Ciepły kącik u memoflie :) - Małe sprostowanie

2

Komentarz

  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Witam :)

    Dziś zapowiedziana Aretka :) :

    nblb.jpg

    grul.jpg

    ekhf.jpg

    Codzienny:

    5ydo.jpg

    Wizytowy (przepraszam za ciemną winietę, coś jak zwykle zwaliłam):

    al4x.jpg

    Piżama:

    rpdz.jpg

    Strój sportowy:

    lgyl.jpg

    Strój kąpielowy:

    fw2f.jpg

    Bonusy:

    smwn.jpg

    yn6f.jpg

    sybg.jpg

    1zui.jpg

    plqp.jpg

    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    KubaBus666KubaBus666 Posty: 606 Member
    edytowano września 2013
    Simka dość taka dziwna. Cienie pod oczami wyglądają jakby była niewyspana, ale masz wielkie + Za Codzienny, Wizytowy i Piżamę. Te stroje mi się najbardziej spodobały.
    #transgender
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano września 2013
    Simki są cudowne! Piękne i różnorodne! Każda super w swoim stylu, stroje bardzo do siebie pasują, a simki takie delikatne. Ostatnia Areta ma piękny skin ^_^ skąd? Dopiero zaczynasz a Twój kącik to jeden z lepszych i to naprawdę bardzo dobry. + razy nieskończoność! Nie mogę się nadziwić jak początkujący twórca może tworzyć takie pracy i zaczynać od tak wysokiego poziomu (bez urazy)...Pewnie masz od dawna do czynienia z Simami? I dziękuję za Twój komentarz u mnie w kąciku :wink: Postaram się tu wpadać, ale ja rzadko ostatnio komentuje na forum, więc zobaczę czy regularnie...
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano września 2013
    OMG.

    Ty jesteś niesamowita, bardzo oryginalna simka. Taki niecodzienny makijaż dodaje jej uroku :)
    Pozdrawiam !
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Dziękuję Wam bardzo :)

    Skin jest bodajże od Lavender, oryginalnie widać go na zdjęciach z zapowiedzi Arety, ale stwierdziłam że wygląda jakoś staro i wygładziłam w gimpie, ot taki kaprys :D

    Z bliska bez przeróbek i w CASie

    d381.jpg

    wd0i.jpg

    Jak widać w CASie wyglądała tak jak chciałam, w grze niekoniecznie, dlatego przerobiłam

    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    katiusza55katiusza55 Posty: 497 Member
    edytowano września 2013
    Jest piękna. Wygląda nieco, jakby przed chwilą obudziła się ze śpiączki. Porcelanowa cera, blond włosy i błękitne oczy – najlepsze połączenie wszech czasów.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano września 2013
    Dla mnie przez te czerwone cienie wokół oczu simka się nie podoba. Gdyby nie one byłaby naprawdę ładna, a tak to czasem wygląda wręcz strasznie, albo jakby była śmiertelnie chora czy coś. Ale za to ma boskie s.u.k.i.e.n.k.i ;)
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Cóż, każdy mój sim ma swoją historię :)

    Areta niedawno uciekła ze szpitala psychiatrycznego. Nie świadoma tego co robi ani mówi. Prawie nie śpi, słyszy głosy. Nic ani nikt do niej nie dociera, nigdy nie wychodzi z domu. Wszystko załatwia przez internet. Ona po prostu woli być sama.

    Takie tam z jej biografii :)

    Chociaż podkrążone oczy i od razu śmiertelna choroba? Sama lepiej nie wyglądam jak wstaje rano :mrgreen:

    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano września 2013
    Do skojarzeń ze śmiertelną chorobą oprócz tych oczu, to jeszcze jej bladość i chudość mnie doprowadziły ;) Najbardziej "chorobliwie" wygląda mi tu: http://img560.imageshack.us/img560/4416/al4x.jpg, wydaje się jakby miała czaszkę tylko skórą obciągniętą (nie wiem czy wiadomo o co mi chodzi).

    Fajnie, że zdradziłaś element z jej biografii, zawsze to nam coś więcej mówi o simce :)

    No i mam nadzieję, że się nie gniewasz za szczerość :) Wolę pisać co myślę, niż każdemu sztucznie słodzić ;) Pozdrawiam również i czekam na kolejne simki :)
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Czemu miałabym się gniewać? Każdemu podoba się co innego, mi obłędnie spodobał się skin, a jako że nie lubie ciemniejszej karnacji dałam ją bladą.
  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano września 2013
    Jezu jakie cudo.
    Zakochałam się! Wiem jak to jest z tym makijażem,różnica w CAS i grze.. Nie da się opisać. Ale Areta wygląda bosko tak czy siak ma piękne rysy. Masz tylko podstawkę jeju podziwiam cię naprawdę. Nie wyskubane brwi, długie blond włosy dodają jej uroku. Jest świetna, różnorodność w twoich pracach powala mnie tak jak u paru osób jeszcze na tym forum :) Przezroczyste tak zwane simki raczej się u Ciebie nie pojawią ;) Polubiłam twoje prace bardzo bardzo. Ma boskie wydatne usta i kształtny nosek jak i oczy a owal twarzy jest dopracowany c:
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Komentarze bardzo zachęcają do dalszej pracy nad simami :)
    Już za niedługo poznacie bliżej pewnego sznycla o jakże wdzięcznym imieniu Karolina :mrgreen:
    Jedno małe zdjątko w CASie jako zapowiedź :D

    djza.jpg

    Choroba mnie połyka, nie mam siły robić jej zdjęć 'na wolności' także tylko jeden mały ss :)

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Witam :)
    Nareszcie obrobiłam zdjęcia, tak więc wrzucam.
    Oto mój sim-self:

    hhu5.jpg

    o7oq.jpg

    4upd.jpg

    vkg8.jpg

    Codzienny:

    sl96.jpg

    Wizytowy:

    kz49.jpg

    Piżama (wiem, fryzura, nie miałam co jej dać ;>):

    b6sz.jpg

    Strój sportowy:

    bdjw.jpg

    Strój kąpielowy:

    53je.jpg

    Bonusy:

    8or3.jpg

    45e3.jpg

    53dr.jpg

    3778.jpg

    4n42.jpg

    Takie tam z Dawidem którego może kiedyś wrzucę :) :

    oy64.jpg

    asye.jpg

    t1j6.jpg

    99b4.jpg

    2txu.jpg

    Zdjęć było więcej, ale bez przesady ;)

    Do pobrania LINK

    Pozdrawiam serdecznie :)
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano września 2013
    Już zapowiedź mi się bardzo spodobała :D
    Twój simself wygląda na dopracowany. Uwielbiam jej usta. Dobrałaś fajny skin, przez co simka wygląda bardziej "ludzko". Rysy twarzy świetnie pasują do fryzury :)
    Kolejna świetna praca ! Oczywiście pobralam i poleciłam :)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano września 2013
    Każda twoja praca wzbudza we mnie pozytywne uczucia ;p
    Naprawdę dobre prace ;) Twój sim-self jest boski, masz bardzo fajne rysy. Nie mamy zdjęcia do porównania ale robiłaś już sim-selfa jakiejś aktorki chyba! :D I był podobny więc praca jest pewnie bardzo podobna. Niesamowite usta, bardzo fajnie dobrany skin. Nos jest genialny, oryginalny :3 Polubiłam twojego simselfa hah ^^ Powodzenia dalej!
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Może tak, niepomalowana wyglądam jak potwór i zazwyczaj mam bardziej rozszarpane włosy :)
    To tylko magia makijażu :P
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano września 2013
    Witaj :)

    Jestem u Ciebie 1 raz i powiem szczerze, że wrażenia są niezłe :p Jedno wielkie WOW!

    Sim-self jest niesamowity i podbił moje serce. Oglądnęłam twoje wcześniejsze prace i byłam mile zaskoczona ;) Nie wiem gdzie wędrowałam zanim odkryłam twój kącik? xD

    Czekam z niecierpliwością na kolejną pracę :)

    Pozdrawiam, Julia :*
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Dziękuję za komentarze i od razu zapowiem :)
    Już niedługo w moim kąciku pojawi się simowa Lara Croft:

    zvit.jpg

    a3mr.jpg

    jqwo.jpg

    Cały czas w fazie udoskonalania i upodabniania :)

    Pozdrawiam
  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano września 2013
    Lara Croft, Lara Croft... Ta postać zawsze mnie bardzo fascynowała. Wyszła Ci naprawdę nieźle ;) Poprawiła bym co nie co i dała inny kolor włosów. Jeśli robisz larę z najnowszego TR to masz tu jej zdjęcie:
    psii.jpg

    Wiem, że to tylko zapowiedź więc nie będę krytykować Lary która nawet nie jest skończona. Poczekamy, zobaczymy co z tego wyjdzie :p Już nie mogę się doczekać efektu końcowego!!! :D

    Pozdrawiam Julia :)
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano września 2013
    Ja dzisiaj bardzo ogólnie (:
    To mój pierwszy komentarz u Ciebie, ale usprawiedliwiam się tym, że po prostu prawie wcale nie zaglądam na to forum już i praktycznie nikomu nie ****ę komentarzy. Także to nie jest coś w stylu "Alka się uwzięła" ani nic.
    Popieram te wszystkie "miłe słowa" od innych - podoba mi się, że starasz się (i widać efekty), by każda twoja praca czymś się różniła od poprzedniej. Tym sposobem simki różnią się od siebie, reprezentują inne typy urody, każda ma w sobie coś swojego. Nie znajduję jednak w tym jeszcze typowego dla "zawodowych" simmerów "tego czegoś", co sprawia, że wie się od razu, do kogo należy dany sim. Nawet, jeśli jest niewyobrażalnie inny od poprzednika tego samego autora. Ale to się wyrabia, wydaje mi się, dość długo i ogólnie to uważam to za mniej ważną, choć z pewnością przydającą szacunku i podziwu cechę. Mam nadzieję, że za jakiś czas i u Ciebie będzie można powiedzieć: "Ej, czy ten sim przypadkiem nie jest zrobiony przez memoflie? Wow, w ogóle nie przypomina jej sima X". Powiedzmy sobie szczerze, choroba monotonii i powtarzalności dosięga najbardziej znanych w internecie simmerów, ale tobie jest chyba niestraszna.
    Uch, ale wracając do twoich prac. Naprawdę uogólniając, najbardziej jak na razie spodobał mi się twój sim self. Śliczne oczy, a kształt twarzy ma (masz?) godny wyróżniającej się z tłumu modelki. Chciałabym tylko zobaczyć tą twarz z innymi fryzurami na zbliżeniach, bo wiem, jak wiele uczesanie potrafi zmienić w wyglądzie. Oj tak, dobrze wiem. 8)
    Dawid jest świetny, tak btw. Długowłosi faceci, omfg, me gusta.
    Powodzenia przy Larze!

    Pozdrawiam,
    Alka :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top