●L'Osservatore Chojrako●

1246729

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2013
    Jaki fajny, mroczny klubik dla wampirów. Świetnie zabawiłeś się tą mgłą i światłami. :)
    Barmanka jest, że tak powiem odpowiednią osobą, w odpowiednim miejscu. :lol:
    Teraz tylko jeszcze brakuje a_19.gif.gifi już tam pedzę na a_18.gif.gif, choć nie jestem wampirzycą. xD
    W normalnym świetle i bez tych efektów, też całośc bardzo dobrze się prezentuje. Szczególnie te ściany z czerwonej cegły, bo tworza taki "piwniczny" klimacik. :) Zauważyłam też ukryte pomieszczenie za tym ruchomym posągiem, pewnie to jakiś pokój relaksujący z trumnami. :mrgreen: A może tam jest magazyn krwii.☠✟❣ xDD
    Ogólnie bardzo udany projekt kubu. :) I nie martw się, jeszcze nie raz Cię wkurzymy odmiennymi opiniami. xD :twisted:
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2013
    Bycie Twórca to ciężka praca, nie każdego się zadowoli.
    Bar - super pomysł z mgła - szkoda ze sama na to nie wpadłam. Kolorystyka akurat jest ok, tylko bym to wszytko nieco postarzyła....
    Barmanka jest faktycznie w tym wszystkimm najstrasznejsza
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2015
    Bardzo dziękuje za komentarze. :)

    Z racji że kolorystyka pozostaje pod znakiem zapytania,
    specjalnie wstawiam zdjęcia, bo klub za dnia wygląda zupełnie inaczej.

    4ratyeb9aim4.jpg

    Wiem, że nie musiałem, ale chciałem jeszcze dopisać kilka faktów.
    W lokalu się bugują sufity, stąd niektóre zdjęcia były robione "strategicznie".
    Co do słoneczników na ladzie, które Tobie nie pasowały Elu - wampiry też tęsknią
    za słońcem, a z racji że je rani, muszą wystarczyć im te kwiaty. 8)

    Taki bonusik ustrzeliłem,
    zapomniałem pokazać. c:

    3uvx14h0z08v.jpg

    Muzyka nie tyle smutna jak jest w tytule, co melancholijna. Dziękuje Anno, też powinnaś zaszczepiać muzykę
    do swoich dzieł w kąciku. To uzależnia. :D
    Co do wampirów, masz rację. Te dzisiejsze są wypacykowane i wcale nie straszne.

    Zawsze bawią mnie emotki których używasz Gabi :P Zwła sz cza ta z drinkiem. xd
    Ukrytych pomieszczeń nie ma, ale jest sporo drzwi zastawionych posągami, które przy większym ruchu można przesunąć do wnęki obok schodów. Jako ciekawostkę dodam że na barze leży pył ucieczkowy - jak zrobi się za gęsto wampirów, można się bezpiecznie ulotnić, dosłownie.

    Kamelio, mgła akurat była potrzebna tylko do zdjęć, bo spowalnia grę.
    Chciałbym Cię przeprosić za to co wypaliłem o trybie życia na poprzedniej stronie. Każdy gra inaczej, bo każdemu gra inaczej sprawia radość. A prawda jest taka, że już nie wiem co robić aby moje domy niewydawały się Tobie puste. W Piątek wstawię coś mniejszego.
    Chwila, już jest piątek. :XD:
    Znikam.
    Post edited by chojrak on
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2013
    Wpiszę Ci tu kilka słów, byś nie musiał dublować postów. :mrgreen:
    Z tym pyłem ucieczkowym, to dobry pomysł, zwyczajne simy maja zabezpieczoną droge odwrotu w razie zagrożenia. :wink:
    Potwierdzam, już jest piątek. :XD: , więc czekam na obiecany domek. :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2015
    Miałem zamiar edytować ale tak też można. xD
    Dzięki. :)


    Nowy dom nazywa się Deservedly Rest.
    Znajduje się na działce 20x30.
    Zawierają się w nim dwie sypialnie i dwie łazienki,
    a cena wynosi około 42 000.

    Jedna z jej najlepszych ballad. :wink:
    *Link*

    g3lbebfacdut.jpg

    308r6db7h3em.jpg

    zej1iu83k6iv.jpg

    t0w84x83k0i3.jpg

    Na frontowym tarasie jest leżak, który się "wtapia" w zieloną barierkę.
    A z tyłu ławkeczka. Wchodzimy od razu do salonu.

    eo1ozm436kjz.jpg

    Przechodzimy do jadalni i kuchni.

    mvrblkd09zb3.jpg

    xsiffeavrerj.jpg

    d84vi0f510iw.jpg

    I Sypialnia. Jesteśmy już na piętrze.

    9v6kv3m3xey1.jpg

    lfqpdlnfjazo.jpg

    II Sypialnia.

    w6x12n9su2rw.jpg

    I łazienka na piętrze. Dla gości nie pokażę, bo za mała.

    we44o508rwmz.jpg

    I rzuty.

    i2d9vvhxie5p.jpg

    i2typazp1vzb.jpg

    I ciekawostki. Za schodami, na pierwszym piętrze, jest biurko i biblioteczka których nie uchwyciłem na zdjęciu. Każda sypialnia ma dostęp do prywatnego balkonu, do jednego jest dojście przez "pomost". Wzorek na panelach jest nie z tkanin, tylko z abstrakcyjnych i ma teksturę drewna, aby nie było bicia. :P
    Post edited by chojrak on
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano listopada 2013
    Usmiech mi wykwitl na twarzy podczas ogladania. Dla mnie jest cudny w tym zielonawym kolorycie i taki radosny. Staroswiecki z klimacikiem w sam raz dla czarodziejki. Elewacja i sam budyneczek zgrane ze stylem calego domku juz na starcie mi sie spodobala. Ale najpiekniejsza dla mnie jest jadalnia na tej fotce
    pkoi.jpg
    Wszedzie kroluje zgaszona zielen zgrana znakomicie z odcieniami granatu, a w sypialni nawet ten zgaszony roz ladnie sie zakomponowal z reszta kolorow.Jak dla mnie w lazience te blaty zrobione na kafelki drobne bym zmienila, ale to kwestia gustu. Te okragle male dywaniki sa swietne i buduja ten staroswiecki klimacik. A teraz co wylapalo noje bystre oczko, czyli wpadki na detalach ;) Firanek mi mocno brakuje tu i tam i nie dawaj lozka w sypialni, tak zeby szczyt lozka w oknach ladowal. Ale to juz sa drobnostki. Zdecydowanie lubie te Twoje MNIEJSZE domki :) Lepiej zrobic mniejszy wypieszczony niz Grand Palac w ktorym biedny komentator pada na kolejnym pietrze, a na trzecim juz nie pamieta jak parter wygladal. Jak widac prywata przeze mnie przemawia oczywiscie, ale i tak ten domek sliczny jest i niejako dowodzi, ze male jest piekne :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2013
    Ballada bardzo nastrojowa :)
    Domek też nastrojowy, poprzez słuchanie tej piosenki popadłam w melancholię. xD
    Marcin, twórz takie małe domostwa, bo bardzo dobrze Ci wychodzą i jak widzę świetnie się czujesz w staroświeckich kliamtach. Pięknie zrekolorowałeś tapety i nawet te panele w przy schodach w salonie ciekawie wyglądają. :)
    Mnie najbardziej podoba się ta sypialnia, a szczególnie ten kącik na zdjęciu.:)
    q3ib.jpg
    Zgodzę się jednak z Elą, że to łóżko nie powinno zasłaniać okna.a_nono.gif.gif
    Patrząc jeszcze tak na wszystkie pomieszczenia, to jako kobieta, dopieściłabym je wiekszą ilością dekoracyjnych gażetów typu wazonki z kwiatami, firaneczki, zdjęcia na komódkach, czy flakoniki i ręczniki w łazienkach, ale i tak biję brawo. mymamy.bravos.gif.gif
    Domek poleciłam :)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2013
    Środki sa wyborne. wyszły fajne,małe klimatyczne. ja z tym łózkiem się nie zgodze, może tak stać, ale firanki bardzo konkretne za nim powinny byc. Jedyny minusik, tu mi coś się źle na tej elewacji dzieje http://imageshack.us/a/img843/412/pijt.jpg

    Ja gram od czasu do czsu, ale raczej po to by przetestować obiekty z gry. Ale potrafię w jeden wieczór zdbyć maxa w jednej umiejetności bez kodów. :wink:
    U mne w grze obecnie nic się nie dziej od 2 tygodni. W przyszłosci zubdowałam 2 plumboty na maksymalnym poziomie, próbuje zdobyć serce trytona :roll: i przenosze się z domu do domu, w kórym zawsze jest pokój dziecięcy , ale dzieci brak - bo czasu nie mam , a tak wygląda teraz moja simka http://jpghost.pl/pliki/1311/Screenshot-75_1384020046.jpg
    Każdy dom sprawdzam w trybie życia , więc stoąd te przypalone grzanki na stołach...
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2015
    Dziękuje serdecznie. :-)
    Szczyt łóżka faktycznie nie powinien być w oknie,
    ale na szczęście wybrałem jedno z tych niższych łóżek.
    A proszę :wink: Kamelia simki też ładne tworzy.

    Dzisiaj Elu nie zapomnisz jak wygląda pierwsze piętro, bo jest tylko jedno. :D
    Dom znajduje się na parceli 20x30 i nazywa się Dark Sweetness, czyli mroczna słodycz. :3
    Po stworzeniu elewacji uświadomiłem sobie że wygląda trochę cukierkowo - stąd nazwa.

    Posłodzą Wam Editorsi:
    *Link*

    7x0brov2lbhx.jpg

    ry4fzk6oslag.jpg

    4zz2fq3lq4x0.jpg

    tow2a71pi9o4.jpg

    Wchodzimy do salonu.

    alazn3wvyj58.jpg

    Kuchnia z jadalnią.

    fr1oioif77hw.jpg

    ox7qvfuzesxp.jpg

    Korytarz

    812i5s3ftk4h.jpg

    Sypialnie i łazienka. Tak, jest tylko jedna. :D

    64rsjlm320m6.jpg

    lwk8a6oasoji.jpg

    3lk5ixq1663c.jpg

    I druga sypialnia.

    irecsl57xmfa.jpg

    pi1dppposray.jpg

    Z sypialni jest wyjście na ganek. Tam mamy siedzisko,
    fotel bujany i fantastyczny widok na zachodzące słońce.

    1t2hgrrrlr0j.jpg

    c33hzskbrcbp.jpg

    I rzut powyżej. :mrgreen:
    Ogólnie dom miał na celu przełamanie symetrii,
    bo asymetria też ciekawie wygląda w architekturze.
    Post edited by chojrak on
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano listopada 2013
    Marcinie!

    W Twoich pracach kazdorazowo dostrzegam sympatie i pasje ktora Cie ogarnia zanim podejmiesz sie budowy domu. Pisales o bardzo fajnym zabiegu dodawania linku z muzyką zanim zaczniemy ogladac galerie, otoz wczesniej tak robilam, ale wydawalo mi sie ze nieczesto ludzie z tego korzystają by poznac tworce lepiej, wiec zrezygnowalam, ale moze sie myle i moze warto jednak sie odrobine odtajemniczyc ;)

    Dodajesz domy i galerie z predkoscia swiatla, ja dopiero zaczynam cos wymyslac nowego po ostatniej propozycji w kąciku, a tu prosze nie bylo mnie kilka dni i Marcin hokus pokus i ma dwa piekne domki.

    Deservedly Rest: zielone cudo, masz tę umiejetnosc tworzenia klimatu w podobnej kolorystyce, ale Ty wydajesz sie widziec kilka tysiecy odcieni jednego koloru miast dwoch czy trzech, pewnie masz tęczę zamiast tęczówek? W domu panuje atmosfera sielskosci, ale nie takiej przytlaczającej pachnącej lawendowym perfumem babci tylko taka krasnoludkowa ostoja. Skrawek skrzaciego czy chochlikowego raju. Ogladajac Twoje domki slysze ten utwor: http://www.youtube.com/watch?v=ZwIj-3nWjiI
    Dom jest przytulny, cudnie zrekolorowany, podobaja mi sie niezmiernie tapety kwieciste, kolor drewna, sposob w jaki wyznaczasz granice powierzchni, swietna praca. Jesli mozna to ja lokuje sie na tym pieknym łozu w sypialni numer dwa, jakąś ksiązke prosze, najlepiej horror Kinga, bo wcale sie bać nie będe mając widok na zielony ogród i zachód słonca. Albo lepiej na balkonik?

    Dark Sweetness: a coz to za malenstwo urocze? Przesliczna chatka Moj Przyjacielu, od razu sie zakochalam. Mimo ze projekt raczej nie jest wielgachny, to jakze ciekawe pomysly na bryłe, rekolory i umeblowanie. Podoba mi sie widok na kuchnie, przejscia, luki drewniane, ale znow wygrywa druga sypialnia. Wyczarowales ponownie ciekawy odcicen niebieskosci, ktora troche toczy bój z fioletem? Jakies takie czary mary, ktore tylko Ty potrafisz, a ja moge sobie siedziec w fotelu i podziwiac. Dzis odpoczne na werandzie, ten fotel bujany jest na idealnym miejscu, tylko jakis nektar sie przyda, pewnie Ela wezmie ze sobą gdy zajrzy do Ciebie do kącika, a jak Ela zapomni to Gabi bezsprzecznie nie :)

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2013
    Marcin, dziś bedzie krócej niż zwykle, bo mam sporo zaległości na całym forum, mam nadzieję, że mi wybaczysz. :)
    Domek bardzo mi się podoba, malutki klimatyczny i pięknie urządzony. Jednak nie byłabym sobą, gdybym sie do czegoś nie doczepiła. :twisted: Tym razem jest to bryła domu, ten gzymsik, owszem bardzo ładny, ale ta dziura w dachu wygląda jak basen bez wody. :P Właściciel wydał wszystkie pieniądze na te ornamenty i zabrakło chyba kasy na balustrady przy wejściu. xD Simy będą musiały ostrożnie tam chodzić, by nie spaść. :wink: Teraz coś bardziej pozytywnego, niebieska sypialnia jest śliczna. Z wszystkich, ciekawie zrekolorowanych pomieszczeń najbardziej przypadła mi do gustu. :) Pozdrawiam.
    Domek poleciłam.

    PS.Anno, trochę się spóźniłam z tym nektarem xD, ale przynajmniej sporo się wykołysałaś, w tym bujanym fotelu. :*
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano listopada 2013

    Basen basenem :) ale reszta dachow znakomita i bryla mi sie podobala. Ganek przed domem tez sliczny i jakos mnie brak poreczy nie przeszkadzal. Wykonczanie detali nie sa jest moja najmocniejsza strona, bo przeciez WIEM, ze simy nie spadaja, wiec po co porecze? W druga strone mi to dziala pod tytulem po diabla fotele? Ktore do niczego w grze nie sluza, gdy natomiast kanapa... OK z tego tematu lepiej zejdzmy. Nie kazdy ma tego moda. Wrocmy do domku. Od razu widac Twoje ukochane preferowane kolory. Zgaszony roz prawie w pomarancz wpadajacy z zielenia. I pieknie one ze soba tu graja choc akurat w takim zestawie nie sa one ukochane przeze mnie. Miec kaca w takim kolorycie? Lepiej nie myslec. Ale na temat, co kto lubi juz sobie pisalismy gdzie indziej i na mur beton malzenstwo by nam nie wyszlo. Rozwod gwarantowany juz w trakcie malowania domu. Prywatme gusta jednak nie wplywaja na fakt , ze kolory sa ze soba swietnie zgrane i klimatyczne w Twoim domu. Jadalnia z kuchnia slicznie rozplanowana i polaczona z salonem. Cala przestrzen wewnatrz domu bardzo ladnie rozplanowana. Ale chyba sie nie zdziwisz , ze z entuzjazmem powitalam podobnie jak Gabi blekitna sypialnie. Nadmiar tego zgaszonego rozu tak na mnie podzialal. Jak popatrzysz na plan domu z gory to zalapiesz o co mi chodzi :D W sumie domek swietny choc tak jak Ty w moim bys sie czul nieswojo tak ja w Twoim. Kolejna swietna praca :D
    P.S. Kamelio simka sliczna i dlaczego nie dasz sobie luzu, a nam przyjemnosci i nie dasz kilku jej fotek z gry do swojego kacika? Przeciez nie musi byc to prezentacja z pozami i fanfarami, by moc podziwiac i jej urode i same fotki. Pierwsza polece ogladac. Dla mnie lepiej bo nie trzeba ciuchow komentowac tylko sama simke i piekne niewatpliwie fotki z gry. Troche relaksu od budowania tych perelek tez by sie przydalo :D
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2013
    Ładny i w ogóle to ma balustradę, ten malutki płotek. Trzeba być krótkowidzem ,jak ja by zauważyć. Tak sypilania niebieska jest najlepsza, bo bardzo daleka od tych wszytskich ciepłych kolorów. I tylko w jednym miejscu nie dałeś firanek ( kuchnia),a w reszcie już są :mrgreen: . Pracujesz też nad elewacją, kazda sciana ma dobrne dla niej sekwencje pokryś. Widać postępy
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2013
    Kamelio, no ma kawłek balustradki, ale na resztę już kasy zabrakło. d_lol2.gif.gif
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano listopada 2013
    Dzięki za opinie. :wink:
    Balustradka to tak z przyzwyczajenia. Dodaję ją tylko dla ozdoby bo z wysokokości jednego łokcia trudno byłoby się zabić, :lol: a po obejrzeniu filmu "Wilkołak" z 2010 roku uważam na ostro zakończone ogrodzenia bo można sobię krzywdę zrobić ;-; Nie dziwię się że wszyscy wybrali niebieską sypialnię. Jest bogatsza, większa i jaśniejsza. Ta druga chyba Was wystraszyła tą zielenią. :D Kamelio, w kuchni nie dałem firanek bo nad kuchenką mogłoby się to naprawdę źle skończyć. :?

    Szósta strona! Otwieram szampana xd
  • Opcje
    Wermia2001Wermia2001 Posty: 217 Member
    edytowano listopada 2013
    Domek ciekawy nie powiem :)
    Tylko ta zasłona po prawej:
    58gk.jpg
    Jest strasznie duża i odciąga (przynajmniej u mnie) trochę uwagę :/
    Całościowo super, będę wpadać częściej :)

    Ewela :3
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2015
    Dzięki Ewelina :D
    Mogłoby sie wydawać że firanki odgrywają nieznaczną rolę w umeblowaniu domu,
    a tu proszę - każdy ma coś do powiedzenia na ten temat. :wink: Dzięki że zajrzałaś.

    Nowy domek ma leśne oblicze i nazywa się Elf House.
    Tak! Też mam czasami problemy na oryginalną nazwę. :XD:
    Znajduje się na działce 20x30 i kosztuje około 46 000.
    Pierwsze cztery zdjęcia poprzerabiałem.

    *Linkin Park*

    hm1jsar5prv9.jpg

    qsw7gwffguuw.jpg

    yebgglsokzng.jpg

    2b2dbn9mhf4x.jpg

    Wchodzimy od razu do salonu/kuchni/jadalni. :-)

    k9qa00xeakmu.jpg

    4329h2i4jodj.jpg

    2y23u6dp9317.jpg

    Sypialnia na I piętrze.

    0qi7joamng63.jpg

    uc4x8t75sckh.jpg

    Sypialnia na II piętrze.

    1nxld88rivuz.jpg

    3h5h5syyaldp.jpg

    n9tgka6emi9r.jpg

    Łazienka na drugim piętrze.
    Na pierwszym nie pokażę. :mrgreen:
    Rzuty.

    00qt870boh1z.jpg

    7mzvxaaq6v33.jpg

    Dziękuje za odwiedziny. :3

    Założe się że tym razem zdania co do sypialni będą podzielone.
    Jeśli chodzi o opis po angielsku to to za trudne.
    Na angielskim forum byłby śmiech. xD
    Post edited by chojrak on
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2013
    Ogladam sobie, mąż zajrzał przez ramię i mówi "podoba mi sie". Czyli- budujesz po męsku. A tak na serio , bardzo dobrze tylko za dużo zieleni ostatnio u ciebie w kąciku. Spróbuj teraz z czeriwnią, bezem , albo miętą.
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano listopada 2013
    Więc tak mieszkają współczesne Elfy.. :-)

    Chata z zewnątrz bez zarzutów.
    Kuchnia i jadalnia skromnie, ładnie.
    Zieleń i drewno w domu też bym na taki motyw stawiła.
    Sama kiedyś chciałam stworzyć typowo leśną chatkę dla elfów ale na chęci się skończyło, niestety :oops:

    Pozdrawiam :wink:

    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2013
    Marcin, bryła tego domku z tymi różnymi daszkami, jest bardzo ciekawa. Elewacja z kamienia i drewna też dobrze się prezentuje. Bardzo mi się podoba obejście tego domostwa, takie typowo leśne. Trochę krzewów i ta ścieżka, świetnie tam wyglądają. :)
    Wewnatrz to faktycznie bardziej męskie klimaty, jest przyjemnie, ale bez szaleństw z ozdobami. xD Wszystko jednolite stylistycznie i stonowane. Jako, że mam pokrętną naturę xD, to najbardziej spodobała mi się sypialnia na pierwszym piętrze, bo jest inna, bardziej radosna. :) Myślę, że jakiś Elf chętnie w tym domu zamieszka, więc go polecam. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top