Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1141517192031

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Też jestem Widenburgiem zachwycona, a ten domek idealnie tam pasuje. :) Wnętrza cudne, ale nie wybieram kuchni ani sypialni, bo to świąteczny domek, i najbardziej klimatyczny jest salon. Po za tym tam jest choinka i są prezenty. :D
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze :smile:
    @SimDels , @Anilewe89 , @dzidziak86 , @ilona , @krulih2 , @ANIA3 , @chojrak , @Alicja , @kameliaxxx , @Ktosik <3

    Domek nadal jest w trakcie meblowania i wykańczania. Teraz, niestety, jak to przed świętami, czasu na grę jest nieco mniej. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco i przedświątecznie <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Och, dom jest uroczy! Już pierwsze zdjęcie wciąga nas do Twojego świata przytulności i dobrego gustu. Kuchnia z wysepką dobrze zagospodarowana i ma swój urok. Pięknie ozdobiłaś domek, wspaniałe ciepłe świąteczne kolory, choinka w jadalni iście królewska. Jadalnia w bajecznych barwach, bardzo podobają mi się obicia na fotelach. Sypialnia bardzo kobieca, wyrafinowana, na bogato. A bryła świetna, iście Delsowa :)

    Pozdrówki <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Mam pytanie Aniu, czy jest taka dziedzina, w której czujesz się nie do końca pewnie i uważasz, że jest to efekt braku umiejętności ?
    Zanim odpowiesz, przeczytaj to co ja mam do powiedzenia na Twój temat. Posiadasz niesamowitą wyobraźnię i wyczucie stylu. Poza tym sprawdzasz się jako fotograf i rewelacyjna pani przewodnik. Jesteś obdarzona tyloma talentami, że chyba nie ma takiego wyzwania, któremu byś nie sprostała :) .

    Oglądam Twój kącik z wielką przyjemnością i nie znalazłam takiego dzieła, które by nie wzbudziło mojego szczerego zachwytu :) zarówno simy jak i domki, które tworzysz mają w sobie to coś, co sprawia, że nie przejdzie się obok nich obojętnie. Wszystko jest pełne uroku, elegancji i swoistego ciepła jak np. ta sypialnia czy kuchnia, której nie powstydziłaby się żadna pani domu.
    Gdyby nie to, że Jędruś zlitował się nade mną ;) i wybudował mi równie wspaniały dom, do tego parterowy (czyli taki jaki lubię) po cichu zazdrościłabym Amelii jej domu.
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Mi też się bardzo spodobała ciemnoskóra simka . Świetnie wygląda.
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Przepraszam, że napiszę tylko kilka słów. Przejrzałam twój kącik. Tylko przejrzałam, bo na dogłębne oglądanie naprawdę nie mam sił. Ale to co zobaczyłam podoba mi się niezmiernie! Piękne, pomysłowe bryły i pięknie urządzone wnętrza. CC dodało im lekkości i realności. Nie stosuję CC ale niezmiennie zachwycam się ich zastosowaniem. Wielkie brawa! :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Ja tam nie narzekam, ze nie zagadalas bo inaczej nie powstalayby Twoje czarujace avkowe wyprawy do kraju piramid, dzieki ktorym przy porannej kawie usmiech nie schodzi mi z ust. Ja tam nic nie chce mowic, ale jakies tam obietnice tez byly, ze zwiedzimy Winderburg market dzieki Tobie <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    fajny band :) ale liderką grupy, to powinna być Alissa, by jakoś tych chłopaków ujarzmić! :p
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Super grupa Aniu. Świetnie im scenę zrobiłaś. Alissa jest piękna i ma coś w sobie, co przyciąga wzrok. Z Philipa niezle ciacho, chociaż Todd też niczego sobie. Chętnie bym ich posluchała, bo wydają się grać w moim stylu :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Dziewczyna ma coś w sobie, jakąś zadziorność, może przez to spojrzenie? Bardzo atrakcyjna, będzie kraść spojrzenia widowni :) A chłopaki to wielce przystojne jej tło, świetne ujęcie w duecie na gitarach! Życzę sukcesów w show biznesie!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Všichni Tvoji simíci jsou pěkní Aniu :)
    Sváteční dům je skvělý a moc se mi líbí :)
    Interiér je útulný a krásně ozdoben :) Velmi pěkná prostorná kuchyň s krbem :)
    Vánoční obývací pokoj je krásný a ty dárky super :) Líbí se mi , že pokoje jsou průchozí :) Nová hudební skupina se mi líbí :)

    Pěkná prezentace Aniu :)tftx2f2lykw5.gif
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    "Triple Magic" to świetna grupa muzyczna <3 Przystojne chłopaki, oraz piękna wokalistka, i na dodatek wszyscy utalentowani. Wróżę im świetlana przyszłość sceniczną. :)
  • Opcje
    severuskaseveruska Posty: 152 Member
    Cudowny modern! Pięknie i mądrze rozbudowany ogród oraz wnętrze domku. Idealny dla większej rodziny, bo jest dużo wolnej przestrzeni. Czysta biel połączona z kolorami, dużo kwiatów i obrazów <3 Moje faworyty to łazienka nr 2 i sypialnia nr 2 czerrrrrwona <3 mniam!
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    świetny band! <3 i jak pieknie zaprezentowany :) bardzo chcaraktewrne chłopaki i piękna dziewczyna, bardzo misie podobają :)
    cieszę się też na two modern, fajnie , ze budujesz bez cc oi zobacz jak to elegancko wychodzi również :))))
    <3
    bryła bardzo ciekawa (za siatkę na screenach bede bić na gołą :P ) wewnetrza cudne, bardzo klimatyczne sypialnie, oczywiście czerwona przyciąga uwagę, a obrazy podkreślają piękno tego pokoju (sama je ostatnio wykorzystałąm i nadal się nimi zachwycam)
    druga sypialnia tez bardzo piekna i chyba w tej własnie bardziej bym wypoczęła :)
    wszystkie wewnetrza super zresztą :)
    super praca!
    pozdrawiam o:)
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    A mnie się bryła podoba. :) jest rozbudowana i ma gustownie dobraną elewację z drewna połączonego z czyściutka bielą. Wszystko przełamane zielonymi akcentami roślinnymi. Wnętrza bardzo modern i tu też wyważony dobór kolorów. Kuchnia jest śliczna, też lubię te mebelki a do tego pięknie dobrane zielone dodatki, które nadają świeżości. Bardzo mi się podoba . Piękna szaro -pastelowa łazienka , elegancja !
    I perełka dla mnie to czerwona sypialnia ( tu taka mała dygresja, wszyscy nasi forumowi malarze , stworzyli piękne obrazy, ale te ptaszki od @Krulicha to jest majstersztyk i Oscar malarski ) Piękna jest te sypialnia ,świetnie dopasowana kolorystycznie i gustownie ozdobiona :star:
    Okazuje się ,że "nie taki diabeł straszny " bez tego CC :p Pozdrawiam i życzę jeszcze wielu nowych pomysłów. :)
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Wyszlo super! Wcale nie odczulam braku CC. Ciekawa, zroznicowana bryla, podkreslona biela i drewnem. Fajny pomysli z basenem pod ta powiekszona markiza drewniana.
    Wnetrza eleganckie, bardzo ladna luchnia z zielonymi akcentami, sypialnia w drzewie polaczonym z zielenia, ozdobiona konikami od Anny przytulna i ladna. Czerwona sypialnia zas jak juz wyzej napisano jest chyba najlepsza.
    Bardzo ladny, utrzymany w eleganckim modern stylu haus :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Modern wyszedł Ci pierwsza klasa. Super bryła, skosy i filary wyglądają bardzo ciekawie. Podoba mi się tez kolor elewacji, ta biel świetnie współgra z drewnem. Wnętrza bardzo szykowne, ale Twoje wnętrza zawsze są gustowne. Kuchnia wymiata, pięknie tą soczystą zieleń połączyłas z białymi szafkami. Czerwona sypialnia jest bardzo romantyczna, a w tej z drewnem na pewno można się wyłączyć i zrelaksować, obie śliczne. Cieszę się, że powróciłaś do budowania, bo fantastycznie Ci to wychodzi. Pozdrawiam :)<3
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top