Ciepły kącik u memoflie :) - Małe sprostowanie

«13
memofliememoflie Posty: 103
edytowano czerwca 2016 w Kącik twórców
Witam wszystkich :)

Na imię mi Karolina, w simsy gram od kiedy pamiętam.
Zakładam kącik, bo uwielbiam tworzyć simów, lubię również dekorować ich domy, niekoniecznie budować, chociaż może kiedyś..
Do simsów trójeczki nie mam żadnych dodatków, szczerze po prostu wątpie że mój laptop je udźwignie, ale mam w planach kupić nowy :)
Wszystkie fryzury, ubrania, obiekty są cc.
Z góry mówię, że rzadko kiedy zdażało mi się robić zdjęcia simom, w pp jestem całkiem zielona, ale mam nadzieję że szybko poogarniam i moje prace będą się stawać coraz lepsze.

Pierwsza simka którą przedstawie ma na imię Amy i mieszka w Riverview. Uwielbia spełniać się artystycznie :)

h821.jpg

Codzienne:

pztk.png

Wizytowe:

i7s9.png

Piżama:

txuy.png

Strój sportowy:

532a.png

Strój kąpielowy:

6tta.png

Bonusik:

xabj.jpg

6mnx.jpg

Nie liczę na jakieś słodziki, ale mam nadzieję że Amy komuś się spodobała :)


Post edited by memoflie on

Komentarz

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Jak na pierwszą simkę w kąciku, to jest bardzo dobrze :) Amy jest niebanalna i fajnie ubrana :) Czekam na kolejne prace i życzę miłego prowadzenia kącika :)
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano sierpnia 2013
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Witam :)

    Wiem że nie powinnam robić posta pod postem, ale mam mnóstwo simów do pokazania tak więc
    będą oni się u mnie pojawiać często, może bez przesady :) Uważam że skoro dopiero zaczynam prowadzić kącik, muszę mieć coś więcej do zaprezentowania.

    Gemma jest osobą bardzo szczerą, chociaż nie otwartą. Często ma huśtawki nastrojów:

    0l1y.jpg

    19wn.jpg

    Codzienne:

    37fi.jpg

    Wizytowe:

    z8oi.jpg

    Piżama:

    o0up.jpg

    Strój sportowy:

    8g05.jpg

    Strój kąpielowy:

    4erj.jpg

    Takie tam:

    yt2b.jpg

    gurz.jpg

    wi6h.jpg

    Pozdrawiam :)



    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Pierwsza super - bardzo nietuzinkowa
    Druga za to bardzo ładna - oczy, usta , fryzura wielki plus

    Jesli chcesz coś dodac do swojego posta - zedytuj go. Nie tolerujemy takiego zachowania
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Simki obie ładne, ale ta druga lepsza, ma ładne rysy twarzy i urzekające oczy. Naprawdę jak na początek jestem pod wrażeniem, czekam na kolejne prace.

    Zapraszam do mojego kącika, sama od niedawna prowadzę ;)
    Pozdrawiam.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Obie simki są piękne. Druga to mnie powaliła!
    Powodzenia w prowadzeniu kącika! Świetnie zaczęłaś :3
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witam,

    pierwsza sesja ciut ciemnawa, moze skoro modelka jest czarnoskora, to wybralabym raczej jasniejsze tlo, mozesz w koncu poprawic sesje i dac nowe zdjecia jezeli masz chęc.

    Druga sesja to juz inna bajka, bardzo ciekawe tlo, garderoba simki zmyslna i urocza. Sama modelka piekna pannica.

    Zycze weny i pozdrawiam,

    Anna
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Dziękuję Wam :)

    Dziś kolejna simka, mianowicie stworzyłam Emmę Stone!
    Dużo się napracowałam nad nią, najbardziej nad jej rysami ale chyba nie jest źle.
    Wiem że ma dość podobny nosek co poprzednia, ale taki właśnie jej pasował, no cóż :)
    Wolę Emmę w ciemnych włosach, takie więc ma, ubranie w miare zwyczajne, w koncu też człowiek:

    rfur.jpg

    ghk0.jpg

    z7b9.jpg

    Codzienne:

    ry0g.jpg

    Wizytowe:

    xam8.jpg

    Piżama:

    lxgu.jpg

    Strój sportowy:

    j7pj.jpg

    Strój kąpielowy:

    1sy2.jpg

    Bonusy:

    e10n.jpg

    gs9b.jpg

    kb0n.jpg

    wmyu.jpg

    68x8.jpg

    Troche sporo :)
    Wiem że nieco nieprofesjonalne tło jak na aktorkę, ale nie miałam pomysłu :D
    Starałam się jak mogłam, ale nie na wszystko CAS i nawet moje magiczne suwaczki z internetu mogą pozwolić. Prawdziwa Emma ma okrąglejszą szczękę, ale moja simowa wyglądała najkorzystniej (uwierzcie na słowo .. :D) z taką.
    Pi szcie czy podobna, oraz mile widziane propozycje jakichś innych sławnych postaci do stworzenia :)

    Pozdrawiam Wszystkich :]
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Już za niedługo moja simowa Azjatka, Anchun :D

    bk7d.jpg
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano września 2013
    Mogłaś poczekać na jakiś komentarz, a nie już po dniu pisać post pod postem.
    Emma Stone wyszła Ci super, naprawdę widać podobieństwo! :) Jedno co, to prawdziwa Emma Stone wydaje mi się być zdecydowanie weselsza i kolorowa :P Twoja jest taka ciemna i zimna. Ale może inne filmy z nią oglądałyśmy i stąd inne wrażenia ;)

    Anchun zapowiada się ciekawie :)
  • Opcje
    banalniebanalnie Posty: 91
    edytowano września 2013
    Pierwsza simka bardzo mi się podoba, wygląda jakby była z dwójki, ma śliczne oczy. Fajnie wyszło jej ciało, to chyba wynika z doboru skina, ale w ogóle nie kojarzy mi się z typowym, simowym ciałem, sprawia jakieś takie bardziej realistyczne wrażenie. Zdjęcie w kostiumie najbardziej przypadło mi do gustu. Sama sesja faktycznie jest trochę ciemna, jak ktoś jest leniwcem i nie chce robić wszystkiego drugi raz, to polecam programy graficzne i opcję z rozjaśnianiem.

    Druga simka ma ładne oczy, ale poza tym niespecjalnie mi się podoba. Lubię jako taką symetrię w simach, a z kolei nos twojej simki jest w moim odczuciu trochę za długi, poza tym dolna warga, mogłaby być trochę mniejsza. Ale wiadomo, każdy ma jakiś tam swój kanon piękna, wszystkim się nie da dogodzić.

    Emma Stone z kolei wyszła ci naprawdę fajnie, dostrzegam duże podobieństwo. Dziwi mnie tylko wybór ciemnych włosów, biorąc pod uwagę, że Emma występuję głównie w blondzie i rudach włosach. Wydaje mi się, że gdybyś zdecydowała się na któryś z tych kolorów, to podobieństwo byłoby jeszcze bardziej widoczne. I zgadzam się, że przydałaby się jakaś uśmiechnięta fotka. Ale i tak szacun, że udało ci się uchwycić podobieństwo do prawdziwej osoby, to nie jest łatwe w simach.
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Witam

    Emma miała w CAS taki ciemny rudawy, w grze wygląda jak wygląda. U mnie często gra robi takie dziwactwa, troche denerwuje, ale jakoś nie wiem czemu po prostu nie chciało mi się jej rozjaśniać ;). I Szu.ka.łam jakiejś pozy z fajnym uśmiechem, ale jakoś słabo to wyglądało, miny 'domyślne' tak samo. Co do drugiej simki, to masz racje, nos jest dłuższy, bo w moich oczach z nawet troche wyżej osadzonym wyglądała troche jak taki prosiaczek, co często mnie razi w simach, bo nie do każdego to pasuje. A wargi są takie, bo lubie jak simowie mają takie ciekawe usta :) Zresztą tak jak mówiłam - o ile w CAS wszystko pięknie i idealnie, to w grze zawsze to wygląda, nawet minimalnie, ale inaczej.

    Dziękuję za szczery komentarz i pozdrawiam :)

    PS. Jeśli będę miała wenę, to zrobię Emmę w blondzie, taka druga odsłona :)
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Witam :)

    Dzisiaj zaprezentuje obiecaną Anchun:

    n2zb.jpg

    mey6.jpg

    Codzienne:

    zuak.jpg

    Wizytowe:

    qwoz.jpg

    Piżama:

    msy3.jpg

    Strój sportowy:

    zrrh.jpg

    Strój kąpielowy:

    81od.jpg

    Bonusy:

    lh9f.jpg

    gonb.jpg

    jbpc.jpg

    Zdjęcie jeszcze przed lekką przemianą, ale i tak je lubię:

    go36.jpg

    Mam nadzieję że się podoba :)

    Pozdrawiam :)
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano września 2013
    No prawidziwa Azjatka :mrgreen: . Rewelacyjne oczy i wizytowe kimono. Jesteś bardzo dobra obserwatorką
  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano września 2013
    Zgadzam się z Kamelią. I ogólnie rewelacyjnie, twój kącik to jeden z najlepszych moim zdaniem. Twoje prace są różnorodne, wielki plus. Simka jest cudowna noooo, kocham azjatycką urodę. Oczka są przepiękne a rysy twarzy idealne. Dziękuje,że wstąpiłaś do mnie. Ja u ciebie będę regularnie bo super prace tworzysz w tej grze :)

    Życzę dalszej weny, buziaki
  • Opcje
    simeczka1212simeczka1212 Posty: 372 Member
    edytowano września 2013
    Jaka piękna dziewczyna z tej Anchun!Prawdziwa z niej Azjatka,jest bardzo delikatna i dziewczęca oraz urocza,za co masz wielkiego plusa C: Będę wpadać tu częściej,bo warto ;)
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano września 2013
    Nigdy tutaj nie byłam, aż dziwne, takiego talentu nie można przegapić.
    Na początek Amy. Jest bardzo ładna. Rzadko spotyka się simów o ciemnej karnacji i takiej egzotycznej urodzie. Twarz ma bardz ciekawą, te rysy są cudne. Usta takie duże, po prostu ładne. O ciuchach nie wspomnę. Pierwszy raz widze taką *******ę wizytową u simki.

    A teraz Gemma. Pierwsze co mnie zaintrygowało to jej oczy. Są takie jakby to powiedzieć "tajemnicze", może to złe określenie, ale tak uważam. Wielki plus za kontakty, dodają dużo uroku takiej miłej twarzyczce. Ubrania, takie lekkie i dziewczęce. Strój codzienny mnie powala.

    Emma wyszła Ci wspaniale. Fryzura fajnie dopasowana do rysów twarzy. Fajnie, że oczy podkreśliłaś mocną kreską. Usta genialne, jak Ty je robisz? Garderoba bardzo fajna.

    Czas na Azjatkę. Co tam, że farbowana, bo Azjaci mają czarne włosy. Ten rudy kolor dodaje jej jakieś czaru. Oczy świetne, na ogół za takimi nie przepadam. Świetnie oddałaś klimat "azjatyczny" simki, że tak się wyrażę. Znowu usta mnie powalają. Garderoba bardzo delikatna i stonowana, to mnie się podoba najbardziej.

    Uff, dobrnęłam do końca. Życzę Ci powodzenia w dalszym prowadzeniu kącika, bo zapowiadasz się na wspaniałego twórcę.
    Pozdrawiam, Marta :wink:
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano września 2013
    Wszystkie simki super, ale przy Anchun nnie wytrzymalam, choc simek nie komentuje. To pierwsza simka w tym dziale z prawdziwym mongolskim okiem. Pierwsza rzeczywiscie autentyczna azjatka. Nie euroazjatka , gdzie skosne oko uzyskuje sie wykrecajac zewnetrze kaciki oczu. Jestem pod wrazeniem. Kazda simka inna z oryginalna uroda ale Anchun to cudo. Gdyby tu miala czarne wlosy na ulicy w Shanghaju wtopila by sie w tlum, wyrozniajac sie jedynie duza uroda :)
    qwoz.jpg

    a_car.gif.gif
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Dziękuję Wam za kreatora tygodnia i tak miłe komentarze :)

    Teraz mała zapowiedź Arety, która pojawi się niebawem:

    3swr.jpg

    m15s.jpg

    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    KubaBus666KubaBus666 Posty: 606 Member
    edytowano września 2013
    Jestem tu 1 raz i aż takie piękności :O. Azjatka Anchun bardzo przypomina Azjatkę. Lubię Azjatki. Inne simki też fajne. Twoja 1 simka bardzo fajna i podobna to tej "czarnej rasy" (bez obrazy dla ludzi z ciemniejszą karnacją)


    Nie mogę się doczekać Arety :D!

    Edit: Przepraszam za to, że nie zaglądałem do tego kącika :<. Należysz do moich naj naj twórców <3!
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    #transgender
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top