My Secret Garden (by Alicja)

2456717

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Świeżutka Simka z dzisiejszej produkcji
    Michaela - młoda dorosła. Troszkę zarozumiała osóbka :-) I raczej do pobrania przez trochę starszych graczy :-/
    Do prawidłowego wyświetlania postaci potrzebne 3 fryzurki z Peggyzone, ciuszki (casual i formal) lianasims oraz bielizna(lingerie) rosesims.

    Zamieniłam jej fryzurkę do ubrania codziennego - na długie, jakie ma w bieliźnie, a tę z obrazka dałam do ubranka - obrazek wymienię później
    Ubranko codzienne
    67122111.jpg

    Formal
    biżuteria z vitasims
    37589752.jpg
    19155437.jpg

    Bielizna nocna
    70111639.jpg

    Sport
    28331267.jpg

    link do pobrania (download)
    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1943258



    A tutaj całkiem nowiutki Edwin Darling. Stworzyłam go na potrzeby pewnej historyjki, którą umieszczę dzisiaj na moim forumowym blogu. Gdyby istniał wątek do wklejania fajnych opowieści o Simowych rodzinach (ale nie o tym,co się Simom dziwnego przydarzyło), to dajcie znać - przeniosę opowieść z fotkami tam.

    Fryzurka z peggyzone (ta sama, którą ma Emma)
    casual
    47087988.jpg
    73936135.jpg

    formal - znalazłam fajny pattern imitujący sztruks (velvet)
    80241834.jpg

    i na koniec - kąpielówki
    38694802.jpg

    link do pobrania (download)
    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1943264








  • Opcje
    qadeshqadesh Posty: 310 Member
    edytowano lutego 2010
    robisz piękne simy :) mam do ciebie pytanie bo gdzieś czytałam że zainstalowałaś suwaczki do CAS... jak Ci z nimi gra chodzi ?? bo ja niestety mam ciągle problemy z blue lots :( usunęłam prawie wszystkie mody... sprawdziłam dodatki programem z simsdistrict i ciągnie mnie do tych suwaczków jak nie wiem... ale boje się ryzykować...
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Dziękuję za uznanie i zapraszam ponownie - dziś będzie nowa porcja - zamierzam zrobic kilka nowych - Pannę Młodą, Cygankę, Simkę w stroju pokojówki ( ale taką bardziej hmmm - prowokującą), Odaliskę (mieszkankę haremu) i mojego ulubionego podróżnika i kolekcjonera. Gra teraz odpukac - chodzi mi jak ta lala. Ale blue lots mialam wcześniej z 15 razy - i to bez suwaczków. Powód tych bluelots bardzo przystępnie wyjaśnil IDA na mojej ulubionej stronce www.simsdistrict.pl Jest tam do pobrania programik do naprawy plików w formacie package (plików w formacie pack programik nie widzi). Jest to programik w wersji portable ( nie wymaga instalacji) - działa po rozpakowaniu i kliknięciu na jego ikonkę. Trzeba mu dać - open - wskazać -file - i dać polecenie - otwórz. Jeśli szereg linijek informacji o przebiegu naprawy, które się pokażą w oknie, zakończy się tekstem - ok - to znaczy, że programik naprawił. Nie umiem ci powiedzieć tutaj w skrócie co dokładnie naprawił, ale wierz mi - naprawił. Właśnie blędy w plikach ściąganych do folderu mods powodują efekt bluelots. Najmniej z tego winne są - mam wrażenie - te hacki - chyba że są niekompatybilne z aktualną wersją gry. Dlatego - trzeba bardzo uważać jaką wersję gry się ma - i jaką wersję modu się ściąga. A wlasnie wydano nową latkę - i teraz nie wiem, czy ją instalowac, bo póki co Apartamentu nie kupię, a zdaje się do Apartamentu jest dostosowana. A mogę stracic moje mody... Mody dotyczące tego samego nie mogą się nakladac - może byc jeden mod - skintone, jeden mod na rekolorowalne oczy, jeden na suwaczki. Chęc posiadania wszystkiego jest najczęściej powodem bluelots.
    Suwaczki trzeba wgrac w ograniczonej ilości do folderu mods/packages - zwróć uwagę - tak p i s z e Jonhe, że koniecznie musi byc wgrany ten, który ma w nazwie base. Potem wybierz sobie te najpotrzebniejsze. Oprócz tego trzeba ściągnąc programik zrobiony przez niejakiego Delphy z MTS2 i rozpakowac ten programik, i nie uruchamiając go trzeba jedynie skopiowac do folderu game/Bin ten pliczekktórego nazwę wymienilam w poście wyżej - i to wszystko. Ja nie dawałam nawet tego drugiego pliku, który załączył Jonhe do tego downloadu, a który chyba ma za zadanie umożliwic dzialanie większej ilości suwaczków, bo tak naprawdę to mi nie jest potrzebne aż tyle.
  • Opcje
    qadeshqadesh Posty: 310 Member
    edytowano lutego 2010
    dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź :) ja kupiłam apartament i ucieszyłam się bo dali simpointsy (koszt w sklepie 20 zł) wiec w sumie 20 zł wyszedł koszt samych akcesoriów- nie tak źle, pakiety simpoints wychodzą drożej a całkiem fajne są dodatki :) zwł****** ubrania mi się podobają i akwarium :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Oto Carmen. Cyganka Carmen. Jest zadziorna, krnąbrna, trochę na bakier z prawem - jak jej imienniczka ze słynnej opery pod tym samym tytułem. Tylko tamta skończyła marnie - moja Carmen ma szansę wyjść na prostą, jeśli tylko jej pozwolisz :-)
    *******ę wieczorową zamieniłam - po zastanowieniu na podobną do codziennej, aby postać zachowałą swój charakter. Poza tym - tak obszerna suknia zajęłaby w zwykłym simowym domku zbyt dużo miejsca. Ale pokazuję tu Carmen w obu wieczorowych wersjach.

    carmenq.jpg

    carmen0.jpg

    tę s u k i e n k ę wycofałam - mało praktyczna, choć Carmen wygląda w niej jak ... prawdziwa Carmen
    carmen4k.jpg

    I nocna koszulka na koniec
    carmen5n.jpg

    link do pobrania http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1952303

    A tutaj simowa podobizna włoskiej aktorki Moniki Bellucci

    monicabelucci.jpg

    I w ******** popołudniowej ( czy ktoś jeszcze wie, że istniała lżejsza wersja ******** wieczorowej zwana popołudniową?)
    monicabelucci2.jpg

    link do pobrania http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1952425

    Panny Młodej nie będzie - dziś już nie dam rady. Może jutro. Przepraszam zawiedzionych.
  • Opcje
    dejwi1998dejwi1998 Posty: 2,669
    edytowano lutego 2010
    Alcjo twoje simy są PIĘKNE (chyba wszystkie Alicje umią tworzyć piękne simy bo widziałem już 3 takie Ale :D ).Ale mam pytanie skąd masz suwaczki i o co chodzi z Blue Lots ? Czekam na odpowiedź i z góry dziękuje :)
  • Opcje
    AyshaaAyshaa Posty: 4,976 Member
    edytowano lutego 2010
    Mm^ O mnie też myślałeś ****ąc tego posta??
    Co do suwaczków to masz tu temat: http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/166285.page#1979674
  • Opcje
    dejwi1998dejwi1998 Posty: 2,669
    edytowano lutego 2010
    To powiem o jakie Ale mi chodziło Alicja1957,Ayshaa,ALICJA560 :D
  • Opcje
    HHHelenkaaHHHelenkaa Posty: 8,884 Member
    edytowano lutego 2010
    dejwi1998 możesz wejśc na temat zmiana puci tam sobie pogadamy.OK ?
  • Opcje
    Cathy34Cathy34 Posty: 218
    edytowano lutego 2010
    Naprawdę piękne simy. Mi szczególnie spodobała się Carmen :)
    Nie ma PW więc napisze tutaj: mogłabyś odpowiedzieć na mój e-mail ? :wink:
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Pokusiłam się o zrobienie własnej Marilyn. Kocham wszystkie - no, prawie wszystkie jej role. mam setki fotosów. Zbieram różne ciekawostki o niej...
    Mało kto wie, że wychowywała się w rodzinach zastępczych - tułając się od jednej, do drugiej. Chora psychicznie matka nie mogła zapewnić dziecku należytej opieki. Z biograficznej - podobno najbliższej prawdy, wstrząsającej książce "Blondynka" - wyłania się obraz młodej kobiety bezwzględnie wykorzystywanej przez zarówno "opiekunów" jak i mężczyzn, którzy byli jej mężami, kochankami, fascynacjami... Wszyscy się nią bawili jak luksusową zabawką. Stała się więźniem, zakładnikiem własnej urody i sławy. Była bulimiczką, łykała mnóstwo leków, piła za dużo... Umarła w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach, w wieku zaledwie 36 lat! Podobno zamieszani byli w to obaj bracia Kennedy - John - prezydent i Robert - kandydat na prezydenta.
    To jej zawdzięczamy powiedzenie - Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy!
    A słynne zdanie z filmu "Mężczyźni wolą blondynki" - diamenty są największym przyjacielem kobiety - weszło na stałe do obiegu.
    Swój słynny, kołyszący chód uzyskała podobno przez obcinanie kawałeczka jednego obcasa u każdej pary pantofelków. Do dziś naśladowany jest jej styl - makijaż, uczesanie, mimika... Naśladowały ją m.in. Tori Speeling, Madonna, Scarlet Johannson...
    Oto moja Marilyn
    67148964.jpg
    59128910.jpg

    Stroje z legendarnego już filmu Mężczyźni wolą blondynki
    40053351.jpg
    i moje własne wersje (na miarę możliwości gry)
    47561991.jpg

    73196117.jpg
    37336796.jpg

    Z filmu Pół żartem, pół serio
    55275291.jpg


    I z jej ostatniego filmu - Skłóceni z życiem (scenariusz do niego napisał były mąż Marilyn, dramaturg Arthur Miller, dla którego Marilyn przeszła na judaizm. Dużo w tym filmie z samej Marilyn).
    60165554.jpg
    62539208.jpg

    No i na koniec - link do pobrania
    http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1967071


    Na GW wysłałam dziś obiecanego - mojego ulubionego Sima Irwinga Shawa - poszukiwacza przygód, kolekcjonera i dziennikarza. Fotki dam później.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Diana...
    Lubię tę Simkę, jest chyba taka, jak wszystkie współczesne dziewczyny - lubią poszaleć, pobawić się, poleniuchować... Dbają o siebie, biegają do salonów piękności, do fitness klubów, szaleją w butikach... Na dom i dzieci przyjdzie czas...
    Diana en face
    desireegowa.jpg

    Diana w stroju kąpielowym i bieliźnie
    bielpodw.jpg

    Strój wieczorowy
    wieczorpodw.jpg

    Strój na codzień i sportowy
    codzpodw.jpg

    link do pobrania http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1968055

  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    edytowano lutego 2010
    Śliczne simki a ta Marilyn jest śliczna też ją lubie.Oby więcej takich slicznych simek.
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    cytrynqacytrynqa Posty: 394 Member
    edytowano lutego 2010
    Piękne simki ,a najładniejsza jest Diana ma takie piękne oczy , aż przyciągają wzrok ;]
  • Opcje
    SandraSimka1SandraSimka1 Posty: 87
    edytowano lutego 2010
    ta Diana jest niesamowita!!! :wink: Usta szczególnie. POZDRAWIAM
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano czerwca 2010
    Obiecana Panna Młoda. Znalazłam w internecie welon do ślubnego stroju, ale wyglądał nienaturalnie, sztywno, więc zamieniłam na taką bezpretensjonalną fryzurkę

    brideduble.jpg

    link do pobrania(download):
    http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1972426


    I troszkę dzisiejszej twórczości. W kolejności pierwsza na GW została wysłana Lesley, w opisie dałam notkę, że obrazki już są, dałam jednak screeny do Mypage i są kiepskiej jakości, więc dopiero teraz wklejam jej fotki tutaj

    duble1.jpg

    duble2.jpg

    download link http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1969987

    Ale najbardziej cieszy mnie moja Angelina, myślę, że ma w sobie coś, i że choć troszkę jest podobna do swojego sławnego oryginału. Oto Angie

    17317578.jpg
    11124583.jpg
    47129870.jpg
    13785391.jpg
    Oczywiście - wziąć pod uwagę trzeba ograniczenia wypływające z ilości dostępnych środków do wykreowania postaci, no i możliwości komputera. Nie mam zbyt dużego wyboru dodatków, bo mój komputer ledwie zipie.
    A tak chciałabym zrobić dla Angie do pary jeszcze Brada :(
    Link do Angeliny http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1971340
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    I jeszcze Irwing
    Mój ulubiony Sim - pełen temperamentu, energiczny, wysportowany poszukiwacz reliktów w historycznych wykopaliskach. Niestety - przygody i podróże tak go pochłonęły, że "zapomniał' O założeniu rodziny. A może zwyczajnie nie doróśł do roli ;-D
    dublecw.jpg

    download http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1967023
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    qadeshqadesh Posty: 310 Member
    edytowano lutego 2010
    świetny facet ten ostatni :D ja mężczyzn za bardzo nie umiem robić takich żeby mi się podobali :)

    udało mi się launchera odblokować i zrobiłam mały porządek w swoich tematach :) okazało się że launchera zablokowały dwie kreacje z the sims resource... i musiałam się ich pozbyć...

    pozdrawiam :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Qadesh - jeśli chodzi o facetów, to robię ich wszystkich "w moim typie", nie przejmując się zbytnio modą, ale są to faceci w trochę innym stylu jednak, i niespecjalnym zainteresowaniem się cieszą. Większe zainteresowanie by pewnie było, gdybym użyła skintone rosesims lub Jiao, czy też innego azjatyckiego kreatora - pełno tych skintonów na Modthesims2, ale ja ich...nie lubię po prostu :-( Nie lubię postaci w stylu anime, a one mi jakoś te animki przypominają. Jeśli chodzi o fryzury - to jak zwykle niezastąpione są peggy - i co ciekawe - gdy przejechalam po nich tym programikiem do naprawy plików - żadna z fryzur peggy tej naprawy nie potrzebowala - a z rosesims niestety - prawie wszystkie.
    Polecam ci gorąco ten programik - pisalam o nim wielokrotnie w swoich wątkach. Nie byloby wtedy problemu z launcherem. No, chyba,że są w formacie pack - z zielonym krysztalkiem.
    Bądź ostrożna - wgrywaj -szczególnie z liana oraz annamariasims po jednym ciuchu. I często zapisuj grę.
  • Opcje
    qadeshqadesh Posty: 310 Member
    edytowano lutego 2010
    :) programiku używam i sobie go chwalę :) a mam wrażenie że sporo poprawiła tez ostatnia aktualizacja i dodatek... launchera popsuły niestety ciuszki w formacie sims3pack, jak widać na the sims resource też są błędne pliki, bo ostatnio stamtąd ściągałam.
    pozdrawiam :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top