelnie - ja osobiscie uzywam dywanu :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top