Frapujący kącik Zuzanny :) - Druga sesja ! 'Wieczór bez Niego' - ZAPRASZAM !

124»

Komentarz

  • Opcje
    muszelka21muszelka21 Posty: 966 Member
    edytowano października 2012
    Bardzo ładna Simka :) Ma bardzo dobrze skompletowane ubrania i naprawdę przypomina Bellę ze Zmierzchu. Polecona :3
  • Opcje
    pieskotpieskot Posty: 287 Member
    edytowano października 2012
    Zuzia świetna simka piękna ogólnie masz talent do robienia tych ślicznych simek.Ciesze się że zrobiłaś Belle i naprawdę jest śliczna i dziękuje Ci za nią :)
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano października 2012
    Dziękuję bardzo :-) Za każdym razem takie komentarze mnie bardzo cieszą...
    A więc naprawdę, bardzo dziękuję, każdemu :D

    A teraz kolejna simka, z dedykacją dla Anilewe89(na przyszłość- mogę po prostu Ewelina ? :roll: ) --Natallie--
    Stroje :

    Na co dzień
    screenshot443.jpg

    Wizytowe
    screenshot444j.jpg


    Do snu
    screenshot445i.jpg

    Sportowy
    screenshot447l.jpg

    Kąpielowe
    screenshot446v.jpg

    I zbliżenie
    screenshot449ze.jpg


    Wydaje mi się, że wyszła tak jakoś inaczej... Jest inna, tylko nie wiem czy taki był mój cel :lol: A wy, co o niej sądzicie ?
  • Opcje
    Sandzia123Sandzia123 Posty: 1,180 Member
    edytowano października 2012
    Nie wiem jak Ewelina, ale mi simka bardzo się podoba ;)
    Ma ładne ubrania i makijaż. Fryzury również są ładne, ale ta wizytowym troszkę mi się nie podoba. :)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano października 2012
    Kochana, śmiało możesz się do mnie zwracać po imieniu :) Simka wyszła naprawdę fajnie :) Jest taka delikatna i stonowana, wygląda na sympatyczną dziewczynę :) Dziękuję, że zdecydowałaś się na dedykację dla mnie, jest mi bardzo miło :) Oczywiście poleciłam Natallie :)
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano listopada 2012
    Widzę, że mało osób tu zagląda :(
    Ale wam dziewczyny naprawdę serdecznie dziękuję :wink:
    Sandzia- Przyznam się, że z fryzurą do stroju wizytowego miałam największy problem. Żadna mi wystarczająco nie dopasowała, więc w ostateczności dałam tę, chociaż też mi się za bardzo nie podoba :lol: Ale naprawę jestem wdzięczna za szczerość :-)
    A więc czas na sesję !
    Biorąc pod uwagę, iż to dopiero moja druga sesja, proszę patrzeć na nią z przymrożeniem oka, gdyż wiem że nie opanowałam jeszcze tej sztuki do perfekcji. ALE PRAKTYKA CZYNI MISTRZA, czyż nie ? ;D

    Wydaję mi się, że co do tematyki sesji nie muszę się zbytnio rozpisywać i jest wszystko jasne xD A więc zapraszam do oglądania :


    'WIECZÓR BEZ NIEGO'

    screenshot468.jpg

    screenshot469s.jpg

    screenshot470v.jpg

    screenshot473.jpg

    screenshot475.jpg

    screenshot479rt.jpg

    screenshot482.jpg

    screenshot487.jpg

    PS.Czwarte zdjęcie troszkę mi się nie podoba. Tak szyderczo się uśmiecha xD

    DZIĘKUJĘ Z UWAGĘ I ZAPRASZAM PONOWNIE !
    :D
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano listopada 2012
    Zdjęcia ładne, ale wolałabym, żeby simka wyglądała na zamyśloną i smutną, a nie uśmiechniętą :P Ale na to chyba nie ma się wpływu, więc się nie czepiam :P Najbardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie, bo właśnie jest ono takie jakie być powinno - smutna, zamyślona dziewczyna na tle ślicznego nocnego nieba :)
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano listopada 2012
    @Ewelina- Teoretycznie tak, ale chodziło mi też o delikatne zatarcie granicy między rzeczywistością, a marzeniami tej dziewczyny. Niby cierpliwie czeka, ze smutkiem ale cierpliwie, jednak z drugiej strony uśmiecha się do swojej własnej wyobraźni w której nie musi na nic czekać. Taka radocha bez powodu :lol: Huśtawka nastrojów, dlatego na jednym zdjęciu się uśmiecha, a na drugim jest zamyślona. A potem znów się uśmiecha xD
    I dziękuję Ci bardzo za komentarz :roll: Chociaż Tobie jedynej ^^
  • Opcje
    kakanova2000kakanova2000 Posty: 1,210 Member
    edytowano listopada 2012
    I simka i sesja są cudowne! W oczach simki z sesji widać rzeczywiście taką tęsknotę :)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2012
    Sesja bardzo mi się podoba. Faktycznie widać to wyczekiwanie lecz tak jak Ewelina sadzę, że bez uśmiechu na twarzy simki, była by bardziej nostalgiczna. Pierwsze zdjęcie jest piękne i w całości pokazuje :)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2012
    Pierwsze, trzecie , czwarte i ostatnie. Tak sobie wyobrażam wieczór bez niego. Niestety w odróżnieniu od koleżanek mam trochę inne podejście do życia i samotna dziewczyna to zrelaksowana dziewczyna :mrgreen: . Bez marudy u boku. A na tych zdjęciach wyraźnie widać jak się odpręża, bez żadnych sentymentów :mrgreen:
    Fajna
  • Opcje
    Magdalena8778Magdalena8778 Posty: 51
    edytowano listopada 2012
    Przejrzałam dzisiaj Twój cały kącik i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona.
    (tak na marginesie dodam, że weszłam na niego całkiem przypadkowo,
    ale nie żałuje :) )
    Wszystkie simki są śliczne i co ważne każda jest inna i niepowtarzalna. Nie ma też monotonii co nie kiedy się zdarza. Ale z tego co widzę jesteś na bardzo dobrej drodze, aby Twój kącik był bardzo różnorodny i zachwycający.
    Szkoda, że jak na razie dodałaś tylko jeden domek, który jest oczywiście wspaniały. Jak dla mnie to sypialnia mogła by być troszkę większa, lecz to nie zmienia faktu, że sam dom mi się podoba :wink:
    Chciałabym też coś napisać o sesjach, ale jedyne słowo, które mi przychodzi do
    głowy to to że są one genialne :-) pomimo tego że nie preferuje sesji wykonanych za pomocą PP :) Myślę, że nie jest aż tak trudno ustawić pozę, aby nasz sim ją
    wykonał, a potem zrobić ciekawe zdjęcia. O wiele trudniej jest uchwycić sima w pozycji naturalnej dlatego też moim zdaniem PP jest bardzo dużym ułatwieniem, pomimo tego Gratuluję Ci pomysłowości :-)
    Na pewno będę wpadać tu częściej :D

  • Opcje
    Sandzia123Sandzia123 Posty: 1,180 Member
    edytowano listopada 2012
    Rzeczywiście wygląda na samotną. Sesja bardzo ładnie zrobiona, każdy szczegół ;)Troszkę szkoda mi dziewczyny, biedna rozmyśla o nim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top