Problemy z aktualizacjami - wątek zbiorczy.

1356712

Komentarz

  • Opcje
    AgentGAgentG Posty: 203 Member
    @kreatora już wszystko działa, to chyba problem z opcją "Tryb laptopa". Teraz gra mi się bardzo zacina, a szkoda, bo nowe oświetlenie jest takie naturalne i realistyczne. <3
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    W Windenburgu światło zawsze było słabe, ale zgadzam się, że te efekty są bardzo słabe. Pisałam o tym już w innym temacie, wszystko przez to, że EA nie poprawiła światła tylko do istniejącego dodała te cienie. I mamy co mamy. Na szybko zrobiłam zdjęcia domu w Windenburgu:
    Tak wyglądają cienie w pokoju na parterze o godz. 11.30:

    dtkc878eo4m9.jpg

    Na piętrze:

    j4h6r12y1nns.jpg

    I na zewnątrz:

    2033w90ljllj.jpg

    Przy czym zaznaczam, że u nie nie pojawiła się ta dzisiejsza aktualizacja, może dlatego, że nie mam jeszcze nowego dodatku.
    Zdjęcia robiłam w czystej grze, gdzie w folderze Mods mam jedynie Mod na światło: ShimrodNoDistanceBlur_V3 i to wszystko.

  • Opcje

    Pobrałem sobie dodatki (ciuchy) z internetu i chciałem się pobawić aktualizacją gender, lecz mam takie coś jak na zdjęciu. Czym może być to spowodowane? Na komputerze mojej siostry (która ma ponad 3000 cc'ków) można zmieniać rzeczy w aktualizacji gender. Naprawianie gry przez Origin nie dało nic

    mc77b9cfrvn7.png
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    Nieważne ile masz CC lub modów. :) Wystarczy jeden nieaktualny i gra będzie się różnie zachowywać.
    Wyjmij folder Mods na pulpit komputera i odpal grę. Wejdź do CAS i zobacz, jak teraz wygląda. Jeżeli będzie dobrze to znaczy, że albo pobrałeś jakieś stare CC, które mogło zepsuć grę, albo masz jakiś nieaktualny mod.
    Nie pozostaje ci nic innego, jak sprawdzić folder Mods. :)

  • Opcje
    Kajo815Kajo815 Posty: 1 Member
    Hej jestem tu pierwszy raz dlatego, że moja gra się "zepsuła". Wszystko zaczęło się od tego, że nie mogłam uruchomić gry bo przycisk graj był blady taki jak znak wodny więc postanowiłam tak jak wyżej było napisane naprawić grę znak wodny graj znikną. Myślałam, że to już koniec kłopotów z grą ale jak widać nie. Kliknęłam graj wyskoczyło mi powiadomienie o aktualizacji więc nacisnęłam aktualizuj ale nic się nie działo. Próbowałam jeszcze raz i jeszcze ale nic.... Proszę pomóżcie. Niestety nie znam się na tym wszystkim więc trzeba mi mówić wszystko po kolei jak dla dziecka ;)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Zaloguj sie na Origin prawym myszy na okladke - sprawdz aktualizacje. Przedtem wylacz swoj program antywirusowy - 0n moze Ci blokowac aktualizacje.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    catra31catra31 Posty: 4
    Drodzy Gracze, mam problem. Po zainstalowaniu nowych aktualizacji nie działa mi Galeria.
    Windows Defender wyłączony, wiek odpowiedni (19), gra reinstalowana razy 5, Origin tak samo. Dalej jednak nie mogę połączyć się z Galerią. Nie działa nawet po wyczyszczeniu wszystkich modów i zapisów.
    Jakieś pomysły?
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member


    hej ! jaki masz windows ? :) windows Defender nie musisz wyłączać , dobrze działa z simsami i nigdy nie spotkałam się z opinią ,że coś zepsuł ;)
    CCleanerem wyczyść komputer i rejestry jak nie pomoże reinstaluj Origin , jak i to nie da rady dodaj TS4.exe i Origin do wyjatków w zaporze , czytałam ,że pomaga ))
    Pozdrawiam , pisz jakie efekty ;))
  • Opcje
    severuskaseveruska Posty: 152 Member
    Ja nadal walczę z problemem po najnowszej aktualizacji, gdzie większość CC lamp / oświetlenia po prostu nie działa i wyskakuje "Błąd skryptu obiektu" czy coś takiego, na innej stronce też nie uzyskałam odpowiedzi, jak to rozwiązać :(
  • Opcje
    catra31catra31 Posty: 4
    @waniSims próbowałam wszystkiego co opisałaś, Win 8.1
    W komputerach akurat grzebać potrafię ;)
    Wyjątkami w zaporze są od dawna. Najzabawniejsze jest to, że przed ostatnią aktualizacją wszystko pięknie śmigało a teraz jak próbuję nawiązać połączenie gra się wiesza na minutę, wypluwa komunikat "Nie można nawiązać połączenia" i znowu się zawiesza i zamyka okienko przywracania połączenia.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2016
    @catra31 Ja ten problem mam po aktualizacji - identyczny . To nie ma nic wspolnego z Twoim kompem. Ja walczylam po prostu tak dlugo - chyba ze 6 godzin , wlaczajac i wylaczajac komputer probujac logowac sie w kolko klikajac na Origin. Teraz tez jak komp wlacze wyskakuje mi - zawsze "nie mozna nawiazac polaczenia" zawsze jako pierwsze ale wystarczy pare razy wylaczyc ten komunikat i znow wlaczyc az zaskoczy.
    Myslalam, ze to tylko u mnie ale widze, ze i u Ciebie tez to jest.
    Mysle ze problem czasami zalezy od oblozenia internetu, Mamy nie tylko program wirusowy na dzis ale i pare innych zabezpieczajacych dolozonych na gore co nam filtruja kazde polaczenie - plus pol nagle dodanego miliona -a bedzie wiecej oblozenia internetu w Polsce Mam nadzieje ze to to. a nie skopany Origin, od strony serweru.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    catra31catra31 Posty: 4
    @kreatora u mnie galeria przestała działać z dnia na dzień i to nie tylko na moim stacjonarnym komputerze. Siadła też na moim laptopie.
    eof0g4g7wxa5.png

    Najpierw próba połączenia. Gra się wiesza na trzy minuty.

    8ljijeq1fpq4.png

    Potem pojawia się ten komunikat i gra się wiesza znowu. Potem działa normalnie.
    Jakąś godzinę temu zaktualizowałam grę i myślałam, że problem się rozwiąże. Niestety, przeliczyłam się.
    Internet mam przyzwoity, mało obciążony. Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić.
  • Opcje
    severuskaseveruska Posty: 152 Member
    @waniSims Dziękuję ci bardzo za pomoc :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    @waniSims - ja tam nic nie chce mowic ale ale ta aktualizacja zbiegla sie przypadkowo dokladnie z pewnymi zmianami legislacyjnymi w Polsce XD Jak sie dolozy do kazdego sewerera wyszukiwarke poszczegolnych zwrotow i ona ma tych zwrotow i objektow zaznaczonych do wyszukania prawdopodobne sporo i nie przepusci nic poki nie przefiltruje wszystkiego - to nie ma sily serwer zacznie sie dlawic. Ja to przerobilam w Chinach. Wejscie na serwer zagraniczny tam graniczylo z cudem i ten wieszal sie jak cholera nieustannie. Nawet jesli to byl serwer na ktorym mozna bylo buty kupowac na przyklad. Nawet but byl w Chinach podejrzany o dzialalnosc wywrotowa XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member
    edytowano lipca 2016
    Hej !
    Ostatnio Origin ma problemy z serwerami, mogą wystąpić zakłócenia w logowaniu na dotce jest info http://sims.arhn.eu/
    Origin ma często problemy z serwerami w sieci jest zatrzęsienie stron z poradami , jeżeli zrywa się połączenie :) W simsy większość osób gra offline , problemem jest połączenie sieciowe :) Gorzej mają gracze serwerowi bo im połączenie jest potrzebne non stop )) Na Steam mam gry i nigdy nie ma takich lagów jak z Origin )))
    Ok napiszę co poprawia lub może naprawić połączenie :)

    -Wejdź w opcje zasilania i ustaw Wysoka wydajność :) Windows nie zamyka wtedy pewnych procesów potrzebnych do stabilności połączenia ))
    -Wejdź w menedżer urządzeń , sprawdź czy masz aktualne sterowniki do kart sieciowych , we właściwościach zaawansowanych karty sieciowej jest pozwalaj na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii -zostaw to pole puste :)
    -Włącz Origin w Menedżerze zadań klik na Origin PPM przejdź do szczegółów i ustaw priorytet na wysoki , podobnie postąp z TS4 :) Ja tak samo ustawiłam TS3 ;)
    -Zresetuj połączenie sieciowe i router
    http://answers.ea.com/t5/Origin/Can-t-play-Origin-sign-in-games-without-Internet-connection/td-p/4233558

    To dziwne nie mogłam dodać do postu linku z forów komputerowych nie związanych z EA pisałam ten post 20 razy i nie miałam aprobaty >:)

    Najnowsze info prosto z supportu
    Origin będzie w nowej szacie graficznej , jutro lub pojutrze będzie wersja beta . ;) Za tydzień ma pojawić się nowa wersja Origin . Trwają obecnie testy , co może dawać problemy z logowaniem -telefon jeszcze ciepły po rozmowie @catra31 @kreatora
    Pozdrawiam ;))























    Post edited by waniSims on
  • Opcje
    catra31catra31 Posty: 4
    edytowano lipca 2016
    @waniSims that sounds like a plan. Pretty good plan ;)
    Serio, to brzmi jak plan. Skorzystam, zobaczymy.
    Ciekawa jestem, jak bardzo Origin będzie się potem lagował, aale bądźmy dobrej myśli.

    Zaraza, dalej nic.
    Post edited by catra31 on
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member
    @catra31 wyłączyłam w/r co automatyczny update Originu ;) jak przekonam się, że nowa wersja jest ok to aktualizuje Origin))
  • Opcje
    Mam takie poważne pytanie; czy u kogoś jeszcze prócz mnie pojawia się problem z "parami" - mianowicie chodzi o 2 simów, którzy są parą do tego zaręczoną, miłość i pokrewne dusze, a jednak nadal są SINGLAMI? Na pytanie czy jest singlem odpowiada, że jest... Nie wiem po której aktualizacji pojawił się problem, bo z nudów przestałam grać, ale teraz zgłupiałam. Sim ma dziewczynę, a ciągle mu się pojawia mu się pragnienie "poproś sima XXX aby został twoim chłopakiem" (już pomijam fakt, że powinno być napisane dziewczyną). Nie chce dawać opcji "zerwij" i prosić ponownie, bo nie mam zamiaru sobie psuć rozgrywki. Mam nadzieje, że nie okaże się to problem z kartą graficzną, aktualizacją simsów (bo wszystkie mam), a tym bardziej aktualizacją origina (który i tak zżera mnóstwo pamieci). Jest jeszcze masa innych błędów na które już nie mam siły (np. wczytuje mi się parcela, a już słyszę ze rozgywka zaczyna się beze mnie + podwójna muzyka), ale ten mnie najbardziej irytuje. Pozdrawiam
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    @Enivrant opisz swój problem w dziale z pytaniami, skoro nie jesteś pewna że to bład po aktualce. Albo sróbue zerwać jak opisałaś, ale nie zapisuj gry. Zobacz co z tego wyniknie i ewentualnie wyłącz bez save-u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top