Problemy z aktualizacjami - wątek zbiorczy.

«13456712
Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
edytowano grudnia 2015 w Problemy techniczne
Tutaj możecie pisać, jeśli po zaktualizowaniu Waszej gry wystąpił jakiś problem. Proszę o niezakładanie oddzielnych tematów.

WAŻNE! Zanim poprosicie o pomoc, wypróbujcie opcję "Napraw grę" dostępną po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę gry w Origin.
Post edited by Kameliaxxx on

Komentarz

  • Opcje
    Kupiłam grę The Sims 4 podstawowy i Witaj w pracy, w sklepie. Działało długo prawidłowo. Przez te aktualizacje oczywiście mi się poknociło. Jak włączam grę pojawia mi się pomarańczowe powiadomienie " Zapis gry, który próbujesz wczytać, został wykonany w wersji gry The Sims 4 nowszej niż aktualnie zainstalowana. Zaktualizuj grę, aby bezpiecznie wczytać ten zapis gry." Odinstalowywałam grę i origina i wgrywałam z powrotem, usunęłam całą galerię, ręcznie aktualizowałam prawym przyciskiem, dawałam też "napraw grę". Bez zmian. The Sims 2 i 3 bez tych ciągłych aktualizacji nie było problemów. Mogłam grać ile chciałam. Teraz nie warto kupować nowych dodatków skoro pograć się nie da, bo jakieś błędy co chwila. Nawet znajomy informatyk nie wie jak pomóc. Co mam zrobić? Liczę na Waszą pomoc.
  • Opcje
    Witam, mam ten sam problem co Delfinek. Przez to nie mogę zapisać rodziny, zbudować domu ani kupić mebli. Jedyną opcją w grze pozostało mi tworzenie sima bez możliwości zapisu. Nie po to dałem 150 zł za grę, żeby po 2 tygodniach wrócić do Dema!!!!
  • Opcje
    Hejka ja mam inny problem po ostatniej aktualizacji nie mogę wczytać gry i pisze mi ,że gra jest zapisana w nowszej aktualizacji ,a aktualizacji nie mogę zrobić. :s:s:s POMOCY :s:s:s
  • Opcje
    Mam ten sam problem co Delfinek :/ jestem wkurzona i załamana :( kupiłam gre a nie działa ... lipa
  • Opcje
    Patka2547Patka2547 Posty: 1
    edytowano grudnia 2015
    U mnie czasami pojawia się "Program Origin został już uruchomiany" lub "„Origin nie jest uruchomiony" Co robić w obc=bu przypadkach?
  • Opcje
    Mam taki sam problem jak Delfinek!! PROSZE POMÓŻCIE :s:'( Do tego gdy włączyłam i spróbowałam zagrać zobaczyłam Ćwirów i innych... U MNIE JUŻ DAWNO UMARLI. Proszę pomóżcie, wszystkie osiągniecia, wielopokoleniowe rodziny, parcele... :'(:(:'(
  • Opcje
    Ja mam problem. Gra mi się nie aktualizuje od .... nie mam zmywarek...Nic mi się nie wyświetla że mogę zaktualizować grę.Instalowałam ją jeszcze raz ale i tak nic nie działa :'(:(:/
  • Opcje
    HaeMHaeM Posty: 1
    Witam. Posiadam The Sims 4, The Sims 4: Witaj w Pracy. Do dziś (tj. 05.12.2015) gra działała bez zarzutów. Po aktualizacji jednak gra nie uruchamia się a pojawia się następujący komunikat
    "Unable to start:

    The current user is not entitled to run The Sims 4 in the installed language"
    Jak zaradzić temu problemowi, gra była odinstalowywana i instalowana ponownie problem zostaje.
  • Opcje
    ilonailona Posty: 659 Member
    Diamond napisał użytkownik: »
    Ja mam problem. Gra mi się nie aktualizuje od .... nie mam zmywarek...Nic mi się nie wyświetla że mogę zaktualizować grę.Instalowałam ją jeszcze raz ale i tak nic nie działa

    kliknij prawym myszy na okladke gry w Origin i wybierz sprawdz aktualizacje,poza tym nie musisz pisac z pogrubieniem
  • Opcje
    igetsillyigetsilly Posty: 95 Member
    HaeM napisał użytkownik: »
    Witam. Posiadam The Sims 4, The Sims 4: Witaj w Pracy. Do dziś (tj. 05.12.2015) gra działała bez zarzutów. Po aktualizacji jednak gra nie uruchamia się a pojawia się następujący komunikat
    "Unable to start:

    The current user is not entitled to run The Sims 4 in the installed language"
    Jak zaradzić temu problemowi, gra była odinstalowywana i instalowana ponownie problem zostaje.

    Też wyświetlał mi się ten komunikat po aktualizacji. Pomogła zmiana w opcjach uruchamiania gry. Spróbuj zrobić tak: w Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę The Sims, wybierz 'pokaż szczegóły gry', tam gdzie są opcje uruchamiania kliknij 'edytuj' i jeśli masz zaznaczone 'The Sims 4 64 Bit', zmień na 32 Bit. U mnie zadziałało :)
  • Opcje
    nie ma zestawu swiatecznego w bibliotece wogole nie ma
    przeszukalam wszystko ktos pomoze
  • Opcje
    ilonailona Posty: 659 Member
  • Opcje
    Po ostatniej grudniowej aktualizacji nie moge nigdzie sama podrozowac, ustawic polskiego jezyka i czasami gdy wudam jakies polecenie to sim tylko zaczyna to robic i po chwili przestaje nie konczac danej czynnosci
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano grudnia 2015
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    witam, po zainstalowaniu gry pojawia się informacja o konieczności aktualizacji, gdy próbuję zaktualizować przez jakiś czas wyświetla sie "weryfikowanie plików gry" a po tym wywala błąd 196613:200. Proszę o porady jak to naprawić bo gra dopiero kupiona a poki co nie zagralem ani minuty..
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
  • Opcje
    wyłączenie antyvirusa nic nie dało -.-, dodam, że uruchomiłem origina w trybie administratora. Niestety dalej ten sam błąd :/
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano grudnia 2015
    Pytanie poszlo do EA - ja nie wiem co moze oprocz antywirusa wstrzymywac aktualizacje. Do tej pory zawsze wylaczenie programu antywirusowego skutkowalo :(
    No jeszcze tam mnie pogonili o dodatkowe info
    Some basic Info about your Computer (please NO DxDiag, they are too long for this thread). Processor, Amount of RAM, Graphic Card and Operating System (Mac, Win 7, Win XP, …), especially your graphic card
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Procek - Intel G3450, RAM 8 GB, Karta graf GeForce Gt 730, Windows 7.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano grudnia 2015
    A swoja droga, bo teraz mnie olsnilo. Sprobuj kliknac na okladke gry w Twojej - to obowiazkowe "wstrzymaj aktualizacje" i probuj pare razy ten proces powtorzyc. Byl raz tu na forum zdaje sie taki problem i po kilku probach - chyba za piatym razem ta aktualka poszla. Diabli wiedza co to za blad. Nie ma spisu wedlug numerow bledow co wyskakuja
    No mam odpowiedz wlasnie przyszla w tym momencie
    There are some steps below that you can try:
    Make sure that you are using the latest version of Origin
    Removing and Re-adding the Origin to the exceptions list for your Firewall/Anti-Virus.
    Flushing your DNS cache
    Open the Windows Start Menu
    Type ‘cmd’ in the ‘Search programs and files’ field and press enter
    Type ‘ipconfig /flushdns’ and press enter
    Thanks

    EAGuy
    Jak widac oni tez najszybciej obwiniaja o to antywirusa. Czy Ty jestes pewny ze wylaczyles go total?
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top