The BiG Wave - duży plażowy domek :)))

1505153555661

Komentarz

  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo ładny dom i świetnie wpasowany w otoczenie , uwielbiam drewniane elewacje , nocą prezentuje się bajecznie . Jak zawsze bardzo starannie dopracowane szczegóły i gustownie dobrane ozdoby . Wspaniałe miejsce na wypoczynek dla Simów , Brawa :)
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Na pewno mocno grywalny. A że malutki to jebo urok. Pięknie kolory w sypialniach , nie pastelowe a badzo delikatne. Chyba meblowałas go od góry. No i tarasy jak zawsze bajka
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Projekt szalenie fajny także w grze i piękny wizualnie. "Taki dom to marzenie", można by śmiało powiedzieć.
    Budynek wydaje się bardzo lekki i co mnie zadziwiło ma więcej wnętrz niż pozornie dałoby się zmieścić i do tego pięknie umebelkowanych, można tam zrobić niezła imprę bo naprawdę hmmm... jest gdzie spać :)
    W bryle fajnie wygląda ta zaoknowana "łapka" jako charakterystyczny element budynku, rozpoznawalne dla Twojego stylu jest też efektowne przemyślane oświetlenie całości, budynek zresztą fajnie prezentuje się po zmroku także z powodu basenów ,które wyglądają jak gorące źródła.
    PIękny projekt i do tego z użyciem sporej ilości drewnianych tektur co bardzo mi się podoba.
    Wewnątrz najbardziej spodobały mi się chyba 2 zakątki (mimo ,że podziwiam inwencje w każdym dosłownie pomieszczeniu) czyli ta sypialnia z klimatyczna cegiełką oraz fajny przytulny pokoik dla młodzika gdzie moja ludzika naumiała się szybko i sprawnie pisać ksiażki ;)
    Gdybym nawet chciał, nie mógłbym się do niczego przyczepić bo praca jest po prostu świetna w każdym calu!
  • Opcje
    Wiolu domek jest śliczny, nie wiem czemu jesteś nie do końca zadowolona z bryły moim zdaniem jest ciekawa i ma wiele świetnych rozwiązań. Zabiłaś mnie tym zdjęciem jest fantastyczne <3
    ipe6y6pss3z5.jpg
    Najlepiej przedstawia Twój domek, jak się obchodzi posesje dookoła jest się zachwyconym, i jej kształtem i otoczeniem. W nocy skrzą się panele, czaruje przeszklenie, domek jest leciutki pięknie wyglądają baseny i roślinność. Uwielbiam ten zakątek
    f9m6xcr2jzxs.jpg
    Pomysłowe światełka zdobią basen a nad kącikiem do odpoczynku widać przeszklenie góry, magiczny widok <3
    Sypialnie obie wspaniałe, kolory są cudowne i bardzo podoba mi się pomysł na ściankę cegiełkową, umeblowane perfekt za równo ta
    fn9v0ml8x463.jpg
    jak i ta
    onxw4j4jaomi.jpg
    Piękna jest też łazienka białe meble plus lustro na boku, które optycznie powiększa pomieszczenie. Delikatnie i subtelnie. Połączona z salonikiem kuchnia śliczna, wykorzystałaś każdy kawałek przestrzeni, mimo,że kuchnia jest biała i nowoczesna jest tam ciepło i przytulnie. Pokoik dziecinny tez mnie oczarował. Wiolu gratuluje świetnego projektu tym bardziej, że jest na małej działce. Wspaniała i niełatwa praca <3
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Bardzo zgrabny malenki domek usadowiony nad morzem z widokam na cztery strony swiata i ciekawie uksztaltowana bryla. Drewniana elewacja i przeszklone sciany nadaja mu dodatkowo lekkosci. Duza jadalnia z wyjsciem na piekny taras nad basenem, to idealne rozwiazanie dla kazdego letniego, wypoczynkowego domku. Malenka ale jasna i urocza kuchnia, gdzie kafeli podlogi swietnie harmonizuja z kafelkami na scianie. Ciekawe uzycie stolu jako elementu zabudowania sciany. Mimo, ze malutki ten dom pomiesci smialo piecioro simow. Mlodziezowa sypiania - gabinet bardzo pomyslowo wlaczona w calosc rozplanowania parteru.
    Obie sypialnie na pietrze sa fantastycznie przeszklone, pelne powietrza, jasne i swietnie harmonizuja z calym stylem tego domku.
    W nocy dom wyglada wrecz fantastycznie. Zawsze mnie wkurza dylemat o jakiej porze dnia zapisany dom wyslac do Galerii, gdy prezentuje sie on dobrze zarowno w nocy jak i w dzien i czesto wrecz inaczej wyglada doswietlony noca,
    Jak zawsze perfekcyjna praca z dopieszczonymi szczegolami.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Uwielbiam Twoje pomysły na bryły, zawsze są pozytywnie zakręcone. Nocą miejsce wygląda magicznie. Do tego cudowny i romantyczny taras :) Cegiełka w sypialniach wygląda pięknie, w ogóle oba pokoje super urządzone. Świetny projekt <3
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member
    Domek Midnowhere mnie zachwyca kolorami, bryłą i łączeniem faktur :wink: Piękna ceglana ściana w sypialni nadaje niepowtarzalny klimat. Świetnie osadzone baseny z fluoryzującą wodą dodają świeżości i przenoszą gdzieś do krajów śródziemnomorskich. Teren wokół ślicznie ukwiecony i pomysłowo zagospodarowany. Do tego super prezentacja domku))
    Mistrzostwo stylu -cudna praca :smile:
  • Opcje
    Witaj Wiolu. :) Bryła domu jest właśnie bardzo zgrabna, "wielowątkowa", a przez to ciekawa! Wszędzie coś się dzieje. Duże przeszklenia dodają konstrukcji lekkości, a drewno elewacji - przytulnego charakteru. Idealne połączenie. Wnętrza dopracowane jak zwykle z dużym pietyzmem, bardzo zgrabnie umeblowane. Cegła na ścianach i ciepłe światła, budują nieco klubowy klimat (a to po prostu uwielbiam). Ogródek też zmyślnie skomponowany, każda przestrzeń ma swój klimat, niepowtarzalny. Basen wkomponowany świetnie. Dom pięknie prezentuje się nocą! Jakby zyskał jakieś inne życie, zupełnie zmienia charakter. Świetna praca. I tyle. :) Pozdrawiam!
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    P.S. Aaa...zapomniałam o kapitalnych lampkach ogrodowych! Świetnie połączyłaś szklany świecznik z basenowym oświetleniem. Bardzo mi się pomysł spodobał. :)
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member

    Hezký kovboj a super pozy od Alinky ck9f5la7vdo0.gif
    Pěkné fotky Wiolko :)

    Moderní vila je taky pěkná a útulně zařízená :) Skvělá práce , jako vždy :)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Bardzo ładny modern, lubię przeszklone domy, a drewno na elewacji dodaje mu elegancji. :) Nocą wygląda bajecznie z tym pomarańczowym podświetleniem. Z wnętrz najbardziej spodobały mi się sypialnie, obie przytulne, a duże okna i cegiełka na ścianach tworzą w nich loftowy klimacik. :) Zakątek przy basenie też jest uroczy. Śliczny projekt <3
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Wiolu droga gdzie Ty się podziewasz? Dawno Cię w Galerii nie widziałam, czyżbyś się jeszcze urlopowała? :D

    Midnowhere to małe, drewniane, modernistyczne cacuszko <3 Ty wiesz jak wyczarować domek pełen uroku i czaru. Bardzo podoba mi się jak umieszcza się drewniane elewacje na nowoczesnej bryle, dodaje to takiego ciepełka, dom nie jest wtedy taki zimny jak to w modernach bywa, są piękne ale bije od nich lodem ;)

    Przecudownie prezentuje się nocą, jak wspominałam wcześniej, samo ciepełko od niego bije :blush: Co widać na załączonej niżej fotce:

    3flvih9aft12.jpg

    Wnętrza jak zwykle piękne i gustowne. Fantastyczna praca kochana :love:
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Piękny domek. Jest przytulny i przestronny. Cudownie wygląda z zewnątrz i wewnątrz. Zdjęcia są boskie. Zwłaszcza to cd8ba0b44a15c10065fd-24461f391e20b7336331d5789078af53.r23.cf1.rackcdn.com/thesims-pl_PL.vanillaforums.com/editor/4d/o68125pnccm4.jpg

    Bardzo podoba mi się jak zakombinowałaś otoczenie z zewnątrz, świetna jest ta woda.
    Najbardziej to podziwiam Twoją zdolność do budowy takich brył. Te domki wyglądają naprawdę odjazdowo i harmonijnie. Do tego dyskretne ozdoby, jak świecące listwy czy lampy naścienne. Chciałabym tak umieć :)

    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    OMG!!! Wiola ale żeś cudny domek wyczarowała , chyba coś w tym jest, że jak się nie buduje jakiś czas, to potem przy kolejnej pracy talent i pomysły eksplodują ze zdwojoną siłą, bo tak to odbieram w Twoim domku :D Masa świeżych pomysłów i ciekawych rozwiązań . Bryłę przedstawiłaś inaczej ale to cecha prawdziwego artysty , który nie odwzorowuje idealnie fotki , tylko przedstawia nam swoją wizję , swoją interpretację projektu za to wielki podziw dla Ciebie :star: . Zgrabna i wbrew pozorom duża bryła , dopełniona piękną elewacją i wspaniałymi dachami to już jest perfekcja , ale do tego dołożyłaś jeszcze fantastyczne wnętrza . Oglądałam z rozdziawioną buzią cudne połączenia kolorów i nowatorskie pomysły z użyciem MOO , choćby TV zawieszone na obrazie , rewelacja i bardzo dekoracyjny efekt http://prntscr.com/e1jujc
    Albo dywany świetnie przemieszane i rzucone nie regularnie na podłogę, mi zawsze brakuje na to odwagi http://prntscr.com/e1jvia
    Obie sypialnie są cudne ,kolorowe i świetnie wykorzystałaś te nowe tapety . Cały dom tak jak napisałaś cudnie kolorowy , ale nie pstrokaty , ze smakiem i gustem połączyłaś barwy i stąd mamy taki piękny efekt finalny . Zapomniałabym jeszcze dodać , że całość okrasiłaś pięknie ogrodem. Malwy , warzywniak ,basen , jakuzi to wszystko nadaje bardzo domowy klimat , dla każdego coś miłego ,a ja wybieram sobie to miejsce pod parasolem obok tego słodkiego misia , legnę się tam na kocyku i pogapię na obłoczki na niebie i zatracę się na chwilę w spokoju i lenistwie i w pełnym słońcu :D . W każdym radzie dopóki właściciele się nie zjawią :D Wspaniała i wzruszająca praca Wiolu , gratuluję i trzymam kciuki <3
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Oj Wioluś, oczarowałaś mnie tym domkiem <3 Od razu chcę zaznaczyć, że mój komentarz w Galerii był oczywiście żartem i mam nadzieję, że Cię w żaden sposób nie uraziłam :D Moje pierwsze skojarzenie jak go zobaczyłam było: "ale zaraz, gdzie reszta domu"? :trollface:

    Bardzo fajnie, że postanowiłaś zinterpretować domek z obrazka w inny sposób i nie starałaś się jak najbardziej go upodobnić do oryginału, właśnie to, go wyróżnia z tłumu...oryginalność, zachowując charakterystyczny kształt i dachy rzecz jasna, nawet zostawiłaś wieżyczkę, która jest najbardziej rozpoznawalnym elementem w bryle domu.

    Z zewnętrznej części najbardziej ujął mnie ogród, domek bardzo dokładnie obejrzałam w grze i przede wszystkim pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ten cudowny zakątek dla maluszka, jeśli nie masz nic przeciwko skradnę ten pomysł przy moim następnym rodzinnym domku, coś słodkiego :love:

    zpvagg5h7x7z.jpg

    Pomysł z basenem również świetny:

    tosxuuc29r7w.jpg

    W ogrodzie nie zabrakło również kącika do zabaw dla starszych dzieciaczków oraz uroczego ogródka :blush:

    Wnętrze domu również powala, jest kolorowo, przytulnie i przestronnie. W oko wpadła mi kuchnia z jadalnią, sypialnie są również cudowne a pokoje maluszków przesłodkie. Pomimo niewielkich rozmiarów domu znalazło się miejsce i na piwnicę z siłownią i sauną, której nie pokazałaś na fotkach, więc Cię wyręczę :lol:

    gdctx382enhs.png

    8mfkk7igabty.png

    7xg9g75ukwrw.png

    isbt5hip00qk.png

    xyb5gpk0dof0.png


    Ściskam niedzielnie. Buziaki :kissing_heart:
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano stycznia 2017
    Okrojona bryla nic nie stracila na urodzie - jest harmonijna zwarta, swietnie wywazona w proporcjach i dzieki temu pelna wdzieku i lekkosci. Cala parcela ze swoim radosnym wakacyjnym wrecz nastrojem swietnie odzieciedla swoja nazwe, Punktem centralnym bowiem dla niej nie jest sama bryla domu ale basen ze swoim otoczeniem, a dom jest tylko jakby niezbednym dodatkiem do tego miejsca, i nie dominuje nad parcela. Tutaj bowiem wszystko najmniejszego kwiatka i uroczego kocyka z misiem i parasolka jest zakomponowane w jedna calosc. I to jest najwieksza zaleta tego projektu. Otoczenie domu nie jest tu "dodatkiem" do samej bryly domu dorobionym pozniej i z utkanym kwieciem byle bylo kolorowo ale jest takim samym rownowaznym i starannie skomponowanym elementem calosci jak i dom. Malo kto to potrafi skomponowac cala parcele tak harmonijnie i dodac jej klimatu . Romantyczne parcele czy z horroru latwiej jest tak skomponowac niz takie radosne wakacyjne, gdzie wrecz panuje klimat upalnego przedpoludnia i gdzie wydaje sie ze mieszkancy tylko oddalili sie na chwile i zaraz tu powroca - dzieci do tych rozrzuconych zabawek, a dorosli by popluskac sie w basenie. :)
    Wnetrza tez oczywiscie dostosowane sa klimatem do calosci. Radosne i kolorowe
    Ta sypialnia przykladowo, to mistrzostwo swiata w odwaznym zestawianiu mocnych kolorow , ktore nie tylko nie gryza sie ze soba ale wrecz tworza wspaniala, barwna radosna calosc.
    o91s4okoiod3.jpg
    Cudna, klimatyczna , mistrzowska praca <3
    Pomijam swietne dachy, bo wiadomo, ze architekt takiej miary jak Ty, dachy ma zawsze super XD


    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Cudna praca! Już w niej pograłam i ją zostawiłam w zapisie :) Niesamowity klimat miejsca kojarzący się z wakacjami, radością i szczęśliwą rodziną. Bardzo radosne i kolorowe pomieszczenia ,znakomicie skomponowane kolorystycznie. Słodkie kąciki dla milusińskich w różnym wieku ;) . Pięknie ozdobiony wodą i fontannami statek piratów zachwyca w dzień i w nocy. Mnogość tarasów i tarasików na różnych poziomach to mistrzostwo świata. Pięknie i z odwagą połączone tapety i kolory ścian i podłóg dają niesamowicie energetyczny wystrój. Zadziwiająca lekkość w rzucaniu dywanów na podłogę w mega efektem zdobniczym. Dachy i całość to perfekcja zegarmistrzowska. Zauroczona jestem wszystkim a w szczególności ogródkiem i roślinami pieczołowicie równo posadzonymi i tym wzruszającym zielonym fotelem ,żeby na chwilę przysiąść po podlewaniu :)<3
    Urocza, bardzo rodzinna i piękna praca <3
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Domek również i mi się podoba. Jak zauważyła reszta basen wymiata , jak i piwnica
    Środki są lekkie i nie przeładowane, pełen komfort i luz , ale nie chaos. W odróżnieniu do Kreatory tylko za tą sypialnią nie przepadam, wolę tę niebiesko różową, i salonik kolorystycznie też mi przypadł do gustu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top