Ciepły kącik u memoflie :) - Małe sprostowanie

13»

Komentarz

  • Opcje
    banalniebanalnie Posty: 91
    edytowano września 2013
    Co mi się najbardziej rzuciło w oczy, to to, że każdy twój sim jest w innym stylu niż poprzedni. Za każdym razem próbujesz czegoś nowego i to w sumie duży plus, bo autoplagiat raczej ci nie grozi. Z drugiej strony to dosyć ciekawe, bo jednak sporo simowych twórców, na forum i poza nim, ma jednak jakiś swój styl którego się trzyma, po którym łatwo poznać kto zrobił którego sima. Taka tam mała dygresja, pozwolę sobie teraz przejść do części właściwej czyli oceny sima.

    Co mnie urzekło w twoim simselfie to oczy, są śliczne, mają bardzo ładny kształt, użyłaś fajnych kontaktów i dobrałaś dobre rzęsy, które idealnie dopełniają całość. Usta również mają ładny kształt, wyszły bardzo zmysłowo na pierwszej fotce, ale na pozostałych zdjęciach, kiedy są zamknięte, nie mogę się pozbyć wrażenie, że twój simself wygląda jakby gwizdała albo dmuchała. To już wina mojej wyobraźni, a nie jakiegoś niedopracowania z twojej strony, więc się nie przejmuj. Nos też jest zacny, ale ten skin w ogóle dobrze robi nosom, trzeba mieć talent, żeby wyszedł brzydki.

    Garderoba mnie jakoś nie porwała, osobiście wolę bardziej żywe kolory. Poza tym mam jakieś takie poczucie niedopracowania jeśli chodzi o dobór ubrań, ale z drugiej strony, ty wiesz najlepiej jak się ubierasz i nic mi do tego.

    Podsumowując, simka jest naprawdę ładna, ma przepiękne oczy, trochę mniej kręcą mnie jej ciuchy. Ale i tak podobają mi się twoje prace, czekam na więcej :)

    A co do Lary Croft to zapowiada się naprawdę nieźle, tylko zmień jej włosy, bo wyglądają jakby były gorszej jakości i psują trochę efekt całości.

    Ps. Widzę, że Alka mnie ubiegła z moim komentarzem na temat braku konkretnego stylu, tak to jest jak się p i s z e komentarz sto lat.
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano września 2013
    Witaj Karolino :) Chyba nastał dzień pierwszych odwiedzin w kąciku xD Ja też zamieszczam pierwszy raz komentarz, co wcale nie znaczy, że nie zaglądałam już tutaj. :wink: Jednak trudno się wypowiadać o jednej, czy dwóch pracach. Teraz mając pewien przegląd, moge stwierdzić, że tworzysz bardzo ciekawe i niebanalne simki. Są one różnorodne, co się chwali, bo nie robisz ich szablonowo. Nie wszystkie trafiły mi do gustu, ale przecież nie o to chodzi, ważny jest pewien styl, który jest w fazie poszukiwań, lecz starasz się go wypracować. :) Twój sim-self jest bardzo ładny, choć ta garderoba, to raczej nie moje klimaty. Pozdrawiam i czekam na simową wersję Lary Croft.:)
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano września 2013
    Amy, czyli simka, którą wygrałaś kreatora tygodnia. Wow! Zrobiłaś dobre wejście jak na początek musze Ci powiedzieć. jakoś nie przepadam za murzynkami w grze i szczerze w życiu prywatnym tez, ale nie mam nic do osób o ciemniejszej karnacji. Nos i usta, takie jak powinna mieć murzynka :D Super, na prawdę mi się podobają. Stroje zresztą też. Dokładnie tak jak Ewelina napisała "niebanalna" a ja napiszę jeszcze jedno "niecodzienna" I już po jednym dniu dodałas następną simkę. Też nie mój typ, ale całkiem inna niz poprzednia. To jest właśnie to co sprawia, że chce mi się komentowac czyjąś pracę. Taka odmiennosć. Mogę coś innego napisac o każdej postaci. Podoba mi się taka skromność w tej osobie. Plusik za storje, które sa genialnie dobrane, a ostatni bonus mnie rozbawił. Wyglada tak jka by simka spadła z fotela :D Widac podobieństwo w simowej Emmie. Wiem jak to jest tworzyc sim-selfy w grze. Bardzo trudno jest odwzorować kogos w grze. Od ostatniego czasu zajmuje się tym w grze. Każda Twoja praca jest zupełnie inna. bawisz ise tą grą co mi się bardzo podoba. Z reszta nie tylko mi, innym też. Azjatycka simka, jak dla mnie czadowa. Powiedz mi do czego ja mam się przyczepić? Do twarzy? Nie no nie mogę bo jest genialna... I ta jasna cera *_* Brak mi słów. Powiem, że już miałem pisać komentarz do Arety, nie wiem co mi odbiło że wyłączyłem stronę. Może te jej czerwone cienie wokół oczu mnie jakos odrzuciły? ;/ Kurcze no, gdyby nie to to ta simka była by na prawdę dobra. Wysoko stawiasz poprzeczki tworząc prace, to widać juz przy pierwszej pracy. To nie są takie simki na "odczep się" żeby cos było, tylko takie żeby na nie oko zawiesić, o tak powiem. Z tego względu, że jestem tutaj po raz pierwszy to witam cię serdecznie i po przeglądnięciu twoich prac musze przynać, ze będe tutaj wpadał częściej, bo prace które dodajesz są na przyzwoitym poziomie. Pozwól, że na początku skomentuje Twojego simselfa.. A więc ten.. Musze przyznac, ze całkiem fajna jesteś :oops: Dobra dobra xD Mozę zacznę omawiać simke. Podobają mi się jej okularki, takie same nosi moja przyjaciółka. Kolor oczów, bombowy jak dla mnie. Boże teraz stwierdzam, że nie lubię komentować sim-selfów, kurczę nie wiem dlaczego :oops: Nie obrazisz się chyba co nie? Jeśli chodzi o zdjęcia to brakuje mi zdjęcia z profliu, bo chciałbym zobaczyć dokładniej nos simki. Usta sa okej, nie będe tutaj zbytnio dyskutował na ich temat, bo to przecież ty co nie? 8) Bardzo dobrze dobrane stroje. Stylki jak się patrzy. Codzienny mi się podoba, zielony jest piękny, jeszcze taki ciemny *_* Wizytowy, tez całkiem całkiem. Właśnie tutaj kolejnuy raz musze powtórzyć, to, zże to jest twój simself i nie moge tutaj nażekac na ubrania jak przy innych simkach (nie sim-selfach) No bo przeciez każdy ma swój styl i sie go trzyma, prawda? Jeśli nie jestem ślepy tio brakuje mi stroju wyjściowego, czyli takiego wiesz.. Na dwór, pewnie zapomniałaś, ale cóż zdarza się :P Na Larę czekam z niecierpliwościśą i jeszcze raz ****ę, że będe zaglądał częściej :* Pozdrowienia.

    Za jakiekolwiek błędy przepraszam z całego serca, dzisiaj mam taki dzień, ze masakra. Szkoda gadać ;/ Ale i nawet bez tego jestem zakręcony :D
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Wojtku, nie zapomniałam o wierzchnim. Po prostu nie mam dodatku, ale mogę robić dodatkowy strój, coś ala wierzchni :D
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano września 2013
    Aaaa, no fakt. Pózno jest xD
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano października 2013
    Twoj simself bardzo mi sie podoba, zadumana, sliczna dziewczyna.

    A lara wyszla Ci bombowo :)

    Pozdrawiam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KubaBus666KubaBus666 Posty: 606 Member
    edytowano listopada 2013
    Hej, dawno mnie tu nie było :o..

    Twój sims-self wyszedł bardzo ładnie, ciągle próbujesz z jakimś nowym stylem :o

    Natomiast Lara Croft jest bardzo podobna do tej z gry, tylko włosy są za jasne.

    Pozdrawiam.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    #transgender
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano lipca 2014
    Hej!
    Przez problemy z komputerem nie jestem w stanie odpalić simsów :( Ale już niedługo będe w posiadaniu porządnej maszyny, co oznacza kontynuację kąciku który ''porzuciłam'' kilka miesięcy temu. Obstawiam że stanie się to już w te wakacje, lecz niestety może się przedłużyć nawet do końca roku.
    Pozdrawiam wszystkich którzy mnie pamiętają i witam tych którzy dopiero poznają! :D
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano lipca 2014
    Współczuję braku solidnego kompa, nie wiem co bym zrobiła bez niego ^^ wracaj szybko i mała prośba - ukończ Larę Croft, chętnie zobaczę efekt końcowy bo tamta prezentacja wyszła świetnie a zawsze *****łam Lary do mojej gry gdyż chciałam wybudować jej rezydencję :) Pozdrawiam.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano lipca 2014
    Pierwszą postacią którą się zajmę będzie Lara, a drugą - pierwszy sim - Dawid. Niestety będe musiała zająć się wszystkim od początku :\ Mam nadzieję że wrócę do dawnej formy, bo nie miałam simsów od listopada przed oczami :>
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano czerwca 2016
    Przepraszam za post pod postem, ale mam komunikat :)
    Otóż niedawno założyłam kanał na youtube gdzie będę publikować (już publikuję) krótkie filmiki jak robię moje simki w The sims 2 i 3. Narazie będą pojawiać się tylko te z dwójki, bo zgubiłam płytę od trójki (czas zacząć kupować wersje cyfrowe) a po drugie, baaaaardzo mi się zacinała, dlatego chcę kupić nowy komputer. Obstawiam że może pojawią się covery jakiś piosenek. Jeśli kogoś to zainteresuje, to zapraszam serdecznie: http://www.youtube.com/user/HowToCAS :)

    pozdrawiam
    Memoflie
    Post edited by memoflie on
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Już odwiedzam kanał! :D Zapowiada się na prawdę ciekawie, tez miałem problemy z komputerem i musiałem wymienić :/ Teraz śmiga jak burza :D

    Pozdrawiam! :3
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Witam!

    Odwiedziłam Twój kanał na youtube, może troszkę brakuje mi Twojego głosu który opisywałby Twoją inspirację podczas tworzenia simek, albo może jakiś podkład muzyczny?
    Simki są bardzo ładne, naturalne, rzeczywiste a odcienia szminek to zazdroszczę osobiście :)
    Sims 2 ostatnio było dostępne w całości na originie, więc może i Ty się zaopatrzyłaś jeżeli jeszcze nie masz kompletu?

    Życzę weny twórczej i dobrej zabawy!
    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano sierpnia 2014
    Dziękuję za odpowiedzi na mój post:D Cieszę się że simki się podobają. Co do podkładu muzycznego w tle nie jestem pewna co by tam własnie podłożyć bo nie wydaję mi się żeby większości spodobał się mój gust muzyczny. Co do głosu, może się dostosuję bo lubię gadać do ludzi, tylko kwestia tego że nie do końca wiem co miałabym mówić :D

    pozdrawiam
    Memoflie
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Kochanie IMPROWIZACJA! To jest najciekawsze doświadczenie z własnym ciałem i mózgiem, nagrywasz, uruchamiasz przemyślenia, wspomnienia, skojarzenia, mówię Ci będzie dobrze, spróbuj. Najwyżej nudniejsze Twoim zdaniem kawałki zawsze możesz wyciąć. Ja bym chętnie nagrywała, ale nie mam odwagi, gdybym już nagrała to hulaj dusza piekła nie ma! Nie nastawiaj się tylko pracuj. Twórz. Powodzenia, pozdrawiam! B)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano października 2014
    WItaj ! każda z simek jest inna i ciekawie je fotografujesz.Jako hmm.. "azjoeuntuzjasta" najbardziej polubiłem Anchun tym bardziej,że w TS3 zrobić typ urody np japońskiej nie jest łatwo.Pomysł z Larą też bardzo mi się spodobał .Ostatnia simka i mi skojarzyła się tak trochę dziwnie ale ciekawie na swój sposób.
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano czerwca 2016
    Ohhh.... co tu by powiedzieć... 2 i pół roku, a ja wciąż żyje :D
    Witajcie! Cóż, chciałabym pokrótce opowiedzieć co się działo i poradzić was.
    Otóż, niestety moja simsowa przygoda nieco podupada. Dalej męcze moją trójkową podstawkę, a czasami pojadę do kuzynki (studentka, więc często w domu nie ma) i włączę czwórkę na jej laptopie. Oczywiście 6 giga jakiegoś CC, wiecie, te klimaty, chociaż ona nie popiera gry z modami i za każdym razem trzeba resetować gierkę, coby się mody włączyły. Baaaardzo mnie korci podrzucenie tutaj paru sesyjek moich simek, ale nie chciałabym żeby to było wzięte za jakieś złodziejstwo/cracking, bo gra zarejestrowana na jej maila. Jak myślicie, byłoby to w porządku? Tęsknię za tym, to wszystko. Proszę o odpowiedzi ;) Mam zamiar zaopatrzyć się w najnowszą grę, ale ciągle coś wypada, a jednak, cóż, dla mnie to nie jest łatwy wydatek.

    ps. Tutaj mój filmik, z przed roku co prawda, ale to była moja trzecia simka ''czwórkowa'' ;)

    https://www.youtube.com/watch?v=W4zgmKw_xYY
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top