My Secret Garden (by Alicja)

«13456717
AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
edytowano listopada 2015 w Kącik twórców
Witajcie! Rozgośćcie się w Moim Sekretnym Ogrodzie. Tworzę to studio zainspirowana dobrymi recenzjami moich "dzieł" na forum, mam nadzieję, że spodobają się wielu innym forumowiczom.
Na dobry początek moja najnowsza postać - Samantha Blair.
Link do pobrania
http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1935886

I trochę fotek z CAS
buzia z bliska
sam0.jpg

strój codzienny
samanta5.jpg

strój wieczorowy
samanta4.jpg

Ubranko na noc
samanta3.jpg

Strój sportowy
samanta2.jpg

i na koniec- strój kąpielowy
samanta1.jpg

Post edited by Alicja on

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano stycznia 2010
    Emma Bertrand - moja ulubiona Simka
    buzia z bliska
    emmadu.jpg

    strój codzienny
    22645995.jpg

    strój wieczorowy I
    88281316.jpg

    strój wieczorowy II
    73386677.jpg

    link do pobrania
    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1922334
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    edytowano lutego 2010
    Śliczne simki,ta druga jest śliczna, mogłaśbyś mi powiedzieć skąd masz fryzurke Emmy bardzo mi się podoba
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Bożenko fryzurka Emmy jest z peggyzone - jest dla female i male

    A oto moja nowa postać - Ashley Brady - zrobiłam ją na konkurs na nastolatkę, ale zapomniałam zaznaczyć to na panelu tworzenia heh, - i wyszła młoda dorosła :-P.
    Ashley ma sporo cech, które powodują, że to mała "zadziora"

    ashleyface.jpg

    Skintone ( face & body) peggyzone
    hair by Anubis na podstawie mesha HelgaSims (strona helgi już nie istnieje)
    odzież z rosesims, lilisims, MTS2,

    Ashley w ubranku casual
    ashleycasual.jpg



    Ubranko formal
    ashleyformal.jpg

    Bielizna/lingerie
    ashleysleep.jpg

    I Na koniec - Ashley w bikini
    ashleybasen.jpg

    A tu link do pobrania
    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1938288
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    sjgygysjgygy Posty: 179
    edytowano lutego 2010
    Piękne simki, najbardziej podoba mi się Ashley Brady jest suuuuuuper! ;)
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    edytowano lutego 2010
    Dziękuje Alicja już ją szu.kam i pobieram a ta simka ostatnia jest prześliczna
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    OlkaPOlkaP Posty: 1,115
    edytowano lutego 2010
    Te simki są naprawdę śliczne. Ale mam jedno pytanie. Z jakiej stronki masz te ciała bo wyglądają mi na mody
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Skintone jest peggy (face i body).
    Tak, zastosowalam mod na piersi. Znalazłam zaledwie wczoraj na stronie MTS2 ten mod zainspirowana prośbą niejakiej cytrynqi. I na forum w jej wątku Mod na piersi wkleiłam i linki, i całą treść strony z opisem, jak to działa i co należy zrobić. Modów jest kilka,należy wybrać od jednego "wydawcy" bo się pogryzą.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Oto nastolatka Ashley - jej buzia z bliska
    angieface.jpg

    Ashley w ubranku codziennym. Kokarda jest do pobrania na rosesims - nie jest to fryzurka, tylko dodatek, na dodatek rekolorowalny.

    angelak.jpg
  • Opcje
    AyshaaAyshaa Posty: 4,976 Member
    edytowano lutego 2010
    Hm świetna nazwa tematu^ piękne Simki *.* : D
    Czekam z niecierpliwością na domek z ogródkiem^^ : D
    "Bo Alicje są the best"!! : D
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Tak Ajshuniu - popieram - Alicje są the best. A gdybyś zobaczyła jeszcze moją siedmiomiesięczną wnusię Alicję (imię ma na moją cześć!) Nie widziałam jeszcze dziecka, które urodziłoby się z taaaakimi włosami!
    A w nawiązaniu do naszej niegdysiejszej dyskusji o wieku graczy - mam wśród znajomych babeczkę z USA, marylou2242. P i sz.emy do siebie prywatnie ( ja za pomocą translatora :oops: ) i wczoraj właśnie dowiedziałam się, że ona jest starsza ode mnie o... 15 lat! Ma pięcioro dzieci i gromadkę wnuków, i gra wtedy, kiedy dzieciarnia dopuści ją do komputera. Jest jeszcze świetna kreatorka domów w stylu wiktoriańskim i śródziemnomorskim - naprawdę jej domy wymiatają! Jej nick to ruthless_kk (chyba) I też jest ode mnie starsza. Więc czuję się mocno podbudowana :wink:
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    A oto "moi Mężczyźni". Zaczynam od Evana. Choć ma wygląd nastolatka - jest to młody dorosły. Trochę zbuntowany, trochę jeszcze niedojrzały... Jak to faceci


    Skintone face peggyzone, skintone body - Dlmulsows'sim (hairypeggy) Make-up by me :-) Hair - Savio (przeróbka peggy)
    twarz z bliska
    evanh.jpg

    ubranko codzienne
    evanfullbody.jpg

    link do pobrania http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1924560

    Diego - amant - prawdziwy latino-lover o wielu osobowościach :oops: skintone jak wyżej, hair peggy, make-up mój

    diegot.jpg
    Diego w akcji ( tu się podszył pod Domenico - brata bliźniaka :lol:)
    latinolovers.jpg

    link do pobrania http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1924557
  • Opcje
    mischealmischeal Posty: 291
    edytowano lutego 2010
    On jest...łał O_O
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    cieszę się, że się podoba. Myślałam, że ja może już nie nadaję na Waszych falach...
    A tu do pobrania mam nastolatka dla odmiany: Brandon Lee http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=1939433

    brandonuf.jpg
    Brandon Lee - syn legendarnego Smoka... Tak mógł wyglądać jako nastolatek. Zginął zresztą tak młodo... Na planie filmu "Kruk" w scenie, w której aktor -przeciwnik strzela do niego z pistoletu - wydarzyła się tragedia - broń była nabita naprawdę... Ktoś wymienił ślepe naboje na ostre. Miłośnicy Bruce'a mogli powiedzieć - Tak dopełniła się Legenda Wibrującej Pięści - kary za zdradę sekretów klasztoru Shao'Lin.
    Uwielbiam Bruce'a i jego filmy, ale myślę, że jego syn, gdyby żył - dorównałby mu na pewno. Film Kruk dokończono - z materiałów, które pozostały oraz rekonstrukcji komputerowej. W scenach, w których duch bohatera powraca jako mściciel - wystąpił inny aktor ukryty pod odpowiednim makijażem. Serial, który nakręcono korzystając z popularności filmu był już tylko popłuczynami...
    Mało kto wie, że jedyne żyjące dziecko Bruce'a - córka Shannon Lee też jest aktorką.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    AyshaaAyshaa Posty: 4,976 Member
    edytowano lutego 2010
    Alicjo piękne simy^ : D
    W CAS możesz robić zdjęcia nie musisz kopiować; p Wystarczy nacisnąć klawisz "C" i masz zdjęcie : D Potem znajdziesz je w folderze Screenshots ; )
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Aysha - bardzo cieszy mnie wasze uznanie i zainteresowanie moimi simami. Zwła s zcza, że tu jest dużo twórców naprawdę dobrych Simów. Uczciwie muszę zaznaczyć, że bazę dla moich Simów stanowią Simy, które wcześniej znalazłam u innych graczy, a które modyfikuję, daję własne stroje, makijaże i fryzury. W niczym w zasadzie nie przypominają swoich prototypów. Przypus z c z am, że te ściągane przeze mnie postaci też zostały wcześniej ściągnięte od innych... Pantha rei...
    Ten aplauz dla moich prac najlepszą nagrodą za mój wysiłek, a naprawdę sporo pracy w to włożyłam, zważywszy, że naprawdę nie jestem biegła w sprawach obsługi różnych programików. Długo wczoraj medytowałam nad tym modem do piersi. Ze strachu, aby sobie nie zepsuć gry wgrałam tylko cztery suwaczki - do piersi, szyi, klatki piersiowej i pupy. A są jeszcze do talii, grubości uda, łydki, wysokości Sima, długości stopy, grubości ramion)
    Poza tym Aysha, życie mi ratujesz poradą ze zdjęciami z CAS. Ja już miałam dość - naciskałam printscreen, potem grę zrzucałam na pasek, wchodziłam do painta, wklejałam screen z gry, zapisywałam, potem obrabiałam w photofiltrze (obcinałam, zmniejszałam), wysyłałam na imageshack, czekałam aż się pojawią linki, wklejałam linki na forum. Przez to wszystko nie miałam czasu na wykończenie ogródka domku, na który czekasz.
    Dzięki jeszcze raz za poradę.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    AyshaaAyshaa Posty: 4,976 Member
    edytowano lutego 2010
    Miło mi że mogłam pomóc :D
    Co do tych "suwaków" to mam małe pytanie: pakuje się je tak jak pliki .packages czy .Sims3Pack? :P
  • Opcje
    adrianpacholecadrianpacholec Posty: 66
    edytowano lutego 2010
    suwaki są jako package, ale nie wiem czemu nie chcecie instalować wszystkich 10, tylko 4. Ja potwierdzam, że działa 10 :D ze stronki modthesims.info oczywiście można je sobie pobrać. downloads->sims3 i 10 CAS Sliders jakoś tak to się nazywa, będzie na samej górze po prawej :)

    EDIT:

    Acha i mam taką małą prośbę do pani Alicji1957, ew. do wszystkich umiejących zrobić więcej, niż wkleić plik .package do folderu Mods :D :-) Ale najpierw pytanko: Czy zajmujesz się może Simsami od strony wewnętrznej, (jesteś bardziej wtajemniczona) tzn. tworzenie meshy, włosów, ew. tekstur? Proszę o odp. tu, albo na maila adrianpacholec@gmail.com (zapraszam zainteresowanych, bo za pomoc czeka cenna nagroda :mrgreen: )
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Adrian, tu na forum nie ma pan - pani. To, że jestem starsza troszkę akurat nikomu tu nie przeszkadza :-)
    Adrian, - może i umiem coś więcej, ale niestety meshami się nie bawię. Robi to tutaj sporo innych osób, ale ja odsyłam cię do naj naj najfantastyczniejszych dwóch polskich stron, które Cię z wdzięcznością pochłoną.
    Pierwsza - ta naj naj to simsDistrict.pl, z której czerpię nieustannie, działa tam masa dobrych kreatorów (średnia wieku dośc wysoka :-P), od których dostaniesz wszechstronną pomoc i wsparcie. Działa tam fantastyczny informatyk o nicku IDA (jest facetem :-)Od niego wiele się nauczyłam. Jego poradniki są także i na Sims2Design.pl, ale ta druga strona bardziej do dwójki się skłania (są znani i na MTS2 - ulmille, margierytka), ale już sporo kreatorów robi tam dobre rzeczy do trójki. Ważne, bo są to sprawdzone strony, nie oferują badziewia, które tylko rozwala grę. Na SimsDistrict, które powstało po rozłamie wewnątrz Sim2Design jest masa poradników, uprzedzam, że strona jest raczej dla twórców niż ściągających, i jest prowadzona selekcja tych, którzy tylko chcą wpaść i pomieszać chwilkę.
    Natomiast ja korzystając, że napisałeś do mnie chciałam zapytać - z info załączonego do tego modu wynika, że żeby działało więcej suwaczków to trzeba rozpakować ten drugi plik - i gdzie to włożyć - też do folderu mods? Czy też dzialają ci bez tego drugiego pliku? Chciałam sobie ściągnąć mod na wzrost Sima, z opisu jaki zamieścił ten/ta? Jonha wynika, że Delphy coś takiego zrobił, ale już to jest nieaktualna sprawa. I chyba Jonha przestrzega, aby nie łączyc modów od różnych twórców, bo się gryzączy dobrze zrozumiałam?

    Edit : Aisha, aby toto działało, trzeba wrzucić do mods/packages ale.. No właśnie jest ale - trzeba też pobrać program o którym mówi ten/ta Jonha od kogoś o nicku Delphy i rozpakować sobie gdzieś na pulpicie po to tylko aby stamtąd skopiować jeden, jedyny pliczek, o nazwie d3dx9_31.dll i tenże skromny pliczek wkleić do Wymarzone Podróże/Game/Bin i potem pamiętać, aby zarówno tenże pliczek, jak i cały katalog Mods odinstalowywać podczas aktualizacji lub doinstalowywaniu kolejnego dodatku do gry. Gdy ea wyda nowe łatki czy dodatki- te suwaczki mogą już nie działać prawidłowo - trzeba poczekać aż twórca tego modu przystosuje go do nowej wersji, i dopiero je instalować. Tak było z awesomemod, czy cenzurką.
    Aisha - musiałam tworzyć dom na nowo, bo muszę go oczyścić z takich downloadów, które już nie wiem, skąd mam, a może ci to sprawić problem. I ręczne oczyszczanie było tak uciążliwe, że wolałam zrobić nowy - od nowa.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    adrianpacholecadrianpacholec Posty: 66
    edytowano lutego 2010
    Ja tam nie mówię, że jesteś starsza, tylko to taki zwrocik :) Często mówię tak prosząc kogoś o coś, nie wiem czemu :lol:
    Jeżeli rozmawiamy o tym http://modthesims.info/download.php?t=378416, to ja nie widzę tam wzrostu, a drugi plik to core mod, który daje większe możliwości twórcze, ale tylko w kwestji jeszcze większe/jeszcze mniejsze, a nie dostosowywanie innych części ciała (działa od patcha 1.8 w górę). Ja ściągnąłem tylko 1-szy plik (działa), więc nie wiem gdzie wrzucić drugi.
    Dziękuje za strony, a co do głównego pytania s.z.u.k.ałem osoby, która mogłaby poprawić jedną rzecz w takich włosach, (strasznie ciężko znaleźć męskie KRÓTKIE, nie emo włosy. tylko długie są ładne? :mrgreen: ) bo szperając we wszelkiej maści poradnikach padłem na klawiaturę, bo to za dużo roboty, dla efektu który chcę uzyskać :cry:
    W każdym bądź razie dziękuje za pomoc, za fatygę mógłbym polecić dobrą stronę z pewnym asortymentem, ale nie daję przecież linka na oficjalnym forum. W adresie strony jest słówko 'design', więc jeśli jej nie znasz, to wal na PW, albo maila :mrgreen:
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2010
    Napiszę zaraz na maila, bo tu pw opcji chyba nie ma :-( Mam nadzieję że nie chodzi o Sims2Design, bo tę już znam. SimDesignAvenue też :-D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top