Nowe wyzwanie ;)

Hejka. Wymyśliłam jakiś czas temu nowe wyzwanie dotyczące rozgrywki - dość sporych rozmiarów. Zrobiłam nawet do niego odpowiednią parcelę. Chciałabym się jednak zapytać czy bylibyście w ogóle zainteresowani poznaniem szczegółów. Pytam, bo opisanie go trochę mi zajmie, a widzę że tematy z typowymi wyzwaniami nie cieszą się tu zbyt dużym zainteresowaniem. Jeśli pojawią się jacyś chętni opublikuje je tutaj, a parcelą podzielę się w kąciku... To jak? ;)



Komentarz

  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    :) Napisz może coś więcej. Czego miałoby dotyczyć to wyzwanie? Podaj warunki i opisz co miałoby być budowane :). Z tego co napisałaś wyżej nic nie wynika i raczej trudno powiedzieć czy ktoś będzie zainteresowany .... czymś (?) ;)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    VellamoVellamo Posty: 94 Member
    Bo mi nie chodzi, póki co, czy ktoś będzie zainteresowany ''czymś'', tylko czy w ogóle zagralibyście w nowe wyzwanie.
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano sierpnia 2017
    Trudno powiedzieć jak nie wiadomo o co chodzi ;) Napisz coś więcej :)
    Poza tym napisz, co wg. Ciebie znaczy - typowe wyzwanie ?
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    VellamoVellamo Posty: 94 Member
    Bo tu jest dużo wyzwań typu - zbuduj coś, albo stwórz takiego sima. A mi chodzi o takie wyzwanie w rodzaju 100 dzieci. Czyli dotyczące bezpośrednio rozgrywki... A tematy z takimi ''wyzwaniami'' nie są tu zbyt szeroko komentowane jak zauważyłam.
    No ale dobra to napisze zaraz o co chodzi. Trudno, najwyżej nikt się nie zainteresuje ;p
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano sierpnia 2017
    W takim razie jeśli chodzi o wyzwanie 100 dzieci to chętnych raczej tu nie znajdziesz :). Tutaj większość raczej bardziej jest zainteresowana budowaniem - ja zresztą też ;) - niż tego typu wyzwaniami :). Miłej zabawy <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    VellamoVellamo Posty: 94 Member
    No więc dlatego wolałam najpierw zapytać, zanim się naprodukuje. Ja sama wole raczej budować, aniżeli prowadzić rozgrywki, ale z racji tego że coś ciekawego wymyśliłam, chciałam się tym podzielić. Z tym że właśnie nie byłam pewna czy jest sens. Ale w takim razie chyba rzeczywiście pomyśle o wyzwaniu budowlanym. Też mam pewne pomysły. A moją parcele przedstawię za jakiś czas w kąciku i zobaczymy..
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    @Vellamo jeśli masz pomysł to się tym po prostu podziel zamiast gdybać ;) Nigdy nie da się przewidzieć czy i na ile znajda się chętni ale zawsze można w najgorszym wypadku przedłużyć termin wyzwania :) Zakładamy temat i patrzymy co się stanie - tak to działa ,przyszłości nikt nie przewidzi :) Ja 100 dziecków raczej nie wyprodukuję ale ciekaw jestem jakie dokładnie wyzwanie chciałabyś zrobić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top