Problemy z aktualizacjami - wątek zbiorczy.

16791112

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lutego 2018
    Moze wyłacz program antywirusowy - jesli masz inny niz Microsoftu , Niektore programy antywirusow potrafia blokować Origin gdyz nie maja go dodanego do listy wyjątków - nie pozwalaja Origin nic instalować w Twoim kompterze. Moze wymienilas stary program antywirusowy ostatnio na jakis nowy?
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Karolinka_LinkaKarolinka_Linka Posty: 34 Member
    Wybacz, że późno odpowiadam ale ostatnio wyłączałam antywirusa i nic to nie dało :(
  • Opcje
    Hej, mam mały problem. Wczoraj zrobiłam aktualizację gry i pojawił mi się jakiś dziwny... bug w CAS? Nie widać ikonek płci, działają ale brak obrazka wygląda jakby było to przesunięte czy coś. Ktoś tak miał lub ma pomysł co z tym zrobić?

    k6mtmyi9i80o.png


  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Masz może mod UI Extension? On takie dziwne "znikanie" sprawia. Akurat w CAS tego nie zauważyłam, za to znika prawie cale menu główne i pasek wieku Simów (+ "zegary wychowawcze").
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Nie mam takiego... mody jakie mam oprócz MCC:
    - wróżki
    - więcej kolumn
    - więcej imion i nazwisk
    - sim lotto
    - więcej simów na parceli (fullhouse)
  • Opcje
    SimsoweAnimeSimsoweAnime Posty: 414 Member
    Najlepiej wyjmij cały folder mods na pulpit, napraw grę i wkładaj po kolei mody do gry aż dojdziesz, który mod powoduje taki błąd. Nie wiem czy czasami mod na wróżki nie powoduje błędów wiec od niego może zacznij :wink:
  • Opcje
    Właśnie zaczęłam to robić...naprawiłam grę i zaczęłam po kolei wystawiać mody i hm... wyjęłam mod na 4 kolumny po czym weszłam w CAS a tam dalej 4 kolumny o.O
  • Opcje
    + wyjęłam wszystkie mody a problem nadal jest
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    A naprawiłas gre na koncu na Origin? Problem chyba powodował mod na kolumny ale gra mogła zostac uszkodzona.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Tak naprawiłam, niestety dalej jest problem, mimo wywalonego modu na kolumny i naprawieniu gry nadal mam 4... ikonki płci także pozostały zbugowane :(
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano marca 2018
    Musisz sprawdzić po kolei wszystkie CC oraz mody (najpierw mody, potem CC). Któryś z nich powoduje twój problem.
  • Opcje
    Ale wywaliłam totalnie wszystkie mody i cc na pulpit i cały czas to samo...
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Według jakiego zapisu zapisujesz grę?:
    1- "zapisz'
    2- "zapisz jako"
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Trzeba spróbować resetu gry.
    Wyjmij caly folder TS4 na pulpit . Po wlączeniu gry ta utworzy w Dokumentach czysty nowy folder gry .
    Teraz sprawdz czy dalej masz ten problem w czystym folderze gry.
    Jesli znikł to skopiuj z pulpitu foldery Tray i saves , wyrzuc nowo utworzone te same foldery Tray i saves z Dokumentów i wklej na ich iejsce te z pulpitu.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Danuta720 napisał użytkownik: »
    Według jakiego zapisu zapisujesz grę?:
    1- "zapisz'
    2- "zapisz jako"

    Według pierwszej wersji
    kreatora napisał użytkownik: »
    Trzeba spróbować resetu gry.
    Wyjmij caly folder TS4 na pulpit . Po wlączeniu gry ta utworzy w Dokumentach czysty nowy folder gry .
    Teraz sprawdz czy dalej masz ten problem w czystym folderze gry.
    Jesli znikł to skopiuj z pulpitu foldery Tray i saves , wyrzuc nowo utworzone te same foldery Tray i saves z Dokumentów i wklej na ich iejsce te z pulpitu.

    ok, dzięki za wskazówkę, może coś da
  • Opcje
    kreatora napisał użytkownik: »
    Trzeba spróbować resetu gry.
    Wyjmij caly folder TS4 na pulpit . Po wlączeniu gry ta utworzy w Dokumentach czysty nowy folder gry .
    Teraz sprawdz czy dalej masz ten problem w czystym folderze gry.
    Jesli znikł to skopiuj z pulpitu foldery Tray i saves , wyrzuc nowo utworzone te same foldery Tray i saves z Dokumentów i wklej na ich iejsce te z pulpitu.

    Czy gra powinna się normalnie szybko włączyć? Wyjęłam ten folder TS4, włączyłam grę i tak się ciągle ładuje i ładuje...

    u51zqptbfndr.jpg
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2018
    Powinna sie właczyc dosc szybko. Troche jednak trwa nim gra skopiuje z folderu Program Files - tam gdzie jest zainstalowana wszystkie potrzebne foldery i pliki do Dokumentow. Jak długo to juz zalezy od szybkosci twojego dysku, ilosci pamięci podrecznej i jak dobry masz procesor.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Ok chyba coś się zwiesiło bo weszłam na nowo i błyskawicznie się dopaliło. No i problem zniknął, mam już normalne ikony, także dziękuję ;)
  • Opcje
    norosnoros Posty: 1
    po akutalizacji poznikaly mi dymki i są puste...podeśle ktoś Strings_POL_PL.package pliczek?
  • Opcje
    ilonailona Posty: 659 Member
    PenguinShot napisał użytkownik: »
    Ale wywaliłam totalnie wszystkie mody i cc na pulpit i cały czas to samo...

    usun ten plik localthumbcache w moich dokumentak,w katalogu z gra
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top