The BiG Wave - duży plażowy domek :)))

1535456585961

Komentarz

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Wiesz co jest najfajniejsze w Twoich pracach Cairi ? Ilekroć pokazujesz coś nowego to przy okazji jest to nie tylko nowy budynek ale i od razu świeże podejście do zupełnie nowego wykorzystania zestawu elementów który mamy w grze -bawisz się w trybie budowania niesamowicie swobodnie i nie brakuje ci w tym niezwykłej wyobraźni projektanta. Uczę się patrząc na Twoje rzeczy np ponownego wykorzystania okien, których prawie nigdy nie wykorzystałem itd.Absolutnym hitem dla mnie był też "szklany szachulec" w Twojej wersji fabryki (!) No i naturalnie przy takim podejściu jakie masz - nie ma chyba rzeczy, której nie byłabyś w stanie zbudować :) No ale do rzeczy (i bez cukru) - jajkowy domek to taki właśnie polot wyobraźni w końcu w realu mamy różne graffiti i wariactwa na ścianach nie tylko przedszkoli czy kamienic więc czemu nie ? I to już jest właśnie jeden z wielu pomysłów , które można u Ciebie podpatrzeć by na nowo cieszyć się trybem budowania.Ten jajkowy ma także piękne soczysto-barwne pomieszczenia co bardzo lubię. Świetny wystrój z niesamowicie realistycznym salonem ma także kolejny sielski domek. Tu mamy również naturalne drzewka z debuga ,które można chodować uzyskując plony a to daje nowy rodzaj zabawy w grze (nowy dla mnie bo prawie nigdy się tak nie bawiłem, ostatnio zacząłem dopiero zabawę w "ogrodnika" kiedy już zła fasolka zamieniła awka w pokrzywę ).
    Świetna sprawa podobnie jak w wypadku ostatniej pracy czyli rezydencji nadmorskiej , która z bryły spodobała mi się najbardziej. Kapitalna zabawa bryłą i dachami to dla mnie główny atut może też dlatego, że najbardziej zwracam zawsze uwagę właśnie na bryłę budynku. Piękna pomysłowa praca jedna z tych za które uwielbiam Twoja zabawę w trybie budowy. Budynek jest bardzo urozmaicony min ta wieżyczką po prawej stronie i chyba już wiem jak mógłbym skrócić przyparty do muru do jednego słowa moje szczere ochy i achy odnośnie Twoich projektów Wiolu - niepowtarzalne. Każdy projekt jest bowiem zupełnie inny od poprzedniego a to nie każdy potrafi (ja tez niekoniecznie). Brawo, piękne prace!

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Wielkanocny - radosny . kolorowy i pelen fantazji . W zyciu by mi nie przyszlo do glowy dac te sciane w jaja na sciany XD Choc poprawdzie Zarzady Osiedli post komunistycznych na dzis w Polsce te maluja te bloki klocki jak im w duszy gra nieraz dzikimi klorami i wzorkami. , No zdecydowanie gra im gorzej niz Tobie bo tu o dziwo swietnie ta jajeczna sciana przypasowala i pieknie sie zgrala z zoltym kolorem frontu.
    We wnetrzach to juz jest mistrzostwo zupelne bo to jedna z najpiekniejszych dypialni jaka widzialam,
    yw82yeafea2n.jpg
    Wiejski - klasyczna wiejski budynek w tradycyjnym ukladzie litery L - tez lubie ten uklad XD ze znakomicie wywazona bryla i swietnymi dachami.
    Cala uroda tej parceli zawiera sie w swietnie dobranych kolorach , harmonijnej bryle no i przede wszystkim w cudownym otoczeniu. Sielskim , wiejskim i ukwieconym ze slicznym miejscem do relaksu nad basenem.
    Nadmorski - swietnie i ciekawie rozwiazana calosc z tym przejsciem pod lukami laczacymi dwie bryly budynku. I znow calosc znakomicie wywazna - bardzo podobal mi sie ten komin i wiezyczka po prawej. Czyli zero standartu, zawsze pryginalnie i z fantazja i zawsze bardzo slicznie dopieszczone prace.
    Swietne, oryginalne prace ale innych nie mozna sie spodziewac od Ciebie :) Popelnilas kiedys jakis dom ktory by byl perfect? Ja takiego nie pamietam XD : :p<3
    .
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    O cholera! Powinno byc "ktory by NIE byl perfect " .Strasznie przepraszam :s:'(
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Witaj Wiolu! Jak zwykle pokazujesz przepiękne domki <3
    Wielkanocny mam wrażenie to takie pomieszanie nowoczesności z tradycją :) Oryginalna i odważna elewacja oraz śliczny ogródek przyciągają uwagę. Wnętrza kolorowe, ostatnio tez polubilam dzięki Tobie kolory w pomieszczeniach. Zawsze się ich bałam, ale dodają świeżości i cieszą oko. Kuchnia i salon są przesliczne i przytulne. Jednak najbardziej spodobała mi się niebiesko-zołto-pomaranczowa sypialnia :) Jest moc <3
    Dom wiejski i sielski jest przeuroczy. Piękny ogródek, romantyczne werandy, świetnie wyglądają ścieżki, bardzo realnie się to wszystko prezentuje. Wnętrza tez w klimacie rustykalnym. Naprawdę podziwiam jak łączysz wzory, faktury i kolory. Sypialnia w jasnym drewnie jest świetna no i kuchnia połączona z jadalnią. Super <3
    Anemone to dla mnie juz szał i cudo ;) Bardzo w moim guście, piękne zdobienia, przede wszystkim wieżyczka mnie zauroczyła. Tu tez super wyznaczone ścieżki i śliczny ogrodeczek. Z wnętrz bardzo spodobaly mi się sypialnie. Fantastyczny domek <3
    Uściski, buziaki i pozdrowienia <3
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Elu troche Cie znam, tak się domyślałam, że zabrakło tam słówka "nie" :)
    Niemniej ja nie uwazam się za wielkiego perfekcjoniste w tym co robie :)

    Moniczko pięknie dziękuje za komentarz, to miło jak ktoś choc w małej częsci zainspiruje się czyms ode mnie, uwielbiam kolory i cieszę sie, że Tobie tez podpasowały :)

    .............
    tak z perspektywy czasu kilka lat tu spędziłam bardzo miło, poznałam ciekawych ludzi, ale i forum sie zmieniło i ludzie których poznałam
    jestem zmeczona tymi ciągłymi walkami, niesnaskami, tą nieprzyjemna atmosferą, która psuje sie tu regularnie, przykre to, szczególnie z jednego powodu, to jest przecież gra, zabawa, ma cieszyc i relaksować


    pięknie dziękuję raz jeszcze za miliony miłych słów pod moim adresem :)<3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Prześliczna ta Twoja chatka na kurzej stopce Wiolu <3. Rzeczywiście kojarzy się z bajką o Jasiu i Małgosi, brakuje tylko złej Baby Jagi :). Wewnątrz też zachowałaś czarodziejski klimat i choć domek maleńki, urzeka bajkową aurą. Cieszę się niezmiernie, że zdecydowałąś się go nam pokazać. W pełni zasłużył na Maxisa, jest zjawiskowy <3. Piękna i niezwykła praca kochana. Gratuluję <3

    k9x3ni57i4uj.gif
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    VenoVeno Posty: 289 Member
    Noo, elegancki domek, ten styl bardzo mi się podoba.... Nie za dużo, nie za mało - w sam raz....
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    GENIALNY! Rozkoszna steampunkowa kreacja !! Kazdy detal wypieszczony na maksa ! I zegar na wiezy stacyjki , i kola oczywiscie roznej wielkosci tak jak w realnym parowozie! Teleskop dodaje tej kreacji surrealistycznego smaczku - bylby z tego swietny surrealistyczny obraz :)
    Wnetrza cudnie utrzymane w tym samym nastroju i kolorycie. Kabina maszynisty - odlot! Pociag co moze zawiezc kazdego do bajkowej krainy fantazji :)
    Piece of art !
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Prawdziwa industrialna bestia! :smiley: Zdziwiony jestem jak dużo miejsca ma w środku. Super wykorzystałaś wszystkie rury i elementy. Kokpit i "dziób" pociągu wyglądają bardzo realistycznie. Kolorystyka i styl również bezbłędne. Ta ciuchcia to kwintesencja stylu steampunk. Jak wyjęta z innej gry. :smile:
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    piękne dzięki Elu! @kreatora Marcinie! @chojrak cieszę się ogromnie, że się spodobało :)
  • Opcje
    VenoVeno Posty: 289 Member
    Ten pociąg, to po prostu bajka :)) Świetnie kolory dobrane.. Bardzo oryginalny pomysł..
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Zarówno w klimatach fantasy jak i steampunkowych jesteś absolutnie genialna. Domek na kurzej łapce zaskakuje formą i rozwiązaniami no i mega klimatycznymi wnętrzami, świetna parcela by trochę inaczej pobawić się w simsach. Co do pociągu to zdjątki obejrzałem chyba z 4 razy a simowy Dels zapytał w międzyczasie "jak ona to robi?!" Genialne poprostu genialne zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz np tu. Podobaja mi się pomysły na przeforsztowania np to ,bardzo pomysłowe i wygląda efektownie. W takim ciapongu nikt nie będzie się nudzić, można pojechać nawet i do samej Dębowej Wioseczki na krańcach simowego świata i dalej będzie sie simowym ludzikom chciało np grac w szachy czy wygrzewac łapki przy kominku, ciekawy pomysł by połaczyć funkcjonalnosć parceli mieszkalnej, publicznej z wizualnym pociągiem, do tego takim ciekawie industrialnym. Ciekawym akcentem jest też wieża zegarowa.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Bardzo ladny, wspolczesny domek zbudowany w stylu tak kochanym przez Amerykanow. Czyli wlasciwie modern ale z domieszka tradycyjnych dachow - tez bardzo lubie ten styl i chyba najlepiej w nim sie czuje :) Faktura elewacji zroznicowana roznymi kolorami cegly - szarą, czarną z mocno wybijajacym sie na jej tle bialym pieterkiem tworzy przyjemną dla oka, harmonijna całość. Otulajace budynek dwa ciemne filary dodaja
    tej kompozycji mocny akcent modernistyczny. Geometryczne swiernie skomponowane akcenty przed domem stworzone z chodnikow i plotkow podkreslone czerwonymi akcentami tez bardzo mocno akcentuja ten modernistyczny styl. Swoja droga jak sim przelezie do tych donic czy trzepaka jak to ogrodzone ? No chyba, ze przejscie jest ale na foci ukryte XD
    Wnetrza swietnie harmonizuja z tym modern stylem budynku. Generalnie monokolorystyczne szare lub w beżach z tu i tam dodanymi umiejetnie akcentami kolorow plus wstawkami cieplej drewnianej bozazerii na scianach, Wszystko modern - kolory, meble, dekoracje. Najfajniejsza dla mnie sypialnia z ta sciana z luster :)
    Swietna praca, no ale do takich nas przyzwyczailas <3

    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Z tego co wiem simowy Dels właśnie odzyskał wiarę w lepsze jutro widząc pierwszy projekt ;) Fantastyczny haus Wiolu, jestem podobnie jak Ela pod wrażeniem ciekawej bryły łączące stare z nowym i fantastycznych wnętrz ,które są nawet w nieco delsowym stylu tyle że znacznie (nieporównywalnie) lepiej wykonane niż zrobiłby to ów wspomniany delikwent ;) Duże okna, wspaniałe słoneczne przeszklone pomieszczenia to rzecz bardzo przydatna w aktualnym miejscu zamieszkania rodzinki, gdzie światłą dziennego jest jak na lekarstwo. Świetnie wygląda biuro i na to na pewno liczy Dels coby mieć zakątek do projektowania. Też podoba mi się zalustrowanie min również w pokoju dzieckowym , sypialnia jest bombowa !
    Dzięki za udział w zabawie i gratuluje wspaniałej pracy, która Dels z Kami zamieszkali już testowo coby dokładniej obejrzeć.
    Co do wchodzenia to powinni wleźć ale byli uparci więc dorobili sobie schodek z obu stron i jest git ;) a hausik w tym wampirzym otoczeniu także wygląda bardzo ciekawie :)

    ee9w6ltkeuqc.jpg


  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Tak @SimDels domek jest piękny, nowoczesny , lekki. Ma dużo powietrza wewnątrz. Podoba mi się zestawienie kolorów w pomieszczeniach, użycie niektórych odważnych dodatków które dodają życia wszystkiemu.Chodzi mi zwłaszcza o sypialnie i łazienkę. Kuchnia bardzo nowoczesna, jasna - lubię takie w realu. nawet tak rozwojowo z tym pokoikiem dla dzieci ;) Super praca
    Pociąg jest fantastyczny. Zbieram siły by go skomentować bo jest wow
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top